Uitslagen speelweek 6

Door:
Aangepast: 7 oktober, 2017

De uitslagen van speelweek 6 (zaterdag 7 oktober en zondag 8 oktober) vind je hieronder terug.

Kijk hier voor meer info.
………………………
De uitslagen zijn voorbehouden op invoerfouten.

SPEELWEEK: 6     (Kalenderweek 40)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Uitslag
Za 07-10-2017 15:30 Oranje Wit 1 DeetosSnel 1 14 – 20
Za 07-10-2017 14:00 PKC 3 DeetosSnel 2 21 – 23
Zo 08-10-2017 14:30 DeetosSnel 3 Fortuna 3 26 – 15
Zo 08-10-2017 13:00 DeetosSnel 4 DSC 4 11 – 23
Za 07-10-2017 15:00 DeetosSnel 5 Albatros 6 07 – 09
Di   03-10-2017   20:30 Thor (R) 3 DeetosSnel 6 08 – 21 
Za 07-10-2017 13:30 DeetosSnel 6 Excelsior (D) 6 17 – 09 –> Kampioen
Zo 08-10-2017 11:30 DeetosSnel 7 Conventus 4 19 – 09 –> Kampioen
Zo 08-10-2017 10:00 DeetosSnel 8 Sperwers 3 19 – 17 –> Kampioen
Zo 08-10-2017 12:00 Ten Donck 3 DeetosSnel 9 11 – 09
Wo 04-10-2017 20:00 DeetosSnel MW1 DSO (K) MW1 19 – 13
.
Za 07-10-2017 12:00 DeetosSnel A1 Groen Geel A1 17 – 09
Za 07-10-2017 10:30 DeetosSnel A2 Merwede A1 23 – 17
Za 07-10-2017 13:15 Sporting Delta A3 DeetosSnel A3 06 – 06
Za 07-10-2017 12:00 DeetosSnel A4 KCC A5 11 – 11
Wo   11-10-2017   19:30 DeetosSnel A5 DSO (K) A2 Dord Vorrinklaan (KG-2)
.
Za 07-10-2017 10:15 Oranje Wit B1 DeetosSnel B1 12 – 15
Za 07-10-2017 09:15 DeetosSnel B2 PKC B3 01 – 15
Za 07-10-2017 10:30 Korbatjo B1 DeetosSnel B3 10 – 02
.
Za 07-10-2017 11:30 Oranje Wit C1 DeetosSnel C1 06 – 06
Za 07-10-2017 15:00 DeetosSnel C2 Oranje Wit C2 01 – 09
Za 07-10-2017 09:30 Korbatjo C2 DeetosSnel C3 10 – 00
.
Za 07-10-2017 09:00 Sporting Delta D1 DeetosSnel D1 03 – 09 –> Kampioen
Za 07-10-2017 11:00 Oranje Wit D2 DeetosSnel D2 04 – 06 –> Kampioen
.
Za 07-10-2017 11:30 Albatros E1 DeetosSnel E1 06 – 21 (sw 4-4)
Za 07-10-2017 09:00 DeetosSnel E2 Sporting Delta E3 15 – 04 (sw 3-5)
Za 07-10-2017 10:00 DeetosSnel E3 Oranje Wit E3 11 – 01 (sw 4-3) > Kampioen
Za 07-10-2017 11:00 DeetosSnel E4 Vriendenschaar  E4 02 – 06 (sw 3-1)
Za 07-10-2017 09:00 Oranje Zwart E1 DeetosSnel E5 01 – 05 (sw 2-2)
.
Za 07-10-2017 09:00 DeetosSnel F1 Conventus F1 13 – 08 (sw 5-2)
Za 07-10-2017 09:00 Korbatjo F2 DeetosSnel F2 01 – 07 (sw 1-2)
Za 07-10-2017 10:00 DeetosSnel F3 PKC F8 06 – 00 (sw 3-1)
.

Laat een bericht achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *