Scheidsrechters

Mocht je verhinderd zijn, dan eerst proberen zelf voor vervanging te zorgen of door bijvoorbeeld een wedstrijd met iemand anders te ruilen. Bij vragen of in uiterste nood contact opnemen met Maarten Boot (06-41913071)

Meer informatie over de spelregels:
Zo moet het in Zuid-West (zaal) (PDF)
Zo moet het in Zuid-West (veld) (PDF)
Spelregels Korfbal (juli 2013) (PDF)
Veel gestelde vragen en antwoorden (januari 2014) (PDF)

 

Bondsscheidsrechters
Gelukkig beschikken we over een aantal vaste bondsscheidsrechters die wekelijks wedstrijden buiten de deur fluiten in het top- en wedstrijdkorfbal, te weten:
Peter Bijl, Maarten Boot, Pieter de Jong, Thomas van Maurik en Maurice Rombouts.

Verenigingsscheidsrechters
Daarnaast is er nog een groep scheidsrechters die regelmatig wedstrijden fluit uit het ‘open aanbod’:
Walter Bijl, Hans v.d. Burgt, Ron van Gemert, Juriaan Kos, Hans Leeuwenhoek, Joost Nagtegaal, Jeroen Soffree en Reiner Riet.

Interne scheidsrechters
En tenslotte een grote groep scheidsrechters die intern (jeugd)wedstrijden leiden in het breedtekorfbal.

Beoordelaars
Naast de scheidsrechter zijn er ook nog een aantal leden wekelijks actief als beoordelaar:
Ernst-Cees Boogers, Leen Dubbeldam, Jan Muurling en René Ouwehand.

Juryvoorzitter
Tijdens het zaalseizoen zorgen we ook voor de bezetting van de jurytafel (juryvoorzitter, schotklokbediener en score/tijdbediener). Ook deze tellen mee in de rompregeling arbitrage van het KNKV.

 

Onderstaand het overzicht van de interne wedstrijden (zaal 2017-2018) per scheidsrechter:

