Uitslagen speelweek 23

Door:
Aangepast: 9 februari, 2020

De uitslagen van speelweek 23 (zaterdag 08 februari en zondag 09 februari) vind je hieronder terug.

Kijk hier voor meer info.
………………………
De uitslagen zijn voorbehouden op invoerfouten.

SPEELWEEK: 23     (Kalenderweek 6)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Locatie
Za 08-02-2020 19:30 Wageningen 1 DeetosSnel 1 24 – 23
Za 08-02-2020 16:20 PKC 3 DeetosSnel 2 19 – 23
Za 08-02-2020 18:00 Wageningen 2 DeetosSnel 3 32 – 28
Za 08-02-2020 18:50 DeetosSnel 5 Paal Centraal 4 20 – 15
Za 08-02-2020 17:40 DeetosSnel 6 Fortuna 6 16 – 10
Za 08-02-2020 16:30 DeetosSnel 7 Stip 2 12 – 16
Za 08-02-2020 17:40 DeetosSnel 8 Merwede 7 18 – 04
Za 08-02-2020 18:50 DeetosSnel 9 ADO 4 12 – 09
Zo 09-02-2020 12:00 DeetosSnel 10 SDO (V) 5 15 – 18
Zo 09-02-2020 14:50 KZ Danaïden 8 DeetosSnel 11 12 – 11
Zo 09-02-2020 16:15 Sperwers 2 DeetosSnel 12 12 – 29
Zo 09-02-2020 13:10 DeetosSnel 13 Tilburg 6 08 – 24
Wo 05-02-2020 20:00 DeetosSnel MW Vitesse (Ba) MW1 28 – 10
.
Za 08-02-2020 16:30 Wageningen A1 DeetosSnel A1 28 – 14
Za 08-02-2020 13:10 DeetosSnel A2 DVS ’69 A2 23 – 08
Za 08-02-2020 16:30 DeetosSnel A3 Keep Fit ’70 A2 07 – 05
.
Za 08-02-2020 18:15 Sporting Delta B1 DeetosSnel B1 07 – 09
Za 08-02-2020 14:30 DeetosSnel B2 Albatros B2 06 – 17
Za 08-02-2020 15:30 DeetosSnel B3 Merwede B3 06 – 06
.
Za 08-02-2020 13:45 ONDO (M) C1 DeetosSnel C2 13 – 15
Za 08-02-2020 14:25 DeetosSnel C3 Good Luck C1 04 – 06
Za 08-02-2020 15:25 DeetosSnel C4 Good Luck C2 06 – 06
.
Za 08-02-2020 14:00 ONDO (G) D1 DeetosSnel D1 18 – 11
Za 08-02-2020 11:00 DeetosSnel D2 DVS ’69 D1 13 – 04
Za 08-02-2020 12:05 DeetosSnel D3 Good Luck D1 10 – 08
.
Za 08-02-2020 09:00 DeetosSnel E2 Springfield E1 14 – 08 (sw 2-5)
Za 08-02-2020 09:00 Kinderdijk E5 DeetosSnel E3 01 – 22 (sw 6-3)
Za 08-02-2020 10:00 DeetosSnel E4 DSO (K) E1
Za 08-02-2020 10:00 DeetosSnel E5 DVS ’69 E4 08 – 01 (sw 3-2)
.
Za 08-02-2020 09:00 DeetosSnel F1 Kinderdijk F1 16 – 09 (sw 2-2)
Za 08-02-2020 10:00 DeetosSnel F2 Oranje Zwart F1 28 – 00 (sw 2-5)
.