Uitslagen speelweek 41

Door:
Aangepast: 15 juni, 2019

De uitslagen van speelweek 41 (zaterdag 15 juni en zondag 16 juni) vind je hieronder terug.

Kijk hier voor meer info.
………………………
De uitslagen zijn voorbehouden op invoerfouten.

SPEELWEEK: 41     (Kalenderweek 24)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Uitslag
Za 15-06-2019 14:00 DeetosSnel 3 RWA 2 18 – 09
Zo 16-06-2019 14:20 DeetosSnel 4 SDO (V) 2 15 – 09
Za 15-06-2019 11:00 DeetosSnel 5 Trekvogels 2
Za 15-06-2019 15:30 DeetosSnel 6 Good Luck 2 19 – 14 –> Kampioen !
Za 15-06-2019 12:50 SKV 2 DeetosSnel 7 10 – 05
Di 11-06-2019 20:00 ADO 5 DeetosSnel 8 11 – 17
Za 15-06-2019 12:30 DeetosSnel 9 Terda 2
Zo 16-06-2019 13:00 DeetosSnel 10 KZ Danaïden 7 12 – 12
Zo 16-06-2019 11:00 Futura 4 DeetosSnel 11 08 – 10 –> Kampioen !
Zo 16-06-2019 11:35 DeetosSnel 12 KZ Danaïden 8 17 – 09
Zo 16-06-2019 12:00 Ten Donck 3 DeetosSnel 13 16 – 18 –> Kampioen !
Zo 16-06-2019 10:15 DeetosSnel 14 Conventus 4 14 – 11
Di 11-06-2019 20:30 Korbis MW1 DeetosSnel MW 16 – 15
.
Za 15-06-2019 15:30 DeetosSnel A2 TOP (A) A2 20 – 17
Wo 12-06-2019 19:30 IJsselvogels A2 DeetosSnel A3 09 – 10
Za 15-06-2019 12:30 DeetosSnel A3 IJsselvogels A2 14 – 11
Za 15-06-2019 14:00 DeetosSnel A4 PKC A8 11 – 08
.
Za 15-06-2019 12:00 SDO (V) B1 DeetosSnel B1 04 – 25 –> Kampioen !
Do 13-06-2019 19:30 Oranje Zwart B1 DeetosSnel B2 06 – 11
Za 15-06-2019 12:00 ACKC B2 DeetosSnel B3 08 – 10
.
Za 15-06-2019 10:00 DeetosSnel C2 Oranje Wit C2
Za 15-06-2019 11:00 DeetosSnel C3 Merwede C5 06 – 04
.
Za 15-06-2019 10:00 RWA D1 DeetosSnel D1 07 – 11
Za 15-06-2019 10:30 Albatros D2 DeetosSnel D2 08 – 14
Za 15-06-2019 10:30 Ventura Sport D1 DeetosSnel D3 13 – 02
Vr 14-06-2019 18:00 DeetosSnel D4 PKC D5 06 – 06
Za 15-06-2019 09:00 DeetosSnel D4 Oranje Wit D4 14 – 01
.
Za 15-06-2019 11:30 Albatros E3 DeetosSnel E1 15 – 11 (sw ?-?)
Za 15-06-2019 10:00 DeetosSnel E2 ADO E1 17 – 10 (sw 4-7)
Za 15-06-2019 10:15 Merwede E4 DeetosSnel E3 09 – 12 (sw 6-6)
Di 11-06-2019 18:15 Conventus E2 DeetosSnel E4 17 – 00 (sw 2-1)
Za 15-06-2019 10:45 Good Luck E2 DeetosSnel E4 09 – 04 (sw 5-2)
.
Za 15-06-2019 10:00 DeetosSnel F1 Springfield F1 18 – 08 (sw 3-2)
Za 15-06-2019 09:00 DeetosSnel F2 Springfield F2 08 – 15 (sw 2-5)
Za 15-06-2019 09:00 DeetosSnel F3 Scheldevogels F1 09 – 04 –> Kampioen !
.