Programma (thuis/uit)

Programma 2018-2019 – Zaalcompetitie

 

SPEELWEEK: 15     (Kalenderweek 50)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Plts Locatie
Za 15-12-2018 20:00 DeetosSnel 1 Blauw-Wit (A) 1 Dord DeetosSnel-hal
Za 15-12-2018 18:15 DeetosSnel 2 Blauw-Wit (A) 2 Dord DeetosSnel-hal
Za 15-12-2018 16:50 AW/DTV 3 DeetosSnel 3 Adam Zeeburg
Za 15-12-2018 19:30 Merwede 3 DeetosSnel 4 Sldr De Stoep
Za 15-12-2018 15:50 OZC 3 DeetosSnel 5 Rdam De Enk
Za 15-12-2018 12:10 WION 7 DeetosSnel 7 Rdam WION-hal
Za 15-12-2018 13:30 ZKV (Zu) 2 DeetosSnel 9 Zuid Drenkwaard
Zo 16-12-2018 10:40 DeetosSnel 10 Sperwers 2 Dord DeetosSnel-hal
Zo 16-12-2018 11:00 Phoenix 4 DeetosSnel 11 Zoet De Veur
Zo 16-12-2018 12:10 DeetosSnel 13 ALO 5 Dord DeetosSnel-hal
Zo 16-12-2018 15:25 Springfield 2 DeetosSnel 14 Hoev Parrestee
Wo 12-12-2018 20:00 DeetosSnel MW1 Victum MW2 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 15-12-2018 15:15 Groen Geel A1 DeetosSnel A1 Worm Groen-Geelhal
Za 15-12-2018 14:05 PKC A1 DeetosSnel A2 Ppdr PKC-hal
Za 15-12-2018 11:55 DeetosSnel A3 VIOS (W) A1 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 15-12-2018 11:15 PKC B1 DeetosSnel B1 Ppdr PKC-hal
Za 15-12-2018 10:55 DeetosSnel B2 PKC B5 Dord DeetosSnel-hal
Za 15-12-2018 09:55 DeetosSnel B3 KCR B3 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 15-12-2018 16:05 DeetosSnel C1 Vitesse (Ba) C1 Dord DeetosSnel-hal
Za 15-12-2018 15:05 DeetosSnel C2 Seolto C1 Dord DeetosSnel-hal
Za 15-12-2018 17:05 DeetosSnel C3 Merwede C5 Verplaatst naar …
.
Za 15-12-2018 14:05 DeetosSnel D1 Nieuwerkerk D1 Dord DeetosSnel-hal
Za 15-12-2018 13:05 DeetosSnel D2 Oranje Wit D2 Dord DeetosSnel-hal
Za 15-12-2018 11:05 Scheldevogels D1 DeetosSnel D3 BgZm Tuinwijk
Za 15-12-2018 11:00 KCR D3 DeetosSnel D4 Rdrk De Wissel
.
Za 15-12-2018 10:00 Kinderdijk E1 DeetosSnel E1 Albl Molenzichthal
Za 15-12-2018 10:00 Merwede E3 DeetosSnel E2 Sldr De Stoep
Za 15-12-2018 10:00 DVS ’69 E2 DeetosSnel E3 HiAm De Ridderhal (2)
Za 15-12-2018 09:00 DeetosSnel E4 Kinderdijk E6 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 15-12-2018 09:00 DeetosSnel F1 Voltreffers F1 Verplaatst naar …
Za 15-12-2018 09:00 Oranje Zwart F1 DeetosSnel F2 Mijn Dorpshart
.
SPEELWEEK: 16     (Kalenderweek 51)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Plts Locatie
Za 22-12-2018 19:30 Fortuna 1 DeetosSnel 1 Delft Fortuna-hal
Za 22-12-2018 17:45 Fortuna 2 DeetosSnel 2 Delft Fortuna-hal
Za 22-12-2018 13:20 DeetosSnel 8 Eureka 3 Dord DeetosSnel-hal
Za 22-12-2018 12:10 DeetosSnel 9 Voltreffers 3 Dord DeetosSnel-hal
Wo 19-12-2018 21:30 Synergo MW1 DeetosSnel MW1 Utre Loevenhoutsedijk
.
Za 22-12-2018 11:00 DeetosSnel A4 Voltreffers A1 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 22-12-2018 10:00 DeetosSnel B2 Korbatjo B2 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 22-12-2018 09:00 DeetosSnel C3 Merwede C5 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 22-12-2018 12:00 Juliana D1 DeetosSnel D3 OudG Het Veerhuis
.
Za 22-12-2018 13:00 GKV E4 DeetosSnel E2 Grch Van Rappardhal
.
Za 22-12-2018 10:00 Sporting Delta F1 DeetosSnel F1 Dord Deltahal
.
SPEELWEEK: 18     (Kalenderweek 1)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Plts Locatie
Za 05-01-2019 12:05 KCR 8 DeetosSnel 7 Rdrk De Wissel
Za 05-01-2019 12:15 GKV 5 DeetosSnel 8 Grch Van Rappardhal
Zo 06-01-2019 11:05 Phoenix 4 DeetosSnel 10 Zoet De Veur
Zo 06-01-2019 10:15 DeetosSnel 12 Sporting Delta 7 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 05-01-2019 12:00 PKC C5 DeetosSnel C3 Ppdr PKC-hal
.
Za 05-01-2018 15:00 DeetosSnel F1 Voltreffers F1 Dord DeetosSnel-hal
Za 05-01-2019 09:00 Albatros F3 DeetosSnel F2 Zwdr Develsteinhal
.
SPEELWEEK: 19     (Kalenderweek 2)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Plts Locatie
Za 12-01-2019 20:00 DeetosSnel 1 DOS ’46 1 Dord DeetosSnel-hal
Za 12-01-2019 18:15 DeetosSnel 2 DOS ’46 2 Dord DeetosSnel-hal
Za 12-01-2019 16:55 DeetosSnel 3 Die Haghe 3 Dord DeetosSnel-hal
Za 12-01-2019 11:00 DeetosSnel 5 PKC 6 Dord DeetosSnel-hal
Za 12-01-2019 19:50 Albatros 9 DeetosSnel 7 Zwdr Develhal
Za 12-01-2019 16:45 GKV 6 DeetosSnel 9 Grch Van Rappardhal
Zo 13-01-2019 12:20 DeetosSnel 10 DeetosSnel 11 Dord DeetosSnel-hal
Zo 13-01-2019 11:10 DeetosSnel 12 Refleks 6 Dord DeetosSnel-hal
Zo 13-01-2019 15:00 Fortuna 8 DeetosSnel 13 Delft Fortuna-hal
Zo 13-01-2019 10:00 DeetosSnel 14 Ten Donck 3 Dord DeetosSnel-hal
Wo 09-01-2019 20:00 DeetosSnel MW1 VIKO MW1 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 12-01-2019 15:20 DeetosSnel A1 Achilles (Hg) A1 Dord DeetosSnel-hal
Za 12-01-2019 12:20 DeetosSnel A2 Vitesse (Ba) A1 Dord DeetosSnel-hal
Za 12-01-2019 16:00 Sporting Delta A4 DeetosSnel A3 Dord Deltahal
.
Za 12-01-2019 13:55 DeetosSnel B1 KOAG B1 Dord DeetosSnel-hal
Za 12-01-2019 10:00 DeetosSnel B3 OZC B2 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 12-01-2019 11:10 ACKC C1 DeetosSnel C1 Gies De Jager
Za 12-01-2019 14:05 OZC C1 DeetosSnel C2 Rdam De Enk
Za 12-01-2019 13:15 Twist C2 DeetosSnel C3 Vlrd Westwijk (2)
.
Za 12-01-2019 13:00 Sporting Delta D1 DeetosSnel D1 Dord Deltahal
Za 12-01-2019 12:00 Sporting Delta D2 DeetosSnel D2 Dord Deltahal
.
Za 12-01-2019 10:55 Albatros E1 DeetosSnel E1 Zwdr Develsteinhal
Za 12-01-2019 10:00 Oranje Wit E4 DeetosSnel E2 Dord Oranje Withal
Za 12-01-2019 15:00 Good Luck E2 DeetosSnel E4 Dirk De Gooye
.
Za 12-01-2019 10:00 Albatros F4 DeetosSnel F3 Zwdr Develsteinhal
.
SPEELWEEK: 20     (Kalenderweek 3)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Plts Locatie
Za 19-01-2019 20:00 DVO 1 DeetosSnel 1 Benn DVO-hal
Za 19-01-2019 18:15 DVO 2 DeetosSnel 2 Benn DVO-hal
Za 19-01-2019 14:10 SDO (V) 2 DeetosSnel 3 Veld De Atalanta
Zo 20-01-2019 13:20 DeetosSnel 4 Phoenix 3 Dord DeetosSnel-hal
Za 19-01-2019 18:30 DeetosSnel 7 Sporting Delta 6 Dord DeetosSnel-hal (2)
Za 19-01-2019 17:20 DeetosSnel 8 Triade 5 Dord DeetosSnel-hal (2)
Za 19-01-2019 16:05 DeetosSnel 9 KCC 9 Dord DeetosSnel-hal (2)
Zo 20-01-2019 10:00 Conventus 4 DeetosSnel 10 Zwdr Develsteinhal
Zo 20-01-2019 12:10 DeetosSnel 11 Die Haghe 5 Dord DeetosSnel-hal
Zo 20-01-2019 11:10 Conventus 5 DeetosSnel 12 Zwdr Develsteinhal
Zo 20-01-2019 10:30 DeetosSnel 13 KZ Danaïden 9 Dord DeetosSnel-hal
Zo 20-01-2019 11:30 HKV/Ons Eibernest 6 DeetosSnel 14 DnHg HKV/Ons Eibernesthal
Wo 16-01-2019 20:00 Fortissimo MW2 DeetosSnel MW1 Ijssel De Oever
.
Za 19-01-2019 12:00 HKV/Ons Eibernest A1 DeetosSnel A1 DnHg HKV/Ons Eibernesthal
Za 19-01-2019 17:10 KCR A1 DeetosSnel A2 Rdrk De Wissel
Za 19-01-2019 18:10 DeetosSnel A3 Albatros A4 Dord DeetosSnel-hal
Za 19-01-2019 19:20 DeetosSnel A4 Korbatjo A2 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 19-01-2019 15:30 DSC B1 DeetosSnel B1 Eind De Vijfkamp
Za 19-01-2019 17:10 DeetosSnel B2 Juliana B1 Dord DeetosSnel-hal
Za 19-01-2019 11:00 DeetosSnel B3 Ten Donck B2 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 19-01-2019 16:10 DeetosSnel C1 GKV C1 Dord DeetosSnel-hal
Za 19-01-2019 15:05 DeetosSnel C2 ONDO (M) C1 Dord DeetosSnel-hal
Za 19-01-2019 15:05 DeetosSnel C3 KCR C3 Dord DeetosSnel-hal (2)
.
Za 19-01-2019 14:00 DeetosSnel D1 Vriendenschaar D1 Dord DeetosSnel-hal
Za 19-01-2019 13:00 DeetosSnel D3 VIOS (W) D1 Dord DeetosSnel-hal
Za 19-01-2019 12:00 DeetosSnel D4 DSO (K) D3 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 19-01-2019 09:00 DeetosSnel E1 Vriendenschaar E1 Dord DeetosSnel-hal
Za 19-01-2019 10:00 DeetosSnel E2 HKC (Ha) E3 Dord DeetosSnel-hal
Za 19-01-2019 09:30 Albatros E5 DeetosSnel E3 Zwdr Walburghal
Za 19-01-2019 10:00 DeetosSnel E4 Albatros E8 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 19-01-2019 09:00 DeetosSnel F1 Merwede F1 Dord DeetosSnel-hal
Za 19-01-2019 10:30 Conventus F1 DeetosSnel F2 Zwdr Walburghal
Za 19-01-2019 10:00 DeetosSnel F3 KCR F2 Dord DeetosSnel-hal
.
SPEELWEEK: 21     (Kalenderweek 4)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Plts Locatie
Za 26-01-2019 20:00 DeetosSnel 1 Koog Zaandijk 1 Dord DeetosSnel-hal
Za 26-01-2019 18:15 DeetosSnel 2 Koog Zaandijk 2 Dord DeetosSnel-hal
Za 26-01-2019 16:55 DeetosSnel 3 HKV/Ons Eibernest 3 Dord DeetosSnel-hal
Zo 27-01-2019 13:15 DOT (O) 2 DeetosSnel 4 Oss De Ruivert
Za 26-01-2019 12:20 DeetosSnel 5 Olympia (S) 3 Dord DeetosSnel-hal
Za 26-01-2019 15:30 ‘t Capproen 2 DeetosSnel 9 Hell De Eendraght
Di 22-01-2019 20:00 Futura 4 DeetosSnel 10 DnHg Zuidhaghe
Zo 27-01-2019 13:20 DeetosSnel 10 Phoenix 4 Dord DeetosSnel-hal
Zo 27-01-2019 15:00 Futura 4 DeetosSnel 11 DnHg Zuidhaghe
Zo 27-01-2019 12:10 DeetosSnel 12 Ten Donck 4 Dord DeetosSnel-hal
Zo 27-01-2019 12:00 Movado 5 DeetosSnel 13 Dord Oranje Withal
Zo 27-01-2019 10:00 DeetosSnel 14 ALO 6 Dord DeetosSnel-hal
Wo 23-01-2019 20:00 DeetosSnel MW1 Het Bosch MW1 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 26-01-2019 15:20 DeetosSnel A1 KCC A1 Dord DeetosSnel-hal
Za 26-01-2019 13:40 DeetosSnel A2 Kinderdijk A1 Dord DeetosSnel-hal
Vr 25-01-2019 19:00 Merwede A4 DeetosSnel A3 Sldr De Stoep
Za 26-01-2019 19:40 Oranje Wit A4 DeetosSnel A4 Dord Oranje Withal (2)
.
Za 26-01-2019 17:00 Good Luck B2 DeetosSnel B2 Somm De Staver
Za 26-01-2019 17:05 ‘t Capproen B1 DeetosSnel B3 Hell De Fazant
.
Za 26-01-2019 13:05 Kinderdijk C1 DeetosSnel C1 Albl Molenzichthal
Za 26-01-2019 13:00 Albatros C2 DeetosSnel C2 Zwdr Develsteinhal
Za 26-01-2019 15:00 Good Luck C2 DeetosSnel C3 Somm De Staver
.
Za 26-01-2019 12:00 Albatros D1 DeetosSnel D1 Zwdr Develsteinhal
Za 26-01-2019 13:00 Korbatjo D1 DeetosSnel D2 OudB De Boogerd
Za 26-01-2019 11:00 Maassluis D2 DeetosSnel D4 Maas Olympia
.
Za 26-01-2019 09:00 Movado E1 DeetosSnel E2 Dord Oranje Withal
Za 26-01-2019 09:00 DeetosSnel E3 PKC E9 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 26-01-2019 09:00 DeetosSnel F2 Kinderdijk F1 Dord DeetosSnel-hal
Za 26-01-2019 10:00 Movado F2 DeetosSnel F3 Dord Oranje Withal
.
SPEELWEEK: 22     (Kalenderweek 5)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Plts Locatie
Za 02-02-2019 20:00 KCC 1 DeetosSnel 1 CapY Schenkel
Za 02-02-2019 18:15 KCC 2 DeetosSnel 2 CapY Schenkel
Za 02-02-2019 15:50 DeetosSnel 3 Oranje Wit 3 Dord DeetosSnel-hal
Zo 03-02-2019 11:30 Fortuna 4 DeetosSnel 4 Delft Fortuna-hal
Za 02-02-2019 18:40 Kinderdijk 4 DeetosSnel 5 Albl Molenzichthal
Za 02-02-2019 16:20 Kinderdijk 5 DeetosSnel 7 Albl Molenzichthal
Za 02-02-2019 16:15 Korbatjo 4 DeetosSnel 8 OudB De Boogerd
Zo 03-02-2019 15:20 Die Haghe 5 DeetosSnel 10 DnHg Sportc. Zuiderpark (Br. B)
Zo 03-02-2019 10:40 DeetosSnel 11 Conventus 4 Dord DeetosSnel-hal
Zo 03-02-2019 11:30 Keep Fit ’70 4 DeetosSnel 12 Roos In de Roos
Zo 03-02-2019 12:10 DeetosSnel 13 Oosterkwartier 2 Dord DeetosSnel-hal
Wo 30-01-2019 20:15 Victum MW2 DeetosSnel MW1 Hout Weteringhoek
.
Za 02-02-2019 14:15 DeetosSnel A1 Fortuna A1 Dord DeetosSnel-hal
Za 02-02-2019 11:10 DeetosSnel A2 TOP (A) A1 Dord DeetosSnel-hal
Za 02-02-2019 13:00 Juliana A2 DeetosSnel A3 OudG Het Veerhuis
.
Za 02-02-2019 12:45 DeetosSnel B1 Oranje Wit B1 Dord DeetosSnel-hal
Za 02-02-2019 15:10 Korbatjo B2 DeetosSnel B2 OudB De Boogerd
Za 02-02-2019 14:05 Korbatjo B3 DeetosSnel B3 OudB De Boogerd
.
Za 02-02-2019 11:00 KCR C1 DeetosSnel C1 Rdrk De Wissel
Za 02-02-2019 15:00 RWA C1 DeetosSnel C2 Rdrk Rhoon
.
Za 02-02-2019 13:00 RWA D1 DeetosSnel D1 Rhoon Rhoon
Za 02-02-2019 10:00 DeetosSnel D2 DSO (K) D1 Dord DeetosSnel-hal
Za 02-02-2019 14:10 Sporting Delta D4 DeetosSnel D3 Dord Deltahal
Za 02-02-2019 11:00 RWA D3 DeetosSnel D4 Rhoon Rhoon
.
Za 02-02-2019 09:00 Oranje Wit E5 DeetosSnel E3 Dord Oranje Withal
Za 02-02-2019 09:00 DeetosSnel E4 Good Luck E2 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 02-02-2019 10:00 PKC F1 DeetosSnel F1 Ppdr PKC-hal (2)
Za 02-02-2019 10:00 Sporting Delta F3 DeetosSnel F3 Dord Deltahal
.
SPEELWEEK: 23     (Kalenderweek 6)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Plts Locatie
Za 09-02-2019 20:00 DeetosSnel 1 LDODK 1 Dord DeetosSnel-hal
Za 09-02-2019 18:15 DeetosSnel 2 LDODK 2 Dord DeetosSnel-hal
Za 09-02-2019 14:25 DSC 4 DeetosSnel 3 Eind De Vijfkamp
Zo 10-02-2019 14:40 DeetosSnel 4 Refleks 3 Dord DeetosSnel-hal
Za 09-02-2019 16:35 DeetosSnel 5 Vr’schaar (B) 3 Dord DeetosSnel-hal
Za 09-02-2019 15:20 DeetosSnel 8 ZKV (Zu) 3 Dord DeetosSnel-hal
Zo 10-02-2019 12:20 DeetosSnel 10 Dubbel Zes 2 Dord DeetosSnel-hal
Zo 10-02-2019 11:15 Sperwers 2 DeetosSnel 11 Rdam Wielewaal
Zo 10-02-2019 11:10 DeetosSnel 12 Dubbel Zes 3 Dord DeetosSnel-hal
Zo 10-02-2019 10:00 DeetosSnel 13 Conventus 3 Dord DeetosSnel-hal
Zo 10-02-2019 13:30 DeetosSnel 14 Die Haghe 6 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 09-02-2019 12:55 TOP (S) A1 DeetosSnel A1 Sass De Korf
Za 09-02-2019 14:30 Tilburg A1 DeetosSnel A2 Tilb Westerwel
.
Za 09-02-2019 13:10 Fortis B1 DeetosSnel B1 Osou De Belt
.
Za 09-02-2019 13:10 DeetosSnel C1 HKC (Ha) C1 Dord DeetosSnel-hal
Za 09-02-2019 12:05 DeetosSnel C2 DES (D) C1 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 09-02-2019 14:15 DeetosSnel D1 Vitesse (Ba) D1 Dord DeetosSnel-hal
Za 09-02-2019 09:55 ADO D1 DeetosSnel D2 Grav De Schenkel
Za 09-02-2019 11:00 DeetosSnel D3 Springfield D2 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 09-02-2019 10:00 DeetosSnel E1 PKC E1 Dord DeetosSnel-hal
Za 09-02-2019 09:00 DeetosSnel E3 SKV E1 Dord DeetosSnel-hal
Za 09-02-2019 13:00 Korbatjo E6 DeetosSnel E4 OudB De Boogerd
.
Za 09-02-2019 10:00 DeetosSnel F1 HKC (Ha) F1 Dord DeetosSnel-hal
Za 09-02-2019 09:00 DeetosSnel F2 GKV F1 Dord DeetosSnel-hal
Za 09-02-2019 10:00 DeetosSnel F3 PKC F7 Dord DeetosSnel-hal
.
SPEELWEEK: 24     (Kalenderweek 7)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Plts Locatie
Za 16-02-2019 19:30 TOP (S) 1 DeetosSnel 1 Sass De Korf
Za 16-02-2019 17:45 TOP (S) 2 DeetosSnel 2 Sass De Korf
Za 16-02-2019 17:00 Fortuna 3 DeetosSnel 3 Delft Fortuna-hal
Zo 17-02-2019 12:10 Tilburg 3 DeetosSnel 4 Tilb Westerwel
Za 16-02-2019 18:00 KCR 5 DeetosSnel 5 Rdrk De Wissel
Za 16-02-2019 18:50 Nikantes 3 DeetosSnel 7 Hoog Sportgebouw Campus
Za 16-02-2019 13:10 DeetosSnel 8 DSO (K) 6 Dord DeetosSnel-hal
Za 16-02-2019 14:20 DeetosSnel 9 Oranje Wit 7 Dord DeetosSnel-hal
Zo 17-02-2019 10:00 DeetosSnel 10 Futura 4 Dord DeetosSnel-hal
Zo 17-02-2019 15:30 Dubbel Zes 2 DeetosSnel 11 DnHg Houtrust
Zo 17-02-2019 13:30 DeetosSnel 12 Fortuna 7 Dord DeetosSnel-hal
Zo 17-02-2019 12:10 DeetosSnel 13 Achilles (Hg) 9 Dord DeetosSnel-hal
Zo 17-02-2019 13:10 Movado 4 DeetosSnel 14 Dord Oranje Withal
Wo 13-02-2019 19:00 Het Bosch MW1 DeetosSnel MW1 Meer De Linde
.
Za 16-02-2019 16:30 DSC A1 DeetosSnel A1 Eind De Vijfkamp
Za 16-02-2019 14:20 Sporting Delta A1 DeetosSnel A2 Dord Deltahal
Za 16-02-2019 12:00 DeetosSnel A3 PKC A6 Dord DeetosSnel-hal (2)
Za 16-02-2019 13:10 DeetosSnel A4 PKC A8 Dord DeetosSnel-hal (2)
.
Za 16-02-2019 15:10 Vriendenschaar B1 DeetosSnel B1 Hrdx De Wielewaal
Za 16-02-2019 12:10 DeetosSnel B2 Conventus B2 Dord DeetosSnel-hal
Za 16-02-2019 10:00 DeetosSnel B3 RWA B2 Dord DeetosSnel-hal (2)
.
Za 16-02-2019 11:05 DeetosSnel C1 Merwede C1 Dord DeetosSnel-hal
Za 16-02-2019 10:00 DeetosSnel C2 Tjoba C1 Dord DeetosSnel-hal
Za 16-02-2019 11:00 DeetosSnel C3 Conventus C2 Dord DeetosSnel-hal (2)
.
Za 16-02-2019 09:00 DeetosSnel D2 Movado D1 Dord DeetosSnel-hal (2)
Za 16-02-2019 10:00 Oranje Zwart D1 DeetosSnel D3 Mijn Dorpshart
Za 16-02-2019 12:10 OZC D2 DeetosSnel D4 Rdam De Enk
.
Za 16-02-2019 09:30 GKV E1 DeetosSnel E1 Grch Van Rappardhal
Za 16-02-2019 09:00 Merwede E5 DeetosSnel E3 Sldr De Stoep
Za 16-02-2019 09:00 DeetosSnel E4 SKV E2 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 16-02-2019 09:00 DeetosSnel F1 ADO F1 Dord DeetosSnel-hal
Za 16-02-2019 09:00 PKC F4 DeetosSnel F2 Ppdr PKC-hal (2)
Za 16-02-2019 09:30 GKV F2 DeetosSnel F3 Grch Van Rappardhal
.
SPEELWEEK: 25     (Kalenderweek 8)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Plts Locatie
Za 23-02-2019 20:00 DeetosSnel 1 PKC 1 Dord DeetosSnel-hal
Za 23-02-2019 18:15 DeetosSnel 2 PKC 2 Dord DeetosSnel-hal
Za 23-02-2019 16:30 DeetosSnel 3 DSC 4 Dord DeetosSnel-hal
Za 23-02-2019 15:10 DeetosSnel 7 Albatros 9 Dord DeetosSnel-hal
Za 23-02-2019 16:30 Eureka 3 DeetosSnel 8 Rdrk De Fakkel
Za 23-02-2019 14:00 DeetosSnel 9 ZKV (Zu) 2 Dord DeetosSnel-hal
Wo 20-02-2019 20:00 DeetosSnel MW1 Koveni MW1 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 23-02-2019 16:20 VIOS (W) A1 DeetosSnel A3 Klun De Niervaert
Za 23-02-2019 13:00 Albatros A5 DeetosSnel A4 Zwdr Develsteinhal
.
Za 23-02-2019 13:00 DeetosSnel B2 DSO (K) B2 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 23-02-2019 12:00 DeetosSnel C3 PKC C5 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 23-02-2019 14:20 VIOS (W) D1 DeetosSnel D3 Klun De Niervaert
Za 23-02-2019 11:00 DeetosSnel D4 KCR D3 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 23-02-2019 10:00 DeetosSnel E1 Kinderdijk E1 Dord DeetosSnel-hal
Za 23-02-2019 09:00 DeetosSnel E2 Merwede E3 Dord DeetosSnel-hal
Za 23-02-2019 10:00 DeetosSnel E3 DVS ’69 E2 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 23-02-2019 09:00 DeetosSnel F2 Oranje Zwart F1 Dord DeetosSnel-hal
.
SPEELWEEK: 26     (Kalenderweek 9)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Plts Locatie
Za 02-03-2019 19:30 Blauw-Wit (A) 1 DeetosSnel 1 Adam Blauw-Withal
Za 02-03-2019 17:45 Blauw-Wit (A) 2 DeetosSnel 2 Adam Blauw-Withal
Za 02-03-2019 11:10 DeetosSnel 7 KCR 8 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 02-03-2019 13:10 KCC A1 DeetosSnel A1 CapY Schenkel
Za 02-03-2019 10:00 DeetosSnel A4 Kinderdijk A3 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 02-03-2019 16:00 KCR B3 DeetosSnel B3 Rdrk De Wissel
.
Za 02-03-2019 09:00 DeetosSnel D3 Sporting Delta D4 naar Za 23-03-2019
Za 02-03-2019 10:00 DeetosSnel D4 RWA D3 Dord DeetosSnel-hal (2)
.
Za 02-03-2019 09:00 DeetosSnel E2 PKC E5 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 02-03-2019 09:30 GKV F1 DeetosSnel F2 Grch Van Rappardhal
.
SPEELWEEK: 27     (Kalenderweek 10)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Plts Locatie
Za 09-03-2019 20:00 DeetosSnel 1 Fortuna 1 Dord DeetosSnel-hal
Za 09-03-2019 18:15 DeetosSnel 2 Fortuna 2 Dord DeetosSnel-hal
Za 09-03-2019 15:45 DeetosSnel 3 AW/DTV 3 Dord DeetosSnel-hal
Za 09-03-2019 16:55 DeetosSnel 4 Merwede 3 Dord DeetosSnel-hal
Za 09-03-2019 11:20 DeetosSnel 5 OZC 3 Dord DeetosSnel-hal
Za 09-03-2019 18:50 Sporting Delta 6 DeetosSnel 7 Dord Deltahal
Za 09-03-2019 13:10 ZKV (Zu) 3 DeetosSnel 8 Zuid Drenkwaard
Za 09-03-2019 14:20 Voltreffers 3 DeetosSnel 9 Oost Arkendonk
Zo 10-03-2019 11:15 Sperwers 2 DeetosSnel 10 Rdam Wielewaal
Zo 10-03-2019 11:10 DeetosSnel 11 Phoenix 4 Dord DeetosSnel-hal
Zo 10-03-2019 14:00 Sporting Delta 7 DeetosSnel 12 Dord Deltahal
Zo 10-03-2019 13:10 ALO 5 DeetosSnel 13 DnHg Ockenburgh
Zo 10-03-2019 10:00 DeetosSnel 14 Springfield 2 Dord DeetosSnel-hal
Wo 06-03-2019 20:00 DeetosSnel MW1 Synergo MW1 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 09-03-2019 14:15 DeetosSnel A1 Groen Geel A1 Dord DeetosSnel-hal
Za 09-03-2019 12:40 DeetosSnel A2 PKC A1 Dord DeetosSnel-hal
Za 09-03-2019 13:05 Voltreffers A1 DeetosSnel A4 Oost Arkendonk
.
Za 09-03-2019 10:05 DeetosSnel B1 PKC B1 Dord DeetosSnel-hal
Za 09-03-2019 16:15 PKC B5 DeetosSnel B2 Ppdr PKC-hal (2)
.
Za 09-03-2019 11:20 Vitesse (Ba) C1 DeetosSnel C1 Brdr Bongerdhal
Za 09-03-2019 10:10 Seolto C1 DeetosSnel C2 Vlis Baskensburg (2)
Za 09-03-2019 13:00 Merwede C5 DeetosSnel C3 Sldr De Stoep
.
