Verenigingsagenda

 

 

Dag?

Wat ?

Wie?

Waar?

Tijd?

 

 

 

 

 

 

 

SEPT

 

 

 

 

Za

02

Start veldcompetitie

 

Vorrinklaan

Dag

Za

02

Rohda – DeetosSnel

DeetosSnel 1

Amsterdam

16.00

Zo

03

Insturen voor Nieuwsbrief

 

Redactie

<17.00

Ma

04

RTC Selectietrainingen

U13 / U15

Vorrinklaan

18.00

Di

05

Beker B-jeugd 1e ronde

DeetosSnel B1 vrij

n.v.t

19.30

Di

05

Bestuursvergadering

Volledig bestuur

Bestuurskamer

20.00

Wo

06

Beker A-jeugd 1e ronde

DeetosSnel A1 vrij

n.v.t.

19.30

Za

09

DeetosSnel – Tweemaal Zes

DeetosSnel 1

Vorrinklaan

16.00

Wo

13

Ophalen oud-papier

 

Sterrenburg

18.45

Za

16

Start Grote Club actie

 

Nederland

Dag

Za

16

DOS(W) – DeetosSnel

DeetosSnel 1

Westbroek

15.30

Zo

17

Insturen voor Nieuwsbrief

 

Redactie

<17.00

Ma

18

Ophalen oud-papier

Ploeg 2

Binnenstad

19.00

Ma

18

Bestuursvergadering

Volledig bestuur

Bestuurskamer

20.00

Di

19

Beker B-jeugd 2e ronde

DeetosSnel B1

n.n.t.b.

19.30

Wo

20

Beker A-jeugd 2e ronde

DeetosSnel A1

n.n.t.b.

19.30

Za

23

DeetosSnel – OVVO

DeetosSnel 1

Vorrinklaan

16.00

Za

30

TOP(A) – DeetosSnel

DeetosSnel 1

Arnemuiden

16.00

 

 

 

 

 

 

 

OKT

 

 

 

 

Zo

01

Insturen voor Nieuwsbrief

 

Redactie

<17.00

Ma

02

Bestuursvergadering

Volledig bestuur

Bestuurskamer

20.00

Za

07

Oranje Wit – DeetosSnel

DeetosSnel 1

Stadspolders

15.30

Ma

09

Bestuursvergadering

Volledig bestuur

Bestuurskamer

20.00

Di

10

Beker B-jeugd 3e ronde

DeetosSnel B1?

n.n.t.b.

19.30

Wo

11

Beker A-jeugd 3e ronde

DeetosSnel A1?

n.n.t.b.

19.30

Wo

11

Ophalen oud-papier

 

Sterrenburg

18.45

Vr

13

Jaarvergadering (JAV)

Alle leden

Sportcafé (kantine)

19.30

Za

14

DeetosSnel – Sporting Delta

DeetosSnel 1

Vorrinklaan

16.00

Zo

15

Insturen voor Nieuwsbrief

 

Redactie

<17.00

Ma

16

Start herfstvakantie

Scholen

Dordrecht

 

Ma

16

Ophalen oud-papier

Ploeg 3

Binnenstad

19.00

Di

17

Herfstkamp

Jeugd

Loon op Zand

09.00

Di

17

Districtentoernooi

ZW<19, ZW<17

OW – Dordrecht

Dag

Wo

18

RTC-pre-challenge

RTC’s <15

DeetosSnel – Dordt

13.00

Wo

18

RTC-pre-challenge

RTC’s <13

DeetosSnel – Dordt

13.00

Wo

18

Herfstkamp

Jeugd

Loon op Zand

 

Do

19

Herfstkamp

Jeugd

Loon op Zand

 

Vr

20

Herfstkamp

Jeugd

Loon op Zand

 

Ma

23

Bestuursvergadering

Volledig bestuur

Bestuurskamer

20.00

Wo

25

Schoolkorfbal

Basisonderwijs, grp 3-4

n.n.t.b.

middag

Za

28

Oefenwedstrijden KCR

Alle teams

DeetosSnel-hal

Dag

 

 

 

 

 

 

 

NOV

 

 

 

 

Za

04

Oefenwedstrijden Dalto

Selectieteams

DeetosSnel-hal

Dag

Zo

05

Insturen voor Nieuwsbrief

 

Redactie

<17.00

Ma

06

Bestuursvergadering

Volledig bestuur

Bestuurskamer

20.00

Wo

08

Ophalen oud-papier

 

Sterrenburg

18.45

Za

11

Start zaalcompetitie

 

DeetosSnel-hal

Dag

Za

11

Nieuwerkerk – DeetosSnel

DeetosSnel 1

Nieuwerkerk

??.??

