Scheidsrechters

Mocht je verhinderd zijn, dan eerst proberen zelf voor vervanging te zorgen of door bijvoorbeeld een wedstrijd met iemand anders te ruilen. Bij vragen of in uiterste nood contact opnemen met Maarten Boot (06-41913071)

Meer informatie over de spelregels:
Zo moet het in Zuid-West (zaal) (PDF)
Zo moet het in Zuid-West (veld) (PDF)
Spelregels Korfbal (juli 2013) (PDF)
Veel gestelde vragen en antwoorden (januari 2014) (PDF)

 

Bondsscheidsrechters
Gelukkig beschikken we over een aantal vaste bondsscheidsrechters die wekelijks wedstrijden buiten de deur fluiten in het top- en wedstrijdkorfbal, te weten:
Peter Bijl, Maarten Boot, Thomas van Maurik, Maurice Rombouts en Ron Troost.

Verenigingsscheidsrechters
Daarnaast is er nog een groep scheidsrechters die regelmatig wedstrijden fluit uit het ‘open aanbod’:
Walter Bijl, Hans v.d. Burgt, Ron van Gemert, Pieter de Jong, Hans Leeuwenhoek, Joost Nagtegaal, Jeroen Soffree en Reiner Riet.

Interne scheidsrechters
En tenslotte een grote groep scheidsrechters die intern (jeugd)wedstrijden leiden in het breedtekorfbal.

Beoordelaars
Naast de scheidsrechter zijn er ook nog een aantal leden regelmatig actief als beoordelaar:
Ernst-Cees Boogers, Leen Dubbeldam, Jan Muurling, René Ouwehand en Ron Troost

Juryvoorzitter
Tijdens het zaalseizoen zorgen we ook voor de bezetting van de jurytafel (juryvoorzitter, schotklokbediener en score/tijdbediener). Ook deze tellen mee in de rompregeling arbitrage van het KNKV.

 

Onderstaand het overzicht van de interne wedstrijden (1e veldhelft 2018-2019) per scheidsrechter:

 

