Programma (thuis/uit)

Programma 2017-2018 – 2e Veldhelft

SPEELWEEK: 39     (Kalenderweek 21)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Plts Locatie
Za 26-05-2018 16:00 DeetosSnel 1 Oranje Wit 1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 26-05-2018 14:30 DeetosSnel 2 PKC 3 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Zo 27-05-2018 11:30 Fortuna 3 DeetosSnel 3 Delft Kruithuisweg-Oost
Zo 27-05-2018 11:30 DSC 4 DeetosSnel 4 Eind Eindhoven-Noord
Za 26-05-2018 13:00 Sporting Delta 4 DeetosSnel 5 Dord Gravensingel
Za 26-05-2018 16:00 Albatros 6 DeetosSnel 6 Zwdr Develstein
Zo 27-05-2018 11:00 Sperwers 3 DeetosSnel 7 Rdam Carnissedreef
Zo 27-05-2018 11:30 Movado 5 DeetosSnel 8 naar Wo 30-05
Zo 27-05-2018 13:00 Springfield 2 DeetosSnel 9 Hoev Achter Parrestee
Wo 23-05-2018 20:00 DeetosSnel MW1 Sporting Delta MW1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
.
Za 26-05-2018 13:00 Groen Geel A1 DeetosSnel A1 Worm Trickelsoord
Za 26-05-2018 12:30 Merwede A1 DeetosSnel A2 Sldr Thorbeckelaan (60m)
Za 26-05-2018 13:00 DeetosSnel A3 OZC A1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 26-05-2018 14:30 DeetosSnel A4 Ventura Sport A3 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Za 26-05-2018 16:00 DeetosSnel A5 Reeuwijk A2 Dord Vorrinklaan (KG-2)
.
Za 26-05-2018 09:15 DeetosSnel B1 Oranje Wit B1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 26-05-2018 10:35 DeetosSnel B2 Twist B1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 26-05-2018 12:15 ACKC B3 DeetosSnel B3 Almk De Alm
.
Za 26-05-2018 11:55 DeetosSnel C1 Oranje Wit C1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 26-05-2018 12:00 DOT (O) C1 DeetosSnel C2 Oss De Rusheuvel (50m)
.
Za 26-05-2018 10:00 GKV D1 DeetosSnel D1 Grch Molenvliet
Za 26-05-2018 12:30 DeetosSnel D2 Movado D1 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Za 26-05-2018 10:00 Juliana D3 DeetosSnel D3 OudG Gem. sportpark
.
Za 26-05-2018 10:00 Vriendenschaar E1 DeetosSnel E1 Hrdx Sluisweg
Za 26-05-2018 12:00 Albatros E1 DeetosSnel E2 Zwdr Develstein
Za 26-05-2018 11:30 DeetosSnel E3 Albatros E3 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Za 26-05-2018 09:00 Korbatjo E3 DeetosSnel E4 OudB H.Parkhurstweg (G)
Za 26-05-2018 10:00 Good Luck E2 DeetosSnel E5 MidH Oostplaat
.
Za 26-05-2018 09:30 DeetosSnel F1 Ventura Sport F1 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Za 26-05-2018 10:30 DeetosSnel F2 Good Luck F1 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Za 26-05-2018 10:00 Movado F2 DeetosSnel F3 Dord Patersweg
Za 26-05-2018 10:15 Scheldevogels F2 DeetosSnel F4 BgZm De Staakberg
.
SPEELWEEK: 40     (Kalenderweek 22)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Plts Locatie
Za 02-06-2018 16:00 Sporting Delta 1 DeetosSnel 1 Dord Gravensingel
Za 02-06-2018 14:30 Sporting Delta 2 DeetosSnel 2 Dord Gravensingel
Za 02-06-2018 14:00 DeetosSnel 3 ODIK 2 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Zo 03-06-2018 14:30 DeetosSnel 4 Die Haghe 5 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 02-06-2018 13:30 DeetosSnel 5 KCR 7 naar Za 19-05
Za 02-06-2018 12:00 DeetosSnel 6 PKC 7 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Zo 03-06-2018 13:00 DeetosSnel 7 Sporting Delta 5 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Wo   30-05-2018   19:30   Movado 5   DeetosSnel 8   Dord   Patersweg (60m)
Zo 03-06-2018 11:30 DeetosSnel 8 Conventus 3 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Zo 03-06-2018 10:00 DeetosSnel 9 Conventus 4 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Wo 30-05-2018 20:00 DeetosSnel MW1 Albatros/Conv. MW1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
.
Za 02-06-2018 11:30 DeetosSnel A1 PKC A1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 02-06-2018 10:00 DeetosSnel A2 Oranje Wit A2 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Wo   30-05-2018   20:00   DSO A1   DeetosSnel A3   Klun   Molenvliet (60m)
Za 02-06-2018 10:30 Korbatjo A1 DeetosSnel A3 OudB H.Parkhurstweg (G-40m)
Za 02-06-2018 12:15 Albatros A3 DeetosSnel A4 Zwdr Develstein
Za 02-06-2018 12:35 OZC A2 DeetosSnel A5 Rdam De Enk (60m)
.
Za 02-06-2018 11:45 Sporting Delta B1 DeetosSnel B1 Dord Gravensingel
Za 02-06-2018 12:30 Oranje Zwart B1 DeetosSnel B2 West Munnikendijk (G)
.
Za 02-06-2018 10:45 Sporting Delta C1 DeetosSnel C1 Dord Gravensingel
Za 02-06-2018 11:00 DeetosSnel C2 Tiel ’72 C2 Dord Vorrinklaan (KG-2)
.
Za 02-06-2018 13:00 DeetosSnel D1 Fortuna D1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 02-06-2018 10:30 Oranje Zwart D1 DeetosSnel D2 West Munnikendijk (G)
Za 02-06-2018 09:00 DeetosSnel D3 Conventus D2 Dord Vorrinklaan (KG-1)
.
Za 02-06-2018 09:00 DeetosSnel E1 PKC E1 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Za 02-06-2018 09:00 DeetosSnel E2 Kinderdijk E1 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Za 02-06-2018 10:00 GKV E2 DeetosSnel E3 Grch Molenvliet
Za 02-06-2018 10:00 DeetosSnel E4 DVS ’69 E2 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Za 02-06-2018 09:00 DeetosSnel E5 Conventus E2 Dord Vorrinklaan (KG-2)
.
Za 02-06-2018 09:00 Oranje Wit F1 DeetosSnel F1 Dord Stadspolders
Za 02-06-2018 09:00 PKC F5 DeetosSnel F2 Ppdr Oostpolder
Za 02-06-2018 10:00 DeetosSnel F4 DSO F2 Dord Vorrinklaan (KG-2)
.
SPEELWEEK: 41     (Kalenderweek 23)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Plts Locatie
Zo   10-06-2018   10:00   Dordrecht 2   DeetosSnel 7   Dord   Amstelwijck
Zo   10-06-2018   12:00   Unicum 1   DeetosSnel 8   Rdam   Nw Vossemeerweg (G-40m)
Zo   10-06-2018   13:00   DeetosSnel 9   Keep Fit ’70 4   Dord   Vorrinklaan (KG-1)
.
Za   09-06-2018   17:00   DeetosSnel A4   HKC (Ha) A3   Dord   Vorrinklaan (KG-1)
.
Za   09-06-2018   15:30   DeetosSnel D3   ADO D3   Dord   Vorrinklaan (KG-2)
.