Scheidsrechters

Mocht je verhinderd zijn, dan eerst proberen zelf voor vervanging te zorgen of door bijvoorbeeld een wedstrijd met iemand anders te ruilen. Bij vragen of in uiterste nood contact opnemen met Maarten Boot (06-41913071)

Meer informatie over de spelregels:
Zo moet het in Zuid-West (zaal) (PDF)
Zo moet het in Zuid-West (veld) (PDF)
Spelregels Korfbal (juli 2013) (PDF)
Veel gestelde vragen en antwoorden (januari 2014) (PDF)

 

Bondsscheidsrechters
Gelukkig beschikken we over een aantal vaste bondsscheidsrechters die wekelijks wedstrijden buiten de deur fluiten in het top- en wedstrijdkorfbal, te weten:
Peter Bijl, Walter Bijl, Maarten Boot, Pieter de Jong, Thomas van Maurik en Maurice Rombouts.

Verenigingsscheidsrechters
Daarnaast is er nog een groep scheidsrechters die regelmatig wedstrijden fluit uit het ‘open aanbod’:
Hans v.d. Burgt, Ron van Gemert, Juriaan Kos, Hans Leeuwenhoek, Joost Nagtegaal, Jeroen Soffree en Reiner Riet.

Interne scheidsrechters
En tenslotte een grote groep scheidsrechters die intern (jeugd)wedstrijden leiden in het breedtekorfbal.

Beoordelaars
Naast de scheidsrechter zijn er ook nog een aantal leden wekelijks actief als beoordelaar:
Ernst-Cees Boogers, Leen Dubbeldam, Jan Muurling en René Ouwehand.

Juryvoorzitter
Tijdens het zaalseizoen zorgen we ook voor de bezetting van de jurytafel (juryvoorzitter, schotklokbediener en score/tijdbediener). Ook deze tellen mee in de rompregeling arbitrage van het KNKV.

 

Onderstaand het overzicht van de interne wedstrijden (1e veldhelft 2017-2018) per scheidsrechter:

Amrie de Haas
Za 02-09-2017 11:00 DeetosSnel E2 DSO (K) E1
Za 30-09-2017 10:15 DeetosSnel E5 DVS ’69 E3
Anita Veldman
Za 16-09-2017 11:15 DeetosSnel E4 PKC E5
Za 07-10-2017 09:00 DeetosSnel E2 Sporting Delta E3
Arnold Monshouwer
Za 09-09-2017 11:15 DeetosSnel A3 Sporting Delta A3
Bart van Lee
Wo 20-09-2017 20:00 DeetosSnel MW1 Albatros MW1
Benyi Millarson
Za 09-09-2017 14:00 DeetosSnel A5 Oranje Wit A4
Za 16-09-2017 15:20 DeetosSnel A4 Ventura Sport A2
Brend Dingenouts
Za 23-09-2017 09:00 DeetosSnel F2 PKC F5
Corné Vliegenthart
Wo 13-09-2017 20:00 DeetosSnel MW1 Sporting Delta MW1
Za 07-10-2017 09:15 DeetosSnel B2 PKC B3
Danielle van Geenen
Za 09-09-2017 09:15 DeetosSnel E5 Oranje Zwart E1
Za 07-10-2017 11:00 DeetosSnel E4 Vriendenschaar  E4
Erik Pullen
Za 09-09-2017 12:45 DeetosSnel B3 Korbatjo B1
Za 07-10-2017 13:30 DeetosSnel A5 DSO (K) A2
Hans Leeuwenhoek
Zo 08-10-2017 11:30 DeetosSnel 7 Conventus 4
Jaco Mathlener
Zo 03-09-2017 10:00 DeetosSnel 7 Sporting Delta 5
Zo 08-10-2017 10:00 DeetosSnel 8 Sperwers 3
Jari Brekelmans
Zo 10-09-2017 12:00 DeetosSnel 9 Ten Donck 3
Za 23-09-2017 12:30 DeetosSnel 5 Sporting Delta 4
Jayant Sobhie
Za 02-09-2017 14:10 DeetosSnel B2 Keep Fit ’70 B1
Za 07-10-2017 12:00 DeetosSnel A4 KCC A5
Jens de Bruijn
Wo 04-10-2017 20:00 DeetosSnel MW1 DSO (K) MW1
Juriaan Kos
Za 09-09-2017 10:15 DeetosSnel E1 Albatros E1
Za 23-09-2017 10:00 DeetosSnel D2 Movado D1
Marcel Roos
Za 16-09-2017 15:20 DeetosSnel 6 Erasmus 4
Marian Blaset
Za 02-09-2017 09:00 DeetosSnel E3 Korbatjo E2
Za 09-09-2017 13:25 DeetosSnel C3 Korbatjo C2
Za 16-09-2017 09:00 DeetosSnel E2 Ventura Sport E1
Marit Nieuwland
Za 16-09-2017 11:10 DeetosSnel F1 ADO F2
Za 07-10-2017 10:00 DeetosSnel E3 Oranje Wit E3
Marjolein Naaktgeboren
Za 09-09-2017 10:15 DeetosSnel F2 Korbatjo F2
Za 16-09-2017 10:10 DeetosSnel F3 Movado F2
Za 07-10-2017 10:00 DeetosSnel F3 PKC F8
Martijn Naaktgeboren
Za 02-09-2017 10:00 DeetosSnel E4 Albatros E3
Za 30-09-2017 09:00 DeetosSnel E1 Kinderdijk E2
Maurice Rombouts
Zo 03-09-2017 11:30 DeetosSnel 8 Fortuna 8
Zo 24-09-2017 11:30 DeetosSnel 7 Dordrecht 2
Zo 01-10-2017 12:00 DeetosSnel 9 Movado 4
Michelle van Geffen
Za 23-09-2017 12:00 DeetosSnel B3 Movado B1
Za 30-09-2017 10:00 DeetosSnel D2 DVS ’69 D1
Misha Prent
Za 02-09-2017 10:00 DeetosSnel F3 Juliana F3
Za 30-09-2017 09:00 DeetosSnel F2 Oranje Zwart F1
Paul de Gooijer
Za 09-09-2017 09:00 DeetosSnel D2 Oranje Wit D2
Za 23-09-2017 10:00 DeetosSnel C3 Merwede C3
Za 30-09-2017 11:00 DeetosSnel B3 Triade B1
Rachelle Koch
Za 16-09-2017 14:00 DeetosSnel B2 Merwede B2
Za 30-09-2017 12:15 DeetosSnel C3 Albatros C5
Rinse de Ruiter
Za 02-09-2017 15:30 DeetosSnel A4 ADO A2
Za 23-09-2017 14:00 DeetosSnel A5 Ventura Sport A3
Rutger Struijk
Za 23-09-2017 09:00 DeetosSnel E5 Korbatjo E5
Ruud van der Stelt
Za 02-09-2017 14:00 DeetosSnel 5 Ventura Sport 3
Za 02-09-2017 15:30 DeetosSnel 6 Thor (R) 3
Zo 24-09-2017 10:00 DeetosSnel 8 Unicum 1
Za 30-09-2017 14:15 DeetosSnel A3 Oranje Wit A3
Za 07-10-2017 13:30 DeetosSnel 6 Excelsior (D) 6
SDS
Za 16-09-2017 09:00 DeetosSnel E3 DVS ’69 E2
Za 16-09-2017 10:00 DeetosSnel E1 ACKC E1
Sharon Vink
Za 02-09-2017 09:00 DeetosSnel F1 Dordrecht F1
Za 07-10-2017 09:00 DeetosSnel F1 Conventus F1
Thomas van Maurik
Za 07-10-2017 15:00 DeetosSnel 5 Albatros 6
Walter Bijl
Za 16-09-2017 13:40 DeetosSnel A3 Ventura Sport A1
Zo 24-09-2017 12:15 DeetosSnel 9 Conventus 3