Scheidsrechters

Toewijzing van de scheidsrechters voor de wedstrijden van de zaalcompetitie seizoen 2021-2022.
Je vindt de wedstrijden ook in de app “KNKV Wedstrijdzaken”.

 

Anita Veldman
Za 04-12-2021 09:00 DeetosSnel E2 Oranje Wit E3
Za 18-12-2021 10:00 DeetosSnel E5 Ventura Sport E2
Za 08-01-2022 10:00 DeetosSnel E5 Korbatjo E5
Za 12-02-2022 09:00 DeetosSnel E3 Vriendenschaar E4
Za 19-02-2022 10:00 DeetosSnel E4 Oranje Zwart E1
Arno de Reus
Za 29-01-2022 16:40 DeetosSnel 9 Conventus 3
Za 05-02-2022 14:20 DeetosSnel 6 KCC 8
Za 26-02-2022 11:10 DeetosSnel C3 GKV C3
Bart van Lee
Wo 15-12-2021 20:00 DeetosSnel MW1 Tempo MW1
Björn van Rosmalen
Wo 19-01-2022 20:00 DeetosSnel MW1 Korbatjo MW1
Brend Dingenouts
Za 18-12-2021 09:00 DeetosSnel F2 ACKC F1
Za 19-02-2022 09:00 DeetosSnel F3 Vriendenschaar F4
Za 26-03-2022 09:00 DeetosSnel F1 PKC F2
Corné Vliegenthart
Zo 12-12-2021 12:00 DeetosSnel 11 ALO 5
Zo 03-04-2022 11:00 DeetosSnel 12 Fortuna 7
Danielle van Geenen
Za 04-12-2021 09:00 DeetosSnel E5 ADO E2
Za 15-01-2022 09:00 DeetosSnel E4 DVS ’69 E3
Za 05-02-2022 09:55 DeetosSnel E5 Movado E1
Za 12-02-2022 09:00 DeetosSnel E4 Sporting Delta E4
Za 19-03-2022 10:00 DeetosSnel E5 Albatros E6
Dion Tempelaar
Za 04-12-2021 15:00 DeetosSnel 10 PKC 8
Za 02-04-2022 10:00 DeetosSnel D2 Springfield D2
Ellen van der Aa
Za 15-01-2022 09:00 DeetosSnel F1 SKV F1
Za 05-02-2022 09:00 DeetosSnel F1 ADO F1
Za 19-03-2022 09:00 DeetosSnel F2 DSO (K) F1
Za 02-04-2022 11:05 DeetosSnel F2 PKC F5
Fiona Ruward
Za 18-12-2021 14:05 DeetosSnel C2 Vitesse (Ba) C2
Za 08-01-2022 12:00 DeetosSnel D1 Kinderdijk D2
Za 26-03-2022 12:15 DeetosSnel C3 Oranje Zwart C1
Gerda Post
Za 04-12-2021 09:00 DeetosSnel F1 Sporting Delta F1
Za 22-01-2022 09:00 DeetosSnel F2 Vriendenschaar F3
Za 12-02-2022 09:00 DeetosSnel F2 Juliana F2
Za 12-03-2022 09:00 DeetosSnel F1 Oranje Wit F3
Za 26-03-2022 09:00 DeetosSnel F3 Triade F1
Gert-Jan Kraaijeveld
Za 08-01-2022 15:10 DeetosSnel 10 Merwede 6
Za 29-01-2022 19:05 DeetosSnel 5 PKC 10
Za 19-02-2022 17:45 DeetosSnel 7 GKV 5
Za 26-03-2022 12:10 DeetosSnel 5 Sporting Delta 5
Gijs Kruit
Za 29-01-2022 09:00 DeetosSnel E3 PKC E8
Hugo Mijsbergen
Za 27-11-2021 12:30 DeetosSnel B3 HKC (Ha) B2
Za 11-12-2021 10:00 DeetosSnel D1 Keep Fit ’70 D1
Za 08-01-2022 13:00 DeetosSnel C2 ACKC C1
Za 29-01-2022 14:25 DeetosSnel D1 Oranje Wit D3
Za 05-02-2022 16:35 DeetosSnel 10 Kinderdijk 6
Za 19-02-2022 11:00 DeetosSnel D2 Juliana D2
Za 12-03-2022 11:00 DeetosSnel B3 Kinderdijk B2
