Programma (thuis/uit)

Programma 2018-2019 – 2e Veldhelft

 

SPEELWEEK: 33     (Kalenderweek 16)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Plts Locatie
Za 20-04-2019 15:30 Dalto 1 DeetosSnel 1 Drie De Woerd
Za 20-04-2019 14:00 Dalto 2 DeetosSnel 2 Drie De Woerd
Za 20-04-2019 13:30 DeetosSnel 3 KOAG 2 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Zo 21-04-2019 11:30 DSC 5 DeetosSnel 4 Eind Eindhoven-Noord
Za 20-04-2019 12:00 DeetosSnel 5 Merwede 5 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 20-04-2019 14:30 KCR 8 DeetosSnel 6 Ridd Reyerpark
Za 20-04-2019 13:15 Albatros 8 DeetosSnel 7 Zwdr Develstein
Za 20-04-2019 14:00 Voltreffers 2 DeetosSnel 8 Oost Paterserf (G)
Za 20-04-2019 15:00 DeetosSnel 9 Vriendenschaar 7 naar Za 04-05
Zo 21-04-2019 12:20 DeetosSnel 10 Dubbel Zes 2 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Zo 21-04-2019 13:00 Phoenix 4 DeetosSnel 11 Zoet Van Doornenplantsoen
Zo 21-04-2019 11:00 DeetosSnel 12 Dubbel Zes 3 naar Zo 14-04
Zo 21-04-2019 11:30 Die Haghe 6 DeetosSnel 13 DnHg Baambruggestraat
Zo 21-04-2019 13:40 DeetosSnel 14 Springfield 2 Dord Vorrinklaan (KG-1)
.
Za 20-04-2019 15:00 DeetosSnel A2 Juliana A1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 20-04-2019 13:30 DeetosSnel A3 Gemini A1 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Za 20-04-2019 12:00 DeetosSnel A4 Oranje Wit A4 Dord Vorrinklaan (KG-2)
.
Za 20-04-2019 11:30 DOT (O) B1 DeetosSnel B1 OSS De Rusheuvel
Za 20-04-2019 10:15 Good Luck B1 DeetosSnel B2 Midd Oostplaat
Za 20-04-2019 11:00 GKV B2 DeetosSnel B3 Grch Molenvliet
.
Za 20-04-2019 11:00 DeetosSnel C1 KOAG C1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 20-04-2019 10:00 DeetosSnel C2 Vr’schaar (B) C1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 20-04-2019 11:00 DeetosSnel C3 Conventus C2 Dord Vorrinklaan (KG-2)
.
Do 18-04-2019 18:30 HKC D1 DeetosSnel D1 Hrdx Boven Hardinxveld
Za 20-04-2019 12:00 Keep Fit ’70 D1 DeetosSnel D2 Roos Vierhoeven
Za 20-04-2019 09:15 Oranje Zwart D1 DeetosSnel D3 West Munnikendijk (G)
Za 20-04-2019 09:00 DeetosSnel D4 Vriendenschaar D3 Dord Vorrinklaan (KG-1)
.
Za 20-04-2019 10:15 Merwede E1 DeetosSnel E1 Sldr Thorbeckelaan
Za 20-04-2019 10:00 DeetosSnel E2 Sporting Delta E2 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Za 20-04-2019 10:00 Korbatjo E2 DeetosSnel E3 OudB H.Parkhurstweg (G)
Za 20-04-2019 10:00 Oranje Zwart E1 DeetosSnel E4 West Munnikendijk (G)
.
Za 20-04-2019 09:00 DeetosSnel F1 PKC F2 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Za 20-04-2019 09:00 DeetosSnel F2 Korbatjo F1 naar Wo 08-05
Za 20-04-2019 10:00 DeetosSnel F3 DVS ’69 F2 naar Wo 08-05
.
SPEELWEEK: 34     (Kalenderweek 17)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Plts Locatie
Wo 24-04-2019 20:00 Sporting Delta MW1 DeetosSnel MW Dord Gravensingel
.
SPEELWEEK: 35     (Kalenderweek 18)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Plts Locatie
Za 04-05-2019 16:00 DeetosSnel 1 PKC 1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 04-05-2019 14:30 DeetosSnel 2 PKC 2 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 04-05-2019 14:30 DeetosSnel 9 Vriendenschaar 7 Dord Vorrinklaan (KG-2)
.
Za 04-05-2019 13:00 DeetosSnel A1 HKV/Eibernest A1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
.
Za 04-05-2019 12:00 DeetosSnel C1 ONDO (G) C1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
.
SPEELWEEK: 36     (Kalenderweek 19)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Plts Locatie
Za 11-05-2019 15:30 DVO 1 DeetosSnel 1 Benn De Eikelhof
Za 11-05-2019 14:00 DVO 2 DeetosSnel 2 Benn De Eikelhof
Za 11-05-2019 14:30 Fortis 2 DeetosSnel 3 Osou Diezestraat
Zo 12-05-2019 13:40 DeetosSnel 4 Fortuna 4 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 11-05-2019 13:30 Trekvogels 2 DeetosSnel 5 Rdam Waghemakerestraat
Za 11-05-2019 13:45 Good Luck 2 DeetosSnel 6 Midd Oostplaat (60m)
Za 11-05-2019 12:40 DeetosSnel 7 SKV 2 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Za 11-05-2019 11:15 DeetosSnel 8 ADO 5 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Zo 12-05-2019 11:30 KZ Danaïden 7 DeetosSnel 10 Leid Montgomerystraat (60m)
Zo 12-05-2019 12:20 DeetosSnel 11 Futura 4 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Zo 12-05-2019 14:30 KZ Danaïden 8 DeetosSnel 12 Leid Montgomerystraat (60m)
Zo 12-05-2019 11:00 DeetosSnel 13 Ten Donck 3 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Zo 12-05-2019 12:30 Conventus 4 DeetosSnel 14 Zwdr Develstein
Wo 08-05-2019 20:00 DeetosSnel MW Korbis MW1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
.
Za 11-05-2019 11:00 PKC A1 DeetosSnel A1 Ppdr Oostpolder
Za 11-05-2019 10:30 Albatros A1 DeetosSnel A2 Zwdr Develstein
Za 11-05-2019 10:30 IJsselvogels A2 DeetosSnel A3 Moor Sportlaan Moordrecht
Za 11-05-2019 10:00 Juliana A2 DeetosSnel A4 OudG Gem. sportpark
.
Za 11-05-2019 13:45 DeetosSnel B1 SDO (V) B1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 11-05-2019 12:30 DeetosSnel B2 Oranje Zwart B1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 11-05-2019 10:00 DeetosSnel B3 ACKC B2 Dord Vorrinklaan (KG-2)
.
Za 11-05-2019 11:00 Nieuwerkerk C1 DeetosSnel C1 Nwrk De Kleine Vink
Za 11-05-2019 11:00 Oranje Wit C2 DeetosSnel C2 Dord Stadspolders
Za 11-05-2019 10:00 Merwede C5 DeetosSnel C3 Sldr Thorbeckelaan
.
Za 11-05-2019 09:30 DeetosSnel D1 RWA D1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 11-05-2019 10:30 DeetosSnel D2 Albatros D2 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 11-05-2019 11:30 DeetosSnel D3 Ventura Sport D1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 11-05-2019 09:00 Oranje Wit D4 DeetosSnel D4 Dord Stadspolders
.
Za 11-05-2019 09:00 DeetosSnel E1 Albatros E3 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Za 11-05-2019 10:00 ADO E1 DeetosSnel E2 Grav Trekdam
Za 11-05-2019 09:00 DeetosSnel E3 Merwede E4 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Za 11-05-2019 09:00 DeetosSnel E4 Good Luck E2 Dord Vorrinklaan (KG-2)
.
Za 11-05-2019 09:00 Springfield F1 DeetosSnel F1 Hoev Achter sporthal Parrestee (G)
Wo 08-05-2019 17:00 DeetosSnel F2 Korbatjo F1 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Za 11-05-2019 09:30 ADO F1 DeetosSnel F2 Grav Trekdam
Wo 08-05-2019 17:00 DeetosSnel F3 DVS ’69 F2 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Za 11-05-2019 11:00 Scheldevogels F1 DeetosSnel F3 BgZm De Staakberg
.
SPEELWEEK: 37     (Kalenderweek 20)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Plts Locatie
Za 18-05-2019 16:00 DeetosSnel 1 TOP (S) 1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 18-05-2019 14:30 DeetosSnel 2 Unitas 2 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 18-05-2019 16:00 Avanti 3 DeetosSnel 3 Pyn De Groene Wijdte
Za 18-05-2019 11:15 Tempo 4 DeetosSnel 4 Alph Zegersloot
Za 18-05-2019 13:00 PKC 6 DeetosSnel 5 Ppdr Oostpolder
Za 18-05-2019 13:15 DeetosSnel 6 Thor (R) 2 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Za 18-05-2019 14:40 DeetosSnel 7 Korbatjo 3 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Za 18-05-2019 13:00 DSO (K) 5 DeetosSnel 8 Klun  Molenvliet
Di 14-05-2019 20:15 Terda 2 DeetosSnel 9 Breda Wisselaar (G)
Za 18-05-2019 12:35 Triade 3 DeetosSnel 9 Nieuw Waterlinie (60m)
Zo 19-05-2019 10:30 DeetosSnel 10 Sperwers 2 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Zo 19-05-2019 11:40 ALO 5 DeetosSnel 11 DnHg Bosjes van Pex
Zo 19-05-2019 12:15 DeetosSnel 12 Movado 5 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Zo 19-05-2019 13:00 Conventus 3 DeetosSnel 13 Zwdr Develstein
Zo 19-05-2019 11:30 Keep Fit ’70 4 DeetosSnel 14 Roos Vierhoeven
Wo 15-05-2019 20:00 ACKC MW1 DeetosSnel MW Almk De Alm
.
Za 18-05-2019 12:00 DSC A1 DeetosSnel A1 Eind Eindhoven-Noord
Za 18-05-2019 11:00 Maassluis A1 DeetosSnel A2 Maas Wipperspark
Za 18-05-2019 12:45 Reeuwijk A2 DeetosSnel A3 Reeu De Groene Zoom
Za 18-05-2019 13:55 Merwede A4 DeetosSnel A4 Sldr Thorbeckelaan
.
Za 18-05-2019 13:15 DeetosSnel B1 Merwede B1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 18-05-2019 11:35 Terda B1 DeetosSnel B2 Breda Wisselaar (G)
Za 18-05-2019 09:30 Albatros B3 DeetosSnel B3 Zwdr Develstein
.
Za 18-05-2019 09:30 Albatros C1 DeetosSnel C1 Zwdr Develstein
Za 18-05-2019 12:15 DeetosSnel C2 Albatros C2 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 18-05-2019 09:45 Good Luck C2 DeetosSnel C3 Midd Oostplaat
.
Za 18-05-2019 11:15 DeetosSnel D1 GKV D1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 18-05-2019 10:00 Movado D1 DeetosSnel D2 Dord Patersweg
Za 18-05-2019 10:00 DeetosSnel D3 VIOS (W) D1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 18-05-2019 09:00 DeetosSnel D4 PKC D5 Dord Vorrinklaan (KG-1)
.
Za 18-05-2019 10:00 Vriendenschaar E2 DeetosSnel E1 Hrdx Sluisweg
Za 18-05-2019 09:00 DeetosSnel E2 PKC E6 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Za 18-05-2019 09:00 Oranje Wit E4 DeetosSnel E3 Dord Stadspolders
Za 18-05-2019 10:00 DeetosSnel E4 Conventus E2 Dord Vorrinklaan (KG-2)
.
Za 18-05-2019 10:00 DeetosSnel F1 Juliana F1 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Za 18-05-2019 09:00 DeetosSnel F3 Ventura Sport F1 Dord Vorrinklaan (KG-2)
.
SPEELWEEK: 38     (Kalenderweek 21)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Plts Locatie
Za 25-05-2019 16:00 Koog Zaandijk 1 DeetosSnel 1 KgZn De Koog
Za 25-05-2019 14:30 Koog Zaandijk 2 DeetosSnel 2 KgZn De Koog
Za 25-05-2019 14:00 DeetosSnel 3 Oranje Wit 3 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 25-05-2019 15:30 DeetosSnel 4 KCR 3 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 25-05-2019 17:00 DeetosSnel 5 PKC 6 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 25-05-2019 14:00 Thor (R) 2 DeetosSnel 6 Rdam Ellemare (G)
Za 25-05-2019 12:30 Korbatjo 3 DeetosSnel 7 OudB H.Parkhurstweg (G)
Za 25-05-2019 17:30 DeetosSnel 8 DSO (K) 5 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Za 25-05-2019 16:10 DeetosSnel 9 Triade 3 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Zo 26-05-2019 11:00 Sperwers 2 DeetosSnel 10 Rdam Carnissedreef
Zo 26-05-2019 14:10 DeetosSnel 11 ALO 5 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Zo 26-05-2019 10:00 Movado 5 DeetosSnel 12 Dord Patersweg (60m)
Zo 26-05-2019 12:50 DeetosSnel 13 Conventus 3 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Zo 26-05-2019 11:30 DeetosSnel 14 Keep Fit ’70 4 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Wo 22-05-2019 20:00 DeetosSnel MW ACKC MW1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
.
Za 25-05-2019 11:00 DeetosSnel A1 KCC A1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 25-05-2019 12:30 DeetosSnel A2 Vitesse (Ba) A2 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 25-05-2019 13:30 DeetosSnel A3 Reeuwijk A2 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Za 25-05-2019 14:50 DeetosSnel A4 Merwede A4 Dord Vorrinklaan (KG-2)
.
Za 25-05-2019 11:30 Merwede B1 DeetosSnel B1 Sldr Thorbeckelaan
Za 25-05-2019 12:15 DeetosSnel B2 Terda B1 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Za 25-05-2019 10:00 DeetosSnel B3 Albatros B3 Dord Vorrinklaan (KG-2)
.
Za 25-05-2019 09:00 DeetosSnel C1 Maassluis C1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 25-05-2019 10:45 Albatros C2 DeetosSnel C2 Zwdr Develstein
Za 25-05-2019 11:15 DeetosSnel C3 Good Luck C2 Dord Vorrinklaan (KG-2)
.
Za 25-05-2019 10:30 GKV D1 DeetosSnel D1 Grch Molenvliet
Za 25-05-2019 10:00 DeetosSnel D2 Movado D1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 25-05-2019 11:00 VIOS (W) D1 DeetosSnel D3 Will De Vier Heulen (G)
Za 25-05-2019 09:00 PKC D5 DeetosSnel D4 Ppdr Oostpolder
.
Za 25-05-2019 09:00 DeetosSnel E1 Vriendenschaar E2 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Za 25-05-2019 09:00 PKC E6 DeetosSnel E2 Ppdr Oostpolder
Za 25-05-2019 09:00 DeetosSnel E3 Oranje Wit E4 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Za 25-05-2019 12:00 Conventus E2 DeetosSnel E4 Zwdr Develstein
.
Za 25-05-2019 09:00 Juliana F1 DeetosSnel F1 OudG naar Za 13-04
Za 25-05-2019 09:00 DeetosSnel F2 DVS ’69 F1 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Za 25-05-2019 10:30 Ventura Sport F1 DeetosSnel F3 Stry Sportlaan
.
SPEELWEEK: 39     (Kalenderweek 22)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Plts Locatie
Za 01-06-2019 16:00 DeetosSnel 1 Dalto 1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 01-06-2019 14:30 DeetosSnel 2 Dalto 2 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 01-06-2019 14:30 Albatros 2 DeetosSnel 3 Zwdr Develstein
Zo 02-06-2019 11:30 Koog Zaandijk 6 DeetosSnel 4 KgZn De Koog
Za 01-06-2019 17:15 Merwede 5 DeetosSnel 5 Sldr Thorbeckelaan
Za 01-06-2019 14:25 DeetosSnel 6 KCR 8 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Za 01-06-2019 11:25 DeetosSnel 7 Albatros 8 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Za 01-06-2019 12:55 DeetosSnel 8 Voltreffers 2 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Za 01-06-2019 15:30 Vriendenschaar 7 DeetosSnel 9 Hrdx Sluisweg
Zo 02-06-2019 13:00 Dubbel Zes 2 DeetosSnel 10 DnHg Stokroosveld
Zo 02-06-2019 11:30 DeetosSnel 11 Phoenix 4 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Zo 02-06-2019 11:30 Dubbel Zes 3 DeetosSnel 12 DnHg Stokroosveld
Zo 02-06-2019 12:55 DeetosSnel 13 Die Haghe 6 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Zo 02-06-2019 11:00 Springfield 2 DeetosSnel 14 Hoev Achter sporthal Parrestee
.
Za 01-06-2019 10:00 Oranje Wit A1 DeetosSnel A1 Dord Stadspolders
Za 01-06-2019 12:00 Swift (M) A1 DeetosSnel A2 Midd De Sprong
Za 01-06-2019 12:30 Gemini A1 DeetosSnel A3 Gouda Groenhovenpark (G)
Za 01-06-2019 12:00 Oranje Wit A4 DeetosSnel A4 Dord Stadspolders
.
Za 01-06-2019 13:15 DeetosSnel B1 DOT (O) B1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 01-06-2019 12:00 DeetosSnel B2 Good Luck B1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 01-06-2019 10:05 DeetosSnel B3 GKV B2 Dord Vorrinklaan (KG-2)
.
Za 01-06-2019 14:45 KCC C1 DeetosSnel C1 CapY Schenkel
Za 01-06-2019 10:00 Vr’schaar (B) C1 DeetosSnel C2 Bode Groene Zoom
Za 01-06-2019 13:45 Conventus C2 DeetosSnel C3 Zwdr Develstein
.
