Programma 20 en 21 januari

Door:
Aangepast: 16 januari, 2018

Onderstaand het volledige wedstrijdprogramma voor zaterdag 20 januari en zondag 21 januari. ……. ……. ……. …….

SPEELWEEK: 21     (Kalenderweek 3)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Plts Locatie
Za 20-01-2018 19:30 Dalto 1 DeetosSnel 1 Drie Hoenderdaal
Za 20-01-2018 17:45 Dalto 2 DeetosSnel 2 Drie Hoenderdaal
Zo 21-01-2018 16:00 DeetosSnel 3 SCO 2 Dord DeetosSnel-hal
Zo 21-01-2018 14:40 DeetosSnel 4 Phoenix 3 Dord DeetosSnel-hal
Za 20-01-2018 18:40 DeetosSnel 5 Merwede 9 Dord DeetosSnel-hal
Za 20-01-2018 17:30 DeetosSnel 6 Merwede 7 Dord DeetosSnel-hal
Zo 21-01-2018 11:10 DeetosSnel 7 Dordrecht 2 Dord DeetosSnel-hal
Zo 21-01-2018 13:30 DeetosSnel 8 Unicum 1 Dord DeetosSnel-hal
Zo 21-01-2018 12:20 DeetosSnel 9 Unicum 2 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 20-01-2018 15:30 Oranje Wit A1 DeetosSnel A1 Dord Oranje Wit-hal
Za 20-01-2018 16:45 Vitesse A1 DeetosSnel A2 Brdr Bongerdhal
Za 20-01-2018 15:10 DeetosSnel A3 PKC A4 Dord DeetosSnel-hal
Za 20-01-2018 16:20 DeetosSnel A4 KCC A5 Dord DeetosSnel-hal
Za 20-01-2018 14:00 DeetosSnel A5 Oranje Wit A4 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 20-01-2018 14:20 Dalto B1 DeetosSnel B1 Drie Hoenderdaal
Za 20-01-2018 13:00 DeetosSnel B3 Good Luck B1 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 20-01-2018 10:00 Vriendenschaar C1 DeetosSnel C1 Hrdx De Wielewaal
Za 20-01-2018 10:00 Tjoba C1 DeetosSnel C2 Goes Omnium (hal-2)
Za 20-01-2018 09:00 Terda C1 DeetosSnel C3 Prins De Drie Linden
.
Za 20-01-2018 10:30 GKV D1 DeetosSnel D1 Grch Van Rappardhal
.
Za 20-01-2018 09:00 Vriendenschaar E4 DeetosSnel E3 Hrdx Appelgaard
Za 20-01-2018 10:30 Sporting Delta E3 DeetosSnel E4 Dord Deltahal
Za 20-01-2018 09:00 DeetosSnel E5 ADO E2 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 20-01-2018 10:00 DeetosSnel F1 Merwede F3 Dord DeetosSnel-hal
Za 20-01-2018 09:00 DeetosSnel F2 Merwede F4 Dord DeetosSnel-hal
Za 20-01-2018 10:00 DeetosSnel F3 Oranje Wit F5 Dord DeetosSnel-hal
.

Laat een bericht achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *