Oefenwedstrijden 1e veldhelft

Door:
Aangepast: 27 juli, 2019

Hieronder het actuele overzicht van alle oefenwedstrijden in voorbereiding op het nieuwe seizoen:

Er zijn hierin de nodige mutaties. Zo vervallen de oefenwedstrijden van de A2 bij Dalto en PKC.
Wegens een tekort aan spelers/speelsters (niet tijdig terug van vakantie) heeft Dalto tevens de oefenwedstrijden van de C2, D2 en E2 afgezegd.

De start van de training van de 2e selectie is een week vervroegd, dit op verzoek van het nieuwe trainersduo Willem Ripassa en Wim Peetoom.

Tenslotte gaat de 1e selectie nu op trainingsweekend van 16 t/m 18 augustus. Dat kan nog van invloed zijn op de geplande trainingsdagen bij de jeugdselecties. Daar zullen we later nog op terugkomen en uitsluitsel over geven. Bij de 1e selectie zijn er nog oefenwedstrijden toegevoegd tegen GKV in Gorinchem.

De B-selectie zal op zaterdag 17 augustus met 2 teams deelnemen aan het NK-beach op het strand van Scheveningen.

 

Dinsdag 13 augustus        
Start training 2e Selectie 20.30 uur
.
Donderdag 15 augustus        
Start training B-Selectie 19.15 uur
Start training 1e Selectie 20.30 uur
.
Vrijdag 16 augustus        
Trainingsweekend 1e Selectie 3 dagen
.
Zaterdag 17 augustus        
Trainingsweekend 1e Selectie 3 dagen
Trainingsdag A-Selectie ??.?? uur Tijden nog afstemmen
Beachkorfbal B-Selectie 12-17 uur Strand Scheveningen
Trainingsdag C-Selectie ??.?? uur Tijden nog afstemmen
Trainingsdag D-Selectie ??.?? uur Tijden nog afstemmen
.
Zondag 18 augustus        
Trainingsweekend 1e Selectie 3 dagen
.
Dinsdag 20 augustus        
Start training E-jeugd 17.00 uur In ieder geval E1 en E2
.
Zaterdag 24 augustus        
KCC 1 DeetosSnel 1 16.00 uur  
KCC 2 DeetosSnel 2 14.30 uur  
Dalto 3 DeetosSnel 3 15.50 uur
Dalto 4 DeetosSnel 4/5 14.40 uur
Dalto A1 DeetosSnel A1 11.00 uur  
Dalto A2 DeetosSnel A2 12.30 uur  
Dalto B1 DeetosSnel B1 13.20 uur
Dalto B2 DeetosSnel B2 12.00 uur
Dalto C1 DeetosSnel C1 11.00 uur
Dalto C2 DeetosSnel C2 11.00 uur  
Dalto D1 DeetosSnel D1 09.30 uur
Dalto D2 DeetosSnel D2 09.30 uur  
Dalto E1 DeetosSnel E1 09.30 uur
Dalto E2 DeetosSnel E2 09.30 uur  
.
Dinsdag 27 augustus        
GKV 1 DeetosSnel 1 ??.?? uur  
GKV 2 DeetosSnel 2 ??.?? uur  
PKC A1 DeetosSnel A1 19.00 uur  
PKC A2 DeetosSnel A2 20.15 uur  
DeetosSnel B1 Oranje Wit B1 19.15 uur XXX (of 3/9)
.
Donderdag 29 augustus        
Oranje Wit A1 DeetosSnel A1 ??.?? uur  
Oranje Wit A2 DeetosSnel A2 ??.?? uur  
.
Zaterdag 31 augustus   (icm Join-the-Club)    
DeetosSnel 1 PKC 1 16.30 uur Falkenberg / Smits
DeetosSnel 2 PKC 2 15.00 uur Laban / Roeleven
DeetosSnel 3 PKC 3 16.30 uur/2 n.n.t.b.
DeetosSnel 4 PKC 4 15.00 uur/2 n.n.t.b.
DeetosSnel 5 DeetosSnel 8 13.30 uur Indien gewenst
DeetosSnel 6 DeetosSnel 7 12.00 uur Indien gewenst
DeetosSnel A1 ??.?? uur  
DeetosSnel A2 ??.?? uur  
DeetosSnel A3 ??.?? uur  
KCC B1 DeetosSnel B1 10.15 uur  
KCC B2 DeetosSnel B2 09.00 uur
DeetosSnel B3 Oranje Wit B4 09.00 uur XXX
KCC C1 DeetosSnel C1 09.00 uur
KCC C2 DeetosSnel C2 10.15 uur
DeetosSnel C3 ??.?? uur
DeetosSnel C4 ??.?? uur
DeetosSnel D1 ??.?? uur
DeetosSnel D2 ??.?? uur
DeetosSnel D3 ??.?? uur
Sporting Delta E1 DeetosSnel E1 09.00 uur  
Sporting Delta E2 DeetosSnel E2 09.00 uur  
Sporting Delta E3 DeetosSnel E3 09.00 uur  
Sporting Delta E4 DeetosSnel E4 09.00 uur  
DeetosSnel E5 ??.?? uur  
Sporting Delta F1 DeetosSnel F1 09.00 uur  
Sporting Delta F2 DeetosSnel F2 09.00 uur  
.
Zondag 1 september        
DeetosSnel 14 DeetosSnel 13 11.00 uur Indien gewenst
DeetosSnel 11 DeetosSnel 10 12.15 uur Indien gewenst
.
Dinsdag 3 september        
DeetosSnel B1 Oranje Wit B1 19.15 uur XXX (of 27/8)
.

 

Ben je verhinderd voor de oefenwedstrijd van jouw team, meldt dit dan tijdig bij de hoofdtrainer of mentor van jouw trainingsgroep.

 

 

Contactpersonen:

 

Mentoren Top
Harry Kelderman 06 – 22052349 S1 t/m S4
Fenna Zwang 06 – 52117615 A1/2
Rachelle Koch 06 – 30515138 B1/2
Esther Zweekhorst 06 – 20614536 C1/2
Robert Klip 06 – 30087626 D1/2
Mentoren Breedte
Marcel Roos 06 – 13429841 S5 t/m S14 + MW
Kim van de Wateren 06 – 53722885 A3 + B3
Raymond Poots 06 – 22525619 C3/C4
Mariska Baan-Poots 06 – 41031009 D3
Petra van Pelt 06 – 21244450 E-jeugd
Floriska Slijkhuis 06 – 20243435 F-jeugd