Za

18

Intocht Sinterklaas

 

Binnenstad Dordt

Dag

Za

18

DeetosSnel – Dalto

DeetosSnel 1

DeetosSnel-hal

20.00

Zo

19

Insturen voor Nieuwsbrief

 

Redactie

<17.00

Ma

20

Ophalen oud-papier

Ploeg 1

Binnenstad

19.00

Ma

20

Bestuursvergadering

Volledig bestuur

Bestuurskamer

20.00

Wo

22

Pietenmiddag

Jeugd

Sporthal

15.00

Za

25

Die Haghe – DeetosSnel

DeetosSnel 1

Den Haag

??.??

Zo

26

Sinterklaas Beweegfeest

Dordtenaren

Sporthal

Dag

 

 

 

 

 

 

 

DEC

 

 

 

 

Za

02

DeetosSnel – Tempo

DeetosSnel 1

DeetosSnel-hal

20.00

Zo

03

Insturen voor Nieuwsbrief

 

Redactie

<17.00

Ma

04

Bestuursvergadering

Volledig bestuur

Bestuurskamer

20.00

Za

09

DeetosSnel – Sporting Delta

DeetosSnel 1

DeetosSnel-hal

20.00

Wo

13

Ophalen oud-papier

 

Sterrenburg

18.45

V-Z

15-17

Kerstmarkt Dordrecht

 

Binnenstad Dordt

3 Dgn

Za

16

DSC – DeetosSnel

DeetosSnel 1

Enidhoven

??.??

Zo

17

Insturen voor Nieuwsbrief

 

Redactie

<17.00

Ma

18

Ophalen oud-papier

Ploeg 2

Binnenstad

19.00

Ma

18

Bestuursvergadering

Volledig bestuur

Bestuurskamer

20.00

Za

23

Start kerstvakantie

Scholen

Dordrecht

 

Ma

25

1e Kerstdag

 

 

 

Di

26

2e Kerstdag

 

 

 

27

– 30

Korfbalchallenge

oa Tulips, Young Tulips

Topsporthal R’dam

Avond

Wo

27

Talentenchallenge <17

ZuidWest <17

Topsporthal R’dam

09-18

Do

28

Talentenchallenge <17

ZuidWest <17

Topsporthal R’dam

09-17

Do

28

Talentenchallenge <13

RTC’s <13

Topsporthal R’dam

09-18

Vr

29

Talentenchallenge <19

ZuidWest <19

Topsporthal R’dam

09-18

Za

30

Talentenchallenge <19

ZuidWest <19

Topsporthal R’dam

09-17

Za

30

Talentenchallenge <15

RTC’s <15

Topsporthal R’dam

09-18

Zo

31

Oudejaarsavond

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JAN

 

 

 

 

Ma

01

Nieuwjaarsdag

 

 

 

Di

02

KNKV-eindejaarstoernooi

RTC’s <13

DeetosSnel-hallen

09-19

Di

02

KNKV-eindejaarstoernooi

RTC’s <15

DeetosSnel-hallen

09-19

Za

 

Nieuwjaarsreceptie

Alle leden

Sportcafé (kantine)

19.00

Za

06

DeetosSnel – TOP(A)

DeetosSnel 1

DeetosSnel-hal

20.00

Zo

07

Insturen voor Nieuwsbrief

 

Redactie

<17.00

Za

13

DeetosSnel – Nieuwerkerk

DeetosSnel 1

DeetosSnel-hal

20.00

Za

20

Dalto – DeetosSnel

DeetosSnel 1

Driebergen

??.??

Zo

21

Insturen voor Nieuwsbrief

 

Redactie

<17.00

Za

27

DeetosSnel – Die Haghe

DeetosSnel 1

DeetosSnel-hal

20.00

 

 

 

 

 

 

 

FEB

 

 

 

 

Za

03

Tempo – DeetosSnel

DeetosSnel 1

Alphen a/d Rijn

??.??

