Programma (thuis)

Thuisprogramma 2017-2018 – zaal

SPEELWEEK: 12     (Kalenderweek 46)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Hal Scheidsrechter
Za 18-11-2017 09:00 DeetosSnel E4 Sporting Delta E3 (1) Sharon Vink
Za 18-11-2017 09:00 DeetosSnel E3 Vriendenschaar E4 (1) Anita Veldman
Za 18-11-2017 10:00 DeetosSnel D1 GKV D1 (1)
Za 18-11-2017 11:00 DeetosSnel C2 Tjoba C1 (1)
Za 18-11-2017 12:00 DeetosSnel B2 OZC B1 (1) Jari Brekelmans
Za 18-11-2017 13:00 DeetosSnel C1 Vriendenschaar C1 (1)
Za 18-11-2017 14:05 DeetosSnel B1 Dalto B1 (1)
Za 18-11-2017 15:25 DeetosSnel A1 Oranje Wit A1 (1)
Za 18-11-2017 16:55 DeetosSnel A2 Vitesse A1 (1)
Za 18-11-2017 18:25 DeetosSnel 2 Dalto 2 (1)
Za 18-11-2017 20:00 DeetosSnel 1 Dalto 1 (1)
.
Zo 19-11-2017 12:45 Dordrecht 2 DeetosSnel 7 (1)
Zo 19-11-2017 14:00 Dordrecht 1 Furore 1 (1)
.
SPEELWEEK: 13     (Kalenderweek 47)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Hal Scheidsrechter
Za 25-11-2017 09:00 DeetosSnel F3 WION F2 (1) Hidde Veenema
Za 25-11-2017 09:00 DeetosSnel E5 Oranje Zwart E1 (1) Rutger Struijk
Za 25-11-2017 09:00 DeetosSnel E2 NIO E2 (1) Brend Dingenouts
Za 25-11-2017 10:00 Dordrecht F1 SKV F1 (1)
Za 25-11-2017 10:00 DeetosSnel F1 PKC F3 (1) Amrie de Haas
Za 25-11-2017 10:00 DeetosSnel E1 ACKC E1 (1) Martijn Naaktgeboren
Za 25-11-2017 10:00 DeetosSnel B2 Conventus B1 (2) Juriaan Kos
Za 25-11-2017 11:00 Dordrecht B1 Kinderdijk B2 (2)
Za 25-11-2017 11:00 DeetosSnel D2 ACKC D1 (1) Juriaan Kos
Za 25-11-2017 12:00 DeetosSnel C3 DSO C2 (2) Gijsbert Kruit
Za 25-11-2017 12:00 DeetosSnel A3 Ventura Sport A1 (1) Jayant Sobhie
Za 25-11-2017 13:10 DeetosSnel A4 Nexus A1 (1) Benyi Millarson
Za 25-11-2017 14:20 DeetosSnel 6 Oranje Zwart 2 (1) Marcel Roos
.
Zo 26-11-2017 17:40 DeetosSnel 3 AVO 2 (1)
Zo 26-11-2017 19:10 DeetosSnel 4 Refleks 3 (1)
.
SPEELWEEK: 14     (Kalenderweek 48)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Hal Scheidsrechter
Za 02-12-2017 09:00 Dordrecht E1 Good Luck E2 (1)
Za 02-12-2017 09:00 DeetosSnel E4 Juliana E1 (1) Danielle van Geenen
Za 02-12-2017 10:00 DeetosSnel B3 VIOS (W) B1 (1) Rachelle Koch
Za 02-12-2017 11:00 DeetosSnel C2 ONDO (M) C1 (1)
Za 02-12-2017 12:00 DeetosSnel C1 ONDO (G) C1 (1)
Za 02-12-2017 13:00 DeetosSnel D1 Vitesse D1 (1)
Za 02-12-2017 14:05 DeetosSnel B1 Wageningen B1 (1)
Za 02-12-2017 15:25 DeetosSnel A1 PKC A1 (1)
Za 02-12-2017 16:55 DeetosSnel A2 Achilles (Hg) A1 (1)
Za 02-12-2017 18:25 DeetosSnel 2 PKC 3 (1)
Za 02-12-2017 20:00 DeetosSnel 1 Tempo 1 (1)
.
