Uitslagen speelweek 06

Door:
Aangepast: 13 oktober, 2019

De uitslagen van speelweek 06 (zaterdag 12 oktober en zondag 13 oktober) vind je hieronder terug.

Kijk hier voor meer info.
………………………
De uitslagen zijn voorbehouden op invoerfouten.

SPEELWEEK: 6     (Kalenderweek 41)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Uitslag
Za 12-10-2019 14:00 DeetosSnel 3 KCC 3 25 – 13
Za 12-10-2019 12:30 DeetosSnel 4 KOAG 4 22 – 13
Za 12-10-2019 17:00 DeetosSnel 5 Sporting Delta 5 25 – 12
Za 12-10-2019 15:30 DeetosSnel 6 Sporting Delta 6 06 – 11
Za 12-10-2019 13:45 KCC 7 DeetosSnel 7 10 – 09
Za 12-10-2019 12:30 DeetosSnel 8 PKC 7 12 – 14
Za 12-10-2019 14:00 DeetosSnel 9 Korbatjo 3 16 – 11
Zo 13-10-2019 12:30 DeetosSnel 10 Movado 5 21 – 10
Zo 13-10-2019 14:30 Ten Donck 1 DeetosSnel 11 19 – 09
Zo 13-10-2019 11:00 DeetosSnel 13 Keep Fit ’70 4 07 – 09
Zo 13-10-2019 12:00 Fortuna 8 DeetosSnel 14 17 – 07
Wo 09-10-2019 20:10 Sporting Delta MW2 DeetosSnel MW1 15 – 04
.
Wo 09-10-2019 19:30 DeetosSnel A1 Nieuwerkerk A1 14 – 11 (beker)
Za 12-10-2019 15:30 DeetosSnel A1 PKC A2 13 – 16
Za 12-10-2019 12:30 HKC (Ha) A2 DeetosSnel A2 uitgesteld
Za 12-10-2019 11:00 DeetosSnel A3 Tilburg A3 08 – 19
.
Di 08-10-2019 19:30 DeetosSnel B1 Vr’schaar (H) B1 15 – 06 (beker)
Za 12-10-2019 12:30 TOP (A) B1 DeetosSnel B1 13 – 05
Za 12-10-2019 09:30 Albatros B2 DeetosSnel B2 20 – 08
Za 12-10-2019 09:45 DeetosSnel B3 Ventura Sport B1 07 – 05
.
Za 12-10-2019 10:45 Maassluis C1 DeetosSnel C1 01 – 13
Za 12-10-2019 11:30 Albatros C2 DeetosSnel C2 09 – 06
Za 12-10-2019 11:30 DeetosSnel C3 Korbatjo C1 02 – 09
Za 12-10-2019 09:30 DeetosSnel C4 Oranje Wit C3 05 – 04
.
Za 12-10-2019 10:00 Oranje Wit D1 DeetosSnel D1 04 – 09
Za 12-10-2019 09:00 Oranje Wit D2 DeetosSnel D2 04 – 03
Za 12-10-2019 10:30 DeetosSnel D3 ACKC D2 05 – 04 -> Kampioen!!
.
Za 12-10-2019 10:25 HKC (Ha) E1 DeetosSnel E1 18 – 02 (sw 8-2)
Do 10-10-2019 18:30 HKC (Ha) E2 DeetosSnel E2 18 – 01 (sw 5-4)
Za 12-10-2019 09:00 PKC E4 DeetosSnel E2 22 – 02 (sw 2-0)
Za 12-10-2019 09:00 DeetosSnel E3 PKC E8 16 – 17 (sw 4-0)
Za 12-10-2019 10:15 Merwede E6 DeetosSnel E4 00 – 16 (sw 3-1)
Za 12-10-2019 10:30 ACKC E2 DeetosSnel E5 09 – 01 (sw 4-3)
.
Za 12-10-2019 09:00 Nieuwerkerk F2 DeetosSnel F1 06 – 07 (sw 2-3)
Za 12-10-2019 10:00 DeetosSnel F2 Good Luck F1 06 – 07 (sw 3-5)
.