Alwin Nijhuis
Za 11-11-2017 09:00 DeetosSnel E1 HKC E1
Za 16-12-2017 09:00 DeetosSnel E1 GKV E1
Za 23-12-2017 09:00 DeetosSnel E3 Ventura Sport E1
Za 03-02-2018 10:00 DeetosSnel E1 PKC E1
Za 10-02-2018 10:00 DeetosSnel E2 Maassluis E2
Za 03-03-2018 09:00 DeetosSnel E3 Good Luck E1
Amrie de Haas
Za 25-11-2017 10:00 DeetosSnel F1 PKC F3
Za 20-01-2018 09:00 DeetosSnel F2 Merwede F4
Za 10-02-2018 09:00 DeetosSnel F3 HKC F4
Anita Veldman
Za 18-11-2017 09:00 DeetosSnel E3 Vriendenschaar E4
Za 23-12-2017 09:00 DeetosSnel E4 Conventus E1
Bart van Lee
Za 17-03-2018 10:20 DeetosSnel B2 Albatros B2
Benyi Millarson
Za 25-11-2017 13:10 DeetosSnel A4 Nexus A1
Zo 03-12-2017 13:20 DeetosSnel 9 ALO 7
Za 27-01-2018 12:00 DeetosSnel B3 SKV B1
Brend Dingenouts
Za 25-11-2017 09:00 DeetosSnel E2 NIO E2
Za 03-02-2018 09:00 DeetosSnel F1 ADO F1
Corné Vliegenthart
Zo 11-02-2018 10:40 DeetosSnel 7 Sperwers 3
Za 10-03-2018 13:25 DeetosSnel D2 HKC D1
Danielle van Geenen
Za 11-11-2017 10:00 DeetosSnel E5 Conventus E2
Za 02-12-2017 09:00 DeetosSnel E4 Juliana E1
Za 16-12-2017 10:00 DeetosSnel E5 Keep Fit ’70 E3
Za 24-02-2018 09:00 DeetosSnel E3 ADO E1
Erik Pullen
Za 11-11-2017 12:00 DeetosSnel A3 Oranje Wit A3
Za 24-02-2018 10:00 DeetosSnel B3 Albatros B3
Za 03-03-2018 10:30 DeetosSnel A5 Ventura Sport A2
Gerda Post
Za 20-01-2018 09:00 DeetosSnel E5 ADO E2
Za 03-02-2018 09:00 DeetosSnel E5 Oranje Wit E5
Za 24-02-2018 09:00 DeetosSnel E4 Oranje Wit E4
Za 10-03-2018 09:00 DeetosSnel F2 PKC F5
Gijsbert Kruit
Za 11-11-2017 11:00 DeetosSnel F3 PKC F7
Za 25-11-2017 12:00 DeetosSnel C3 DSO C2
Hidde Veenema
Za 11-11-2017 11:00 DeetosSnel E2 RWA E2
Za 25-11-2017 09:00 DeetosSnel F3 WION F2
Za 23-12-2017 10:00 DeetosSnel C3 Terda C1
Za 13-01-2018 09:00 DeetosSnel E3 Voltreffers E1
Za 10-02-2018 12:00 DeetosSnel D2 Kinderdijk D2
Za 17-02-2018 10:00 DeetosSnel B3 Focus B1
Za 03-03-2018 09:30 DeetosSnel B2 DSO B1
Hidde Veenema (ex)
Za 17-03-2018 09:20 DeetosSnel C3 Juliana C2
Jaco Mathlener
Za 11-11-2017 15:45 DeetosSnel A4 Conventus A1
Zo 17-12-2017 13:20 DeetosSnel 7 Sporting Delta 5
Za 20-01-2018 15:10 DeetosSnel A3 PKC A4
Za 03-02-2018 18:20 DeetosSnel 5 Sporting Delta 4
Za 10-03-2018 14:30 DeetosSnel 6 Triade 4
Jari Brekelmans
Za 18-11-2017 12:00 DeetosSnel B2 OZC B1
Zo 03-12-2017 10:40 DeetosSnel 8 Springfield 2
Za 16-12-2017 15:15 DeetosSnel 6 Albatros 6
Za 23-12-2017 11:00 DeetosSnel B3 ‘t Capproen B2
Zo 21-01-2018 12:20 DeetosSnel 9 Unicum 2
Zo 28-01-2018 14:30 DeetosSnel 7 Conventus 4
Zo 11-02-2018 13:20 DeetosSnel 9 Ten Donck 3
Jayant Sobhie
Za 11-11-2017 13:15 DeetosSnel 5 DVS ’69 3
Za 16-12-2017 11:00 DeetosSnel D2 Albatros D2
Zo 21-01-2018 13:30 DeetosSnel 8 Unicum 1
Za 03-02-2018 11:00 DeetosSnel B2 PKC B4
Jens de Bruijn
Za 23-12-2017 10:00 DeetosSnel B2 Oranje Zwart B1
Juriaan Kos
Za 25-11-2017 10:00 DeetosSnel B2 Conventus B1
Za 25-11-2017 11:00 DeetosSnel D2 ACKC D1
Za 03-02-2018 14:00 DeetosSnel D2 Oranje Wit D2
Za 03-02-2018 16:00 DeetosSnel A4 WION A2
Marcel Roos
Za 11-11-2017 14:30 DeetosSnel 6 Oranje Wit 7
Za 25-11-2017 14:20 DeetosSnel 6 Oranje Zwart 2
Za 16-12-2017 17:35 DeetosSnel A4 Olympia (S) A1
Za 20-01-2018 18:40 DeetosSnel 5 Merwede 9
Marian Blaset
Za 11-11-2017 10:00 DeetosSnel F2 GKV F3
Za 20-01-2018 10:00 DeetosSnel F3 Oranje Wit F5
Za 10-03-2018 10:00 DeetosSnel F1 Vriendenschaar F2
Marit Nieuwland
Za 11-11-2017 09:00 DeetosSnel F1 Conventus F1
Za 10-03-2018 09:00 DeetosSnel E2 Vitesse E2
Martijn Naaktgeboren
Za 11-11-2017 10:00 DeetosSnel D2 GKV D2
Za 25-11-2017 10:00 DeetosSnel E1 ACKC E1
Za 16-12-2017 10:00 DeetosSnel E2 Twist E1
Za 20-01-2018 13:00 DeetosSnel B3 Good Luck B1
Za 10-02-2018 16:10 DeetosSnel C3 Keep Fit ’70 C1
Za 10-03-2018 10:00 DeetosSnel E1 Kinderdijk E1
Michelle van Geffen
Za 16-12-2017 12:00 DeetosSnel C3 Focus C1
Za 20-01-2018 14:00 DeetosSnel A5 Oranje Wit A4
Misha Prent
Za 16-12-2017 10:00 DeetosSnel F3 Vriendenschaar F5
Za 03-02-2018 10:00 DeetosSnel F2 Oranje Wit F4
Za 10-02-2018 10:00 DeetosSnel F1 HKC F2
Nout van der Wal
Za 17-03-2018 10:00 DeetosSnel A5 PKC A6
Paul de Gooijer
Zo 21-01-2018 11:10 DeetosSnel 7 Dordrecht 2
Zo 28-01-2018 13:20 DeetosSnel 8 Conventus 3
Za 10-02-2018 17:10 DeetosSnel A3 HKC A2
Za 10-03-2018 12:10 DeetosSnel A4 ZKV (Zu) A1
Rachelle Koch
Za 02-12-2017 10:00 DeetosSnel B3 VIOS (W) B1
Za 03-02-2018 15:00 DeetosSnel C3 Springfield C1
Za 24-02-2018 11:00 DeetosSnel A5 GKV A3
Rinse de Ruiter
Zo 12-11-2017 11:10 DeetosSnel 7 Movado 4
Zo 17-12-2017 12:10 DeetosSnel 8 Sporting Delta 6
Za 10-02-2018 18:20 DeetosSnel A5 Merwede A3
Zo 11-03-2018 10:40 DeetosSnel 8 Keep Fit ’70 4
Ron van Gemert
Zo 12-11-2017 10:00 DeetosSnel 9 Movado 5
Za 10-02-2018 09:00 DeetosSnel E1 Vriendenschaar E1
Rutger Struijk
Za 25-11-2017 09:00 DeetosSnel E5 Oranje Zwart E1
Za 16-12-2017 09:00 DeetosSnel F2 Albatros F4
Za 20-01-2018 10:00 DeetosSnel F1 Merwede F3
Za 03-02-2018 09:00 DeetosSnel E2 Nikantes E1
Za 10-02-2018 11:00 DeetosSnel F2 Nieuwerkerk F5
Za 17-02-2018 09:00 DeetosSnel E3 DVS ’69 E1
Za 10-03-2018 09:00 DeetosSnel F3 RWA F2
Rutger Struijk (ex)
Za 17-03-2018 09:00 DeetosSnel E4 Vitesse E4
Ruud vd Stelt
Zo 03-12-2017 12:10 DeetosSnel 7 Juliana 4
Za 16-12-2017 16:25 DeetosSnel 5 Trekvogels 2
Za 23-12-2017 12:00 DeetosSnel A5 ADO A2
Za 20-01-2018 17:30 DeetosSnel 6 Merwede 7
Za 03-02-2018 17:10 DeetosSnel A3 Sporting Delta A3
Zo 11-02-2018 12:10 DeetosSnel 8 Ten Donck 5
Za 24-02-2018 12:10 DeetosSnel 5 HKC 5
Za 10-03-2018 11:00 DeetosSnel A3 Kinderdijk A3
Zo 18-03-2018 13:20 DeetosSnel 9 Dordrecht 3
Sharon Vink
Za 18-11-2017 09:00 DeetosSnel E4 Sporting Delta E3
Za 17-02-2018 09:00 DeetosSnel E4 Korbatjo E2
Walter Bijl
Za 25-11-2017 12:00 DeetosSnel A3 Ventura Sport A1
Zo 17-12-2017 10:40 DeetosSnel 9 Fortuna 8
Za 20-01-2018 16:20 DeetosSnel A4 KCC A5
Za 03-02-2018 19:30 DeetosSnel 6 SKV 2
Za 03-03-2018 10:30 DeetosSnel 5 PKC 9