Zo 03-12-2017 10:40 DeetosSnel 8 Springfield 2 (1) Jari Brekelmans
Zo 03-12-2017 12:10 DeetosSnel 7 Juliana 4 (1) Ruud vd Stelt
Zo 03-12-2017 13:20 DeetosSnel 9 ALO 7 (1) Benyi Millarson
Zo 03-12-2017 14:30 Dordrecht 2 Movado 4 (1)
Zo 03-12-2017 15:45 Dordrecht 1 DKV Victoria 1 (1)
.
SPEELWEEK: 15     (Kalenderweek 49)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Hal Scheidsrechter
Za 09-12-2017 09:00 DeetosSnel D1 Vriendenschaar D1 (1)
Za 09-12-2017 10:00 DeetosSnel C2 Movado C1 (1)
Za 09-12-2017 11:00 DeetosSnel C1 Fortuna C1 (1)
Za 09-12-2017 12:10 DeetosSnel B1 DOT (O) B1 (1)
Za 09-12-2017 13:40 DeetosSnel A2 De Meervogels A1 (1)
Za 09-12-2017 15:20 DeetosSnel A1 HKV/Eibernest A1 (1)
Za 09-12-2017 16:50 DeetosSnel 4 Merwede 3 (1)
Za 09-12-2017 18:15 DeetosSnel 2 Sporting Delta 2 (1)
Za 09-12-2017 20:00 DeetosSnel 1 Sporting Delta 1 (1)
.
Zo 10-12-2017 13:15 DeetosSnel 3 Wageningen 2 (1)
.
SPEELWEEK: 16     (Kalenderweek 50)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Hal Scheidsrechter
Za 16-12-2017 09:00 Dordrecht F1 PKC F6 (1)
Za 16-12-2017 09:00 DeetosSnel F2 Albatros F4 (1) Rutger Struijk
Za 16-12-2017 09:00 DeetosSnel E1 GKV E1 (1) Alwin Nijhuis
Za 16-12-2017 10:00 DeetosSnel F3 Vriendenschaar F5 (1) Misha Prent
Za 16-12-2017 10:00 DeetosSnel E5 Keep Fit ’70 E3 (1) Danielle van Geenen
Za 16-12-2017 10:00 DeetosSnel E2 Twist E1 (1) Martijn Naaktgeboren
Za 16-12-2017 11:00 DeetosSnel D2 Albatros D2 (1) Jayant Sobhie
Za 16-12-2017 12:00 DeetosSnel C3 Focus C1 (1) Michelle van Geffen
Za 16-12-2017 13:00 Dordrecht D1 Nieuwerkerk D3 (1)
Za 16-12-2017 14:00 Dordrecht A1 SKV A1 (1)
Za 16-12-2017 15:15 DeetosSnel 6 Albatros 6 (1) Jari Brekelmans
Za 16-12-2017 16:25 DeetosSnel 5 Trekvogels 2 (1) Ruud vd Stelt
Za 16-12-2017 17:35 DeetosSnel A4 Olympia (S) A1 (1) Marcel Roos
.
Zo 17-12-2017 10:40 DeetosSnel 9 Fortuna 8 (1) Walter Bijl
Zo 17-12-2017 12:10 DeetosSnel 8 Sporting Delta 6 (1) Rinse de Ruiter
Zo 17-12-2017 13:20 DeetosSnel 7 Sporting Delta 5 (1) Jaco Mathlener
Zo 17-12-2017 14:30 Dordrecht 3 ALO 7 (1)
Zo 17-12-2017 15:45 Dordrecht 1 Stormvogels (U) 1 (1)
.