Za 09-03-2019 10:00 Nieuwerkerk D1 DeetosSnel D1 Nwrk De Kleine Vink Hal
Za 09-03-2019 11:00 Oranje Wit D2 DeetosSnel D2 Dord Oranje Withal
Za 09-03-2019 09:00 DeetosSnel D3 Juliana D1 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 09-03-2019 09:00 Merwede E1 DeetosSnel E1 Sldr De Stoep
Za 09-03-2019 09:00 Kinderdijk E6 DeetosSnel E4 Albl Molenzichthal
.
Za 09-03-2019 11:00 Voltreffers F1 DeetosSnel F1 Oost Arkendonk
.
SPEELWEEK: 28     (Kalenderweek 11)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Plts Locatie
Za 16-03-2019 20:00 DOS ’46 1 DeetosSnel 1 Nije De Eendracht
Za 16-03-2019 18:15 DOS ’46 2 DeetosSnel 2 Nije De Eendracht
Za 16-03-2019 17:40 Die Haghe 3 DeetosSnel 3 DnHg Sportc. Zuiderpark (Br. B)
Za 16-03-2019 16:25 PKC 6 DeetosSnel 5 Ppdr PKC-hal
Za 16-03-2019 14:20 DeetosSnel 7 WION 7 Dord DeetosSnel-hal (2)
Za 16-03-2019 13:10 DeetosSnel 8 GKV 5 Dord DeetosSnel-hal
Za 16-03-2019 14:20 DeetosSnel 9 GKV 6 Dord DeetosSnel-hal
Zo 17-03-2019 13:45 DeetosSnel 11 DeetosSnel 10 Dord DeetosSnel-hal
Zo 17-03-2019 13:30 Refleks 6 DeetosSnel 12 Rysw Marimbahal
Zo 17-03-2019 14:55 DeetosSnel 13 Fortuna 8 Dord DeetosSnel-hal
Zo 17-03-2019 16:40 Ten Donck 3 DeetosSnel 14 Rdrk Reyerparkhal
Do 14-03-2019 21:15 VIKO MW1 DeetosSnel MW1 Vian Helsdingen
.
Za 16-03-2019 16:50 Achilles (Hg) A1 DeetosSnel A1 DnHg Sportc. Zuiderpark (Br. A)
Za 16-03-2019 18:30 Vitesse (Ba) A1 DeetosSnel A2 Brdr Bongerdhal
Za 16-03-2019 13:10 DeetosSnel A3 Sporting Delta A4 Dord DeetosSnel-hal (2)
.
Za 16-03-2019 16:35 KOAG B1 DeetosSnel B1 Krim Krimpenerwaard College
Za 16-03-2019 12:15 OZC B2 DeetosSnel B3 Rdam De Enk
.
Za 16-03-2019 11:00 DeetosSnel C1 ACKC C1 Dord DeetosSnel-hal
Za 16-03-2019 12:05 DeetosSnel C2 OZC C1 Dord DeetosSnel-hal
Za 16-03-2019 12:05 DeetosSnel C3 Twist C2 Dord DeetosSnel-hal (2)
.
Za 16-03-2019 11:05 DeetosSnel D1 Sporting Delta D1 Dord DeetosSnel-hal (2)
Za 16-03-2019 10:05 DeetosSnel D2 Sporting Delta D2 Dord DeetosSnel-hal (2)
Za 16-03-2019 09:05 DeetosSnel D3 Scheldevogels D1 Dord DeetosSnel-hal (2)
.
Za 16-03-2019 09:00 DeetosSnel E1 Albatros E1 Dord DeetosSnel-hal
Za 16-03-2019 10:00 DeetosSnel E2 Oranje Wit E4 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 16-03-2019 10:00 DeetosSnel F3 Albatros F4 Dord DeetosSnel-hal
.
SPEELWEEK: 29     (Kalenderweek 12)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Plts Locatie
Za 23-03-2019 20:00 DeetosSnel 1 DVO 1 Dord DeetosSnel-hal
Za 23-03-2019 18:15 DeetosSnel 2 DVO 2 Dord DeetosSnel-hal
Za 23-03-2019 16:55 DeetosSnel 3 SDO (V) 2 Dord DeetosSnel-hal
Zo 24-03-2019 13:00 Phoenix 3 DeetosSnel 4 Zoet De Veur
Za 23-03-2019 15:10 Triade 5 DeetosSnel 8 GrAm De Reiger
Za 23-03-2019 21:20 KCC 9 DeetosSnel 9 CapY Schenkel
Zo 24-03-2019 14:10 DeetosSnel 10 Conventus 4 Dord DeetosSnel-hal
Zo 24-03-2019 14:10 Die Haghe 5 DeetosSnel 11 DnHg Sportc. Zuiderpark (Br. B)
Zo 24-03-2019 13:00 DeetosSnel 12 Conventus 5 Dord DeetosSnel-hal
Zo 24-03-2019 13:30 KZ Danaïden 9 DeetosSnel 13 Leid Drie Oktoberhal
Zo 24-03-2019 15:20 DeetosSnel 14 HKV/Ons Eibernest 6 Dord DeetosSnel-hal
Wo 20-03-2019 20:00 DeetosSnel MW1 Fortissimo MW2 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 23-03-2019 15:20 DeetosSnel A1 HKV/Ons Eibernest A1 Dord DeetosSnel-hal
Za 23-03-2019 13:40 DeetosSnel A2 KCR A1 Dord DeetosSnel-hal
Za 23-03-2019 14:00 Albatros A4 DeetosSnel A3 Zwdr Develsteinhal
Za 23-03-2019 17:20 Korbatjo A2 DeetosSnel A4 OudB De Boogerd
.
Za 23-03-2019 12:00 Juliana B1 DeetosSnel B2 OudG Het Veerhuis
Za 23-03-2019 13:45 Ten Donck B2 DeetosSnel B3 Rdrk Reyerparkhal
.
Za 23-03-2019 11:45 GKV C1 DeetosSnel C1 Grch Van Rappardhal
Za 23-03-2019 12:10 ONDO (M) C1 DeetosSnel C2 Midd De Sprong
Za 23-03-2019 12:00 KCR C3 DeetosSnel C3 Rdrk De Wissel
.
Za 23-03-2019 11:00 Vriendenschaar D1 DeetosSnel D1 Hrdx De Wielewaal
Za 23-03-2019 10:00 DeetosSnel D3 Sporting Delta D4 Dord DeetosSnel-hal
Za 23-03-2019 10:00 DSO (K) D3 DeetosSnel D4 Klun De Niervaert
.
Za 23-03-2019 09:00 Vriendenschaar E1 DeetosSnel E1 Hrdx De Wielewaal
Za 23-03-2019 10:00 HKC (Ha) E3 DeetosSnel E2 Hrdx Het Dok
Za 23-03-2019 09:00 DeetosSnel E3 Albatros E5 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 23-03-2019 10:00 Merwede F1 DeetosSnel F1 Sldr De Stoep
Za 23-03-2019 09:00 DeetosSnel F2 Conventus F1 Dord DeetosSnel-hal
Za 23-03-2019 10:00 KCR F2 DeetosSnel F3 Rdrk De Wissel
.
SPEELWEEK: 30     (Kalenderweek 13)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Plts Locatie
Za 30-03-2019 14:15 HKV/Ons Eibernest 3 DeetosSnel 3 DnHg HKV/Ons Eibernesthal
Zo 31-03-2019 13:20 DeetosSnel 4 DOT (O) 2 Dord DeetosSnel-hal
Za 30-03-2019 16:30 Olympia (S) 3 DeetosSnel 5 Spyk Olympia
Za 30-03-2019 15:00 DeetosSnel 9 ‘t Capproen 2 Dord DeetosSnel-hal
Zo 31-03-2019 12:10 DeetosSnel 11 Futura 4 Dord DeetosSnel-hal
Zo 31-03-2019 15:30 Ten Donck 4 DeetosSnel 12 Rdrk Reyerparkhal
Zo 31-03-2019 11:00 DeetosSnel 13 Movado 5 Dord DeetosSnel-hal
Zo 31-03-2019 12:00 ALO 6 DeetosSnel 14 DnHg Ockenburgh
.
Za 30-03-2019 13:25 Kinderdijk A1 DeetosSnel A2 Albl Molenzichthal
Za 30-03-2019 13:00 DeetosSnel A3 Merwede A4 Dord DeetosSnel-hal (2)
Za 30-03-2019 14:10 DeetosSnel A4 Oranje Wit A4 Dord DeetosSnel-hal (2)
.
Za 30-03-2019 12:00 DeetosSnel B2 Good Luck B2 Dord DeetosSnel-hal (2)
Za 30-03-2019 10:00 DeetosSnel B3 ‘t Capproen B1 Dord DeetosSnel-hal (2)
.
Za 30-03-2019 14:00 DeetosSnel C1 Kinderdijk C1 Dord DeetosSnel-hal
Za 30-03-2019 13:00 DeetosSnel C2 Albatros C2 Dord DeetosSnel-hal
Za 30-03-2019 11:00 DeetosSnel C3 Good Luck C2 Dord DeetosSnel-hal (2)
.
Za 30-03-2019 12:00 DeetosSnel D1 Albatros D1 Dord DeetosSnel-hal
Za 30-03-2019 11:00 DeetosSnel D2 Korbatjo D1 Dord DeetosSnel-hal
Za 30-03-2019 09:00 DeetosSnel D4 Maassluis D2 Dord DeetosSnel-hal (2)
.
Za 30-03-2019 10:00 DeetosSnel E2 Movado E1 Dord DeetosSnel-hal
Za 30-03-2019 11:00 PKC E9 DeetosSnel E3 Ppdr PKC-hal (2)
Za 30-03-2019 09:00 Albatros E8 DeetosSnel E4 Zwdr Develsteinhal
.
Za 30-03-2019 09:00 DeetosSnel F1 Sporting Delta F1 Dord DeetosSnel-hal
Za 30-03-2019 09:00 Kinderdijk F1 DeetosSnel F2 Albl Molenzichthal
Za 30-03-2019 10:00 DeetosSnel F3 Movado F2 Dord DeetosSnel-hal
.