Uitslagen speelweek 39

Door:
Aangepast: 1 juni, 2019

De uitslagen van speelweek 39 (zaterdag 01 juni en zondag 02 juni) vind je hieronder terug.

Kijk hier voor meer info.
………………………
De uitslagen zijn voorbehouden op invoerfouten.

SPEELWEEK: 39     (Kalenderweek 22)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Uitslag
Za 01-06-2019 16:00 DeetosSnel 1 Dalto 1 20 – 20
Za 01-06-2019 14:30 DeetosSnel 2 Dalto 2 12 – 16
Za 01-06-2019 14:30 Albatros 2 DeetosSnel 3 19 – 14
Zo 02-06-2019 11:30 Koog Zaandijk 6 DeetosSnel 4 22 – 15
Za 01-06-2019 17:15 Merwede 5 DeetosSnel 5
Wo 29-05-2019 21:00 DeetosSnel 6 Thor (R) 2 16 – 11
Za 01-06-2019 14:25 DeetosSnel 6 KCR 8 19 – 13
Za 01-06-2019 11:25 DeetosSnel 7 Albatros 8 15 – 13
Za 01-06-2019 12:55 DeetosSnel 8 Voltreffers 2
Za 01-06-2019 15:30 Vriendenschaar 7 DeetosSnel 9 14 – 15
Zo 02-06-2019 13:00 Dubbel Zes 2 DeetosSnel 10 14 – 09
Zo 02-06-2019 11:30 DeetosSnel 11 Phoenix 4 13 – 08
Zo 02-06-2019 11:30 Dubbel Zes 3 DeetosSnel 12 10 – 14
Zo 02-06-2019 12:55 DeetosSnel 13 Die Haghe 6 22 – 05
Wo 29-05-2019 19:15 Springfield 2 DeetosSnel 14 09 – 09
Wo 29-05-2019 20:00 DeetosSnel MW Korbis MW1 14 – 10 > Kampioen
.
Za 01-06-2019 10:00 Oranje Wit A1 DeetosSnel A1 13 – 22
Za 01-06-2019 12:00 Swift (M) A1 DeetosSnel A2 10 – 16
Za 01-06-2019 12:30 Gemini A1 DeetosSnel A3 18 – 08
Za 01-06-2019 11:00 Gemini A2 DeetosSnel A4 11 – 11
.
Za 01-06-2019 13:15 DeetosSnel B1 DOT (O) B1 13 – 12
Za 01-06-2019 12:00 DeetosSnel B2 Good Luck B1 15 – 09 > Kampioen
Za 01-06-2019 10:05 DeetosSnel B3 GKV B2 08 – 12
.
Za 01-06-2019 14:45 KCC C1 DeetosSnel C1 19 – 14
Za 01-06-2019 10:00 Vr’schaar (B) C1 DeetosSnel C2 16 – 03
Di 28-05-2019 19:00 Conventus C2 DeetosSnel C3 02 – 04 > Kampioen
.
Di 28-05-2019 18:15 DeetosSnel D1 HKC D1 15 – 05 > Kampioen
Za 01-06-2019 10:00 DeetosSnel D2 Keep Fit ’70 D1 09 – 07
Za 01-06-2019 09:00 DeetosSnel D3 Oranje Zwart D1 04 – 04
Za 01-06-2019 11:00 Vriendenschaar D3 DeetosSnel D4 04 – 03
.
Za 01-06-2019 09:00 DeetosSnel E1 Merwede E1 08 – 13
Za 01-06-2019 09:00 Sporting Delta E2 DeetosSnel E2 09 – 08
Za 01-06-2019 09:00 DeetosSnel E3 Korbatjo E2 12 – 08 > Kampioen
Za 01-06-2019 09:00 DeetosSnel E4 Oranje Zwart E1 00 – 14
.
Za 01-06-2019 11:00 PKC F2 DeetosSnel F1 22 – 13
Za 01-06-2019 09:00 Oranje Wit F3 DeetosSnel F2 07 – 11
Za 01-06-2019 09:00 DVS ’69 F2 DeetosSnel F3 10 – 05
.