SPEELWEEK: 17     (Kalenderweek 51)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Hal Scheidsrechter
Za 23-12-2017 09:00 Dordrecht E1 Juliana E2 (1)
Za 23-12-2017 09:00 DeetosSnel E4 Conventus E1 (1) Anita Veldman
Za 23-12-2017 09:00 DeetosSnel E3 Ventura Sport E1 (1) Alwin Nijhuis
Za 23-12-2017 10:00 DeetosSnel C3 Terda C1 (2) Hidde Veenema
Za 23-12-2017 10:00 DeetosSnel B2 Oranje Zwart B1 (1) Jens de Bruijn
Za 23-12-2017 11:00 Dordrecht A1 KCC A6 (2)
Za 23-12-2017 11:00 DeetosSnel B3 ‘t Capproen B2 (1) Jari Brekelmans
Za 23-12-2017 12:00 DeetosSnel A5 ADO A2 (1) Ruud vd Stelt
.
SPEELWEEK: 19     (Kalenderweek 1)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Hal Scheidsrechter
Za 06-01-2018 09:00 DeetosSnel C1 KCC C1 (1)
Za 06-01-2018 10:00 DeetosSnel C2 Swift (M) C1 (1)
Za 06-01-2018 11:00 DeetosSnel D1 NKV D1 (1)
Za 06-01-2018 12:05 DeetosSnel B1 SKF B1 (1)
Za 06-01-2018 13:25 DeetosSnel A1 TOP (S) A1 (1)
Za 06-01-2018 14:55 DeetosSnel A2 TOP (A) A1 (1)
Za 06-01-2018 16:25 DeetosSnel 3 Dalto 3 (1)
Za 06-01-2018 17:50 DeetosSnel 4 WION 3 (1)
Za 06-01-2018 19:05 DeetosSnel 2 TOP (A) 2 (1)
Za 06-01-2018 20:30 DeetosSnel 1 TOP (A) 1 (1)
.
SPEELWEEK: 20     (Kalenderweek 2)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Hal Scheidsrechter
Za 13-01-2018 09:00 Dordrecht E1 Sporting Delta E4 (1)
Za 13-01-2018 09:00 DeetosSnel E3 Voltreffers E1 (1) Hidde Veenema
Za 13-01-2018 10:00 Dordrecht A1 Korbatjo A1 (1)
Za 13-01-2018 11:10 DeetosSnel C2 IJsselvogels C2 (1)
Za 13-01-2018 12:10 DeetosSnel C1 Maassluis C1 (1)
Za 13-01-2018 13:10 DeetosSnel D1 Albatros D1 (1)
Za 13-01-2018 14:15 DeetosSnel B1 Oranje Wit B1 (1)
Za 13-01-2018 15:40 DeetosSnel A1 Nieuwerkerk A1 (1)
Za 13-01-2018 17:10 DeetosSnel A2 Vriendenschaar A1 (1)
Za 13-01-2018 18:40 DeetosSnel 2 Nieuwerkerk 2 (1)
Za 13-01-2018 20:15 DeetosSnel 1 Nieuwerkerk 1 (1)
.
Zo 14-01-2018 12:15 Dordrecht 2 Conventus 4 (1)
Zo 14-01-2018 13:30 Dordrecht 1 Conventus 1 (1)
.
SPEELWEEK: 21     (Kalenderweek 3)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Hal Scheidsrechter
Za 20-01-2018 09:00 DeetosSnel F2 Merwede F4 (1) Amrie de Haas
Za 20-01-2018 09:00 DeetosSnel E5 ADO E2 (1) Gerda Post
Za 20-01-2018 10:00 DeetosSnel F3 Oranje Wit F5 (1) Marian Blaset
Za 20-01-2018 10:00 DeetosSnel F1 Merwede F3 (1) Rutger Struijk
Za 20-01-2018 11:00 Dordrecht D1 Eureka D1 (1)
Za 20-01-2018 12:00 Dordrecht B1 Sporting Delta B3 (1)
Za 20-01-2018 13:00 DeetosSnel B3 Good Luck B1 (1) Martijn Naaktgeboren
Za 20-01-2018 14:00 DeetosSnel A5 Oranje Wit A4 (1) Michelle van Geffen
Za 20-01-2018 15:10 DeetosSnel A3 PKC A4 (1) Jaco Mathlener
Za 20-01-2018 16:20 DeetosSnel A4 KCC A5 (1) Walter Bijl
Za 20-01-2018 17:30 DeetosSnel 6 Merwede 7 (1) Ruud vd Stelt
Za 20-01-2018 18:40 DeetosSnel 5 Merwede 9 (1) Marcel Roos
.