Zo

04

Insturen voor Nieuwsbrief

 

Redactie

<17.00

Za

10

Sporting Delta – DeetosSnel

DeetosSnel 1

Dordrecht

??.??

Za

17

DeetosSnel – DSC

DeetosSnel 1

DeetosSnel-hal

20.00

Zo

18

Insturen voor Nieuwsbrief

 

Redactie

<17.00

 

 

 

 

 

 

 

MRT

 

 

 

 

Za

03

Kwartfinales HK B-jeugd

 

Bij nr’s 1

Dag

Za

03

TOP(A) – DeetosSnel

DeetosSnel 1

Arnemuiden

??.??

Zo

04

Insturen voor Nieuwsbrief

 

Redactie

<17.00

Za

10

Halve finales HK B-jeugd

 

n.n.t.b.

??.??

Za

10

Play-offs hoofdklasse (1/3)

 

 

??.??

Za

17

Play-offs A-hoofdkl. (1/3)

Play-offs AHK (1/3)

 

 

Za

17

KvN districts B-jeugd

 

n.n.t.b.

Dag

Za

17

KvN HK C-jeugd

 

n.n.t.b.

Dag

Za

17

KvN districts C-jeugd

 

n.n.t.b.

Dag

Za

17

KvN HK D-jeugd

 

n.n.t.b.

Dag

Za

17

Play-offs hoofdklasse (2/3)

 

 

??.??

Di

20

Play-offs hoofdklasse (3/3)

 

 

??.??

Za

24

Oefenwedstrijden veld

Diverse teams

Vorrinklaan / Uit

Dag

Za

24

Welpentoernooi

F-teams

Papendrecht

09-14u

Za

24

Hoofdklasse-finale

 

Papendrecht

??.??

Za

24

Zaalfinale HK B-jeugd

 

n.n.t.b.

??.??

Za

24

Play-offs A-hoofdkl. (2/3)

Play-offs AHK (2/3)

 

 

Zo

25

Insturen voor Nieuwsbrief

 

Redactie

<17.00

Wo

28

Paastraining

Jeugd (F/KK)

Vorrinklaan

15.30

D-Z

29-01

Korfball World Cup U19

Oranje <19

Leeuwarden

4  Dgn

Vr

30

Dordtse Sportfestijn

Dordt Sport

Sportboulevard

12.00

Za

31

Hervatting veldcompetitie

 

Vorrinklaan

Dag

 

 

 

 

 

 

 

APR

 

 

 

 

Zo

01

Pasen

 

 

Dag

Ma

02

Pasen

 

 

Dag

Za

07

Zaalfinales

 

Ziggo – Amsterdam

 

Za

07

 

A-hoofdklasse

Ziggo – Amsterdam

16.30

Za

07

 

Korfbal League

Ziggo – Amsterdam

19.00

Zo

08

Insturen voor Nieuwsbrief

 

Redactie

<17.00

Di

10

Beker B-jeugd 1/4-fin.

DeetosSnel B1?

n.n.t.b.

19.30

Wo

11

Beker A-jeugd 1/4-fin.

DeetosSnel A1?

n.n.t.b.

19.30

Vr

20

Koningsspelen

Scholen

Sporthal / Velden

Dag

Zo

22

Insturen voor Nieuwsbrief

 

Redactie

<17.00

Di

24

Beker B-jeugd 1/2-fin.

DeetosSnel B1?

n.n.t.b.

19.30

Wo

25

Beker A-jeugd 1/2-fin.

DeetosSnel A1?

n.n.t.b.

19.30

Vr

27

Koningsdag

 

Nederland

Dag

Vr

27

Vijfdistrictentoernooi

ZuidWest districtteams

n.n.t.b.

Dag

 

 

 

 

 

 

 

MEI

 

 

 

 

Vr

04

Dodenherdenking

 

 

20.00

Za

05

Bevrijdingsdag

 

 

Dag

Zo

06

Insturen voor Nieuwsbrief

 

Redactie

<17.00

Do

10

Hemelvaartsdag

 

 

Dag

Do

10

Euregio-toernooi

ZuidWest districtteams

n.n.t.b.

Dag

Vr

11

Bosdag

Jeugd (D/E/F/KK)

Oosterhout

Dag

Ma

14

Start examenperiode

VO

Nederland

2 Wkn

Wo

16

Schoolkorfbal

Basisonderwijs

Vorrinklaan

13.30

Wo

16

Regiotoernooi <13 <15

ZuidWest regioteams

Capelle a/d IJssel

16.30

Wo

 

 

Beker B-jeugd, finale

n.n.t.b.

19.00

Wo

 

 

Beker A-jeugd. finale

n.n.t.b.

20.30

Zo

 

Afsluiting klaverjassen

 

Sponsorhome

18.00

Zo

20

Pinksteren

 

 

Dag

Ma

21

Pinksteren

 

 

Dag

Wo

23

Schoolkorfbal (finales)

Basisonderwijs

n.n.t.b.

Middag

Zo

27

Insturen voor Nieuwsbrief

 

Redactie

<17.00

Di

29

Einde examenperiode

VO

Nederland

2 Wkn

 

 

 

 

 

 

 

JUN

 

 

 

 

Di

05

Jeugd-Avond-Vierdaagse

Jeugd

Dordrecht

Avond

Wo

06

Jeugd-Avond-Vierdaagse

Jeugd

Dordrecht

Avond

Do

07

Jeugd-Avond-Vierdaagse

Jeugd

Dordrecht

Avond

Vr

08

Jeugd-Avond-Vierdaagse

Jeugd

Dordrecht

Avond

Za

09

Halve finale B-hoofdkl.

Halve finale B-hoofdkl.

 

 

Za

09

Kruisfinale A-hoofdkl.

Kruisfinale A-hoofdkl.

 

 

Zo

10

Insturen voor Nieuwsbrief

 

Redactie

<17.00

Za

16

Nationale Korfbaldag

 

Bennekom

Dag

Za

16

NKD, finale C

Finale C

Bennekom

12.00

Za

16

NKD, finale B

Finale B

Bennekom

14.00

Za

16

NKD, finale A

Finale A

Bennekom

16.00

Za

16

NKD, finale Ereklasse

Finale Ereklasse

Bennekom

18.00

Za

16

Eindfeest Seizoen

Alle leden

Sportcafé (kantine)

20.30

Za

23

Slotdag DeetosSnel

Alle leden

Vorrinklaan

Dag

Za

23

Slotdag – Koppelschieten

Alle leden

Vorrinklaan

Dag

Za

23

Slotdag – BBQ

Alle leden

Vorrinklaan

Middag

Za

23

Korfball World Cup

Oranje <17

Schijndel

Dag

Zo

24

Korfball World Cup

Oranje <17

Schijndel

Dag

 

 

 

 

 

 

 

JUL

 

 

 

 

Zo

01

Insturen voor Nieuwsbrief

 

Redactie

<17.00

Za

14

Start zomervakantie (BO)

Scholen

Dordrecht

 

 

 

 

 

 

 

 

AUG

 

 

 

 

Do

09

Start training 1e selectie

S1/S2

Vorrinklaan

20.00

Za

11

NK Beachkorfbal

 

Scheveningen

Dag

Za

11

Trainingsdag A-selectie

A1/A2

Vorrinklaan

10.00

Za

11

Trainingsdag B-selectie

B1/B2

Vorrinklaan

11.30

Za

11

Trainingsdag C-selectie

C1/C2

Vorrinklaan

10.30

Ma

13

Start training E-selectie

E-jeugd

Vorrinklaan

17.00

Di

14

Start training 2e selectie

S3/S4

Vorrinklaan

20.30

Wo

15

Start training D-selectie

D1/D2

Vorrinklaan

18.00

Za

18

Oefenwedstrijden Dalto

Overige selectieteams

Driebergen

Dag

Za

18

EK Beachkorfbal

1e Selectie

Scheveningen

Dag

Zo

19

EK Beachkorfbal

1e Selectie

Scheveningen

Dag

Ma

20

Start training overige teams

 

Vorrinklaan

Avond

Za

25

Oefenwedstrijden veld

Alle teams

Thuis en Uit

Dag

Za

25

Join the Club

Alle leden

Vorrinklaan

Middag

Zo

26

Einde zomervakantie

Scholen

Dordrecht

 

Ma

27

Start schooljaar

Scholen

Dordrecht