Verenigingsagenda

 

 

Dag?

Wat ?

Wie?

Waar?

Tijd?

 

 

 

 

 

 

 

JUN

 

 

 

 

Ma

29

Ophalen oud-papier

 

Wielwijk / DordtseH

18.45

 

 

 

 

 

 

 

JUL

 

 

 

 

Wo

08

Ophalen oud-papier

 

Sterrenburg

18.45

Za

11

Ophalen oud-papier

 

Sterrenburg (KCD)

09.00

Za

18

Start zomervakantie (BO)

Scholen

Dordrecht

 

Ma

20

Ophalen oud-papier

Ploeg 3

Binnenstad

19.00

Ma

27

Ophalen oud-papier

 

Wielwijk / DordtseH

18.45

 

 

 

 

 

 

 

AUG

 

 

 

 

Za

08

Ophalen oud-papier

 

Sterrenburg (KCD)

09.00

Za

08

NK Beachkorfbal

 

Scheveningen

Midd

Zo

09

EK Beachkorfbal

 

Scheveningen

Midd

Wo

12

Ophalen oud-papier

 

Sterrenburg

18.45

Do

13

Start training C-selectie

C1/C2

Vorrinklaan

 

Do

13

Start training A-selectie

A1/A2

Vorrinklaan

 

Do

13

Start training 1e selectie

S1/S2

Vorrinklaan

 

Za

15

Trainingsdag E-jeugd?

E-jeugd

Vorrinklaan

n.n.t.b.

Za

15

Trainingsdag D-selectie

D1/D2

Vorrinklaan

n.n.t.b.

Za

15

Trainingsdag C-selectie

C1/C2

Vorrinklaan

n.n.t.b.

Za

15

Trainingsdag B-selectie

B1/B2

Vorrinklaan

n.n.t.b.

Za

15

Trainingsdag A-selectie

A1/A2

Vorrinklaan

n.n.t.b.

Ma

17

Ophalen oud-papier

Ploeg 1

Binnenstad

19.00

Di

18

Start training 2e selectie

S3/S4

Vorrinklaan

20.30

Wo

19

Start training E-selectie

E-jeugd

Vorrinklaan

17.00

Za

22

Oefenwedstrijden Dalto

Selectieteams

Driebergen

Dag

Ma

24

Start training overige teams

 

Vorrinklaan

Avond

Ma

24

Ophalen oud-papier

 

Wielwijk / DordtseH

18.45

Za

29

Oefenwedstrijden veld

Alle teams

Thuis en Uit

Dag

Za

29

Join the Club

Alle leden

Sporthal

Middag

Za

29

City Swim Dordrecht

 

Binnenstad

Middag

Za

29

OEF: S1/2

DeetosSnel 1 en 2

Vorrinklaan

Middag

Zo

30

Einde zomervakantie

Scholen

Dordrecht

 

Ma

31

Start schooljaar

Scholen

Dordrecht

 

 

 

 

 

 

 

 

SEPT

 

 

 

 

Za

05

Start trainingen Kangoeroes

Kangoeroes

Vorrinklaan

09.00

Za

05

Start veldcompetitie

 

Vorrinklaan

Dag

Di

 

Beker B-jeugd 1e ronde

DS B1 vrijgesteld

n.n.t.b.

19.30

Wo

 

Beker A-jeugd 1e ronde

DS A1 vrijgesteld

n.n.t.b.

19.30

Wo

09

Ophalen oud-papier

 

Sterrenburg

18.45

Za

12

Ophalen oud-papier

 

Sterrenburg (KCD)

09.00

Za

 

Start Grote Club actie

 

Nederland

Dag

Ma

21

Ophalen oud-papier

Ploeg 2

Binnenstad

19.00

Di

 

Beker B-jeugd 2e ronde

Beker B-jeugd 2e ronde

n.n.t.b.

19.30

Wo

 

Beker A-jeugd 2e ronde

Beker A-jeugd 2e ronde

n.n.t.b.

19.30

Ma

28

Ophalen oud-papier

 

Wielwijk / DordtseH

18.45

 

 

 

 

 

 

 

OKT

 

 

 

 

Vr

 

Klaverjassen (start)

Klaverjassers

Sponsorhome

20.00

Za

 

Week v.d. scheidsrechter

 

Nederland

 

Di

06

Beker B-jeugd 1/4-fin.

Beker B-jeugd 1/4-fin.

n.n.t.b.

19.30

Wo

07

Beker A-jeugd 1/4-fin.

Beker A-jeugd 1/4-fin.

n.n.t.b.

19.30

Za

10

Ophalen oud-papier

 

Sterrenburg (KCD)

09.00

Za

 

Week v.d. scheidsrechter

 

Nederland

 

D-Z

 

European Korfball Ch. U21

Talent TeamNL

 

5 Dgn

Wo

14

Ophalen oud-papier

 

Sterrenburg

18.45

Ma

19

Start herfstvakantie

Scholen

Dordrecht

 

Ma

19

Ophalen oud-papier

Ploeg 3

Binnenstad

19.00

Di

20

Herfstkamp

Jeugd

Loon op Zand

09.00

Di

20

Districtentoernooi

ZW<19, ZW<17

OW – Dordrecht

Dag

Wo

21

Herfstkamp

Jeugd

Loon op Zand

 

Wo

21

RTC-pre-challenge

RTC’s <15 (8 teams)

DeetosSnel – Dordt

10-16

Wo

21

RTC-pre-challenge

RTC’s <15 (8 teams)

Hoogeveen

10-16

Do

22

Herfstkamp

Jeugd

Loon op Zand

 

Vr

23

Herfstkamp

Jeugd

Loon op Zand

 

Ma

26

Ophalen oud-papier

 

Wielwijk / DordtseH

18.45

Wo

28

Schoolkorfbal

Basisonderwijs, grp 3-4

n.n.t.b.

middag

 

 

 

 

 

 

 

NOV

 

 

 

 

Vr

 

Jaarvergadering (JAV)

Alle leden

Sportcafé (kantine)

19.30

Vr

06

Start zaalcompetitie (R)KL

 

Nederland

 

Za

07

Oefenwedstrijden KCR

Alle teams

Dordt/Ridderkerk

Dag

Wo

11

Ophalen oud-papier

 

Sterrenburg

18.45

Za

14

Ophalen oud-papier

 

Sterrenburg (KCD)

09.00

Za

14

Intocht Sinterklaas

 

Binnenstad Dordt

Dag

Za

14

Oefenwedstrijden Dalto

Selectieteams

DeetosSnel-hal

Dag

Za

14

Start zaalcompetitie (R)HK

DeetosSnel 1 en 2

Nederland

 

Za

14

DeetosSnel – Unitas

DeetosSnel 1

DeetosSnel-hal

20.00

Ma

16

Ophalen oud-papier

Ploeg 1

Binnenstad

19.00

Wo

18

Pietenmiddag

Jeugd (E/F/KK)

Sporthal

15.00

Za

21

Start zaalcompetitie

Overige teams

DeetosSnel-hal

Dag

Za

21

Oost Arnhem – DeetosSnel

DeetosSnel 1

Arnhem

??.??

Zo

22

Sinterklaas Beweegfeest

Dordtenaren

Sporthal

Dag

Ma

23

Ophalen oud-papier

 

Wielwijk / DordtseH

18.45

Vr

27

Sinterklaasavond

ABCD-jeugd

Sportcafé

19.30

Za

28

DeetosSnel – Avanti

DeetosSnel 1

DeetosSnel-hal

20.00

 

 

 

 

 

 

 

DEC

 

 

 

 

Za

05

Tempo – DeetosSnel

DeetosSnel 1

Alphen a/d Rijn

??.??

Wo

09

Ophalen oud-papier

 

Sterrenburg

18.45

Wo

 

Dordt Sport Verkiezing

 

Stadhuis Dordrecht

Avond

V-Z

11-13

Kerstmarkt Dordrecht

 

Binnenstad Dordt

3 Dgn

Za

12

Ophalen oud-papier

 

Sterrenburg (KCD)

09.00

Za

12

DeetosSnel – Mid Fryslan

DeetosSnel 1

DeetosSnel-hal

20.00

Za

19

Start kerstvakantie

Scholen

Dordrecht

 

Za

19

DeetosSnel – Wageningen

DeetosSnel 1

DeetosSnel-hal

20.00

Ma

21

Ophalen oud-papier

Ploeg 2

Binnenstad

19.00

Vr

25

1e Kerstdag

 

 

 

Za

26

2e Kerstdag

 

 

 

27

– 30

Korfbalchallenge

oa TeamNL,Talenteam

Topsporthal R’dam

Avond

Zo

27

Talentenchallenge <19

ZuidWest <18

Topsporthal R’dam

09-18

Ma

28

Talentenchallenge <19

ZuidWest <18

Topsporthal R’dam

09-17

Ma

28

Talentenchallenge <15

RTC’s <15

Topsporthal R’dam

09-18

Ma

28

Ophalen oud-papier

 

Wielwijk / DordtseH

18.45

Di

29

Talentenchallenge <13

RTC’s <13

Topsporthal R’dam

09-18

Di

29

Talentenchallenge <17

ZuidWest <17

Topsporthal R’dam

09-18

Wo

30

Talentenchallenge <17

ZuidWest <17

Topsporthal R’dam

09-17

Do

31

Oudejaarsavond

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JAN

 

 

 

 

Vr

01

Nieuwjaarsdag

 

 

 

Ma

04

Hervatting trainingen

Alle teams

DeetosSnel-hal

Week

 

 

IKF Europa Cup

 

n.n.t.b.

3 Dgn

Za

09

Wageningen – DeetosSnel

DeetosSnel 1

Wageningen

??.??

Za

16

Unitas – DeetosSnel

DeetosSnel 1

Harderwijk

??.??

Za

23

DeetosSnel – Sparta (Zw)

DeetosSnel 1

DeetosSnel-hal

20.00

Za

30

DeetosSnel – Oost Arnhem

DeetosSnel 1

DeetosSnel-hal

20.00

 

 

 

 

 

 

 

FEB

 

 

 

 

Za

06

Avanti – DeetosSnel

DeetosSnel 1

Pijnacker

??.??

Za

13

DeetosSnel – Tempo

DeetosSnel 1

DeetosSnel-hal

20.00

Za

20

NK Beachkorfbal

Open inschrijving

Aalsmeer

11-15u

Ma

24

Start voorjaarsvakantie

Scholen

Dordrecht

 

Za

27

Sparta (Zw) – DeetosSnel

DeetosSnel 1

Zwolle

??.??

 

 

 

 

 

 

 

MRT

 

 

 

 

Za

 

Sportplezier – Broodmaaltijd

Teams (A/KK)

Vorrinklaan

Dag

Vr

 

NL Doet

Nederland

Vorrinklaan

Dag

Za

 

NL Doet

Nederland

Vorrinklaan

Dag

Za

06

Mid Fryslan – DeetosSnel

DeetosSnel 1

Grou

??.??

Za

13

Play-offs hoofdklasse (1/3)

Play-offs HK (1/3)

 

 

Za

20

Kwartfinales HK B-jeugd

 

 

 

Za

20

Play-offs hoofdklasse (2/3)

Play-offs HK (2/3)

 

 

Di

23

Play-offs hoofdklasse (3/3)

Play-offs HK (3/3)

 

 

Za

27

Halve finales HK B-jeugd

 

 

 

Za

27

Hoofdklasse-finale

 

Papendrecht

20.00

Wo

31

Paastraining

Jeugd (F/KK)

Vorrinklaan

15.00

Wo

31

Play-downs KL-HK (1/3)

Verliezer HK – KL nr.9

Bij HK

20.30

 

 

 

 

 

 

 

APR

 

 

 

 

Vr

02

Dordtse Sportfestijn

Dordt Sport

Sportboulevard

12.00

Za

03

Welpentoernooi

F-teams

Papendrecht

09-14u

Za

03

Oefenwedstrijden veld

Diverse teams

Vorrinklaan / Uit

Dag

Za

03

Zaalfinale HK B-jeugd

 

n.n.t.b.

??.??

Za

03

Eindtoernooi B-jeugd 1e kl

 

n.n.t.b.

Dag

Za

03

KvN HK C-jeugd

 

n.n.t.b.

Dag

Za

03

Eindtoernooi C-jeugd 1e kl

 

n.n.t.b.

Dag

Za

03

KvN HK D-jeugd

 

n.n.t.b.

Dag

Za

03

Play-downs KL-HK (2/3)

KL nr.9 – verliezer HK

Bij KL

20.00

Zo

04

Pasen

 

 

Dag

Ma

05

Pasen

 

 

Dag

Wo

07

Play-downs KL-HK (3/3)

Verliezer HK – KL nr.9

Bij HK

20.30

Za

10

Oefenwedstrijden veld

Diverse teams

Vorrinklaan / Uit

Dag

Za

10

Zaalfinales

 

Ahoy – Rotterdam

 

Za

10

 

A-hoofdklasse

Ahoy – Rotterdam

13.45

Za

10

 

Korfbal League

Ahoy – Rotterdam

16.00

V-Z

 

Open EK U19

Oranje <19

Leeuwarden

3 Dgn

Za

17

Hervatting veldcompetitie

 

Vorrinklaan

Dag

Vr

23

Koningsspelen

Scholen

Sporthal / Velden

Dag

Ma

26

Start meivakantie

Scholen

Dordrecht

 

Di

27

Koningsdag

 

Nederland

Dag

 

 

 

 

 

 

 

MEI

 

 

 

 

Di

04

Dodenherdenking

 

 

20.00

Wo

05

Bevrijdingsdag

 

 

Dag

Wo

05

Beker B-jeugd 1/2-fin.

Beker B-jeugd 1/2-fin.

 

19.30

Wo

05

Beker A-jeugd 1/2-fin.

Beker A-jeugd 1/2-fin.

 

19.30

Wo

12

Schoolkorfbal

Basisonderwijs

Vorrinklaan

13.30

Do

13

Hemelvaartsdag

 

 

Dag

Do

13

RTC-toernooi U15

RTC’s U15

Kampen

Dag

Do

13

Districtentoernooi U17

ZuidWest U17

Nijverdal

Dag

Do

13

Districtentoernooi U19

ZuidWest U19

Nijverdal

Dag

Vr

14

Bosdag

Jeugd (D/E/F/KK)

Oosterhout

Dag

Zo

 

Afsluiting klaverjassen

 

Sponsorhome

18.00

Ma

17

Start examenperiode

VO

Nederland

2 Wkn

Di

 

Beker B-jeugd, finale

Beker B-jeugd, finale

Movado

19.00

Di

 

Beker A-jeugd. finale

Beker A-jeugd. finale

Movado

20.30

Wo

 

Schoolkorfbal (finales)

Basisonderwijs

Movado

Middag

Zo

23

Pinksteren

 

 

Dag

Ma

24

Pinksteren

 

 

Dag

Ma

24

Pinkstertoernooi Tempo

 

Alphen a/d Rijn

Dag

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JUN

 

 

 

 

Di

01

Einde examenperiode

VO

Nederland

2 Wkn

Di

03

Jeugd-Avond-Vierdaagse

Jeugd

Dordrecht

18.15

Wo

04

Jeugd-Avond-Vierdaagse

Jeugd

Dordrecht

Avond

Do

05

Jeugd-Avond-Vierdaagse

Jeugd

Dordrecht

Avond

Vr

06

Jeugd-Avond-Vierdaagse

Jeugd

Dordrecht

Avond

Vr

11

Kruisfinale Res. Ereklasse

 

Bij nummers 1

 

Za

12

Halve finale C-hoofdklasse

 

n.n.t.b.

 

Za

12

Halve finale B-hoofdklasse

 

n.n.t.b.

 

Za

12

Kruisfinale A-hoofdklasse

 

Bij nummers 1

 

Za

12

Kruisfinale Ereklasse

 

Bij nummers 1

 

Wo

16

Uitslag eindexamens

VO

Nederland

Middag

Wo

 

Training nieuwe F

Nieuwe F

Vorrinklaan

16.00

Do

 

Training nieuwe A/B/C/D/E

Nieuwe A/B/C/D/E

Vorrinklaan

Avond

Di

 

Training nieuwe A/B/C/D/F

Nieuwe A/B/C/D/F

Vorrinklaan

Avond

Wo

 

Training nieuwe E

Nieuwe E

Vorrinklaan

Middag

Vr

18

Finale Reserve Ereklasse

Finale Res. Ereklasse

VZOD Kudelstaart

20.00

Za

19

Jeugdtoernooi Vr’schaar

Nieuwe E/F-jeugd

Hardinxveld-G’dam

Ocht

Za

19

Eindtoernooi B-jeugd 1e kl

 

Zeewolde

Dag

Za

19

Eindtoernooi C-jeugd 1e kl

 

Utrecht

Dag

Za

19

NK D-jeugd

 

Sibculo

Dag

Za

19

Nationale Korfbaldag

 

De Lier

Dag

Za

19

NKD, finale C

Finale C

De Lier

12.00

Za

19

NKD, finale B

Finale B

De Lier

14.00

Za

19

NKD, finale A

Finale A

De Lier

16.00

Za

19

NKD, finale Ereklasse

Finale Ereklasse

De Lier

18.00

Za

26

Slotdag DeetosSnel

Alle leden

Vorrinklaan

Dag

Za

26

Slotdag – Koppelschieten

Alle leden

Vorrinklaan

Middag

Za

26

Slotdag – BBQ

Alle leden

Vorrinklaan

Avond

Z-Z

26-27

Korfball World Cup U17

Oranje <17

Eindhoven

2 Dgn