Oefenwedstrijden 1e veldhelft

Door:
Aangepast: 5 augustus, 2017

Hieronder het actuele overzicht van alle oefenwedstrijden in voorbereiding op het nieuwe seizoen:

Oefenwedstrijden 1e veldhelft 2017/2018

 

Donderdag 10 augustus

 

 

 

 

Start training

1e Selectie

 

 

.

Zaterdag 12 augustus

 

 

 

 

Trainingsdag

A-Selectie

10.30 uur

 

Trainingsdag

B-Selectie

11.30 uur

 

Trainingsdag

C-Selectie

10.30 uur

 

.

Woensdag 16 augustus

 

 

 

 

Dalto A1

DeetosSnel A1

20.15 uur

 

Dalto A2

DeetosSnel A2

19.00 uur

 

DeetosSnel B1

Velocitas B1

19.15 uur

Sander Souren

.

Donderdag 17 augustus

 

 

 

 

KCC 1

DeetosSnel 1

??.?? uur

 

KCC 2

DeetosSnel 2

??.?? uur

 

.

Zaterdag 19 augustus

 

 

 

 

EK beachkorfbal

DeetosSnel 1

Dag

 

EK beach side-event

DeetosSnel 2

Dag

 

Dalto 3

DeetosSnel 3

14.00 uur

 

Dalto 4

DeetosSnel 4

15.30 uur

 

Dalto B1

DeetosSnel B1

11.00 uur

 

Dalto B2

DeetosSnel B2

12.30 uur

 

Dalto C1

DeetosSnel C1

12.30 uur

 

Dalto C2

DeetosSnel C1

09.45 uur

 

Dalto D1

DeetosSnel D1

09.45 uur

 

Dalto D2

DeetosSnel D2

11.00 uur

 

Dalto E1

DeetosSnel E1

09.45 uur

 

Dalto E2

DeetosSnel E2/3

11.00 uur

 

.

Dinsdag 22 augustus

 

 

 

 

DeetosSnel C1

Achilles C1

19.15 uur

Jelle Postma

.

Woensdag 23 augustus

 

 

 

 

DeetosSnel E1

Albatros E1

18.00 uur

XXX

.

Donderdag 24 augustus

 

 

 

 

DeetosSnel A1

KVS A1

19.15 uur

Bert Gelissen

.

Zaterdag 26 augustus

 

(icm Join-the-Club)

 

 

DeetosSnel 1

Kwik 1

15.30 uur

R. Meiling/ B. Kelly

DeetosSnel 2

Kwik 2

17.00 uur

Wim Hoekwater

OZC 1

DeetosSnel 3

14.30 uur

 

OZC 2

DeetosSnel 4

13.00 uur

 

DeetosSnel 5

Albatros 5

17.00 uur/2

XXX

DeetosSnel A1

PKC A1

11.30 uur

Jermain Smits

DeetosSnel A2

PKC A2

10.00 uur

XXX

OZC A1

DeetosSnel A3

10.30 uur

 

OZC A2

DeetosSnel A4

10.30 uur

 

DeetosSnel A5

HKC A3

15.30 uur/2

Marcel Roos

DeetosSnel B1

Fortis B1

11.15 uur/2

Hans Verschoor

DeetosSnel B2

Fortis B2

10.00 uur/2

Joost Nagtegaal

OZC B2

DeetosSnel B3

10.30 uur

 

Sporting Delta C1

DeetosSnel C1

11.00 uur

 

Sporting Delta C2

DeetosSnel C2

10.00 uur

 

Kinderdijk C3

DeetosSnel C3

11.00 uur

 

DeetosSnel D1

Maassluis D1

09.00 uur

XXX

OZC D1

DeetosSnel D2

09.30 uur

 

??? Ex

DeetosSnel E1

09.00 uur

 

OZC E1

DeetosSnel E2

09.30 uur

 

Avanti E5

DeetosSnel E3

10.30 uur

 

OZC E2

DeetosSnel E4

09.30 uur

 

Avanti E8

DeetosSnel E5

09.30 uur

 

DeetosSnel F1

Maassluis F1

09.00 uur

XXX

DeetosSnel F2

OZC F1

09.00 uur

XXX

DeetosSnel F3

OZC F2

09.00 uur

XXX

.

Zondag 27 augustus

 

 

 

 

XXX

DeetosSnel 7

??.?? uur

Oefenwed. gewenst?

XXX

DeetosSnel 8

??.?? uur

Oefenwed. gewenst?

XXX

DeetosSnel 9

??.?? uur

Oefenwed. gewenst?

.

Maandag 28 augustus

 

 

 

 

DeetosSnel B1

Oranje Wit B1

20.00 uur

Wilco Knops

DeetosSnel B2

Oranje Wit B2

18.45 uur

XXX

Vitesse D1

DeetosSnel D1

19.00 uur

 

Vitesse D2

DeetosSnel D2

18.00 uur

 

.

Dinsdag 29 augustus

 

 

 

 

Vitesse 1

DeetosSnel 3

20.30 uur

 

Vitesse 2

DeetosSnel 4

19.00 uur

 

.

 

Ben je verhinderd voor de oefenwedstrijd van jouw team, meldt dit dan tijdig bij de hoofdtrainer of mentor van jouw trainingsgroep.

Contactpersonen:

 

TOP

 

Gert-Jan Kraaijeveld

06 – 53642280

S1 t/m S2

Harry Kelderman

06 – 22052349

S3 t/m S4

Björn van Rosmalen

06 – 25544818

A1/2

Nando van Ooijen

06 – 21223371

B1/2

Mats van Gemert

06 – 21351014

C1/2

Wendy Kraaijeveld

06 – 25214069

D1/2

 

 

 

Breedte

 

Marcel Roos

06 – 13429841

S5 t/m S9

Kim van de Wateren

06 – 53722885

A3 t/m A5

Nanda van Achteren

06 – 30170139

B3 + C3

Hans v.d. Burgt

06 – 11304572

E-jeugd

Daniëlle Boogers

06 – 23778404

F-jeugd

 

Laat een bericht achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *