Programma (thuis/uit)

Programma 2017-2018 – 1e veldhelft

SPEELWEEK: 4     (Kalenderweek 38)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Plts Locatie
Za 23-09-2017 16:00 DeetosSnel 1 OVVO 1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 23-09-2017 14:30 DeetosSnel 2 OVVO 2 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Zo 24-09-2017 14:30 DeetosSnel 3 Blauw-Wit (A) 4 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Zo 24-09-2017 13:00 DeetosSnel 4 Synergo 3 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 23-09-2017 12:30 DeetosSnel 5 Sporting Delta 4 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Za 23-09-2017 14:00 Erasmus 4 DeetosSnel 6 Rdam J.A. Lebbinklaan (40m)
Zo 24-09-2017 11:30 DeetosSnel 7 Dordrecht 2 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Zo 24-09-2017 10:00 DeetosSnel 8 Unicum 1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Zo 24-09-2017 12:15 DeetosSnel 9 Conventus 3 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Wo 20-09-2017 20:00 DeetosSnel MW1 Albatros MW1 Dord Vorrinklaan (KG-2)
.
Wo   20-09-2017   19:30   DeetosSnel A1     Albatros A1   Dord   Vorrinklaan (KG-1) (beker)
Za 23-09-2017 15:00 KCC A1 DeetosSnel A1 CapY Schenkel (60m)
Za 23-09-2017 12:30 Kinderdijk A1 DeetosSnel A2 Albl Molenzicht (40m)
Za 23-09-2017 12:30 Ventura Sport A1 DeetosSnel A3 Stry Sportlaan (60m)
Za 23-09-2017 10:45 Ventura Sport A2 DeetosSnel A4 Stry Sportlaan (60m)
Za 23-09-2017 14:00 DeetosSnel A5 Ventura Sport A3 Dord Vorrinklaan (KG-2)
.
Di   19-09-2017   19:30   Vriendenschaar B1     DeetosSnel B1   Hrdx   Sluisweg (beker)
Za 23-09-2017 13:15 DeetosSnel B1 Fortis B1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 23-09-2017 12:00 Merwede B2 DeetosSnel B2 Sldr Thorbeckelaan
Za 23-09-2017 12:00 DeetosSnel B3 Movado B1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
.
Za 23-09-2017 11:00 DeetosSnel C1 PKC C1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 23-09-2017 10:15 Animo C1 DeetosSnel C2 Geld Hoge Weide
Za 23-09-2017 10:00 DeetosSnel C3 Merwede C3 Dord Vorrinklaan (KG-2)
.
Za 23-09-2017 09:00 DeetosSnel D1 PKC D1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 23-09-2017 10:00 DeetosSnel D2 Movado D1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
.
Za 23-09-2017 09:30 ACKC E1 DeetosSnel E1 Almk De Alm
Za 23-09-2017 09:30 Ventura Sport E1 DeetosSnel E2 Stry Sportlaan
Za 23-09-2017 09:00 DVS ’69 E2 DeetosSnel E3 HIAm Schildman (G)
Za 23-09-2017 09:00 PKC E5 DeetosSnel E4 Ppdr Oostpolder
Za 23-09-2017 09:00 DeetosSnel E5 Korbatjo E5 Dord Vorrinklaan (KG-2)
.
Za 23-09-2017 09:15 ADO F2 DeetosSnel F1 Grav Trekdam
Za 23-09-2017 09:00 DeetosSnel F2 PKC F5 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Za 23-09-2017 11:45 Movado F2 DeetosSnel F3 Dord Patersweg
.
SPEELWEEK: 5     (Kalenderweek 39)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Plts Locatie
Za 30-09-2017 16:00 TOP (A) 1 DeetosSnel 1 Arne Van Cittersweg (40m)
Za 30-09-2017 14:15 TOP (A) 2 DeetosSnel 2 Arne Van Cittersweg (40m)
Zo 01-10-2017 13:00 Phoenix 3 DeetosSnel 3 Zoet Van Doornenplantsoen (60m)
Zo 01-10-2017 13:00 SDO (V) 2 DeetosSnel 4 Veld Rapportstraat (60m)
Za 30-09-2017 15:30 Ventura Sport 3 DeetosSnel 5 Stry Sportlaan
Za 30-09-2017 12:30 Thor (R) 3 DeetosSnel 6 Rdam Ellemare (G-40m)
Zo 01-10-2017 12:00 Sporting Delta 5 DeetosSnel 7 Dord Gravensingel (40m)
Zo 01-10-2017 14:30 Fortuna 8 DeetosSnel 8 Delft Kruithuisweg-Oost (40m)
Zo 01-10-2017 12:00 DeetosSnel 9 Movado 4 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Wo 27-09-2017 20:30 Albatros MW1 DeetosSnel MW1 Zwdr Develstein (40m)
.
Za 30-09-2017 13:15 DSC A1 DeetosSnel A1 Eind Eindhoven-Noord (40m)
Za 30-09-2017 11:00 PKC A3 DeetosSnel A2 Ppdr Oostpolder (40m)
Za 30-09-2017 14:15 DeetosSnel A3 Oranje Wit A3 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 30-09-2017 13:00 ADO A2 DeetosSnel A4 Grav Trekdam (40m)
.
Za 30-09-2017 09:45 PKC B1 DeetosSnel B1 Ppdr Oostpolder
Za 30-09-2017 11:00 Keep Fit ’70 B1 DeetosSnel B2 Roos Vierhoeven
Wo   27-09-2017   19:00   DeetosSnel B3     Korbatjo B1   Dord   Vorrinklaan (KG-2)
Za 30-09-2017 11:00 DeetosSnel B3 Triade B1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
.
Za 30-09-2017 10:00 Tiel ’72 C1 DeetosSnel C1 Tiel Rauwenhof (50m)
Za 30-09-2017 11:15 Tiel ’72 C2 DeetosSnel C2 Tiel Rauwenhof (50m)
Za 30-09-2017 12:15 DeetosSnel C3 Albatros C5 Dord Vorrinklaan (KG-1)
.
Za 30-09-2017 09:00 DeetosSnel D1 Oranje Wit D1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 30-09-2017 10:00 DeetosSnel D2 DVS ’69 D1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
.
Za 30-09-2017 09:00 DeetosSnel E1 Kinderdijk E2 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Za 30-09-2017 10:00 DSO (K) E1 DeetosSnel E2 Klun Molenvliet
Za 30-09-2017 09:00 Korbatjo E2 DeetosSnel E3 OudB H.Parkhurstweg (G)
Za 30-09-2017 09:00 Albatros E3 DeetosSnel E4 Zwdr Develstein
Za 30-09-2017 10:15 DeetosSnel E5 DVS ’69 E3 Dord Vorrinklaan (KG-2)
.
Za 30-09-2017 09:00 Dordrecht F1 DeetosSnel F1 Dord Amstelwijck
Za 30-09-2017 09:00 DeetosSnel F2 Oranje Zwart F1 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Za 30-09-2017 10:00 Juliana F3 DeetosSnel F3 OudG Gem. sportpark
.
SPEELWEEK: 6     (Kalenderweek 40)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Plts Locatie
Za 07-10-2017 15:30 Oranje Wit 1 DeetosSnel 1 Dord Stadspolders (40m)
Za 07-10-2017 14:00 PKC 3 DeetosSnel 2 Ppdr Oostpolder (40m)
Zo 08-10-2017 14:30 DeetosSnel 3 Fortuna 3 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Zo 08-10-2017 13:00 DeetosSnel 4 DSC 4 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 07-10-2017 15:00 DeetosSnel 5 Albatros 6 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 07-10-2017 13:30 DeetosSnel 6 Excelsior (D) 6 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Zo 08-10-2017 11:30 DeetosSnel 7 Conventus 4 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Zo 08-10-2017 10:00 DeetosSnel 8 Sperwers 3 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Zo 08-10-2017 12:00 Ten Donck 3 DeetosSnel 9 Ridd Reyerpark (40m)
Wo 04-10-2017 20:00 DeetosSnel MW1 DSO (K) MW1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
.
