Uitslagen speelweek 2

Door:
Aangepast: 16 september, 2018

De uitslagen van speelweek 2 (zaterdag 15 september en zondag 16 september) vind je hieronder terug.

Kijk hier voor meer info.
………………………
De uitslagen zijn voorbehouden op invoerfouten.

SPEELWEEK: 2     (Kalenderweek 37)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Uitslag
Za 15-09-2018 16:00 DeetosSnel 1 DVO 1 24 – 16
Za 15-09-2018 14:30 DeetosSnel 2 DVO 2 15 – 19
Za 15-09-2018 14:00 KOAG 2 DeetosSnel 3 18 – 19
Di 18-09-2018 20:15 DeetosSnel 4 DSC 5 13 – 06
Za 15-09-2018 12:30 KCR 6 DeetosSnel 5
Za 15-09-2018 11:00 Focus 2 DeetosSnel 6 05 – 15
Za 15-09-2018 14:30 KCR 7 DeetosSnel 7 09 – 06
Za 15-09-2018 13:40 DeetosSnel 8 DSO (K) 6 09 – 06
Za 15-09-2018 15:00 DeetosSnel 9 Eureka 3 08 – 07
Zo 16-09-2018 14:30 Dubbel Zes 2 DeetosSnel 10 13 – 11
Zo 16-09-2018 12:30 DeetosSnel 11 Die Haghe 5 20 – 13
Zo 16-09-2018 12:00 Sporting Delta 7 DeetosSnel 12 17 – 11
Zo 16-09-2018 11:00 DeetosSnel 13 Keep Fit ’70 4 09 – 10
Zo 16-09-2018 11:00 Conventus 3 DeetosSnel 14 09 – 05
Wo 12-09-2018 20:00 DeetosSnel MW1 Korbatjo MW1
.
Za 15-09-2018 14:30 HKV/Eibernest A1 DeetosSnel A1 11 – 18
Za 15-09-2018 12:50 Juliana A1 DeetosSnel A2 12 – 18
Za 15-09-2018 11:00 DeetosSnel A3 Good Luck A1 08 – 08
Za 15-09-2018 12:20 DeetosSnel A4 Korbatjo A2 06 – 16
.
Za 15-09-2018 12:00 DeetosSnel B1 TOP (A) B1 05 – 14
Za 15-09-2018 13:15 DeetosSnel B2 DSO (K) B2 13 – 15
Wo 12-09-2018 19:00 DeetosSnel B3 Ventura Sport B1 09 – 07
Za 15-09-2018 10:00 DVS ’69 B3 DeetosSnel B3 05 – 03
.
Za 15-09-2018 11:40 KOAG C1 DeetosSnel C1 05 – 03
Za 15-09-2018 10:00 Rust Roest C1 DeetosSnel C2
Za 15-09-2018 11:00 Good Luck C1 DeetosSnel C3 10 – 00
.
Za 15-09-2018 09:00 DeetosSnel D1 PKC D1 07 – 11
Za 15-09-2018 10:00 DeetosSnel D2 Korbatjo D1 15 – 09
Za 15-09-2018 09:00 Sporting Delta D3 DeetosSnel D3 08 – 01
Za 15-09-2018 11:00 DeetosSnel D4 ADO D2 04 – 05
.
Za 15-09-2018 10:00 DeetosSnel E1 DVS ’69 E1 11 – 07 (sw 3-3)
Za 15-09-2018 09:00 DeetosSnel E2 Movado E2 06 – 04 (sw 5-0)
Za 15-09-2018 09:00 Oranje Wit E2 DeetosSnel E3 07 – 01 (sw 5-3)
Za 15-09-2018 09:00 Vriendenschaar E6 DeetosSnel E4 11 – 00 (sw 4-1)
.
Za 15-09-2018 09:00 DeetosSnel F1 Vriendenschaar F1 17 – 12 (sw 6-2)
Za 15-09-2018 09:00 Juliana F3 DeetosSnel F2 05 – 13 (sw 1-1)
Za 15-09-2018 10:00 DeetosSnel F3 Nieuwerkerk F4 07 – 06 (sw 2-3)
.

Laat een bericht achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *