Verenigingsagenda

 

 

Dag?

Wat ?

Wie?

Waar?

Tijd?

 

 

 

 

 

 

 

JUN

 

 

 

 

Za

09

NK D-jeugd

 

 

Dag

Za

09

Halve finale C-hoofdklasse

 

 

 

Za

09

Halve finale B-hoofdklasse

 

 

 

Za

09

Kruisfinale A-hoofdklasse

 

 

 

Za

09

Eindfeest Seizoen

Alle leden

Sportcafé (kantine)

21.00

Zo

10

Insturen voor Nieuwsbrief

 

Redactie

<17.00

Wo

13

Training nieuwe E/F

Nieuwe E/F

Vorrinklaan

Middag

Wo

13

Ophalen oud-papier

 

Sterrenburg

18.45

Do

14

Training nieuwe A/B/C/D

Nieuwe A/B/C/D

Vorrinklaan

Avond

Vr

15

Inloop bestuur i.v.m. ALV

Alle leden

Sporthome

20.00

Za

16

Jeugdtoernooi Vr’schaar

Nieuwe E/F

Hardinxveld- G’dam

Ochtend

Za

16

Nationale Korfbaldag

 

Bennekom

Dag

Za

16

NKD, finale C

Finale C

Bennekom

12.00

Za

16

NKD, finale B

Finale B

Bennekom

14.00

Za

16

NKD, finale A

Finale A

Bennekom

16.00

Za

16

NKD, finale Ereklasse

Finale Ereklasse

Bennekom

18.00

Ma

18

Ophalen oud-papier

Ploeg 2

Binnenstad

19.00

Ma

18

Bestuursvergadering

Volledig bestuur

Bestuurskamer

20.00

Di

19

Training nieuwe A/B/C/D/E

Nieuwe A/B/C/D/E

Vorrinklaan

Avond

V-Z

22-24

Korfball World Cup

Oranje <17

Eindhoven

3 Dgn

Za

23

Slotdag DeetosSnel

Alle leden

Vorrinklaan

Dag

Za

23

Slotdag – Koppelschieten

Alle leden

Vorrinklaan

Dag

Za

23

Slotdag – BBQ

Alle leden

Vorrinklaan

Middag

Di

26

Buitengewone ALV

Alle leden

Sportcafé (kantine)

19.30

 

 

 

 

 

 

 

JUL

 

 

 

 

Zo

01

Insturen voor Nieuwsbrief

 

Redactie

<17.00

Ma

02

Bestuursvergadering

Volledig bestuur

Bestuurskamer

20.00

Wo

11

Ophalen oud-papier

 

Sterrenburg

18.45

Za

14

Start zomervakantie (BO)

Scholen

Dordrecht

 

Ma

16

Ophalen oud-papier

Ploeg 3

Binnenstad

19.00

 

 

 

 

 

 

 

AUG

 

 

 

 

Wo

08

Ophalen oud-papier

 

Sterrenburg

18.45

Do

16

Start training 1e selectie

S1/S2

Vorrinklaan

20.00

Za

18

Trainingsdag A-selectie

A1/A2

Vorrinklaan

 

Za

18

Trainingsdag B-selectie

B1/B2

Vorrinklaan

 

Za

18

Trainingsdag C-selectie

C1/C2

Vorrinklaan

 

Zo

19

NK Beachkorfbal

 

Scheveningen

Dag

Ma

20

Ophalen oud-papier

Ploeg 1

Binnenstad

19.00

Ma

20

Start training E-selectie

E-jeugd

Vorrinklaan

17.00

Di

21

Start training 2e selectie

S3/S4

Vorrinklaan

20.30

Di

22

Start training D-selectie

D1/D2

Vorrinklaan

18.00

Za

25

Oefenwedstrijden Dalto

Overige selectieteams

Driebergen

Dag

Zo

26

Einde zomervakantie

Scholen

Dordrecht

 

Ma

27

Start schooljaar

Scholen

Dordrecht

 

Ma

27

Start training overige teams

 

Vorrinklaan

Avond

 

 

 

 

 

 

 

SEPT

 

 

 

 

Za

01

Oefenwedstrijden veld

Alle teams

Thuis en Uit

Dag

Za

01

Join the Club

Alle leden

Vorrinklaan

Middag

Za

08

Start veldcompetitie

 

Vorrinklaan

Dag

Za

08

Ereklasse, speelronde 1

DeetosSnel 1

Vorrinklaan?

16.00

Ma

10

RTC Selectietrainingen

U13 / U15

Vorrinklaan

18.00

Wo

12

Ophalen oud-papier

 

Sterrenburg

18.45

Za

15

Ereklasse, speelronde 1

DeetosSnel 1

Vorrinklaan?

16.00

Ma

17

RTC Selectietrainingen

U13 / U15

Vorrinklaan

18.00

Ma

17

Ophalen oud-papier

Ploeg 2

Binnenstad

19.00

Za

22

Ereklasse, speelronde 1

DeetosSnel 1

Vorrinklaan?

16.00

Ma

24

RTC Selectietrainingen

U13 / U15

Vorrinklaan

18.00

Za

 

Start Grote Club actie

 

Nederland

Dag

Di

 

 

Beker B-jeugd 2e ronde

n.n.t.b.

19.30

Wo

 

 

Beker A-jeugd 2e ronde

n.n.t.b.

19.30

Za

29

Ereklasse, speelronde 1

DeetosSnel 1

Vorrinklaan?

16.00

 

 

 

 

 

 

 

OKT

 

 

 

 

Vr

05

Klaverjassen (start)

Klaverjassers

Sponsorhome

20.00

Di

 

 

Beker B-jeugd 1/4-fin.

n.n.t.b.

19.30

Wo

10

Ophalen oud-papier

 

Sterrenburg

18.45

Wo

 

 

Beker A-jeugd 1/4-fin.

n.n.t.b.

19.30

Vr

12

Jaarvergadering (JAV)

Alle leden

Sportcafé (kantine)

19.30

Z-Z

13-21

EK Korfbal

 

Leeuwarden

Week

Za

 

Week v.d. scheidsrechter

 

Nederland

 

Ma

15

Ophalen oud-papier

Ploeg 3

Binnenstad

19.00

Ma

22

Start herfstvakantie

Scholen

Dordrecht

 

Di

23

Herfstkamp

Jeugd

Loon op Zand

09.00

Di

23

Districtentoernooi

ZW<19, ZW<17

OW – Dordrecht

Dag

Wo

24

RTC-pre-challenge

RTC’s <15

DeetosSnel – Dordt

13-18

Wo

24

RTC-pre-challenge

RTC’s <13

Capelle ad IJssel

13-18

Wo

24

Herfstkamp

Jeugd

Loon op Zand

 

Do

25

Herfstkamp

Jeugd

Loon op Zand

 

Vr

26

Herfstkamp

Jeugd

Loon op Zand

 

Za

27

Dordtse Korfbal Experience

DeetosSnel 1 en 2

DeetosSnel-hal

15-22

 

 

 

DOS’46, Fortuna, PKC

 

 

Wo

31

Schoolkorfbal

Basisonderwijs, grp 3-4

n.n.t.b.

middag

 

 

 

 

 

 

 

NOV

 

 

 

 

Za

03

Fortuna Korfbal Spektakel

DeetosSnel 1 en 2

Delft

Dag

 

 

 

Bl.Wit, Fortuna, PKC

 

 

Za

03

Oefenwedstrijden KCR

Alle teams

DeetosSnel-hal

Dag

Za

10

Start zaalcompetitie (R)KL

DeetosSnel 1 en 2

DeetosSnel-hal

Dag

Za

10

Oefenwedstrijden KCR

Alle teams

Dordt/Ridderkerk

Dag

Za

10

Oefenwedstrijden KZ

Selectieteams

Koog aan de Zaan

Dag

Za

10

Koog Zaandijk – DeetosSnel

DeetosSnel 1

Koog aan de Zaan

20.00

Wo

14

Ophalen oud-papier

 

Sterrenburg

18.45

Za

17

Intocht Sinterklaas

 

Binnenstad Dordt

Dag

Za

17

Oefenwedstrijden Dalto

Selectieteams

DeetosSnel-hal

Dag

Za

17

Start zaalcompetitie BHK

DeetosSnel B1

DeetosSnel-hal

Dag

Za

17

DeetosSnel – KCC

DeetosSnel 1

DeetosSnel-hal

20.00

Ma

19

Ophalen oud-papier

Ploeg 1

Binnenstad

19.00

Wo

21

Pietenmiddag

Jeugd (E/F/KK)

Sporthal

15.00

Vr

23

Sinterklaasavond

Jeugd (A/B/C/D)

Sportcafé

Avond

Za

24

Start zaalcompetitie

Overige teams

DeetosSnel-hal

Dag

Za

24

LDODK – DeetosSnel

DeetosSnel 1

Gorredijk

20.00

Zo

25

Sinterklaas Beweegfeest

Dordtenaren

Sporthal

Dag

 

 

