Overzicht oefenwedstrijden (zaal)

Door:
Aangepast: 4 november, 2018

Onderstaand het (voorlopige) oefenprogramma als voorbereiding op de zaalcompetitie.

 

Dinsdag 6 november

 

 

 

 

 

DeetosSnel B1

Kinderdijk B1

H1

19.15 uur

Thomas v Maurik (sk)

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 10 november

 

 

 

 

 

Koog Zaandijk 1

DeetosSnel 1

 

 

Competitie KL

Koog Zaandijk 2

DeetosSnel 2

 

 

Competitie RKL

DeetosSnel 3

VIKO 1

H1

14.15 uur

Jayant Sobhie

DeetosSnel 4

KCR 3

H1

15.30 uur

Ruud van der Stelt

DeetosSnel 5/6

KCR 4

H1

16.45 uur

SR Extern

DeetosSnel 7

KCR 7

H2

15.30 uur

Martijn Naaktgeboren

DeetosSnel 8

DeetosSnel 9

H2

13.00 uur

SDS

DeetosSnel 9

DeetosSnel 8

H2

13.00 uur

zie bij S8

Koog Zaandijk A1

DeetosSnel A1

 

16.45 uur

 

Koog Zaandijk A2

DeetosSnel A2

 

15.15 uur

 

KCR A3

DeetosSnel A3

 

12.00 uur

 

DeetosSnel A4

OZC A2

H2

14.15 uur

Raymond Poots

Koog Zaandijk B1

DeetosSnel B1

 

13.45 uur

 

DeetosSnel B2

KCR B2

H1

13.00 uur

Martijn Naaktgeboren

DeetosSnel B3

KCR B3

H2

10.00 uur

SDS

DeetosSnel C1

KCR C1

H1

12.00 uur

Maarten Boot

DeetosSnel C2

KCR C2

H2

11.00 uur

Hidde Veenema

DeetosSnel C3

OZC C2

H2

12.00 uur

Erik Pullen

KCR D1

DeetosSnel D1

 

11.00 uur

 

KCR D2

DeetosSnel D2

 

10.00 uur

 

DeetosSnel D3

OZC D2

H2

09.00 uur

SDS

KCR D4

DeetosSnel D4

 

09.00 uur

 

DeetosSnel E1

KCR E1

H1

11.00 uur

Alwin Nijhuis

DeetosSnel E2

KCR E2

H1

10.00 uur

Marian Blaset

DeetosSnel E3

KCR E4

H1

11.00 uur

Daniëlle van Geenen

DeetosSnel E4

KCR E5

H1

10.00 uur

Anita Veldman

DeetosSnel F1

KCR F1

H1

11.00 uur

SDS

DeetosSnel F2

KCR F2

H1

10.00 uur

Gerda Post

DeetosSnel F3

???

H1

09.00 uur

SDS

Kangoeroes

Training

H1

09.00 uur

 

 

 

 

 

 

 

Dinsdag 13 november

 

 

 

 

 

DeetosSnel A1

België U19

H2

19.00 uur

Lennart Laban

DeetosSnel B1

Tiel’72 B1

H1

19.15 uur

Remco den Otter (sk)

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 17 november

 

 

 

 

 

DeetosSnel 1

KCC 1

CC

20.00 uur

Competitie KL

DeetosSnel 2

KCC 2

CC

18.15 uur

Competitie RKL

DeetosSnel 3

Dalto 3

H2

14.15 uur

Jeroen Soffree (sk)

DeetosSnel 4

Dalto 5

H2

13.00 uur

Hans Verschoor

DeetosSnel 5

???

H2

15.45 uur

SDS

DeetosSnel A1

Dalto A1

H1

14.15 uur

Leon Stolk

DeetosSnel A2

Dalto A2

H1

13.00 uur

Jordy Coenraads

DeetosSnel B1

DSC B1

H1

15.45 uur

Competitie BHK

DeetosSnel B2

Dalto B2

H2

12.00 uur

Jaco Mathlener

DeetosSnel C1

Dalto C1

H1

12.00 uur

Ron Troost

DeetosSnel C2

Dalto C2

H2

11.00 uur

SDS

DeetosSnel D1

Dalto D1

H1

11.00 uur

SR Extern

DeetosSnel D2

Dalto D2

H2

10.00 uur

Hidde Veenema

DeetosSnel E1

Dalto E1

H1

10.00 uur

Nanda van Achteren

DeetosSnel E2

Dalto E2

H1

10.00 uur

Alwin Nijhuis

DeetosSnel E3

HKC E4

H1

09.00 uur

SDS

DeetosSnel E4

HKC E5

H1

09.00 uur

SDS

DeetosSnel F1

HKC F1

H1

09.00 uur

Amrie de Haas

DeetosSnel F2

DeetosSnel F3

H1

10.00 uur

SDS

DeetosSnel F3

DeetosSnel F2

H1

10.00 uur

SDS

Kangoeroes

Training

H2

09.00 uur

 

 

 

 

 

 

 

Zondag 18 november

 

 

 

 

 

DeetosSnel 10

Keep Fit’70 4

H2

13.30

Jari Brekelmans

 

 

 

 

 

 

 

Ben je verhinderd voor de oefenwedstrijd van jouw team, meldt dit dan tijdig bij de hoofdtrainer of mentor van jouw trainingsgroep.

Contactpersonen:

Mentoren Top

 

Gert-Jan Kraaijeveld

06 – 53642280

S1 t/m S2

Harry Kelderman

06 – 22052349

S3 t/m S5

Fenna Zwang

06 – 52117615

A1/2

Rachelle Koch

06 – 30515138

B1/2

Esther Zweekhorst

06 – 20614536

C1/2

Robert Klip

06 – 30087626

D1/2

 

 

 

Mentoren Breedte

 

Marcel Roos

06 – 13429841

S6 t/m S14 + MW

Kim van de Wateren

06 – 53722885

A3/4

Raymond Poots

06 – 22525619

B3 + C3

Mariska Baan-Poots

06 – 41031009

D3/D4

Petra van Pelt

06 – 21244450

E-jeugd

Floriska Slijkhuis

06 – 20243435

F-jeugd

 

 

 

Laat een bericht achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *