Uitslagen speelweek 04

Door:
Aangepast: 28 september, 2019

De uitslagen van speelweek 04 (zaterdag 28 september en zondag 29 september) vind je hieronder terug.

Kijk hier voor meer info.
………………………
De uitslagen zijn voorbehouden op invoerfouten.

SPEELWEEK: 4     (Kalenderweek 39)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Uitslag
Za 28-09-2019 15:30 DVO 1 DeetosSnel 1 18 – 12
Za 28-09-2019 14:00 DVO 2 DeetosSnel 2 13 – 15
Za 28-09-2019 15:30 DeetosSnel 3 KCR 2 21 – 15
Za 28-09-2019 14:00 DeetosSnel 4 IJsselvogels 3 19 – 18
Za 28-09-2019 15:30 DeetosSnel 5 Reeuwijk 4 15 – 10
Za 28-09-2019 15:30 ADO 4 DeetosSnel 6 04 – 20
Za 28-09-2019 12:30 DeetosSnel 7 Triade 3 06 – 05
Za 28-09-2019 14:00 GKV 6 DeetosSnel 8 12 – 15
Di 24-09-2019 20:15 Good Luck 2 DeetosSnel 9 13 – 10
Za 28-09-2019 14:00 DeetosSnel 9 Good Luck 2 05 – 14
Zo 29-09-2019 13:10 DeetosSnel 10 Ten Donck 2 11 – 09
Zo 29-09-2019 14:30 DeetosSnel 11 ALO 5 10 – 09
Zo 29-09-2019 11:50 DeetosSnel 12 Keep Fit ’70 4 16 – 15
Zo 29-09-2019 10:30 DeetosSnel 14 Sporting Delta 7 11 – 13
Wo 25-09-2019 19:45 DeetosSnel MW1 Korbatjo MW1 20 – 11
.
Di 24-09-2019 20:00 DeetosSnel A1 IJsselvogels A1 (beker) 16 – 08
Za 28-09-2019 11:00 DeetosSnel A1 Vitesse A1 20 – 14
Za 28-09-2019 12:30 DeetosSnel A2 Vriendenschaar A2 13 – 06
Za 28-09-2019 11:30 Conventus A2 DeetosSnel A3
.
Di 24-09-2019 19:30 OZC B1 DeetosSnel B1 (beker) 07 – 14
Za 28-09-2019 12:30 ADO B1 DeetosSnel B1 06 – 19
Za 28-09-2019 11:30 ACKC B1 DeetosSnel B2 07 – 03
Za 28-09-2019 11:00 Nieuwerkerk B3 DeetosSnel B3 03 – 04
.
Za 28-09-2019 10:00 IJsselvogels C1 DeetosSnel C1 05 – 11
Za 28-09-2019 12:00 Nieuwerkerk C2 DeetosSnel C2 05 – 02
Za 28-09-2019 11:30 DeetosSnel C3 Juliana C2 03 – 06
Za 28-09-2019 10:30 DeetosSnel C4 Oranje Zwart C1
.
Za 28-09-2019 09:00 DeetosSnel D1 Sporting Delta D1 16 – 07
Za 28-09-2019 10:30 Merwede D1 DeetosSnel D2 13 – 04
Za 28-09-2019 10:15 HKC (Ha) D2 DeetosSnel D3 12 – 03
.
Za 28-09-2019 11:00 DeetosSnel E1 GKV E1 08 – 13 (sw 1-3)
Za 28-09-2019 09:00 DeetosSnel E2 HKC (Ha) E2 00 – 22 (sw 2-4)
Za 28-09-2019 09:00 Kinderdijk E3 DeetosSnel E3 11 – 05 (sw 3-3)
Za 28-09-2019 10:00 Sporting Delta E5 DeetosSnel E4 03 – 06 (sw 1-0)
Za 28-09-2019 10:00 DeetosSnel E5 Vriendenschaar E4 02 – 07 (sw 2-6)
.
Za 28-09-2019 09:00 Oranje Wit F2 DeetosSnel F1 09 – 12 (sw 3-5)
Za 28-09-2019 10:00 Juliana F1 DeetosSnel F2 08 – 04 (sw 1-2)
.