Uitslagen speelweek 02

Door:
Aangepast: 15 september, 2019

De uitslagen van speelweek 02 (zaterdag 14 september en zondag 15 september) vind je hieronder terug.

Kijk hier voor meer info.
………………………
De uitslagen zijn voorbehouden op invoerfouten.

SPEELWEEK: 2     (Kalenderweek 37)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Uitslag
Za 14-09-2019 15:30 TOP (S) 1 DeetosSnel 1 25 – 12
Za 14-09-2019 14:00 TOP (S) 2 DeetosSnel 2 19 – 20
Za 14-09-2019 16:30 DeetosSnel 3 Nieuwerkerk 3 22 – 19
Za 14-09-2019 15:00 DeetosSnel 4 RWA 4 14 – 20
Za 14-09-2019 13:20 Sporting Delta 5 DeetosSnel 5 15 – 16
Za 14-09-2019 12:00 Sporting Delta 6 DeetosSnel 6 13 – 15
Za 14-09-2019 16:30 DeetosSnel 7 KCC 7 13 – 13
Za 14-09-2019 14:30 PKC 7 DeetosSnel 8 04 – 14
Za 14-09-2019 11:00 Korbatjo 3 DeetosSnel 9 04 – 07
Zo 15-09-2019 10:00 Movado 5 DeetosSnel 10 13 – 14
Zo 15-09-2019 14:00 DeetosSnel 11 Ten Donck 1 15 – 13
Zo 15-09-2019 11:00 DeetosSnel 12 Conventus 3 15 – 12
Zo 15-09-2019 11:00 Sperwers 2 DeetosSnel 13 16 – 08
Zo 15-09-2019 12:30 DeetosSnel 14 Fortuna 8 21 – 05
Wo 11-09-2019 19:45 DeetosSnel MW1 Sporting Delta MW2 05 – 21
.
Za 14-09-2019 13:30 DeetosSnel A1 Tilburg A1 11 – 15
Za 14-09-2019 15:00 DeetosSnel A2 HKC (Ha) A2 07 – 13
Za 14-09-2019 11:30 Tilburg A3 DeetosSnel A3 12 – 11
.
Di 10-09-2019 19:30 DeetosSnel B1 Gemini B1 45 – 06
Za 14-09-2019 12:15 DeetosSnel B1 TOP (A) B1 19 – 09
Za 14-09-2019 11:00 DeetosSnel B2 Albatros B2 12 – 19
Za 14-09-2019 11:00 Ventura Sport B1 DeetosSnel B3 05 – 01
.
Za 14-09-2019 10:00 Vriendenschaar C1 DeetosSnel C1 06 – 13
Za 14-09-2019 12:15 DeetosSnel C2 Albatros C2 12 – 10
Za 14-09-2019 11:45 Korbatjo C1 DeetosSnel C3 13 – 03
Za 14-09-2019 10:00 Oranje Wit C3 DeetosSnel C4 09 – 03
.
Za 14-09-2019 10:00 DeetosSnel D1 Oranje Wit D1 13 – 06
Za 14-09-2019 09:00 DeetosSnel D2 PKC D2 06 – 10
Za 14-09-2019 09:30 ACKC D2 DeetosSnel D3 06 – 08
.
Za 14-09-2019 09:00 DeetosSnel E1 HKC (Ha) E1 03 – 14 (sw 4-5)
Za 14-09-2019 09:00 DeetosSnel E2 PKC E4 00 – 35 (sw 0-5)
Za 14-09-2019 10:00 PKC E8 DeetosSnel E3 11 – 09 (sw 4-0)
Za 14-09-2019 10:00 DeetosSnel E4 Kinderdijk E5 04 – 04 (sw 2-4)
Za 14-09-2019 10:00 DeetosSnel E5 ACKC E2 03 – 04 (sw 4-6)
.
Za 14-09-2019 11:00 OZC F1 DeetosSnel F1 03 – 04 (sw 4-4)
Za 14-09-2019 10:30 Good Luck F1 DeetosSnel F2 11 – 01 (sw 3-4)
.