Zo 21-01-2018 10:00 Dordrecht 3 Movado 5 (1)
Zo 21-01-2018 11:10 DeetosSnel 7 Dordrecht 2 (1) Paul de Gooijer
Zo 21-01-2018 12:20 DeetosSnel 9 Unicum 2 (1) Jari Brekelmans
Zo 21-01-2018 13:30 DeetosSnel 8 Unicum 1 (1) Jayant Sobhie
Zo 21-01-2018 14:40 DeetosSnel 4 Phoenix 3 (1)
Zo 21-01-2018 16:00 DeetosSnel 3 SCO 2 (1)
.
SPEELWEEK: 22     (Kalenderweek 4)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Hal Scheidsrechter
Za 27-01-2018 09:00 DeetosSnel D1 Oranje Wit D1 (1)
Za 27-01-2018 10:00 DeetosSnel C2 KCR C2 (1)
Za 27-01-2018 11:00 DeetosSnel C1 HKV/Eibernest C1 (1)
Za 27-01-2018 12:00 DeetosSnel B3 SKV B1 (1) Benyi Millarson
Za 27-01-2018 13:05 DeetosSnel B1 OVVO B1 (1)
Za 27-01-2018 14:30 DeetosSnel A1 Fortuna A1 (1)
Za 27-01-2018 16:05 DeetosSnel A2 KCR A1 (1)
Za 27-01-2018 17:25 Dordrecht 1 Triade 1 (1)
Za 27-01-2018 18:40 DeetosSnel 2 KCR 2 (1)
Za 27-01-2018 20:15 DeetosSnel 1 Die Haghe 1 (1)
.
Zo 28-01-2018 11:00 Dordrecht 2 Sperwers 3 (1)
Zo 28-01-2018 12:10 Dordrecht 3 DeetosSnel 9 (1)
Zo 28-01-2018 13:20 DeetosSnel 8 Conventus 3 (1) Paul de Gooijer
Zo 28-01-2018 14:30 DeetosSnel 7 Conventus 4 (1) Jari Brekelmans
.
SPEELWEEK: 23     (Kalenderweek 5)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Hal Scheidsrechter
Za 03-02-2018 09:00 DeetosSnel F1 ADO F1 (1) Brend Dingenouts
Za 03-02-2018 09:00 DeetosSnel E5 Oranje Wit E5 (1) Gerda Post
Za 03-02-2018 09:00 DeetosSnel E2 Nikantes E1 (1) Rutger Struijk
Za 03-02-2018 10:00 DeetosSnel F2 Oranje Wit F4 (1) Misha Prent
Za 03-02-2018 10:00 Dordrecht F1 Merwede F2 (1)
Za 03-02-2018 10:00 DeetosSnel E1 PKC E1 (1) Alwin Nijhuis
Za 03-02-2018 11:00 DeetosSnel B2 PKC B4 (1) Jayant Sobhie
Za 03-02-2018 12:00 Dordrecht D1 Olympia (S) D3 (1)
Za 03-02-2018 13:00 Dordrecht B1 Avanti (P) B5 (1)
Za 03-02-2018 14:00 DeetosSnel D2 Oranje Wit D2 (1) Juriaan Kos
Za 03-02-2018 15:00 DeetosSnel C3 Springfield C1 (1) Rachelle Koch
Za 03-02-2018 16:00 DeetosSnel A4 WION A2 (1) Juriaan Kos
Za 03-02-2018 17:10 DeetosSnel A3 Sporting Delta A3 (1) Ruud vd Stelt
Za 03-02-2018 18:20 DeetosSnel 5 Sporting Delta 4 (1) Jaco Mathlener
Za 03-02-2018 19:30 DeetosSnel 6 SKV 2 (1) Walter Bijl
.
