Scheidsrechters

Mocht je verhinderd zijn, dan eerst proberen zelf voor vervanging te zorgen of door bijvoorbeeld een wedstrijd met iemand anders te ruilen. Bij vragen of in uiterste nood contact opnemen met Maarten Boot (06-41913071)

Meer informatie over de spelregels:
Zo moet het in Zuid-West (zaal) (PDF)
Zo moet het in Zuid-West (veld) (PDF)
Spelregels Korfbal (juli 2013) (PDF)
Veel gestelde vragen en antwoorden (januari 2014) (PDF)

 

Bondsscheidsrechters
Gelukkig beschikken we over een aantal vaste bondsscheidsrechters die wekelijks wedstrijden buiten de deur fluiten in het top- en wedstrijdkorfbal, te weten:
Peter Bijl, Maarten Boot, Thomas van Maurik, Maurice Rombouts en Ron Troost.

Verenigingsscheidsrechters
Daarnaast is er nog een groep scheidsrechters die regelmatig wedstrijden fluit uit het ‘open aanbod’:
Walter Bijl, Hans v.d. Burgt, Ron van Gemert, Pieter de Jong, Hans Leeuwenhoek, Joost Nagtegaal, Jeroen Soffree en Reiner Riet.

Interne scheidsrechters
En tenslotte een grote groep scheidsrechters die intern (jeugd)wedstrijden leiden in het breedtekorfbal.

Beoordelaars
Naast de scheidsrechter zijn er ook nog een aantal leden regelmatig actief als beoordelaar:
Ernst-Cees Boogers, Leen Dubbeldam, Jan Muurling, René Ouwehand en Ron Troost

Juryvoorzitter
Tijdens het zaalseizoen zorgen we ook voor de bezetting van de jurytafel (juryvoorzitter, schotklokbediener en score/tijdbediener). Ook deze tellen mee in de rompregeling arbitrage van het KNKV.

 

Onderstaand het overzicht van de interne wedstrijden (zaalcompetitie 2018-2019) per scheidsrechter:

 

Alwin Nijhuis
Za 24-11-2018 10:00 DeetosSnel E1 Merwede E1
Za 01-12-2018 11:00 DeetosSnel D4 ZKV (Zu) D1
Za 08-12-2018 15:40 DeetosSnel D3 Oranje Zwart D1
Za 19-01-2019 10:00 DeetosSnel E2 HKC (Ha) E3
Za 09-02-2019 10:00 DeetosSnel E1 PKC E1
Za 02-03-2019 10:00 DeetosSnel D4 RWA D3
Za 09-03-2019 09:00 DeetosSnel D3 Juliana D1
Za 30-03-2019 10:00 DeetosSnel E2 Movado E1
Amrie de Haas
Za 24-11-2018 09:00 DeetosSnel F2 Albatros F3
Za 19-01-2019 09:00 DeetosSnel F1 Merwede F1
Za 09-02-2019 09:00 DeetosSnel F2 GKV F1
Za 16-03-2019 10:00 DeetosSnel F3 Albatros F4
Anita Veldman
Za 08-12-2018 10:00 DeetosSnel E2 GKV E4
Za 09-02-2019 11:00 DeetosSnel D3 Springfield D2
Za 02-03-2019 09:00 DeetosSnel E2 PKC E5
Bart van Lee
Wo 23-01-2019 20:00 DeetosSnel MW1 Het Bosch MW1
Wo 20-02-2019 20:00 DeetosSnel MW1 Koveni MW1
Benyi Millarson
Za 15-12-2018 11:55 DeetosSnel A3 VIOS (W) A1
Za 19-01-2019 19:20 DeetosSnel A4 Korbatjo A2
Za 16-02-2019 10:00 DeetosSnel B3 RWA B2
Za 30-03-2019 10:00 DeetosSnel B3 ‘t Capproen B1
Brend Dingenouts
Za 24-11-2018 10:00 DeetosSnel F1 PKC F1
Za 09-02-2019 10:00 DeetosSnel F1 HKC (Ha) F1
Corné Vliegenthart
Zo 02-12-2018 11:45 DeetosSnel 11 Sperwers 2
Za 02-02-2019 10:00 DeetosSnel D2 DSO (K) D1
Za 16-03-2019 14:20 DeetosSnel 7 WION 7
Daniëlle van Geenen
Za 15-12-2018 09:00 DeetosSnel E4 Kinderdijk E6
Za 19-01-2019 10:00 DeetosSnel E4 Albatros E8
Za 23-02-2019 10:00 DeetosSnel E3 DVS ’69 E2
Za 23-03-2019 09:00 DeetosSnel E3 Albatros E5
Dion Tempelaars
Za 08-12-2018 10:00 DeetosSnel E3 Merwede E5
Za 19-01-2019 12:00 DeetosSnel D4 DSO (K) D3
Za 02-03-2019 09:00 DeetosSnel D3 Sporting Delta D4
Za 30-03-2019 09:00 DeetosSnel D4 Maassluis D2
Erik Pullen
Za 24-11-2018 10:20 DeetosSnel A3 Juliana A2
Za 19-01-2019 16:05 DeetosSnel 9 KCC 9
Za 16-02-2019 12:00 DeetosSnel A3 PKC A6
Za 30-03-2019 14:10 DeetosSnel A4 Oranje Wit A4
Gerda Post
Za 08-12-2018 09:00 DeetosSnel F2 PKC F4
Za 26-01-2019 09:00 DeetosSnel F2 Kinderdijk F1
Za 16-02-2019 09:00 DeetosSnel F1 ADO F1
Za 23-03-2019 09:00 DeetosSnel F2 Conventus F1
Gijsbert Kruit
Za 08-12-2018 16:40 DeetosSnel D4 OZC D2
Za 19-01-2019 11:00 DeetosSnel B3 Ten Donck B2
Za 16-02-2019 13:10 DeetosSnel 8 DSO (K) 6
Hidde Veenema
Za 24-11-2018 09:20 DeetosSnel B3 Korbatjo B3
Za 01-12-2018 10:00 DeetosSnel D2 ADO D1
Za 22-12-2018 10:00 DeetosSnel B2 Korbatjo B2
Za 19-01-2019 09:00 DeetosSnel E1 Vriendenschaar E1
Za 16-02-2019 09:00 DeetosSnel D2 Movado D1
Za 16-03-2019 10:05 DeetosSnel D2 Sporting Delta D2
Jaco Mathlener
Za 24-11-2018 13:50 DeetosSnel 7 Kinderdijk 5
Za 19-01-2019 17:20 DeetosSnel 8 Triade 5
Zo 27-01-2019 13:20 DeetosSnel 10 Phoenix 4
Zo 10-02-2019 12:20 DeetosSnel 10 Dubbel Zes 2
Zo 17-03-2019 13:45 DeetosSnel 11 DeetosSnel 10
Zo 24-03-2019 13:00 DeetosSnel 12 Conventus 5
Jamilla Boeré
Za 23-02-2019 09:00 DeetosSnel E2 Merwede E3
Za 23-02-2019 11:00 DeetosSnel D4 KCR D3
Jari Brekelmans
Zo 25-11-2018 17:30 DeetosSnel 12 Keep Fit ’70 4
Zo 16-12-2018 12:10 DeetosSnel 13 ALO 5
Zo 13-01-2019 10:00 DeetosSnel 14 Ten Donck 3
Zo 27-01-2019 12:10 DeetosSnel 12 Ten Donck 4
Zo 17-02-2019 12:10 DeetosSnel 13 Achilles (Hg) 9
Zo 17-03-2019 14:55 DeetosSnel 13 Fortuna 8
Zo 31-03-2019 12:10 DeetosSnel 11 Futura 4
Jayant Sobhie
Wo 12-12-2018 20:00 DeetosSnel MW1 Victum MW2
Za 22-12-2018 12:10 DeetosSnel 9 Voltreffers 3
Za 19-01-2019 18:10 DeetosSnel A3 Albatros A4
Za 16-02-2019 12:10 DeetosSnel B2 Conventus B2
Za 23-02-2019 15:10 DeetosSnel 7 Albatros 9
Wo 20-03-2019 20:00 DeetosSnel MW1 Fortissimo MW2
Kevin van der Lingen
Zo 09-12-2018 10:40 DeetosSnel 14 Movado 4
Zo 06-01-2019 10:15 DeetosSnel 12 Sporting Delta 7
Zo 20-01-2019 10:30 DeetosSnel 13 KZ Danaïden 9
Zo 10-03-2019 10:00 DeetosSnel 14 Springfield 2
Marcel Roos
Zo 17-02-2019 13:30 DeetosSnel 12 Fortuna 7
Za 16-03-2019 14:20 DeetosSnel 9 GKV 6
Marcel Versteeg
Za 16-02-2019 11:00 DeetosSnel C3 Conventus C2
Za 16-03-2019 13:10 DeetosSnel A3 Sporting Delta A4
Za 30-03-2019 12:00 DeetosSnel B2 Good Luck B2
Marian Blaset
Za 08-12-2018 09:00 DeetosSnel E1 GKV E1
Za 23-02-2019 10:00 DeetosSnel E1 Kinderdijk E1
Mariëlle Hogendoorn
Za 15-12-2018 17:05 DeetosSnel C3 Merwede C5
Za 23-02-2019 12:00 DeetosSnel C3 PKC C5
Mario Plaisier
Zo 09-12-2018 12:10 DeetosSnel 11 Dubbel Zes 2
Zo 20-01-2019 12:10 DeetosSnel 11 Die Haghe 5
Zo 10-02-2019 13:30 DeetosSnel 14 Die Haghe 6
Zo 10-03-2019 11:10 DeetosSnel 11 Phoenix 4
Zo 24-03-2019 14:10 DeetosSnel 10 Conventus 4
Marjolein Naakgeboren
Za 24-11-2018 10:00 DeetosSnel F3 Sporting Delta F3
Za 30-03-2019 10:00 DeetosSnel F3 Movado F2
Martijn Naaktgeboren
Zo 16-12-2018 10:40 DeetosSnel 10 Sperwers 2
Za 22-12-2018 11:00 DeetosSnel A4 Voltreffers A1
Za 19-01-2019 17:10 DeetosSnel B2 Juliana B1
Zo 27-01-2019 10:40 DeetosSnel 14 ALO 6
Za 16-02-2019 14:20 DeetosSnel 9 Oranje Wit 7
Za 02-03-2019 10:00 DeetosSnel A4 Kinderdijk A3
Za 16-03-2019 09:05 DeetosSnel D3 Scheldevogels D1
Za 30-03-2019 11:00 DeetosSnel D2 Korbatjo D1
Misha Prent
Za 15-12-2018 09:00 DeetosSnel F1 Voltreffers F1
Za 23-02-2019 09:00 DeetosSnel F2 Oranje Zwart F1
Nanda van Achteren
Za 24-11-2018 11:30 DeetosSnel A4 Albatros A5
Za 15-12-2018 09:55 DeetosSnel B3 KCR B3
Za 16-02-2019 13:10 DeetosSnel A4 PKC A8
Nando van Ooijen
Za 15-12-2018 10:55 DeetosSnel B2 PKC B5
Za 12-01-2019 10:00 DeetosSnel B3 OZC B2
Za 23-02-2019 13:00 DeetosSnel B2 DSO (K) B2
Paul de Gooijer
Za 15-12-2018 13:05 DeetosSnel D2 Oranje Wit D2
Zo 13-01-2019 12:20 DeetosSnel 10 DeetosSnel 11
Zo 24-03-2019 15:20 DeetosSnel 14 HKV/Ons Eibernest 6
Za 30-03-2019 13:00 DeetosSnel A3 Merwede A4
Peter Groeneweg
Za 24-11-2018 09:00 DeetosSnel E3 Oranje Wit E5
Za 19-01-2019 13:00 DeetosSnel D3 VIOS (W) D1
Za 09-02-2019 09:00 DeetosSnel E3 SKV E1
Za 16-03-2019 12:05 DeetosSnel C3 Twist C2
Raymond Poots
Za 24-11-2018 12:40 DeetosSnel 8 Korbatjo 4
Za 19-01-2019 15:05 DeetosSnel C3 KCR C3
Zo 03-02-2019 12:10 DeetosSnel 13 Oosterkwartier 2
Zo 31-03-2019 11:00 DeetosSnel 13 Movado 5
Remco Lubbelinkhof
Za 01-12-2018 09:00 DeetosSnel E4 Korbatjo E6
Za 19-01-2019 10:00 DeetosSnel F3 KCR F2
Za 26-01-2019 09:00 DeetosSnel E3 PKC E9
Za 16-02-2019 09:00 DeetosSnel E4 SKV E2
Za 16-03-2019 10:00 DeetosSnel E2 Oranje Wit E4
Za 30-03-2019 09:00 DeetosSnel F1 Sporting Delta F1
Richard Willemse
Za 08-12-2018 10:00 DeetosSnel F3 GKV F2
Za 09-02-2019 10:00 DeetosSnel F3 PKC F7
Za 30-03-2019 11:00 DeetosSnel C3 Good Luck C2
Rinse de Ruiter
Zo 13-01-2019 11:10 DeetosSnel 12 Refleks 6
Zo 03-02-2019 10:40 DeetosSnel 11 Conventus 4
Zo 10-02-2019 11:10 DeetosSnel 12 Dubbel Zes 3
Zo 17-02-2019 10:40 DeetosSnel 10 Futura 4
Ron van Gemert
Zo 25-11-2018 18:40 DeetosSnel 10 Die Haghe 5
Zo 10-02-2019 10:00 DeetosSnel 13 Conventus 3
Wo 06-03-2019 20:00 DeetosSnel MW1 Synergo MW1
Za 16-03-2019 09:00 DeetosSnel E1 Albatros E1
Rutger Struijk
Za 02-02-2019 09:00 DeetosSnel E4 Good Luck E2
Ruud van der Stelt
Za 08-12-2018 17:45 DeetosSnel 7 Nikantes 3
Za 22-12-2018 13:20 DeetosSnel 8 Eureka 3
Wo 09-01-2019 20:00 DeetosSnel MW1 VIKO MW1
Za 19-01-2019 18:30 DeetosSnel 7 Sporting Delta 6
Za 09-02-2019 15:20 DeetosSnel 8 ZKV (Zu) 3
Za 23-02-2019 14:00 DeetosSnel 9 ZKV (Zu) 2
Za 02-03-2019 11:10 DeetosSnel 7 KCR 8
Za 16-03-2019 13:10 DeetosSnel 8 GKV 5
Za 30-03-2019 15:00 DeetosSnel 9 ‘t Capproen 2