Alwin Nijhuis
Za 08-09-2018 12:00 DeetosSnel D3 Albatros D4
Za 15-09-2018 09:00 DeetosSnel E2 Movado E2
Za 29-09-2018 09:00 DeetosSnel E1 Oranje Wit E3
Za 06-10-2018 09:00 DeetosSnel E1 Sporting Delta E1
Amrie de Haas
Za 08-09-2018 09:00 DeetosSnel F2 Conventus F1
Za 13-10-2018 09:00 DeetosSnel F2 Juliana F3
Anita Veldman
Za 29-09-2018 10:00 DeetosSnel D4 KCR D3
Za 20-10-2018 10:00 DeetosSnel E4 PKC E9
Arnold Monshouwer
Za 15-09-2018 11:00 DeetosSnel A3 Good Luck A1
Za 06-10-2018 14:00 DeetosSnel B2 Juliana B1
Bart van Lee
Wo 26-09-2018 20:00 DeetosSnel MW1 Sporting Delta MW1
Benyi Millarson
Za 22-09-2018 12:00 DeetosSnel C3 Ventura Sport C1
Za 06-10-2018 13:30 DeetosSnel A4 Voltreffers A1
Brend Dingenouts
Za 06-10-2018 10:00 DeetosSnel E2 Oranje Wit E1
Corné Vliegenthart
Zo 09-09-2018 11:00 DeetosSnel 12 Conventus 4
Za 29-09-2018 14:30 DeetosSnel A3 Oranje Zwart A1
Danielle van Geenen
Za 08-09-2018 10:00 DeetosSnel E4 Kinderdijk E5
Za 22-09-2018 09:00 DeetosSnel E2 Korbatjo E1
Dion Tempelaar
Za 22-09-2018 09:00 DeetosSnel F2 Scheldevogels F1
Erik Pullen
Za 15-09-2018 12:20 DeetosSnel A4 Korbatjo A2
Za 13-10-2018 12:00 DeetosSnel C3 Good Luck C1
Fiona Ruward
Za 15-09-2018 10:00 DeetosSnel D2 Korbatjo D1
Za 13-10-2018 09:00 DeetosSnel E3 Oranje Wit E2
Gerda Post
Za 15-09-2018 09:00 DeetosSnel F1 Vriendenschaar F1
Za 13-10-2018 10:00 DeetosSnel E4 Vriendenschaar E6
Hidde Veenema
Za 15-09-2018 10:00 DeetosSnel E1 DVS ’69 E1
Za 22-09-2018 14:10 DeetosSnel B3 ADO B3
Za 29-09-2018 12:15 DeetosSnel D2 Oranje Wit D2
Za 06-10-2018 10:00 DeetosSnel D2 Movado D1
Za 13-10-2018 11:00 DeetosSnel D3 Sporting Delta D3
Jaco Mathlener
Zo 16-09-2018 12:30 DeetosSnel 11 Die Haghe 5
Za 06-10-2018 11:00 DeetosSnel 8 Nikantes 3
Zo 14-10-2018 13:00 DeetosSnel 10 Dubbel Zes 2
Jari Brekelmans
Za 15-09-2018 13:15 DeetosSnel B2 DSO (K) B2
Za 22-09-2018 13:00 DeetosSnel 6 KCC 8
Za 06-10-2018 12:30 DeetosSnel 9 GKV 5
Za 13-10-2018 13:00 DeetosSnel 7 KCR 7
Jayant Sobhie
Za 29-09-2018 11:00 DeetosSnel B2 Conventus B2
Zo 30-09-2018 11:00 DeetosSnel 12 Movado 5
Jens de Bruijn
Wo 12-09-2018 20:00 DeetosSnel MW1 Korbatjo MW1
Kevin vd Lingen
Zo 23-09-2018 11:30 DeetosSnel 14 Ten Donck 3
Zo 07-10-2018 11:00 DeetosSnel 13 Movado 4
Marcel Roos
Za 08-09-2018 14:15 DeetosSnel 6 HKC (Ha) 5
Zo 23-09-2018 13:00 DeetosSnel 11 Sperwers 2
Marcel Versteeg
Za 13-10-2018 09:10 DeetosSnel B3 DVS ’69 B3
Marian Blaset
Za 29-09-2018 09:00 DeetosSnel F1 HKC (Ha) F2
Za 06-10-2018 09:00 DeetosSnel F1 Movado F1
Marielle Hogendoorn
Za 06-10-2018 11:00 DeetosSnel D4 PKC D4
Marjolein Naaktgeboren
Za 22-09-2018 10:00 DeetosSnel F3 KOAG F1
Za 06-10-2018 10:00 DeetosSnel F3 Korbis F2
Martijn Naaktgeboren
Za 15-09-2018 15:00 DeetosSnel 9 Eureka 3
Za 22-09-2018 11:00 DeetosSnel D3 Ventura Sport D1
Za 29-09-2018 17:30 DeetosSnel 8 Olympia (S) 4
Zo 14-10-2018 11:30 DeetosSnel 14 Conventus 3
Misha Prent
Za 15-09-2018 10:00 DeetosSnel F3 Nieuwerkerk F4
Nanda van Achteren
Za 29-09-2018 16:00 DeetosSnel A4 Oranje Wit A4
Paul de Gooijer
Zo 09-09-2018 14:00 DeetosSnel 10 KZ Danaïden 7
Zo 14-10-2018 10:00 DeetosSnel 12 Sporting Delta 7
Peter Groeneweg
Za 22-09-2018 10:00 DeetosSnel E3 Triade E1
Rachelle Koch
Za 08-09-2018 11:00 DeetosSnel C3 Oranje Wit C4
Raymond Poots
Zo 16-09-2018 11:00 DeetosSnel 13 Keep Fit ’70 4
Zo 23-09-2018 14:30 DeetosSnel 13 Conventus 5
Richard Willemse
Za 15-09-2018 11:00 DeetosSnel D4 ADO D2
Rinse de Ruiter
Za 08-09-2018 13:00 DeetosSnel B3 Ventura Sport B1
Za 22-09-2018 14:30 DeetosSnel 7 Merwede 7
Zo 07-10-2018 12:30 DeetosSnel 11 Phoenix 5
Ron van Gemert
Zo 09-09-2018 12:30 DeetosSnel 14 Springfield 2
Zo 30-09-2018 12:30 DeetosSnel 10 Futura 4
Rutger Struijk
Za 08-09-2018 10:00 DeetosSnel E3 Conventus E1
Ruud vd Stelt
Za 08-09-2018 15:40 DeetosSnel 7 NIO 5
Za 15-09-2018 13:40 DeetosSnel 8 DSO (K) 6
Za 29-09-2018 19:00 DeetosSnel 9 ACKC 3
Za 06-10-2018 12:00 DeetosSnel A3 Focus A1
Za 13-10-2018 14:25 DeetosSnel 6 Erasmus 3
Wo 17-10-2018 20:00 DeetosSnel MW1 ACKC MW1