Trainingsgroepen voor komende 2 weken

Door:
Aangepast: 5 juni, 2020

Zoals eerder aangekondigd trainen we de komende 2 weken (de corona-protocollen in acht nemend) in nieuwe groepen vooruitlopend op het komende seizoen.

Hieronder de samenstelling van de trainingsgroepen bij de jeugd. Er onder nogmaals het trainingsschema voor de komende 2 weken.

A-selectie trainingsgroep (kans op A1 en a2)
Amy Dielissen, Anouk Roskam, Britt de Korver, Esmee Roskam, Femke Prent, Florien Verhoef, Kirsten van der Mel, Lara Dallau, Louise Stoop, Melanie Baan, Minke Blom, Nienke Zwaan
Bram Hoddenbach, Danique de Keijzer, Hidde Veenema, Jesper Monshouwer, Juul Koster, Maikel Groeneveld, Matthijs Luijten, Niels Wildeboer, Rutger Struijk, Senno Snijders, Syb de Groot

B1/B2-trainingsgroep
Femke Versteeg, Isa van Halem, Jinthe Kraaijeveld, Lisanne Boer, Lynn Pullen, Mare van Zanten, Nadine Osté, Rebecca Neef, Sifra Dekker
Bora Dülger, Colin van der Laars, Dennis Schot, Mick Kalsbeek, Reinier Bos, Rongxin Roosendaal, Samuel Evera, Sjors Manné, Teun de Jong, Thijs Kraaijeveld, Wesley Klip

A3/B3-trainingsgroep
Isa Mertens, Romy Plaisier, Sanne Sas, Suzan Verhoef, Tirza Dekker
Jochanan van Dijk

Ajša Keric, Lara Aram, Mais Al Sbeeh Al Mahamid , Mariam Chuker, Sabine Weststrate
Finn Makkenze, Gijs Hoddenbach, Thijs Versluis

C1/C2-trainingsgroep
Amber de Haas, Bobbi Koster, Elise van Moorst, Evi Schreuder, Fleur van der Hoek, Isa Baan, Manon Groeneweg, Mirthe Veenema, Sterre Troost, Tessa Osté
Daan van Tricht, Jay Oosting, Jeroen van Moorst, Jesper Mathlener, Jordy Klip, Raf de Gooijer, Ruben Poots, Sil Voshart, Twan Hoekstra, Zahed Samir

C3/C4-trainingsgroep
Charlot Grapendaal, Demi Stegenga, Eva Pegels, Fabiënne van Boxtel, Iris van der Leeuw, Jayla van Wijngaarden, Juliëtte Fortuin, Manon Bosua, Meike Ferwerda, Mila Grobben, Nikki den Breejen, Saffira Dekker, Suzan Boer, Tara Bergman
Ara Aram, Damian Verzijl, David Neef, Maarten Neef, Rico van Dorst, Sam Alblas, Tygo Naaijen

D-trainingsgroep
Daniëlle Vink, Demi van der Kleijn, Elisa Bouwmeester, Evi Kroonen, Fleur Bollaart, Jolina Snel, Lotte Kleinloog, Marit Boer, Michelle Brohet, Naomi Alblas, Noor Evera, Sana Dekkers, Sarah de Reus, Yasmine Donkervoort, Yosan Hailezghi Tekie
Axel Hoekstra, Brent Willemse, Dylan Visser, Fabian Bosua, Floris van Wijnen, Hugo Kruit, Lourens Snel, Peyton Groeneweg, Siem Koster, Tygo Troost

E-trainingsgroep
Britt Visser, Emma van Bockel, Heavenly Lunah dos Santos Lopes, Jaimy Löw, Lana Grobben, Leli Zanen, Lianne Brasser, Ylse Eckhardt, Yumè de Vries
Bruno Stegenga, Daniël de Reus, Fosse den Boer, Jayden Verzijl, Reinier Samuel Versluis, Sem Willemse, Valentijn Evera

F-trainingsgroep
Fee Kroonen, Feline Riet, Fenne Romijnsen, Iris van Bockel, Jinte Boogers, Juna Kleemans, Lena Kruit, Lynn Festen, Selma el Mouhtari, Sofie van Dongen, Sophie Rommelse
Duuk van Dongen, Mitchell van der Laan, Nabel Hailezghi Tekie, Stan Visser, Tobias Brasser

Kangoeroes
Fay van der Windt, Manouk Boogers, Mara Tolhuizen
Casper Boom, Ennio Testa, Faas van Heumen


Zijn we iemand vergeten aan te schrijven? Laat het ons even weten.
Eventuele vragen kunnen gemaild worden aan tc@deetossnel.nl

 

TRAININGSSCHEMA