Uitslagen speelweek 5

Door:
Aangepast: 3 oktober, 2020

De uitslagen van speelweek 5 (zaterdag 03 oktober en zondag 04 oktober) vind je hieronder terug.

Kijk hier voor meer info.
………………………
De uitslagen zijn voorbehouden op invoerfouten.

SPEELWEEK: 5     (Kalenderweek 40)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Uitslag
Za 03-10-2020 16:00 DeetosSnel 1 LDODK 1 17 – 24
Za 03-10-2020 14:30 DeetosSnel 2 LDODK 2 14 – 21
Za 03-10-2020 13:00 DeetosSnel 3 Valto 2 19 – 13
Za 03-10-2020 17:30 DeetosSnel 4 Tjoba 2 12 – 16
Za 03-10-2020 12:00 Scheldevogels 3 DeetosSnel 5 14 – 15
Za 03-10-2020 14:30 DeetosSnel 6 DSO (K) 4 13 – 22
Za 03-10-2020 12:30 PKC 10 DeetosSnel 7 19 – 07
Za 03-10-2020 17:30 DeetosSnel 8 GKV 6 06 – 08
Za 03-10-2020 13:30 GKV 5 DeetosSnel 9 10 – 07
Za 03-10-2020 14:45 Vriendenschaar 5 DeetosSnel 10
Zo 04-10-2020 12:00 Ten Donck 1 DeetosSnel 12 07 – 10
Zo 04-10-2020 11:30 Refleks 6 DeetosSnel 13 06 – 09 > Kampioen
Zo 04-10-2020 11:00 Sperwers 2 DeetosSnel 14 08 – 13
Wo 30-09-2020 20:00 DeetosSnel MW Sporting Delta MW 05 – 17
.
Za 03-10-2020 11:30 DeetosSnel A1 PKC A2 13 – 16
Za 03-10-2020 10:30 Good Luck A1 DeetosSnel A2 12 – 14
Za 03-10-2020 10:30 Focus A2 DeetosSnel A3 04 – 09
.
Za 03-10-2020 15:15 KCC B1 DeetosSnel B1 14 – 14
Za 03-10-2020 09:15 DeetosSnel B2 PKC B3 09 – 07
Za 03-10-2020 10:15 ACKC B3 DeetosSnel B3 08 – 07
.
Za 03-10-2020 10:30 DeetosSnel C1 Maassluis C1 14 – 08
Za 03-10-2020 13:50 Swift (M) C1 DeetosSnel C2 10 – 07
Za 03-10-2020 10:25 DeetosSnel C3 Oranje Wit C3
Za 03-10-2020 11:25 DeetosSnel C4 Juliana C1 09 – 07
.
Za 03-10-2020 12:30 DeetosSnel D1 Kinderdijk D2 09 – 04
Za 03-10-2020 09:15 DeetosSnel D2 Vriendenschaar D3 06 – 14
.
Za 03-10-2020 09:00 PKC E5 DeetosSnel E1 04 – 14 (sw 7-9)
Za 03-10-2020 09:00 Korbatjo E2 DeetosSnel E2 u.n.o.
Za 03-10-2020 10:30 ACKC E3 DeetosSnel E3 04 – 03 (sw 3-1)
.
Za 03-10-2020 11:00 DeetosSnel F1 PKC F1 15 – 11 (sw 3-8)
Za 03-10-2020 10:00 DeetosSnel F2 PKC F3 04 – 14 (sw 3-4)
Za 03-10-2020 12:00 DeetosSnel F3 Oranje Wit F4 00 – 05 (sw 0-3)
.