Zo 04-02-2018 10:10 Dordrecht 3 Fortuna 8 (1)
Zo 04-02-2018 11:25 DeetosSnel 4 HKV/Eibernest 4 (1)
Zo 04-02-2018 12:45 DeetosSnel 3 DSC 3 (1)
.
SPEELWEEK: 24     (Kalenderweek 6)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Hal Scheidsrechter
Za 10-02-2018 09:00 DeetosSnel F3 HKC F4 (1) Amrie de Haas
Za 10-02-2018 09:00 DeetosSnel E1 Vriendenschaar E1 (1) Ron van Gemert
Za 10-02-2018 10:00 DeetosSnel F1 HKC F2 (1) Misha Prent
Za 10-02-2018 10:00 DeetosSnel E2 Maassluis E2 (1) Alwin Nijhuis
Za 10-02-2018 11:00 Dordrecht F1 Korbatjo F2 (1)
Za 10-02-2018 11:00 DeetosSnel F2 Nieuwerkerk F5 (1) Rutger Struijk
Za 10-02-2018 12:00 DeetosSnel D2 Kinderdijk D2 (1) Hidde Veenema
Za 10-02-2018 13:00 Dordrecht D1 Merwede D4 (1)
Za 10-02-2018 14:00 Dordrecht B1 Oranje Wit B4 (1)
Za 10-02-2018 15:00 Dordrecht A1 PKC A5 (1)
Za 10-02-2018 16:10 DeetosSnel C3 Keep Fit ’70 C1 (1) Martijn Naaktgeboren
Za 10-02-2018 17:10 DeetosSnel A3 HKC A2 (1) Paul de Gooijer
Za 10-02-2018 18:20 DeetosSnel A5 Merwede A3 (1) Rinse de Ruiter
.
Zo 11-02-2018 10:40 DeetosSnel 7 Sperwers 3 (1) Corné Vliegenthart
Zo 11-02-2018 12:10 DeetosSnel 8 Ten Donck 5 (1) Ruud vd Stelt
Zo 11-02-2018 13:20 DeetosSnel 9 Ten Donck 3 (1) Jari Brekelmans
Zo 11-02-2018 14:40 Dordrecht 1 OKV 1 (1)
Zo 11-02-2018 15:50 Dordrecht 2 Juliana 4 (1)
.
SPEELWEEK: 25     (Kalenderweek 7)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Hal Scheidsrechter
Za 17-02-2018 09:00 Dordrecht E1 ‘t Capproen E1 (1)
Za 17-02-2018 09:00 DeetosSnel E4 Korbatjo E2 (1) Sharon Vink
Za 17-02-2018 09:00 DeetosSnel E3 DVS ’69 E1 (1) Rutger Struijk
Za 17-02-2018 10:00 DeetosSnel B3 Focus B1 (1) Hidde Veenema
Za 17-02-2018 11:00 DeetosSnel C2 KCC C2 (1)
Za 17-02-2018 12:00 DeetosSnel C1 KOAG C1 (1)
Za 17-02-2018 13:00 DeetosSnel D1 DSC D1 (1)
Za 17-02-2018 14:05 DeetosSnel B1 DSC B1 (1)
Za 17-02-2018 15:30 DeetosSnel A1 DSC A1 (1)
Za 17-02-2018 17:00 DeetosSnel A2 KVS A1 (1)
Za 17-02-2018 18:30 DeetosSnel 2 DSC 2 (1)
Za 17-02-2018 20:00 DeetosSnel 1 DSC 1 (1)
.
Zo 18-02-2018 11:25 DeetosSnel 4 Tilburg 3 (1)
Zo 18-02-2018 12:45 DeetosSnel 3 AKC (Al) 2 (1)
.