Jaco Mathlener
Za 04-12-2021 12:15 DeetosSnel C2 DVS ’69 C1
Za 18-12-2021 20:00 DeetosSnel 5 Kinderdijk 5
Zo 16-01-2022 11:35 DeetosSnel 11 DeetosSnel 12
Zo 06-02-2022 11:35 DeetosSnel 11 Die Haghe 6
Za 19-02-2022 16:30 DeetosSnel 5 Eureka 2
Za 26-03-2022 15:50 DeetosSnel 9 Triade 3
Za 02-04-2022 13:15 DeetosSnel 7 DVS ’69 4
Jamilla Boeré
Za 18-12-2021 13:05 DeetosSnel C3 ADO C2
Za 02-04-2022 11:00 DeetosSnel C2 KOAG C1
Jens de Bruijn
Wo 02-02-2022 20:00 DeetosSnel MW1 Luno MW1
Kevin vd Lingen
Za 04-12-2021 15:50 DeetosSnel 5 Albatros 9
Zo 19-12-2021 12:45 DeetosSnel 12 Movado 5
Zo 13-02-2022 12:00 DeetosSnel 12 ALO 5
Za 19-03-2022 13:30 DeetosSnel 6 Avanti 5
Wo 30-03-2022 20:00 DeetosSnel MW1 Vitesse (Ba) MW1
Zo 03-04-2022 12:35 DeetosSnel 13 Fortuna 8
Marcel Roos
Zo 28-11-2021 11:00 DeetosSnel 12 Dunas 6
Za 04-12-2021 14:35 DeetosSnel 6 Trekvogels 2
Za 29-01-2022 16:40 DeetosSnel 10 GKV 6
Za 19-02-2022 15:25 DeetosSnel 9 Korbatjo 3
Marian Blaset
Za 27-11-2021 09:00 DeetosSnel E1 Albatros E3
Za 22-01-2022 09:00 DeetosSnel E2 Albatros E4
Zo 30-01-2022 11:35 DeetosSnel 14 Achilles (Hg) 8
Zo 20-02-2022 10:15 DeetosSnel 12 HKV/Ons Eibernest 5
Za 26-03-2022 09:00 DeetosSnel E1 Merwede E2
Marielle Hogendoorn
Za 08-01-2022 11:00 DeetosSnel D2 DSO (K) D1
Za 19-02-2022 12:05 DeetosSnel C3 ACKC C3
Za 19-03-2022 09:00 DeetosSnel D2 Albatros D4
Za 02-04-2022 12:10 DeetosSnel C3 DSO (K) C1
Mario Plaisier
Zo 05-12-2021 10:30 DeetosSnel 11 Movado 5
Zo 13-02-2022 10:15 DeetosSnel 13 Sporting Delta 9
Zo 20-02-2022 12:00 DeetosSnel 13 Refleks 7
Za 19-03-2022 13:30 DeetosSnel 9 ACKC 3
Marjolein Naaktgeboren
Za 18-12-2021 10:00 DeetosSnel F3 Voltreffers F1
Za 08-01-2022 10:00 DeetosSnel F1 Merwede F1
Za 05-02-2022 09:55 DeetosSnel F3 ADO F2
Za 19-03-2022 10:00 DeetosSnel F3 Korbatjo F1
Marlies Simpelaar
Za 15-01-2022 09:00 DeetosSnel E3 Oranje Wit E4
Za 29-01-2022 09:00 DeetosSnel E1 Triade E1
Za 19-02-2022 10:00 DeetosSnel E5 DSO (K) E4
Za 19-03-2022 09:00 DeetosSnel E1 PKC E2
Za 02-04-2022 09:00 DeetosSnel E2 HKC (Ha) E2
Martijn Naaktgeboren
Za 18-12-2021 16:25 DeetosSnel 8 ADO 5
Zo 23-01-2022 11:35 DeetosSnel 12 Die Haghe 6
Zo 13-03-2022 13:10 DeetosSnel 11 Fortuna 7
Za 19-03-2022 14:45 DeetosSnel 5 GKV 4
Martijn vd Wiel
Za 08-01-2022 14:00 DeetosSnel 7 Kinderdijk 7
Za 29-01-2022 17:55 DeetosSnel 6 Nieuwerkerk 7
Za 26-03-2022 14:35 DeetosSnel 8 Oranje Zwart 2
Misha Prent
Za 29-01-2022 09:00 DeetosSnel F3 DSO (K) F2
Za 19-02-2022 10:00 DeetosSnel F2 Keep Fit ’70 F1
Nando van Ooijen
Za 15-01-2022 11:00 DeetosSnel B3 Oranje Wit B2
Za 26-03-2022 10:00 DeetosSnel D1 PKC D3
Nout van der Wal
Za 26-02-2022 09:00 DeetosSnel D2 Oranje Wit D4
Wo 16-03-2022 20:00 DeetosSnel MW1 Korbis MW1
Oscar Visser
Zo 12-12-2021 10:15 DeetosSnel 14 ALO 6
Zo 06-02-2022 12:45 DeetosSnel 14 Refleks 6
Zo 27-03-2022 11:30 DeetosSnel 14 Conventus 4
Paul de Gooijer
Zo 23-01-2022 12:45 DeetosSnel 13 Die Haghe 7
Za 19-02-2022 16:35 DeetosSnel 8 Ventura Sport 3
Zo 20-03-2022 11:30 DeetosSnel 12 DeetosSnel 11
Peter Groeneweg
Za 04-12-2021 10:00 DeetosSnel D1 Albatros D3
Za 18-12-2021 12:05 DeetosSnel D2 Scheldevogels D1
Za 22-01-2022 10:00 DeetosSnel C3 Juliana C2
Za 19-02-2022 13:05 DeetosSnel C2 Kinderdijk C2
Za 26-02-2022 10:05 DeetosSnel D1 Juliana D1
Za 26-03-2022 13:20 DeetosSnel B3 ADO B1
Rachelle Koch
Za 05-02-2022 10:55 DeetosSnel C2 Vriendenschaar C2
Raymond Poots
Za 18-12-2021 18:50 DeetosSnel 6 PKC 12
Zo 16-01-2022 12:45 DeetosSnel 14 KZ Danaïden 12
Zo 13-03-2022 11:30 DeetosSnel 14 Sperwers 2
Za 26-03-2022 13:20 DeetosSnel 6 Albatros 6
Remco Lubbelinkhof
Za 27-11-2021 09:00 DeetosSnel E3 DVS ’69 E2
Za 11-12-2021 09:00 DeetosSnel E2 DSO (K) E2
Za 08-01-2022 09:00 DeetosSnel E2 Good Luck E1
Za 22-01-2022 09:00 DeetosSnel E4 PKC E7
Za 05-02-2022 09:00 DeetosSnel E2 Vriendenschaar E3
Za 19-02-2022 09:00 DeetosSnel E1 Kinderdijk E1
Za 12-03-2022 09:00 DeetosSnel E3 ADO E1
Za 02-04-2022 09:00 DeetosSnel E4 GKV E3
Rinse de Ruiter
Za 04-12-2021 11:00 DeetosSnel 8 Albatros 8
Za 29-01-2022 10:00 DeetosSnel B3 Eureka B1
Za 12-02-2022 10:00 DeetosSnel B3 Albatros B3
Za 26-02-2022 11:10 DeetosSnel 10 Koveni 3
Za 19-03-2022 14:45 DeetosSnel 7 Albatros 10
Za 26-03-2022 15:50 DeetosSnel 10 ADO 4
Ron van Gemert
Zo 28-11-2021 12:35 DeetosSnel 13 Dunas 5
Wo 01-12-2021 20:00 DeetosSnel MW1 Reeuwijk MW1
Za 18-12-2021 09:00 DeetosSnel E1 ACKC E1
Zo 20-03-2022 13:10 DeetosSnel 13 Ten Donck 1
Roy Helmos
Za 04-12-2021 13:30 DeetosSnel 9 Oranje Wit 7
Za 29-01-2022 15:30 DeetosSnel 8 KCR 10
Za 05-02-2022 17:45 DeetosSnel 8 PKC 9
Za 26-02-2022 10:00 DeetosSnel 7 Vitesse (Ba) 7
Rutger Struijk
Za 11-12-2021 09:00 DeetosSnel E3 Sporting Delta E3
Za 12-03-2022 09:00 DeetosSnel E2 PKC E4
Stefan Vos
Zo 19-12-2021 11:35 DeetosSnel 13 Movado 6
Twan de Bruijn
Za 18-12-2021 17:35 DeetosSnel 7 Sporting Delta 6
Za 05-02-2022 13:10 DeetosSnel 9 Merwede 7
Walter Bijl
Zo 30-01-2022 12:45 DeetosSnel 11 HKV/Ons Eibernest 5
Zo 27-03-2022 13:10 DeetosSnel 11 Dunas 6

 

DeetosSnel Korfbal