Uitslagen speelweek 6

Door:
Aangepast: 13 oktober, 2018

De uitslagen van speelweek 6 (zaterdag 13 oktober en zondag 14 oktober) vind je hieronder terug.

Kijk hier voor meer info.
………………………
De uitslagen zijn voorbehouden op invoerfouten.

SPEELWEEK: 6     (Kalenderweek 41)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Uitslag
Za 13-10-2018 15:30 DeetosSnel 3 Albatros 2 28 – 17
Zo 14-10-2018 14:30 DeetosSnel 4 Koog Zaandijk 6 12 – 22
Za 13-10-2018 17:00 DeetosSnel 5 Kinderdijk 3
Za 13-10-2018 14:25 DeetosSnel 6 Erasmus 3 17 -11 -> Kampioen!
Za 13-10-2018 13:00 DeetosSnel 7 KCR 7 09 – 08 -> Kampioen!
Za 13-10-2018 13:00 DSO (K) 6 DeetosSnel 8 08 – 12
Za 13-10-2018 12:30 Eureka 3 DeetosSnel 9 10 – 16
Zo 14-10-2018 13:00 DeetosSnel 10 Dubbel Zes 2 naar 28-okt?
Zo 14-10-2018 14:00 Die Haghe 5 DeetosSnel 11 03 – 10
Zo 14-10-2018 10:00 DeetosSnel 12 Sporting Delta 7 14 – 11
Zo 14-10-2018 11:00 Keep Fit ’70 4 DeetosSnel 13 10 – 10
Zo 14-10-2018 11:30 DeetosSnel 14 Conventus 3 06 – 15
Do 11-10-2018 20:00 Korbatjo MW1 DeetosSnel MW1 09 – 12 -> Kampioen!
.
Wo 10-10-2018 19:30 Fortis A1 DeetosSnel A1 (beker) 13 – 17
Za 13-10-2018 12:30 DeetosSnel A1 Oranje Wit A1 21 – 18
Za 13-10-2018 14:00 DeetosSnel A2 Swift (M) A1 23 – 17
Za 13-10-2018 10:15 Good Luck A1 DeetosSnel A3 07 – 04
Za 13-10-2018 12:25 Korbatjo A2 DeetosSnel A4 15 – 05
.
Za 13-10-2018 11:45 TOP (A) B1 DeetosSnel B1 18 – 06
Za 13-10-2018 10:30 DSO (K) B2 DeetosSnel B2 12 – 07
Za 13-10-2018 09:10 DeetosSnel B3 DVS ’69 B3 07 – 11
.
Za 13-10-2018 11:25 DeetosSnel C1 KCC C1 10 – 16
Wo 10-10-2018 19:00 Rust Roest C1 DeetosSnel C2 05 – 06
Za 13-10-2018 10:25 DeetosSnel C2 DOT (O) C1 08 – 07
Za 13-10-2018 12:00 DeetosSnel C3 Good Luck C1 03 – 06
.
Za 13-10-2018 10:00 Oranje Wit D1 DeetosSnel D1 11 – 05
Za 13-10-2018 09:00 Korbatjo D1 DeetosSnel D2 05 – 08
Za 13-10-2018 11:00 DeetosSnel D3 Sporting Delta D3 06 – 08
Za 13-10-2018 11:00 ADO D2 DeetosSnel D4 03 – 04
.
Za 13-10-2018 10:00 DVS ’69 E1 DeetosSnel E1 03 – 13 (sw 5-1)
Za 13-10-2018 12:00 Movado E2 DeetosSnel E2 06 – 04 (sw 1-3)
Za 13-10-2018 09:00 DeetosSnel E3 Oranje Wit E2 00 – 02 (sw 3-4)
Za 13-10-2018 10:00 DeetosSnel E4 Vriendenschaar E6 03 – 10 (sw ?-?)
.
Za 13-10-2018 09:00 Vriendenschaar F1 DeetosSnel F1 09 – 21 (sw 5-5)
Za 13-10-2018 09:00 DeetosSnel F2 Juliana F3 20 – 01 (sw 3-2)
Za 13-10-2018 09:00 Nieuwerkerk F4 DeetosSnel F3 05 – 04 (sw 5-3)
.