Scheidsrechters

Toewijzing van de scheidsrechters voor de wedstrijden van de 2e veldhelft seizoen 2021-2022.
Je vindt de wedstrijden ook in de app “KNKV Wedstrijdzaken”.

 

Anita Veldman
Za 23-04-2022 10:00 DeetosSnel E3 Vriendenschaar E4
Za 28-05-2022 11:00 DeetosSnel E5 KOAG E2
Arno de Reus
Za 28-05-2022 14:30 DeetosSnel 6 Albatros 7
Bart van Lee
Wo 20-04-2022 20:00 DeetosSnel MW1 Sporting Delta MW1
Björn van Rosmalen
Wo 15-06-2022 20:00 DeetosSnel MW1 ACKC MW1
Brend Dingenouts
Za 23-04-2022 11:00 DeetosSnel F2 Juliana F2
Corné Vliegenthart
Zo 15-05-2022 11:00 DeetosSnel 13 DeetosSnel 14
Daniëlle van Geenen
Za 14-05-2022 10:00 DeetosSnel E5 Albatros E6
Za 11-06-2022 10:00 DeetosSnel E4 Nieuwerkerk E10
Dion Tempelaars
Za 23-04-2022 09:00 DeetosSnel D2 Korbatjo D2
Za 21-05-2022 14:45 DeetosSnel 10 Albatros 10
Ellen van der Aa
Za 28-05-2022 09:30 DeetosSnel F2 Keep Fit ’70 F1
Za 18-06-2022 09:00 DeetosSnel F3 Korbatjo F2
Fiona Ruward
Za 23-04-2022 11:10 DeetosSnel C3 KOAG C2
Za 18-06-2022 10:20 DeetosSnel C2 Kinderdijk C3
Gerda Post
Za 23-04-2022 09:00 DeetosSnel F3 HKC (Ha) F5
Za 14-05-2022 09:00 DeetosSnel F2 DSO (K) F1
Za 28-05-2022 10:30 DeetosSnel F1 GKV F1
Gert-Jan Kraaijeveld
Za 21-05-2022 16:30 DeetosSnel 5 Merwede 5
Za 11-06-2022 17:00 DeetosSnel 5 PKC 9
Gijs Kruit
Za 18-06-2022 09:00 DeetosSnel E3 Oranje Wit E4
Hugo Mijsbergen
Za 21-05-2022 10:30 DeetosSnel B3 Albatros B3
Za 28-05-2022 09:30 DeetosSnel D1 Albatros D2
Za 18-06-2022 09:15 DeetosSnel D2 Kinderdijk D3
Jamilla Boeré
Za 21-05-2022 10:30 DeetosSnel A3 Korbatjo A1
Za 11-06-2022 09:00 DeetosSnel D1 PKC D3
Jens de Bruijn
Wo 01-06-2022 20:00 DeetosSnel MW1 Vriendenschaar MW1
Joost Hofman
Za 18-06-2022 13:40 DeetosSnel 8 Albatros 6
Kevin vd Lingen
Za 14-05-2022 10:30 DeetosSnel 6 Sporting Delta 7
Zo 15-05-2022 12:30 DeetosSnel 11 HKV/Ons Eibernest 5
Marcel Roos
Za 23-04-2022 13:45 DeetosSnel 10 PKC 7
Zo 29-05-2022 11:00 DeetosSnel 11 Sporting Trigon 5
Za 11-06-2022 15:30 DeetosSnel 6 PKC 10
Marian Blaset
Za 14-05-2022 09:00 DeetosSnel E2 Good Luck E1
Za 18-06-2022 10:00 DeetosSnel E1 Vriendenschaar E1
Mariëlle Hogendoorn
Za 28-05-2022 10:35 DeetosSnel C3 Sporting Delta C3
Za 11-06-2022 10:00 DeetosSnel C2 Merwede C2
Mario Plaisier
Za 14-05-2022 13:15 DeetosSnel 9 Oranje Wit 7
Za 11-06-2022 17:00 DeetosSnel 9 Triade 3
Marjolein Naaktgeboren
Za 23-04-2022 10:00 DeetosSnel F1 Juliana F1
Za 18-06-2022 10:00 DeetosSnel F1 Oranje Wit F2
Marlies Simpelaar
Za 23-04-2022 09:00 DeetosSnel E1 Sporting Delta E1
Za 21-05-2022 10:00 DeetosSnel E2 Scheldevogels E1
Za 11-06-2022 09:00 DeetosSnel E5 Korbatjo E4
Martijn Naaktgeboren
Zo 22-05-2022 11:00 DeetosSnel 12 DeetosSnel 11
Za 11-06-2022 14:00 DeetosSnel 7 GKV 4
Martijn van der Wiel
Za 21-05-2022 13:15 DeetosSnel 9 Korbatjo 3
Za 18-06-2022 12:25 DeetosSnel B3 Voltreffers B1
Misha Prent
Za 21-05-2022 09:00 DeetosSnel F3 PKC F6
Nando van Ooijen
Za 14-05-2022 11:00 DeetosSnel D1 Oranje Wit D2
Nout van der Wal
Za 11-06-2022 11:00 DeetosSnel A3 ADO A2
Oscar Visser
Zo 08-05-2022 11:00 DeetosSnel 12 Dunas 5
Zo 19-06-2022 11:00 DeetosSnel 14 Fortuna 8
Paul de Gooijer
Za 28-05-2022 13:00 DeetosSnel 7 DVS ’69 4
Za 18-06-2022 13:40 DeetosSnel 10 ADO 5
Peter Groeneweg
Za 23-04-2022 10:05 DeetosSnel C2 PKC C3
Za 21-05-2022 09:15 DeetosSnel D2 GKV D2
Za 18-06-2022 11:20 DeetosSnel C3 ADO C2
Raymond Poots
Za 14-05-2022 14:45 DeetosSnel 7 Albatros 8
Zo 29-05-2022 12:30 DeetosSnel 13 Conventus 4
Remco Lubbelinkhof
Za 14-05-2022 10:00 DeetosSnel E4 KOAG E1
Za 21-05-2022 09:00 DeetosSnel E3 Vitesse (Ba) E4
Za 11-06-2022 10:00 DeetosSnel E2 Korbatjo E1
Rinse de Ruiter
Za 23-04-2022 11:10 DeetosSnel B3 Keep Fit ’70 B1
Za 14-05-2022 14:45 DeetosSnel A3 Merwede A2
Ron van Gemert
Zo 24-04-2022 12:30 DeetosSnel 14 Movado 6
Zo 08-05-2022 12:30 DeetosSnel 11 KZ Danaïden 8
Za 28-05-2022 10:00 DeetosSnel E1 Albatros E2
Roy Helmos
Za 23-04-2022 12:10 DeetosSnel 8 Oranje Zwart 2
Za 21-05-2022 11:45 DeetosSnel 8 GKV 6
Rutger Struijk
Za 21-05-2022 11:00 DeetosSnel E4 Sporting Delta E4
Stefan Vos
Zo 12-06-2022 11:00 DeetosSnel 14 Die Haghe 6
Twan de Bruijn
Za 14-05-2022 12:00 DeetosSnel 5 Sporting Delta 5
Walter Bijl
Zo 24-04-2022 11:00 DeetosSnel 12 Sporting Trigon 5
Zo 19-06-2022 12:30 DeetosSnel 13 Refleks 7

 

DeetosSnel Korfbal