 

 

 

 

 

DEC

 

 

 

 

Za

01

DeetosSnel – TOP(S)

DeetosSnel 1

DeetosSnel-hal

20.00

Za

08

PKC – DeetosSnel

DeetosSnel 1

Papendrecht

15.30

Wo

12

Ophalen oud-papier

 

Sterrenburg

18.45

V-Z

14-16

Kerstmarkt Dordrecht

 

Binnenstad Dordt

3 Dgn

Za

15

DeetosSnel – Blauw Wit

DeetosSnel 1

DeetosSnel-hal

20.00

Ma

17

Ophalen oud-papier

Ploeg 2

Binnenstad

19.00

Za

22

Start kerstvakantie

Scholen

Dordrecht

 

Za

22

Fortuna – DeetosSnel

DeetosSnel 1

Delft

20.00

Di

25

1e Kerstdag

 

 

 

Wo

26

2e Kerstdag

 

 

 

27

– 30

Korfbalchallenge

oa Tulips, Young Tulips

Topsporthal R’dam

Avond

Do

27

Talentenchallenge <17

ZuidWest <17

Topsporthal R’dam

09-18

Vr

28

Talentenchallenge <17

ZuidWest <17

Topsporthal R’dam

09-17

Vr

28

Talentenchallenge <13

RTC’s <13

Topsporthal R’dam

09-18

Za

29

Talentenchallenge <15

RTC’s <15

Topsporthal R’dam

09-18

Za

29

Talentenchallenge <19

ZuidWest <19

Topsporthal R’dam

09-18

Zo

30

Talentenchallenge <19

ZuidWest <19

Topsporthal R’dam

09-17

Ma

31

Oudejaarsavond

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JAN

 

 

 

 

Di

01

Nieuwjaarsdag

 

 

 

Wo

02

KNKV-eindejaarstoernooi

RTC’s <13

DeetosSnel-hallen

10-17

Wo

02

KNKV-eindejaarstoernooi

RTC’s <15

DeetosSnel-hallen

10-17

Za

05

Start jubileumjaar 100 jaar

Alle leden

Accommodatie

Dag

Za

 

Nieuwjaarsreceptie

Alle leden

Sportcafé (kantine)

19.00

Za

12

DeetosSnel – DOS’46

DeetosSnel 1

DeetosSnel-hal

20.00

Za

19

DVO – DeetosSnel

DeetosSnel 1

Bennekom

20.00

Za

26

DeetosSnel – Koog Zaandijk

DeetosSnel 1

DeetosSnel-hal

20.00

 

 

 

 

 

 

 

FEB

 

 

 

 

Za

02

KCC – DeetosSnel

DeetosSnel 1

Capelle a/d IJssel

20.00

Za

09

DeetosSnel – LDODK

DeetosSnel 1

DeetosSnel-hal

20.00

Za

 

Carnaval

 

Sportcafé

22.00

Za

16

TOP(S) – DeetosSnel

DeetosSnel 1

Sassenheim

20.00

Za

23

DeetosSnel – PKC

DeetosSnel 1

DeetosSnel-hal

20.00

Wo

 

Dordt Sport Verkiezing

 

Stadhuis Dordrecht

Avond

 

 

 

 

 

 

 

MRT

 

 

 

 

Za

02

Blauw Wit – DeetosSnel

DeetosSnel 1

Amsterdam

20.00

Vr

08

NL Doet

Nederland

Vorrinklaan

Dag

Za

09

NL Doet

Nederland

Vorrinklaan

Dag

Za

09

DeetosSnel – Fortuna

DeetosSnel 1

DeetosSnel-hal

20.00

Za

 

Week van het Sportplezier

ABCDEF-jeugd

Sportcafé

Dag

Za

16

Play-offs hoofdklasse (1/3)

Play-offs HK (1/3)

 

 

Za

16

DOS’46 – DeetosSnel

DeetosSnel 1

Nijeveen

20.00

Za

 

Week van het Sportplezier

ABCDEF-jeugd

Sportcafé

Dag

Za

23

Kwartfinales HK B-jeugd

 

 

 

Za

23

DeetosSnel – DVO

DeetosSnel 1

DeetosSnel-hal

20.00

Za

23

Play-offs hoofdklasse (2/3)

Play-offs HK (2/3)

 

 

Di

26

Play-offs hoofdklasse (3/3)

Play-offs HK (3/3)

DeetosSnel-hal

 

Za

30

Halve finales HK B-jeugd

 

 

 

Za

30

Play-offs A-hoofdkl. (1/3)

Play-offs AHK (1/3)

 

 

Za

30

Hoofdklasse-finale

 

Papendrecht

 

D-Z

 

Korfball World Cup U19

Oranje <19

Leeuwarden

4  Dgn

 

 

 

 

 

 

 

APR

 

 

 

 

Wo

03

Play-downs KL-HK (1/3)

Verliezer HK – KL nr.9

Bij HK

20.30

Za

06

Welpentoernooi

F-teams

Papendrecht

09-14u

Za

06

Oefenwedstrijden veld

Diverse teams

Vorrinklaan / Uit

Dag

Za

06

Zaalfinale HK B-jeugd

 

n.n.t.b.

??.??

Za

06

KvN districts B-jeugd

 

n.n.t.b.

Dag

Za

06

KvN HK C-jeugd

 

n.n.t.b.

Dag

Za

06

KvN districts C-jeugd

 

n.n.t.b.

Dag

Za

06

KvN HK D-jeugd

 

n.n.t.b.

Dag

Za

06

Play-offs A-hoofdkl. (2/3)

Play-offs AHK (2/3)

 

 

Za

06

Play-downs KL-HK (2/3)

KL nr.9 – verliezer HK

Bij KL

20.00

Di

09

Play-offs A-hoofdkl. (3/3)

Play-offs AHK (3/3)

 

 

Wo

10

Play-downs KL-HK (3/3)

Verliezer HK – KL nr.9

Bij HK

20.30

Za

13

Zaalfinales

 

Ziggo – Amsterdam

 

Za

13

 

A-hoofdklasse

Ziggo – Amsterdam

13.30

Za

13

 

Korfbal League

Ziggo – Amsterdam

16.00

Za

13

Oefenwedstrijden veld

Diverse teams

Vorrinklaan / Uit

Dag

Wo

17

Paastraining

Jeugd (F/KK)

Vorrinklaan

15.00

Vr

19

Dordtse Sportfestijn

Dordt Sport

Sportboulevard

12.00

Za

20

Hervatting veldcompetitie

 

Vorrinklaan

Dag

Zo

21

Pasen

 

 

Dag

Ma

22

Pasen

 

 

Dag

Vr

26

Koningsspelen

Scholen

Sporthal / Velden

Dag

Za

27

Koningsdag

 

Nederland

Dag

Za

27

RTC-toernooi U13

ZuidWest districtteams

Nijverdal

Dag

Za

27

RTC-toernooi U15

ZuidWest districtteams

Eindhoven

Dag

Za

27

Districtentoernooi U17 U19

ZuidWest districtteams

Maassluis

Dag

Di

 

Beker B-jeugd 1/2-fin.

Beker B-jeugd 1/2-fin.

 

19.30

Wo

 

Beker A-jeugd 1/2-fin.

Beker A-jeugd 1/2-fin.

Vorrinklaan

19.30

 

 

 

 

 

 

 

MEI

 

 

 

 

Za

04

Dodenherdenking

 

 

20.00

Zo

05

Bevrijdingsdag

 

 

Dag

Do

09

Start examenperiode

VO

Nederland

2 Wkn

Wo

 

Schoolkorfbal

Basisonderwijs

Vorrinklaan

13.30

Wo

 

Schoolkorfbal (finales)

Basisonderwijs

n.n.t.b.

Middag

Wo

 

 

Beker B-jeugd, finale

n.n.t.b.

19.00

Wo

 

 

Beker A-jeugd. finale

n.n.t.b.

20.30

Do

23

Einde examenperiode

VO

Nederland

2 Wkn

Do

30

Hemelvaartsdag

 

 

Dag

Do

30

Euregio-toernooi

ZuidWest districtteams

n.n.t.b.

Dag

Vr

31

Bosdag

Jeugd (D/E/F/KK)

Oosterhout

Dag

 

 

 

 

 

 

 

JUN

 

 

 

 

Zo

 

Afsluiting klaverjassen

 

Sponsorhome

18.00

Zo

09

Pinksteren

 

 

Dag

Ma

10

Pinksteren

 

 

Dag

Ma

10

Pinkstertoernooi Tempo

Diverse teams

Alphen a/d Rijn

Dag

Di

 

Jeugd-Avond-Vierdaagse

Jeugd

Dordrecht

18.15

Wo

 

Jeugd-Avond-Vierdaagse

Jeugd

Dordrecht

Avond

Do

 

Jeugd-Avond-Vierdaagse

Jeugd

Dordrecht

Avond

Vr

 

Jeugd-Avond-Vierdaagse

Jeugd

Dordrecht

Avond