Programma (thuis)

Thuisprogramma 2017-2018 – 1e veldhelft

SPEELWEEK: 4     (Kalenderweek 38)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Veld Scheidsrechter
Wo   20-09-2017   19:30   DeetosSnel A1     Albatros A1   (1)   (beker)
Wo 20-09-2017 20:00 DeetosSnel MW1 Albatros MW1 (2) Bart van Lee
.
Za 23-09-2017 09:00 DeetosSnel F2 PKC F5 (2) Brend Dingenouts
Za 23-09-2017 09:00 DeetosSnel E5 Korbatjo E5 (2) Rutger Struijk
Za 23-09-2017 09:00 DeetosSnel D1 PKC D1 (1)
Za 23-09-2017 10:00 DeetosSnel D2 Movado D1 (1) Juriaan Kos
Za 23-09-2017 10:00 DeetosSnel C3 Merwede C3 (2) ???
Za 23-09-2017 11:00 DeetosSnel C1 PKC C1 (1)
Za 23-09-2017 12:00 DeetosSnel B3 Movado B1 (1) Ruud van der Stelt
Za 23-09-2017 12:30 DeetosSnel 5 Sporting Delta 4 (2) Jari Brekelmans
Za 23-09-2017 13:15 DeetosSnel B1 Fortis B1 (1)
Za 23-09-2017 14:00 DeetosSnel A5 Ventura Sport A3 (2) Rinse de Ruiter
Za 23-09-2017 14:30 DeetosSnel 2 OVVO 2 (1)
Za 23-09-2017 16:00 DeetosSnel 1 OVVO 1 (1)
.
Zo 24-09-2017 10:00 DeetosSnel 8 Unicum 1 (1) Walter Bijl
Zo 24-09-2017 11:30 DeetosSnel 7 Dordrecht 2 (1) Ron van Gemert
Zo 24-09-2017 12:15 DeetosSnel 9 Conventus 3 (2) Paul de Gooijer
Zo 24-09-2017 13:00 DeetosSnel 4 Synergo 3 (1)
Zo 24-09-2017 14:30 DeetosSnel 3 Blauw-Wit (A) 4 (1)
.
SPEELWEEK: 5     (Kalenderweek 39)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Veld Scheidsrechter
Wo   27-09-2017   19:00   DeetosSnel B3     Korbatjo B1   (2)   Benyi Millarson
.
Za 30-09-2017 09:00 DeetosSnel F2 Oranje Zwart F1 (2) Misha Prent
Za 30-09-2017 09:00 DeetosSnel E1 Kinderdijk E2 (2) Martijn Naaktgeboren
Za 30-09-2017 09:00 DeetosSnel D1 Oranje Wit D1 (1)
Za 30-09-2017 10:00 DeetosSnel D2 DVS ’69 D1 (1) Michelle van Geffen
Za 30-09-2017 10:15 DeetosSnel E5 DVS ’69 E3 (2) Amrie de Haas
Za 30-09-2017 11:00 DeetosSnel B3 Triade B1 (1) Ruud van der Stelt
Za 30-09-2017 12:15 DeetosSnel C3 Albatros C5 (1) Rachelle Koch
Za 30-09-2017 14:15 DeetosSnel A3 Oranje Wit A3 (1) ???
.
Zo 01-10-2017 12:00 DeetosSnel 9 Movado 4 (1) Maurice Rombouts
.
SPEELWEEK: 6     (Kalenderweek 40)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Veld Scheidsrechter
Wo 04-10-2017 20:00 DeetosSnel MW1 DSO (K) MW1 (1) Jens de Bruijn
.
Za 07-10-2017 09:00 DeetosSnel F1 Conventus F1 (2) Sharon Vink
Za 07-10-2017 09:00 DeetosSnel E2 Sporting Delta E3 (2) Anita Veldman
Za 07-10-2017 09:15 DeetosSnel B2 PKC B3 (1) Corné Vliegenthart
Za 07-10-2017 10:00 DeetosSnel F3 PKC F8 (2) Marjolein Naaktgeboren
Za 07-10-2017 10:00 DeetosSnel E3 Oranje Wit E3 (2) Marit Nieuwland
Za 07-10-2017 10:30 DeetosSnel A2 Merwede A1 (1)
Za 07-10-2017 11:00 DeetosSnel E4 Vriendenschaar  E4 (2) Danielle van Geenen
Za 07-10-2017 12:00 DeetosSnel A4 KCC A5 (2) Jayant Sobhie
Za 07-10-2017 12:00 DeetosSnel A1 Groen Geel A1 (1)
Za 07-10-2017 13:30 DeetosSnel A5 DSO (K) A2 (2) Erik Pullen
Za 07-10-2017 13:30 DeetosSnel 6 Excelsior (D) 6 (1) Ruud van der Stelt
Za 07-10-2017 15:00 DeetosSnel C2 Oranje Wit C2 (2)
Za 07-10-2017 15:00 DeetosSnel 5 Albatros 6 (1) Thomas van Maurik
.
Zo 08-10-2017 10:00 DeetosSnel 8 Sperwers 3 (1) Jaco Mathlener
Zo 08-10-2017 11:30 DeetosSnel 7 Conventus 4 (1) Hans Leeuwenhoek
Zo 08-10-2017 13:00 DeetosSnel 4 DSC 4 (1)
Zo 08-10-2017 14:30 DeetosSnel 3 Fortuna 3 (1)
.
SPEELWEEK: 7     (Kalenderweek 41)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Veld Scheidsrechter
Za 14-10-2017 09:15 DeetosSnel C1 Sporting Delta C1 (1)
Za 14-10-2017 10:15 DeetosSnel B1 Sporting Delta B1 (1)
Za   14-10-2017   10:15   DeetosSnel F2     Korbatjo F2   (2)   Marjolein Naaktgeboren
Za 14-10-2017 14:30 DeetosSnel 2 Sporting Delta 2 (1)
Za 14-10-2017 16:00 DeetosSnel 1 Sporting Delta 1 (1)
.