Di 28-05-2019 18:15 DeetosSnel D1 HKC D1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 01-06-2019 10:00 DeetosSnel D2 Keep Fit ’70 D1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 01-06-2019 09:00 DeetosSnel D3 Oranje Zwart D1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 01-06-2019 11:00 Vriendenschaar D3 DeetosSnel D4 Hrdx Sluisweg
.
Za 01-06-2019 09:00 DeetosSnel E1 Merwede E1 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Za 01-06-2019 09:00 Sporting Delta E2 DeetosSnel E2 Dord Gravensingel
Za 01-06-2019 09:00 DeetosSnel E3 Korbatjo E2 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Za 01-06-2019 09:00 DeetosSnel E4 Oranje Zwart E1 Dord Vorrinklaan (KG-2)
.
Za 01-06-2019 11:00 PKC F2 DeetosSnel F1 Ppdr Oostpolder
Za 01-06-2019 09:00 Oranje Wit F3 DeetosSnel F2 Dord Stadspolders
Za 01-06-2019 09:00 DVS ’69 F2 DeetosSnel F3 HIAm Schildman
.
SPEELWEEK: 40     (Kalenderweek 23)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Plts Locatie
Wo 05-06-2019 20:00 DeetosSnel MW Sporting Delta MW1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
.
Za 08-06-2019 10:45 DeetosSnel A1 Fortuna A1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
.
SPEELWEEK: 41     (Kalenderweek 24)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Plts Locatie
Za 15-06-2019 14:00 DeetosSnel 3 RWA 2 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Zo 16-06-2019 14:20 DeetosSnel 4 SDO (V) 2 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 15-06-2019 11:00 DeetosSnel 5 Trekvogels 2 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 15-06-2019 15:30 DeetosSnel 6 Good Luck 2 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Za 15-06-2019 12:50 SKV 2 DeetosSnel 7 Slee De Roef
Za 15-06-2019 15:30 ADO 5 DeetosSnel 8 Grav Trekdam
Za 15-06-2019 12:30 DeetosSnel 9 Terda 2 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Zo 16-06-2019 13:00 DeetosSnel 10 KZ Danaïden 7 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Zo 16-06-2019 11:00 Futura 4 DeetosSnel 11 DnHg Stokroosveld
Zo 16-06-2019 11:35 DeetosSnel 12 KZ Danaïden 8 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Zo 16-06-2019 12:00 Ten Donck 3 DeetosSnel 13 Ridd Reyerpark
Zo 16-06-2019 10:15 DeetosSnel 14 Conventus 4 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Di 11-06-2019 20:30 Korbis MW1 DeetosSnel MW Wadd Sniep
.
Za 15-06-2019 15:30 DeetosSnel A2 TOP (A) A2 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 15-06-2019 12:30 DeetosSnel A3 IJsselvogels A2 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Za 15-06-2019 14:00 DeetosSnel A4 Juliana A2 Dord Vorrinklaan (KG-2)
.
Za 15-06-2019 12:00 SDO (V) B1 DeetosSnel B1 Veld Rapportstraat
Za 15-06-2019 12:00 Oranje Zwart B1 DeetosSnel B2 West Munnikendijk (G)
Za 15-06-2019 12:00 ACKC B2 DeetosSnel B3 Almk De Alm
.
Za 15-06-2019 10:00 DeetosSnel C2 Oranje Wit C2 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 15-06-2019 11:00 DeetosSnel C3 Merwede C5 Dord Vorrinklaan (KG-2)
.
Za 15-06-2019 09:00 RWA D1 DeetosSnel D1 Poor Landweg
Za 15-06-2019 10:30 Albatros D2 DeetosSnel D2 Zwdr Develstein
Za 15-06-2019 10:30 Ventura Sport D1 DeetosSnel D3 Stry Sportlaan
Za 15-06-2019 09:00 DeetosSnel D4 Oranje Wit D4 Dord Vorrinklaan (KG-1)
.
Za 15-06-2019 11:30 Albatros E3 DeetosSnel E1 Zwdr Develstein
Za 15-06-2019 10:00 DeetosSnel E2 ADO E1 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Za 15-06-2019 10:15 Merwede E4 DeetosSnel E3 Sldr Thorbeckelaan
Za 15-06-2019 10:45 Good Luck E2 DeetosSnel E4 Midd Oostplaat
.
Za 15-06-2019 10:00 DeetosSnel F1 Springfield F1 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Za 15-06-2019 09:00 DeetosSnel F2 Springfield F2 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Za 15-06-2019 09:00 DeetosSnel F3 Scheldevogels F1 Dord Vorrinklaan (KG-2)
.