SPEELWEEK: 26     (Kalenderweek 8)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Hal Scheidsrechter
Za 24-02-2018 09:00 Dordrecht E1 Oranje Wit E3 (1)
Za 24-02-2018 09:00 DeetosSnel E4 Oranje Wit E4 (1) Gerda Post
Za 24-02-2018 09:00 DeetosSnel E3 ADO E1 (1) Danielle van Geenen
Za 24-02-2018 10:00 DeetosSnel B3 Albatros B3 (1) Erik Pullen
Za 24-02-2018 10:30 Dordrecht A1 Triade A1 (2)
Za 24-02-2018 11:00 DeetosSnel A5 GKV A3 (1) Rachelle Koch
Za 24-02-2018 12:10 DeetosSnel 5 HKC 5 (1) Ruud vd Stelt
.
SPEELWEEK: 27     (Kalenderweek 9)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Hal Scheidsrechter
Za 03-03-2018 09:00 DeetosSnel E3 Good Luck E1 (1) Alwin Nijhuis
Za 03-03-2018 09:30 DeetosSnel B2 DSO B1 (2) Hidde Veenema
Za 03-03-2018 10:30 DeetosSnel A5 Ventura Sport A2 (2) Erik Pullen
Za 03-03-2018 10:30 DeetosSnel 5 PKC 9 (1) Walter Bijl
.
SPEELWEEK: 28     (Kalenderweek 10)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Hal Scheidsrechter
Za 10-03-2018 09:00 DeetosSnel F3 RWA F2 (1) Rutger Struijk
Za 10-03-2018 09:00 DeetosSnel F2 PKC F5 (1) Gerda Post
Za 10-03-2018 09:00 DeetosSnel E2 Vitesse E2 (1) Marit Nieuwland
Za 10-03-2018 10:00 Dordrecht F1 Kinderdijk F1 (1)
Za 10-03-2018 10:00 DeetosSnel F1 Vriendenschaar F2 (1) Marian Blaset
Za 10-03-2018 10:00 DeetosSnel E1 Kinderdijk E1 (1) Martijn Naaktgeboren
Za 10-03-2018 11:00 DeetosSnel A3 Kinderdijk A3 (1) Ruud vd Stelt
Za 10-03-2018 12:00 Dordrecht D1 KCC D2 (2)
Za 10-03-2018 12:10 DeetosSnel A4 ZKV (Zu) A1 (1) Paul de Gooijer
Za 10-03-2018 13:05 Dordrecht B1 KOAG B4 (2)
Za 10-03-2018 13:25 DeetosSnel D2 HKC D1 (1) Corné Vliegenthart
Za 10-03-2018 14:10 Dordrecht A1 Merwede A2 (2)
Za 10-03-2018 14:30 DeetosSnel 6 Triade 4 (1) Jaco Mathlener
Za 10-03-2018 15:45 Dordrecht 1 Nikantes 1 (1)
.
Zo 11-03-2018 10:40 DeetosSnel 8 Keep Fit ’70 4 (1) Rinse de Ruiter
Zo 11-03-2018 11:50 Dordrecht 3 Ten Donck 3 (1)
Zo 11-03-2018 13:00 Dordrecht 2 Sporting Delta 5 (1)
.
SPEELWEEK: 29     (Kalenderweek 11)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Hal Scheidsrechter
Za 17-03-2018 09:00 Dordrecht E1 Korbatjo E3 (1)
Za 17-03-2018 09:00 DeetosSnel E4 Vitesse E4 (1) Rutger Struijk (ex)
Za 17-03-2018 09:20 DeetosSnel C3 Juliana C2 (2) Hidde Veenema (ex)
Za 17-03-2018 10:00 DeetosSnel A5 PKC A6 (1) Nout van der Wal
Za 17-03-2018 10:20 DeetosSnel B2 Albatros B2 (2) Bart van Lee
.
Zo 18-03-2018 13:20 DeetosSnel 9 Dordrecht 3 (1) Ruud vd Stelt
.