Uitslagen speelweek 36

Door:
Aangepast: 12 mei, 2019

De uitslagen van speelweek 36 (zaterdag 11 mei en zondag 12 mei) vind je hieronder terug.

Kijk hier voor meer info.
………………………
De uitslagen zijn voorbehouden op invoerfouten.

SPEELWEEK: 36     (Kalenderweek 19)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Uitslag
Za 11-05-2019 15:30 DVO 1 DeetosSnel 1 22 – 20
Za 11-05-2019 14:00 DVO 2 DeetosSnel 2 14 – 14
Za 11-05-2019 14:30 Fortis 2 DeetosSnel 3 16 – 24
Zo 12-05-2019 13:40 DeetosSnel 4 Fortuna 4 16 – 15
Za 11-05-2019 13:30 Trekvogels 2 DeetosSnel 5 19 – 13
Za 11-05-2019 13:45 Good Luck 2 DeetosSnel 6 06 – 05
Za 11-05-2019 12:40 DeetosSnel 7 SKV 2 13 – 13
Za 11-05-2019 11:15 DeetosSnel 8 ADO 5 12 – 07
Zo 12-05-2019 11:30 KZ Danaïden 7 DeetosSnel 10 07 – 06
Zo 12-05-2019 12:20 DeetosSnel 11 Futura 4 20 – 09
Zo 12-05-2019 13:00 KZ Danaïden 8 DeetosSnel 12 08 – 06
Zo 12-05-2019 11:00 DeetosSnel 13 Ten Donck 3 t.n.o.
Zo 12-05-2019 12:30 Conventus 4 DeetosSnel 14 07 – 10
Wo 08-05-2019 20:00 DeetosSnel MW Korbis MW1
.
Do 09-05-2019 19:30 Nieuwerkerk A1 DeetosSnel A1 19 – 16 (beker)
Za 11-05-2019 11:00 PKC A1 DeetosSnel A1 13 – 12
Za 11-05-2019 10:30 Albatros A1 DeetosSnel A2 14 – 16
Za 11-05-2019 10:30 IJsselvogels A2 DeetosSnel A3
Za 11-05-2019 10:00 Juliana A2 DeetosSnel A4
.
Za 11-05-2019 13:45 DeetosSnel B1 SDO (V) B1 19 – 04
Za 11-05-2019 12:30 DeetosSnel B2 Oranje Zwart B1 13 – 08
Za 11-05-2019 10:00 DeetosSnel B3 ACKC B2 09 – 07
.
Za 11-05-2019 11:00 Nieuwerkerk C1 DeetosSnel C1 12 – 04
Za 11-05-2019 11:00 Oranje Wit C2 DeetosSnel C2 05 – 05
Za 11-05-2019 10:00 Merwede C5 DeetosSnel C3
.
Za 11-05-2019 09:30 DeetosSnel D1 RWA D1 13 – 05
Za 11-05-2019 10:30 DeetosSnel D2 Albatros D2 11 – 07
Za 11-05-2019 11:30 DeetosSnel D3 Ventura Sport D1 05 – 03
Za 11-05-2019 09:00 Oranje Wit D4 DeetosSnel D4 04 – 08
.
Za 11-05-2019 09:00 DeetosSnel E1 Albatros E3 17 – 11 (sw 6-3)
Za 11-05-2019 10:00 ADO E1 DeetosSnel E2 10 – 06 (sw 5-3)
Za 11-05-2019 09:00 DeetosSnel E3 Merwede E4 10 – 07 (sw 5-4)
Za 11-05-2019 09:00 DeetosSnel E4 Good Luck E2 01 – 11 (sw 3-2)
.
Za 11-05-2019 09:00 Springfield F1 DeetosSnel F1 10 – 12 (sw 4-3) 
Wo 08-05-2019 17:00 DeetosSnel F2 Korbatjo F1 06 – 07 (sw 1-5)
Za 11-05-2019 09:30 ADO F1 DeetosSnel F2 05 – 00 (sw 1-2)
Wo 08-05-2019 17:00 DeetosSnel F3 DVS ’69 F2 08 – 12 (sw 3-3)
Za 11-05-2019 11:00 Scheldevogels F1 DeetosSnel F3 02 – 08 (sw 0-1)
.