Oefenwedstrijden 2e veldhelft

Door:
Aangepast: 28 februari, 2018

Het einde van de zaalcompetitie nadert. Daarmee ook de (her)start van de veldcompetitie. Hierbij alvast een vooruitblik op het oefenprogramma.

 

 

Week van 12 maart

 

 

 

 

Start training

2e selectie (S3/S4)

 

 

Start training

A-selectie (A1/A2)

 

 

Start training

B1, C1/C2

 

 

Start training

D1/D2

 

 

.

Zaterdag 17 maart

 

 

 

 

ONDO (G) A1

DeetosSnel A2

12.30 uur

 

Achilles C1

DeetosSnel C1

13.15 uur

3-kamp bij Achilles

KIOS C1

DeetosSnel C1

14.15 uur

3-kamp bij Achilles

Sporting Delta D1

DeetosSnel D1

14.00 uur

 

Sporting Delta D2

DeetosSnel D2

13.00 uur

 

Vitesse E1

DeetosSnel E1

11.00 uur

 

Vitesse E2

DeetosSnel E2

10.00 uur

 

Sporting Delta E3

DeetosSnel E3

09.00 uur

 

Sporting Delta F1

DeetosSnel F1

09.00 uur

 

Nog zaalcompetitie

S5/6/9, A5, B2, C3, E4/5

 

 

.

Week van 19 maart

 

 

 

 

Start training

S5/6/7/8/9, MW

 

 

Start training

A3/4, A5/B3

 

 

Start training

B2, D3

 

 

Start training

E-jeugd, F-jeugd

 

 

.

Dinsdag 20 maart

 

 

 

 

Movado C1

DeetosSnel C1

19.00 uur

XXX

.

Woensdag 21 maart

 

 

 

 

DeetosSnel D2

KC Dordrecht D1

18.00 uur

Ron van Gemert

.

Donderdag 22 maart

 

 

 

 

Vitesse 1

DeetosSnel 3

19.30 uur

 

Vitesse 2

DeetosSnel 4

20.45 uur

 

DeetosSnel 5

Vitesse 4

20.00 uur/2

SDS

DeetosSnel 6

Vitesse 5

21.15 uur/2

SDS

DeetosSnel A1

KVS A1

20.00 uur

XXX

.

Zaterdag 24 maart

 

 

 

 

DeetosSnel A1

?????

14.30 uur

XXX

Tilburg A1

DeetosSnel A2

12.30 uur

 

DeetosSnel A3

Vitesse A2

12.00 uur

Ruud v.d. Stelt

DeetosSnel A4

?????

13.30 uur

SDS

DeetosSnel A5

?????

15.00 uur

SDS

DeetosSnel B1

Achilles B1

13.15 uur

XXX

Vitesse B2

DeetosSnel B2

12.00 uur

 

Vitesse B3

DeetosSnel B3

13.00 uur

 

DeetosSnel C1

Vitesse C1

11.00 uur

Hans Verschoor

DeetosSnel C2

Tilburg C2

12.00 uur

SDS

DeetosSnel D1

Vitesse D1

10.00 uur

Nanda van Achteren

DeetosSnel D2

Vitesse D2

09.00 uur

Hidde Veenema

DeetosSnel D3

Tilburg D2

11.00 uur/2

SDS

DeetosSnel E1

Avanti E1

10.00 uur/2

Alwin Nijhuis

DeetosSnel E2

Albatros E2

10.00 uur/2

SDS

Vitesse E3

DeetosSnel E3

11.00 uur

 

DeetosSnel E4

Albatros E5

09.00 uur/2

SDS

Vitesse E5

DeetosSnel E5

10.00 uur

 

Vitesse F1

DeetosSnel F1

10.00 uur

 

Oranje Wit F5

DeetosSnel F2

09.00 uur

 

Albatros F4

DeetosSnel F3

10.00 uur

 

Albatros F6

DeetosSnel F4

11.00 uur

 

.

Zondag 25 maart

 

 

 

 

DeetosSnel 4

KC Dordrecht 1

14.30 uur

XXX

.

Dinsdag 27 maart

 

 

 

 

DeetosSnel B1

Albatros B1

19.15 uur

Maarten Boot

DeetosSnel C1

Albatros C1

18.15 uur

XXX

DeetosSnel D1

Albatros D1

18.00 uur/2

XXX

.

Woensdag 28 maart

 

 

 

 

Oranje Wit E1

DeetosSnel E1

17.00 uur

 

.

Zaterdag 31 maart

 

 

 

 

DeetosSnel 1

Groen Geel 1

16.00 uur

XXX

DeetosSnel 2

Groen Geel 2

14.30 uur

XXX

DVO A1

DeetosSnel A1

11.15 uur

 

Start veldcompetitie

alle overige teams

 

 

.

Zaterdag 7 april

 

 

 

 

DeetosSnel 1

Trainingsochtend

10-12 uur

 

DeetosSnel 2

Trainingsochtend

10-12 uur

 

.

 

Ben je verhinderd voor de oefenwedstrijd van jouw team, meldt dit dan tijdig bij de hoofdtrainer of mentor van jouw trainingsgroep.

Laat een bericht achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *