Programma 20-21 april

Door:
Aangepast: 16 april, 2019

Onderstaand het volledige wedstrijdprogramma voor de week van zaterdag 20 april en zondag 21 april. ……. ……. ……. …….

SPEELWEEK: 33     (Kalenderweek 16)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Plts Locatie
Za 20-04-2019 15:30 Dalto 1 DeetosSnel 1 Drie De Woerd
Za 20-04-2019 14:00 Dalto 2 DeetosSnel 2 Drie De Woerd
Za 20-04-2019 13:30 DeetosSnel 3 KOAG 2 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Zo 21-04-2019 11:30 DSC 5 DeetosSnel 4 Eind Eindhoven-Noord
Za 20-04-2019 12:00 DeetosSnel 5 Merwede 5 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 20-04-2019 14:30 KCR 8 DeetosSnel 6 Ridd Reyerpark
Za 20-04-2019 13:15 Albatros 8 DeetosSnel 7 Zwdr Develstein
Za 20-04-2019 14:00 Voltreffers 2 DeetosSnel 8 Oost Paterserf (G)
Za 20-04-2019 15:00 DeetosSnel 9 Vriendenschaar 7 naar Za 04-05
Zo 21-04-2019 12:20 DeetosSnel 10 Dubbel Zes 2 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Zo 21-04-2019 13:00 Phoenix 4 DeetosSnel 11 Zoet Van Doornenplantsoen
Zo 21-04-2019 11:00 DeetosSnel 12 Dubbel Zes 3 naar Zo 14-04
Zo 21-04-2019 11:30 Die Haghe 6 DeetosSnel 13 DnHg Baambruggestraat
Zo 21-04-2019 13:40 DeetosSnel 14 Springfield 2 Dord Vorrinklaan (KG-1)
.
Za 20-04-2019 15:00 DeetosSnel A2 Juliana A1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 20-04-2019 13:30 DeetosSnel A3 Gemini A1 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Za 20-04-2019 12:00 DeetosSnel A4 Oranje Wit A4 Dord Vorrinklaan (KG-2)
.
Za 20-04-2019 11:30 DOT (O) B1 DeetosSnel B1 OSS De Rusheuvel
Za 20-04-2019 10:15 Good Luck B1 DeetosSnel B2 Midd Oostplaat
Za 20-04-2019 11:00 GKV B2 DeetosSnel B3 Grch Molenvliet
.
Za 20-04-2019 11:00 DeetosSnel C1 KOAG C1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 20-04-2019 10:00 DeetosSnel C2 Vr’schaar (B) C1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 20-04-2019 11:00 DeetosSnel C3 Conventus C2 Dord Vorrinklaan (KG-2)
.
Do 18-04-2019 18:30 HKC D1 DeetosSnel D1 Hrdx Boven Hardinxveld
Za 20-04-2019 12:00 Keep Fit ’70 D1 DeetosSnel D2 Roos Vierhoeven
Za 20-04-2019 09:15 Oranje Zwart D1 DeetosSnel D3 West Munnikendijk (G)
Za 20-04-2019 09:00 DeetosSnel D4 Vriendenschaar D3 Dord Vorrinklaan (KG-1)
.
Za 20-04-2019 10:15 Merwede E1 DeetosSnel E1 Sldr Thorbeckelaan
Za 20-04-2019 10:00 DeetosSnel E2 Sporting Delta E2 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Za 20-04-2019 10:00 Korbatjo E2 DeetosSnel E3 OudB H.Parkhurstweg (G)
Za 20-04-2019 10:00 Oranje Zwart E1 DeetosSnel E4 West Munnikendijk (G)
.
Za 20-04-2019 09:00 DeetosSnel F1 PKC F2 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Za 20-04-2019 09:00 DeetosSnel F2 Korbatjo F1 naar Wo 08-05
Za 20-04-2019 10:00 DeetosSnel F3 DVS ’69 F2 naar Wo 08-05
.