Uitslagen speelweek 4

Door:
Aangepast: 29 september, 2018

De uitslagen van speelweek 4 (zaterdag 29 september en zondag 30 september) vind je hieronder terug.

Kijk hier voor meer info.
………………………
De uitslagen zijn voorbehouden op invoerfouten.

SPEELWEEK: 4     (Kalenderweek 39)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Uitslag
Za 29-09-2018 16:00 DeetosSnel 1 Koog Zaandijk 1 20 – 14
Za 29-09-2018 14:30 DeetosSnel 2 Koog Zaandijk 2 17 – 18
Za 29-09-2018 17:30 DeetosSnel 3 Avanti 3 27 – 15
Za 29-09-2018 19:00 DeetosSnel 4 Tempo 4 13 – 16
Za 29-09-2018 13:00 DeetosSnel 5 Triade 2
Za 29-09-2018 14:15 Merwede 7 DeetosSnel 7 13 – 25
Za 29-09-2018 17:30 DeetosSnel 8 Olympia (S) 4 17 – 16 -> Kampioen!
Za 29-09-2018 19:00 DeetosSnel 9 ACKC 3 12 – 04
Zo 30-09-2018 12:30 DeetosSnel 10 Futura 4 14 – 11
Zo 30-09-2018 11:00 Sperwers 2 DeetosSnel 11 09 – 17
Zo 30-09-2018 11:00 DeetosSnel 12 Movado 5 15 – 16
Zo 30-09-2018 11:00 Conventus 5 DeetosSnel 13 06 – 16
Zo 30-09-2018 12:00 Ten Donck 3 DeetosSnel 14 12 – 10
Wo 26-09-2018 20:00 DeetosSnel MW1 Sporting Delta MW1 19 – 14
.
Za 29-09-2018 11:35 DeetosSnel A1 DSC A1 17 – 18
Za 29-09-2018 10:05 DeetosSnel A2 Maassluis A1 10 – 20
Wo 26-09-2018 19:00 DeetosSnel A3 Oranje Zwart A1 06 – 14
Za 29-09-2018 16:00 DeetosSnel A4 Oranje Wit A4 06 – 07
.
Za 29-09-2018 13:00 DeetosSnel B1 PKC B2 07 – 07
Za 29-09-2018 11:00 DeetosSnel B2 Conventus B2 17 – 11
Za 29-09-2018 11:45 ADO B3 DeetosSnel B3 03 – 09
.
Za 29-09-2018 09:05 DeetosSnel C1 Albatros C1 11 – 13
Za 29-09-2018 11:30 Ventura Sport C1 DeetosSnel C3 04 – 03
.
Za 29-09-2018 10:30 Vriendenschaar D1 DeetosSnel D1 14 – 07
Za 29-09-2018 12:15 DeetosSnel D2 Oranje Wit D2 05 – 03
Za 29-09-2018 10:30 Ventura Sport D1 DeetosSnel D3 05 – 00
Za 29-09-2018 10:00 DeetosSnel D4 KCR D3 03 – 00
.
Za 29-09-2018 09:00 DeetosSnel E1 Oranje Wit E3 11 – 03 (sw 5-2)
Za 29-09-2018 10:15 Korbatjo E1 DeetosSnel E2 19 – 04 (sw 4-7)
Za 29-09-2018 10:00 Triade E1 DeetosSnel E3 08 – 01 (sw 5-4)
Za 29-09-2018 09:00 Kinderdijk E5 DeetosSnel E4
.
Za 29-09-2018 09:00 DeetosSnel F1 HKC (Ha) F2 04 – 04 (sw 5-5)
Za 29-09-2018 09:00 Scheldevogels F1 DeetosSnel F2 06 – 05 (sw 1-4)
Za 29-09-2018 11:00 KOAG F1 DeetosSnel F3
.