Programma (thuis)

Thuisprogramma 2020-2021 – 1e Veldhelft

 

SPEELWEEK: 4     (Kalenderweek 39)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Veld Scheidsrechter
Di 22-09-2020 20:30 DeetosSnel 3 KCC 3 (1) KNKV
.
Za 26-09-2020 09:00 DeetosSnel E1 Kinderdijk E1 (4) Marlies Simpelaar
Za 26-09-2020 09:20 DeetosSnel B1 PKC B1 (1) naar Di 29-09-2020
Za 26-09-2020 10:00 DeetosSnel E2 Sporting Delta E3 (4) Remco Lubbelinkhof
Za 26-09-2020 10:40 DeetosSnel D3 Vriendenschaar D4 (1) Dion Tempelaars
Za 26-09-2020 11:00 DeetosSnel E3 HKC (Ha) E4 (4) Misha Prent
Za 26-09-2020 11:45 DeetosSnel B3 Oranje Wit B3 (1) Hugo Mijsbergen
Za 26-09-2020 12:30 DeetosSnel 10 GKV 4 (2) Marcel Roos
Za 26-09-2020 13:00 DeetosSnel C2 Fortis C1 (1) KNKV
Za 26-09-2020 14:00 DeetosSnel 7 Oranje Wit 6 (1) Paul de Gooijer
Za 26-09-2020 14:00 DeetosSnel A3 DSO (K) A3 (2) Fabian Sevenhuijsen
Za 26-09-2020 15:30 DeetosSnel 5 DSO (K) 3 (1) Jaco Mathlener
Za 26-09-2020 15:30 DeetosSnel A2 Conventus A1 (2) naar Di 06-10-2020
.
Zo 27-09-2020 10:30 DeetosSnel 12 Dunas 6 (1) Kevin van der Lingen
Zo 27-09-2020 12:00 DeetosSnel 13 Movado 6 (1) Ron van Gemert
Zo 27-09-2020 13:30 DeetosSnel 14 Fortuna 9 (1) Oscar Visser
.
SPEELWEEK: 5     (Kalenderweek 40)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Veld Scheidsrechter
Di 29-09-2020 18:30 DeetosSnel B1 PKC B1 (1) KNKV
Wo 30-09-2020 20:00 DeetosSnel MW Sporting Delta MW (1) Bart van Lee
.
Za 03-10-2020 09:15 DeetosSnel B2 PKC B3 (1) KNKV
Za 03-10-2020 09:15 DeetosSnel D2 Vriendenschaar D3 (2) Peter Groeneweg
Za 03-10-2020 10:00 DeetosSnel F2 PKC F3 (5) Amrie de Haas
Za 03-10-2020 10:25 DeetosSnel C3 Oranje Wit C3 (2) Jamilla Boeré
Za 03-10-2020 10:30 DeetosSnel C1 Maassluis C1 (1) KNKV
Za 03-10-2020 11:00 DeetosSnel F1 PKC F1 (5) Brend Dingenouts
Za 03-10-2020 11:25 DeetosSnel C4 Juliana C1 (2) Mariëlle Hogendoorn
Za 03-10-2020 11:30 DeetosSnel A1 PKC A2 (1) KNKV
Za 03-10-2020 12:00 DeetosSnel F3 Oranje Wit F4 (5) Marjolein Naaktgeboren
Za 03-10-2020 12:30 DeetosSnel D1 Kinderdijk D2 (2) Fiona Ruward
Za 03-10-2020 13:00 DeetosSnel 3 Valto 2 (1) KNKV
Za 03-10-2020 14:30 DeetosSnel 2 LDODK 2 (1) KNKV
Za 03-10-2020 14:30 DeetosSnel 6 DSO (K) 4 (2) Gert-Jan Kraaijeveld
Za 03-10-2020 16:00 DeetosSnel 1 LDODK 1 (1) KNKV
Za 03-10-2020 17:30 DeetosSnel 4 Tjoba 2 (1) KNKV
Za 03-10-2020 17:30 DeetosSnel 8 GKV 6 (2) Martijn Naaktgeboren
.
SPEELWEEK: 6     (Kalenderweek 41)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Veld Scheidsrechter
Di 06-10-2020 19:20 DeetosSnel A2 Conventus A1 (1) Martijn van der Wiel?
.
Za 10-10-2020 09:00 DeetosSnel D3 Kinderdijk D5 (1) Fiona Ruward
Za 10-10-2020 09:00 DeetosSnel E1 Sporting Delta E2 (4) Alwin Nijhuis
Za 10-10-2020 09:00 DeetosSnel F1 Albatros F1 (5) Gerda Post
Za 10-10-2020 10:00 DeetosSnel C4 Conventus C1 (2) Jamilla Boeré
Za 10-10-2020 10:20 DeetosSnel C2 Seolto C1 (1) KNKV
Za 10-10-2020 10:30 DeetosSnel E3 Kinderdijk E2 (4) Anita Veldman
Za 10-10-2020 11:00 DeetosSnel 9 Kinderdijk 5 (2) Roy Helmos
Za 10-10-2020 11:25 DeetosSnel C1 PKC C1 (1) KNKV
Za 10-10-2020 12:30 DeetosSnel 3 Nieuwerkerk 3 (1) KNKV
Za 10-10-2020 12:30 DeetosSnel A3 Juliana A2 (2) Nout van der Wal
Za 10-10-2020 14:00 DeetosSnel 4 DSO (K) 2 (1) KNKV
Za 10-10-2020 14:00 DeetosSnel 8 Oranje Zwart 2 (2) Marian Blaset
Za 10-10-2020 15:30 DeetosSnel A1 Fiducia A1 (1) KNKV
Za 10-10-2020 15:30 DeetosSnel 6 Keep Fit ’70 3 (2) Jaco Mathlener
.
SPEELWEEK: 7     (Kalenderweek 42)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Veld Scheidsrechter
Za 17-10-2020 15:30 DeetosSnel 10 Vriendenschaar 5 (2) Walter Bijl
Za 17-10-2020 15:30 DeetosSnel B1 Albatros B1 (1) KNKV
Za 17-10-2020 16:45 DeetosSnel A2 Good Luck A1 (1) Marcel Roos
.
Zo 18-10-2020 11:00 DeetosSnel 14 Die Haghe 6 (1) Raymond Poots
.
SPEELWEEK: 8     (Kalenderweek 43)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Veld Scheidsrechter
Wo 21-10-2020 20:00 DeetosSnel MW Korbatjo MW (1) Jordi van Elburg
.
Za 24-10-2020 10:05 DeetosSnel B1 Fortis B1 (1) KNKV
Za 24-10-2020 11:15 DeetosSnel 9 ADO 5 (2) Mario Plaisier
Za 24-10-2020 11:20 DeetosSnel 6 PKC 11 (1) Ron van Gemert
.