Za 07-10-2017 12:00 DeetosSnel A1 Groen Geel A1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 07-10-2017 10:30 DeetosSnel A2 Merwede A1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 07-10-2017 13:15 Sporting Delta A3 DeetosSnel A3 Dord Gravensingel (60m)
Za 07-10-2017 12:00 DeetosSnel A4 KCC A5 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Za 07-10-2017 13:30 DeetosSnel A5 DSO (K) A2 Dord Vorrinklaan (KG-2)
.
Za 07-10-2017 10:15 Oranje Wit B1 DeetosSnel B1 Dord Stadspolders
Za 07-10-2017 09:15 DeetosSnel B2 PKC B3 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 07-10-2017 10:30 Korbatjo B1 DeetosSnel B3 OudB H.Parkhurstweg (G)
.
Za 07-10-2017 11:30 Oranje Wit C1 DeetosSnel C1 Dord Stadspolders
Za 07-10-2017 15:00 DeetosSnel C2 Oranje Wit C2 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Za 07-10-2017 09:30 Korbatjo C2 DeetosSnel C3 OudB H.Parkhurstweg (G)
.
Za 07-10-2017 09:00 Sporting Delta D1 DeetosSnel D1 Dord Gravensingel
Za 07-10-2017 11:00 Oranje Wit D2 DeetosSnel D2 Dord Stadspolders
.
Za 07-10-2017 11:30 Albatros E1 DeetosSnel E1 Zwdr Develstein
Za 07-10-2017 09:00 DeetosSnel E2 Sporting Delta E3 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Za 07-10-2017 10:00 DeetosSnel E3 Oranje Wit E3 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Za 07-10-2017 11:00 DeetosSnel E4 Vriendenschaar  E4 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Za 07-10-2017 09:00 Oranje Zwart E1 DeetosSnel E5 Wstm Munnikendijk (G)
.
Za 07-10-2017 09:00 DeetosSnel F1 Conventus F1 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Za 07-10-2017 09:00 Korbatjo F2 DeetosSnel F2 OudB H.Parkhurstweg (G)
Za 07-10-2017 10:00 DeetosSnel F3 PKC F8 Dord Vorrinklaan (KG-2)
.
SPEELWEEK: 7     (Kalenderweek 41)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Plts Locatie
Za 14-10-2017 16:00 DeetosSnel 1 Sporting Delta 1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 14-10-2017 14:30 DeetosSnel 2 Sporting Delta 2 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 14-10-2017 14:00 ODIK 2 DeetosSnel 3 Barn Oosterbos (60m)
Zo 15-10-2017 13:00 Die Haghe 5 DeetosSnel 4 DnHg Baambruggestraat (40m)
Wo 11-10-2017 20:00 Sporting Delta MW1 DeetosSnel MW1 Dord Gravensingel (40m)
.
Za 14-10-2017 11:30 PKC A1 DeetosSnel A1 Ppdr Oostpolder (40m)
Za 14-10-2017 15:30 Oranje Wit A2 DeetosSnel A2 Dord Stadspolders (40m)
Za 14-10-2017 11:00 Good Luck A1 DeetosSnel A5 Midd Oostplaat
.
Za 14-10-2017 10:15 DeetosSnel B1 Sporting Delta B1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
.
Za 14-10-2017 09:15 DeetosSnel C1 Sporting Delta C1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za   14-10-2017   14:15   Albatros C5     DeetosSnel C3   Zwdr   Develstein
.
Za   14-10-2017   11:00   Korbatjo E5     DeetosSnel E5   OudB   H.Parkhurstweg (G)
.
Za   14-10-2017   10:15   DeetosSnel F2     Korbatjo F2   Dord   Vorrinklaan (KG-2)
.