Uitslagen speelweek 05

Door:
Aangepast: 5 oktober, 2019

De uitslagen van speelweek 05 (zaterdag 05 oktober en zondag 06 oktober) vind je hieronder terug.

Kijk hier voor meer info.
………………………
De uitslagen zijn voorbehouden op invoerfouten.

SPEELWEEK: 5     (Kalenderweek 40)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Uitslag
Za 05-10-2019 16:00 DeetosSnel 1 TOP (A) 1 15 – 17
Za 05-10-2019 14:30 DeetosSnel 2 TOP (A) 2 19 – 17
Za 05-10-2019 17:00 KVS 3 DeetosSnel 3 17 – 21
Za 05-10-2019 12:30 Oranje Wit 3 DeetosSnel 4 23 – 14
Za 05-10-2019 15:00 DeetosSnel 5 DVS ’69 3 18 – 09 -> Kampioen!
Za 05-10-2019 15:30 DSO (K) 4 DeetosSnel 6 08 – 07
Za 05-10-2019 11:25 DeetosSnel 7 Nieuwerkerk 7 14 – 11
Za 05-10-2019 13:00 ADO 5 DeetosSnel 8 07 – 09 -> Kampioen!
Za 05-10-2019 12:30 Ventura Sport 3 DeetosSnel 9 09 – 05
Zo 06-10-2019 13:00 Springfield 1 DeetosSnel 10
Wo 02-10-2019 20:00 Dubbel Zes/Futura 6 DeetosSnel 11 03 – 09
Zo 06-10-2019 14:00 DeetosSnel 11 Dubbel Zes/Futura 6 12 – 05
Zo 06-10-2019 11:00 DeetosSnel 12 Sperwers 2 15 – 10 -> Kampioen!
Zo 06-10-2019 11:30 Movado 4 DeetosSnel 13 15 – 12
Zo 06-10-2019 12:30 DeetosSnel 14 Conventus 4 11 – 07
Do 03-10-2019 20:00 Korbatjo MW1 DeetosSnel MW1 14 – 19
.
Za 05-10-2019 11:30 Sporting Delta A2 DeetosSnel A1 09 – 13
Za 05-10-2019 13:30 DeetosSnel A2 Movado A2 10 – 12
Za 05-10-2019 12:15 Oranje Wit A4 DeetosSnel A3 10 – 09
.
Za 05-10-2019 10:00 DeetosSnel B1 Tilburg B1 17 – 11 -> Kampioen!
Za 05-10-2019 11:15 DeetosSnel B2 Merwede B1 07 – 10
Za 05-10-2019 11:15 KCR B3 DeetosSnel B3 10 – 04
.
Za 05-10-2019 13:30 DeetosSnel C1 ONDO (G) C1 13 – 05
Za 05-10-2019 12:30 DeetosSnel C2 KCR C2 12 – 02
Za 05-10-2019 11:30 HKC (Ha) C2 DeetosSnel C3 06 – 04
Za 05-10-2019 12:30 ADO C2 DeetosSnel C4 06- 07
.
Za 05-10-2019 09:00 DeetosSnel D1 PKC D1 07 – 10
Za 05-10-2019 10:00 DeetosSnel D2 Kinderdijk D2 04 – 01
Za 05-10-2019 09:30 GKV D3 DeetosSnel D3 05 – 08
.
Za 05-10-2019 09:00 DeetosSnel E1 Oranje Wit E2 06 – 17 (sw 
Za 05-10-2019 10:00 DeetosSnel E2 Merwede E2 05 – 26 (sw 
Za 05-10-2019 09:00 Merwede E4 DeetosSnel E3 03 – 10 (sw 
Za 05-10-2019 11:00 DeetosSnel E4 DVS’69 E4 07 – 01 (sw 
Za 05-10-2019 09:00 DeetosSnel E5 Sporting Delta E4 02 – 08 (sw 
.
Za 05-10-2019 10:00 DVS ’69 F1 DeetosSnel F2 20 – 02 (sw 
.