Programma 12-13 oktober

Door:
Aangepast: 8 oktober, 2019

Onderstaand het volledige wedstrijdprogramma voor de week van zaterdag 12 oktober en zondag 13 oktober. ……. ……. ……. …….

SPEELWEEK: 6     (Kalenderweek 41)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Plts Locatie
Za 12-10-2019 14:00 DeetosSnel 3 KCC 3 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 12-10-2019 12:30 DeetosSnel 4 KOAG 4 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 12-10-2019 17:00 DeetosSnel 5 Sporting Delta 5 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Za 12-10-2019 15:30 DeetosSnel 6 Sporting Delta 6 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Za 12-10-2019 13:45 KCC 7 DeetosSnel 7 CapY Schenkel
Za 12-10-2019 12:30 DeetosSnel 8 PKC 7 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Za 12-10-2019 14:00 DeetosSnel 9 Korbatjo 3 Dord Vorrinklaan (KG-2)
Zo 13-10-2019 12:30 DeetosSnel 10 Movado 5 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Zo 13-10-2019 14:30 Ten Donck 1 DeetosSnel 11 Ridd Reyerpark
Zo 13-10-2019 11:00 DeetosSnel 13 Keep Fit ’70 4 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Zo 13-10-2019 12:00 Fortuna 8 DeetosSnel 14 Delft Kruithuisweg-Oost
Wo 09-10-2019 20:10 Sporting Delta MW2 DeetosSnel MW1 Dord Gravensingel
.
Wo 09-10-2019 19:30 DeetosSnel A1 Nieuwerkerk A1 (beker) Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 12-10-2019 15:30 DeetosSnel A1 PKC A2 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 12-10-2019 12:30 HKC (Ha) A2 DeetosSnel A2 Hrdx Boven Hardinxveld
Za 12-10-2019 11:00 DeetosSnel A3 Tilburg A3 Dord Vorrinklaan (KG-2)
.
Di 08-10-2019 19:30 DeetosSnel B1 Vr’schaar (H) B1 (beker) Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 12-10-2019 12:30 TOP (A) B1 DeetosSnel B1 Arne Van Cittersweg
Za 12-10-2019 09:30 Albatros B2 DeetosSnel B2 Zwdr Develstein
Za 12-10-2019 09:45 DeetosSnel B3 Ventura Sport B1 Dord Vorrinklaan (KG-2)
.
Za 12-10-2019 10:45 Maassluis C1 DeetosSnel C1 Maas Wipperspark
Za 12-10-2019 11:30 Albatros C2 DeetosSnel C2 Zwdr Develstein
Za 12-10-2019 11:30 DeetosSnel C3 Korbatjo C1 Dord Vorrinklaan (KG-1)
Za 12-10-2019 09:30 DeetosSnel C4 Oranje Wit C3 Dord Vorrinklaan (KG-1)
.
Za 12-10-2019 10:00 Oranje Wit D1 DeetosSnel D1 Dord Stadspolders
Za 12-10-2019 09:00 Oranje Wit D2 DeetosSnel D2 Dord Stadspolders
Za 12-10-2019 10:30 DeetosSnel D3 ACKC D2 Dord Vorrinklaan (KG-1)
.
Za 12-10-2019 10:25 HKC (Ha) E1 DeetosSnel E1 Hrdx Boven Hardinxveld
Do 10-10-2019 18:30 HKC (Ha) E2 DeetosSnel E2 Hrdx Boven-Hardinxveld
Za 12-10-2019 09:00 PKC E4 DeetosSnel E2 Ppdr Oostpolder
Za 12-10-2019 09:00 DeetosSnel E3 PKC E8 Dord Vorrinklaan (KG-5)
Za 12-10-2019 10:15 Merwede E6 DeetosSnel E4 Sldr Thorbeckelaan
Za 12-10-2019 10:30 ACKC E2 DeetosSnel E5 Almk De Alm
.
Za 12-10-2019 09:00 Nieuwerkerk F2 DeetosSnel F1 Nwrk De Kleine Vink
Za 12-10-2019 10:00 DeetosSnel F2 Good Luck F1 Dord Vorrinklaan (KG-3)
.