Uitslagen speelweek 5

Door:
Aangepast: 6 oktober, 2018

De uitslagen van speelweek 5 (zaterdag 6 oktober en zondag 7 oktober) vind je hieronder terug.

Kijk hier voor meer info.
………………………
De uitslagen zijn voorbehouden op invoerfouten.

SPEELWEEK: 5     (Kalenderweek 40)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Uitslag
Za 06-10-2018 17:00 Oranje Wit 3 DeetosSnel 3 16 – 28
Za 06-10-2018 13:00 KCR 3 DeetosSnel 4 15 – 15
Za 06-10-2018 16:00 Albatros 5 DeetosSnel 5
Za 06-10-2018 14:45 Sporting Delta 5 DeetosSnel 6 14 – 11
Wo 03-10-2018 21:00 DeetosSnel 7 NIO 5 16 – 12
Za 06-10-2018 13:00 NIO 5 DeetosSnel 7 09 – 19
Za 06-10-2018 11:00 DeetosSnel 8 Nikantes 3 11 – 07
Za 06-10-2018 12:30 DeetosSnel 9 GKV 5 10 – 12
Zo 07-10-2018 13:00 KZ Danaïden 7 DeetosSnel 10 13 – 03
Wo 03-10-2018 21:00 DeetosSnel 11 Sperwers 2 26 – 08
Zo 07-10-2018 12:30 DeetosSnel 11 Phoenix 5 06 – 06
Zo 07-10-2018 11:00 Conventus 4 DeetosSnel 12 14 – 15
Zo 07-10-2018 11:00 DeetosSnel 13 Movado 4 09 – 12
Zo 07-10-2018 13:00 Springfield 2 DeetosSnel 14 08 – 04
Wo 03-10-2018 20:00 Sporting Delta MW1 DeetosSnel MW1 15 – 16
.
Za 06-10-2018 16:00 KCC A1 DeetosSnel A1 12 – 09
Za 06-10-2018 14:30 Vitesse (Ba) A2 DeetosSnel A2 13 – 16
Wo 03-10-2018 19:55 DeetosSnel A3 Focus A1 05 – 16
Za 06-10-2018 13:30 DeetosSnel A4 Voltreffers A1 04 – 12
.
Za 06-10-2018 16:00 DeetosSnel B1 Vitesse (Ba) B1 11 – 10
Za 06-10-2018 14:00 DeetosSnel B2 Juliana B1 21 – 03
Za 06-10-2018 11:00 Ventura Sport B1 DeetosSnel B3 08 – 10
.
Za 06-10-2018 11:00 Maassluis C1 DeetosSnel C1 22 – 13
Za 06-10-2018 11:00 SDO (V) C1 DeetosSnel C2 08 – 03
Za 06-10-2018 09:15 Oranje Wit C4 DeetosSnel C3 10 – 03
.
Za 06-10-2018 09:00 DeetosSnel D1 HKC (Ha) D1 15 – 03
Za 06-10-2018 10:00 DeetosSnel D2 Movado D1 07 – 13
Za 06-10-2018 09:30 Albatros D4 DeetosSnel D3 04 – 05
Za 06-10-2018 11:00 DeetosSnel D4 PKC D4 01 – 10
.
Za 06-10-2018 09:00 DeetosSnel E1 Sporting Delta E1 09 – 03 -> Kampioen
Za 06-10-2018 10:00 DeetosSnel E2 Oranje Wit E1 01 – 13 (sw 4-0)
Za 06-10-2018 12:00 Conventus E1 DeetosSnel E3 11 – 09 (sw 2-5)
Za 06-10-2018 09:00 Kinderdijk E5 DeetosSnel E4 01 – 03 (sw 2-2)
.
Za 06-10-2018 09:00 DeetosSnel F1 Movado F1 20 – 02 -> Kampioen
Vr 05-10-2018 18:15 Conventus F1 DeetosSnel F2 05 – 11 (sw 2-5)
Wo 03-10-2018 18:00 KOAG F1 DeetosSnel F3 14 – 03 (sw 4-5)
Za 06-10-2018 10:00 DeetosSnel F3 Korbis F2 09 – 15 (sw 2-3)
.