Verenigingsagenda

 

 

 

Dag?

Wat?

Wie?

Waar?

Tijd?

 

 

 

 

 

 

 

JUL

Wat?

Wie?

Waar?

Tijd?

Za

02

Slotdag DeetosSnel

Alle leden

Vorrinklaan

Dag

Za

02

Slotdag – Koppelschieten

Alle leden

Vorrinklaan

Middag

Za

09

Start zomervakantie (BO)

Scholen

Dordrecht

 

Za

09

Ophalen oud-papier

 

Sterrenburg (KCD)

09.00

Wo

13

Ophalen oud-papier

 

St’burg – Maanplein

18.45

Ma

18

Ophalen oud-papier

 

Wilgenwende

18.30

Ma

25

Ophalen oud-papier

 

Wielwijk / DordtseH

18.45

 

 

 

 

 

 

 

AUG

Wat?

Wie?

Waar?

Tijd?

Wo

10

Ophalen oud-papier

 

St’burg – Maanplein

18.45

Za

13

Ophalen oud-papier

 

Sterrenburg (KCD)

09.00

Za

13

Trainingsdag D-jeugd

D-jeugd

Vorrinklaan

08.45

Za

13

Trainingsdag C-selectie

C1/C2

Vorrinklaan

10.30

Za

13

Trainingsdag B-selectie

B1/B2

Vorrinklaan

11.30

Za

13

Trainingsdag A-selectie

A1/A2

Vorrinklaan

11.30

Ma

15

Ophalen oud-papier

 

Wilgenwende

18.30

Di

16

Start training 1e selectie

S1/S2

Vorrinklaan

19.30

Di

16

Start training 2e selectie

S3/S4

Vorrinklaan

20.30

Wo

17

Start training E-jeugd

E-jeugd

Vorrinklaan

17.00

Vr

19

Einde zomervakantie

Scholen

Dordrecht

 

Za

20

NK Beachkorfbal

 

Scheveningen

Middag

Ma

22

Start schooljaar

Scholen

Dordrecht

 

Ma

22

Start training overige teams

 

Vorrinklaan

Avond

Ma

22

Ophalen oud-papier

 

Wielwijk / DordtseH

18.45

Za

27

Oefenwedstrijden Tempo

Selectieteams

Alphen a/d Rijn

Dag

Za

27

Start training Kangoeroes

Kangoeroes

Vorrinklaan

09.00

Za

27

Join the Club

Alle jeugdleden

Sporthal

Middag

Za

27

OEF: S1/2

DeetosSnel 1 en 2

Vorrinklaan

Middag

 

 

 

 

 

 

 

SEPT

Wat?

Wie?

Waar?

Tijd?

Za

03

Oefenwedstrijden veld

Alle teams

Thuis en Uit

Dag

Za

03

Jeugdtoernooi Albatros

EF-jeugd

Zwijndrecht

09-11

Za

03

Jeugdtoernooi Albatros

D-jeugd

Zwijndrecht

12-14

Za

10

Ophalen oud-papier

 

Sterrenburg (KCD)

09.00

Za

10

Start veldcompetitie

Overige teams

Vorrinklaan

Dag

Za

10

Start veldcompetitie S1/S2

DeetosSnel 1 en 2

Vorrinklaan

Dag

Za

10

DeetosSnel 1 – XXX 1

DeetosSnel 1

Vorrinklaan

16.00

Wo

14

Ophalen oud-papier

 

St’burg – Maanplein

18.45

Za

17

Start Grote Club actie

 

Nederland

Dag

Za

17

XXX 1 – DeetosSnel 1

DeetosSnel 1

Extern

15.30

Ma

19

Ophalen oud-papier

 

Wilgenwende

18.30

Di

20

Beker B-jeugd 1e ronde

DS B1 vrijgesteld

n.n.t.b.

19.30

Wo

21

Beker A-jeugd 1e ronde

DS A1 vrijgesteld

n.n.t.b.

19.30

D-Z

 

European Korfball Ch. U21

Talent TeamNL

Frankrijk

3 Dgn

Za

24

Week v.d. scheidsrechter

 

Nederland

Week

Ma

26

Ophalen oud-papier

 

Wielwijk / DordtseH

18.45

 

 

 

 

 

 

 

OKT

Wat?

Wie?

Waar?

Tijd?

Zo

02

Klaverjassen (start)

Klaverjassers

Sportcafé

 

Zo

02

Week v.d. scheidsrechter

 

Nederland

Week

Di

04

Beker B-jeugd 2e ronde

Beker B-jeugd 2e ronde

n.n.t.b.

19.30

Wo

05

Beker A-jeugd 2e ronde

Beker A-jeugd 2e ronde

n.n.t.b.

19.30

Za

08

Ophalen oud-papier

 

Sterrenburg (KCD)

09.00

Wo

12

Schoolkorfbal

Basisonderwijs, grp 3-4

DeetosSnel-hal

middag

Wo

12

Ophalen oud-papier

 

St’burg – Maanplein

18.45

Ma

17

Ophalen oud-papier

 

Wilgenwende

18.30

Ma

24

Herfstvakantie

Scholen

Nederland (Mid)

5 Dgn

Ma

24

Ophalen oud-papier

 

Wielwijk / DordtseH

18.45

M-Z

24-29

European Korfball Ch.

TeamNL

n.n.t.b.

5 Dgn

Di

25

Herfstkamp

Jeugd

Loon op Zand

09.00

Di

25

Districtentoernooi

ZW<19, ZW<17

n.n.t.b.

Dag

Di

25

Beker B-jeugd 1/4-fin.

Beker B-jeugd 1/4-fin.

Gravensingel

19.30

Wo

26

Herfstkamp

Jeugd

Loon op Zand

 

Wo

26

RTC-pre-challenge

RTC’s <15 (4 teams)

n.n.t.b.

10-16

Wo

26

Beker A-jeugd 1/4-fin.

Beker A-jeugd 1/4-fin.

n.n.t.b.

19.30

Do

27

Herfstkamp

Jeugd

Loon op Zand

 

Vr

28

Herfstkamp

Jeugd

Loon op Zand

 

Ma

31

Start zaaltrainingen

 

DeetosSnel-hal

 

 

 

 

 

 

 

 

NOV

Wat?

Wie?

Waar?

Tijd?

Wo

09

Ophalen oud-papier

 

St’burg – Maanplein

18.45

Vr

11

Start zaalcompetitie (R)KL

 

Nederland

 

Vr

 

Jaarvergadering (JAV)

Alle leden

Sportcafé (kantine)

19.30

Za

12

Ophalen oud-papier

 

Sterrenburg (KCD)

09.00

Za

12

Intocht Sinterklaas

 

Binnenstad Dordt

Dag

Za

12

Start zaalcompetitie (R)TK

 

Nederland

 

Za

12

Oefenwedstrijden intern

Selectieteams

DeetosSnel-hal

Dag

Za

19

Oefenwedstrijden intern

Alle teams

DeetosSnel-hal

Dag

Ma

21

Ophalen oud-papier

 

Wilgenwende

18.30

Wo

23

Pietenmiddag

Jeugd (E/F/KK)

Sporthal

15.00

Vr

25

Sinterklaasavond

ABCD-jeugd

Sportcafé

19.30

Za

26

Start zaalcompetitie (R)HK

DeetosSnel 1 en 2

Nederland

 

Za

26

Start zaalcompetitie

Overige teams

DeetosSnel-hal

Dag

Ma

28

Ophalen oud-papier

 

Wielwijk / DordtseH

18.45

 

 

 

 

 

 

 

DEC

Wat?

Wie?

Waar?

Tijd?

Wo

 

Dordt Sport Verkiezing

 

Stadhuis Dordrecht

Avond

V-Z

09-11

Kerstmarkt Dordrecht

 

Binnenstad Dordt

3 Dgn

Za

10

Ophalen oud-papier

 

Sterrenburg (KCD)

09.00

Wo

14

Ophalen oud-papier

 

St’burg – Maanplein

18.45

Ma

19

Ophalen oud-papier

 

Wilgenwende

18.30

Vr

23

Start kerstvakantie

Scholen

Dordrecht

 

Za

24

Kerstavond

 

 

 

Zo

25

1e Kerstdag

 

 

 

Ma

26

2e Kerstdag

 

 

 

27

– 30

Korfbalchallenge

oa TeamNL,Talenteam

Topsporthal R’dam

Avond

Di

27

Talentenchallenge <19

ZuidWest <18

Topsporthal R’dam

09-18

Wo

28

Talentenchallenge <19

ZuidWest <18

Topsporthal R’dam

09-17

Wo

28

Talentenchallenge <15

RTC’s <15

Topsporthal R’dam

09-18

Do

29

Talentenchallenge <15

RTC’s <15

Topsporthal R’dam

09-18

Do

29

Talentenchallenge <17

ZuidWest <17

Topsporthal R’dam

09-18

Do

29

Ophalen oud-papier

 

Wielwijk / DordtseH

18.45

Vr

30

Talentenchallenge <17

ZuidWest <17

Topsporthal R’dam

09-17

Za

31

Oudejaarsavond

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JAN

Wat?

Wie?

Waar?

Tijd?

Zo

01

Nieuwjaarsdag

 

 

 

Ma

02

Hervatting trainingen

Alle teams

DeetosSnel-hal

Week

Zo

08

Einde kerstvakantie

Scholen

Dordrecht

 

 

 

 

 

 

 

 

FEB

Wat?

Wie?

Waar?

Tijd?

D-Z

23

IKF Europa Cup

 

Papendrecht

3 Dgn

Za

25

NK Beachkorfbal

Open inschrijving

Aalsmeer

11-15u

Ma

27

Start voorjaarsvakantie

Scholen

Dordrecht

 

 

 

 

 

 

 

 

MRT

Wat?

Wie?

Waar?

Tijd?

Zo

05

Einde voorjaarsvakantie

Scholen

Dordrecht

 

Vr

 

NL Doet

Nederland

Vorrinklaan

Dag

Za

 

NL Doet

Nederland

Vorrinklaan

Dag

Za

 

Sportplezier – Broodmaaltijd

Teams (A/KK)

Vorrinklaan

Dag

Za

25

Play-offs tussenklasse (1/3)

Play-offs TK (1/3)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

APR

Wat?

Wie?

Waar?

Tijd?

Za

01

Play-offs tussenklasse (2/3)

Play-offs TK (2/3)

 

 

Di

04

Play-offs tussenklasse (3/3)

Play-offs TK (3/3)

 

 

Wo

05

Paastraining

Jeugd (F/KK)

Vorrinklaan

15.00

Za

08

Welpentoernooi

F-teams

Papendrecht

09-14u

Za

08

Oefenwedstrijden veld

Diverse teams

Vorrinklaan / Uit

Dag

Za

08

Eindtoernooi B-jeugd 1e kl

 

n.n.t.b.

Dag

Za

08

KvN HK C-jeugd

 

n.n.t.b.

Dag

Za

08

Eindtoernooi C-jeugd 1e kl

 

n.n.t.b.

Dag

Za

08

KvN HK D-jeugd

 

n.n.t.b.

Dag

Za

08

Hoofdklasse-finale

 

Papendrecht

20.00

Zo

09

Pasen

 

 

Dag

Ma

10

Pasen

 

 

Dag

V-Z

 

Open EK U19

Oranje <19

Leeuwarden

3 Dgn

Wo

12

Play-downs KL-TK (1/3)

Verliezer TK – KL nr.9

Bij TK

20.30

Vr

14

Dordtse Sportfestijn

Dordt Sport

Sportboulevard

12.00

Za

15

Oefenwedstrijden veld

Diverse teams

Vorrinklaan / Uit

Dag

Za

15

Play-downs KL-TK (2/3)

KL nr.9 – verliezer TK

Bij KL

20.00

Za

15

Halve finales HK B-jeugd

 

 

 

Za

15

Zaalfinale HK B-jeugd

 

n.n.t.b.

??.??

Za

15

Zaalfinales

 

Ahoy – Rotterdam

 

Za

15

 

A-hoofdklasse

Ahoy – Rotterdam

13.45

Za

15

 

Korfbal League

Ahoy – Rotterdam

16.00

Wo

19

Play-downs KL-TK (3/3)

Verliezer TK – KL nr.9

Bij TK

20.30

Vr

21

Koningsspelen

Scholen

Sporthal / Velden

Dag

Za

22

Hervatting veldcompetitie

 

Vorrinklaan

Dag

Di

25

Beker B-jeugd 1/2-fin.

Beker B-jeugd 1/2-fin.

 

19.30

Wo

26

Beker A-jeugd 1/2-fin.

Beker A-jeugd 1/2-fin.

 

19.30

Do

27

Koningsdag

 

Nederland

Dag

 

 

 

 

 

 

 

MEI

Wat?

Wie?

Waar?

Tijd?

Ma

01

Start meivakantie

Scholen

Dordrecht

 

Do

04

Dodenherdenking

 

 

20.00

Vr

05

Bevrijdingsdag

 

 

Dag

Zo

 

Afsluiting klaverjassen

 

Sponsorhome

18.00

Di

09

Beker B-jeugd 1/2-fin.

Beker B-jeugd 1/2-fin.

 

19.30

Wo

10

Beker A-jeugd 1/2-fin.

Beker A-jeugd 1/2-fin.

 

19.30

Do

11

Start examenperiode

VO

Nederland

2 Wkn

Wo

17

Schoolkorfbal

Basisonderwijs

Vorrinklaan

13.30

Do

18

Hemelvaartsdag

 

 

Dag

Do

18

RTC-toernooi U15

RTC’s U15

n.n.t.b.

Dag

Do

18

Districtentoernooi U17

ZuidWest U17

n.n.t.b.

Dag

Do

18

Districtentoernooi U19

ZuidWest U19

n.n.t.b.

Dag

Vr

19

Bosdag

Jeugd (D/E/F/KK)

Oosterhout

Dag

Zo

28

Pinksteren

 

 

Dag

Ma

28

Pinksteren

 

 

Dag

Ma

28

Pinkstertoernooi Tempo

 

Alphen a/d Rijn

Dag

Di

30

Einde examenperiode

VO

Nederland

2 Wkn

Wo

31

Schoolkorfbal

Basisonderwijs

Vorrinklaan

13.30

 

 

 

 

 

 

 

JUN

Wat?

Wie?

Waar?

Tijd?

Di

06

Jeugd-Avond-Vierdaagse

Jeugd

Dordrecht

18.15

Wo

07

Jeugd-Avond-Vierdaagse

Jeugd

Dordrecht

Avond

Do

08

Jeugd-Avond-Vierdaagse

Jeugd

Dordrecht

Avond

Vr

09

Jeugd-Avond-Vierdaagse

Jeugd

Dordrecht

Avond

Wo

31

Beker B-jeugd, finale

Beker B-jeugd. finale

n.n.t.b.

19.15

Wo

31

Beker A-jeugd. finale

Beker A-jeugd. finale

n.n.t.b.

20.30

Vr

02

Kruisfinale Res. Ereklasse

 

Bij nummers 1

 

Za

03

Kruisfinale Ereklasse

 

Bij nummers 1

 

Vr

09

Finale Reserve Ereklasse

Finale Res. Ereklasse

 

20.00

Za

10

NKD, finale Ereklasse

Finale Ereklasse

 

18.00

Wo

15

Uitslag eindexamens

VO

Nederland

Middag

Za

17

Halve finale C-hoofdklasse

 

n.n.t.b.

 

Za

17

Halve finale B-hoofdklasse

 

n.n.t.b.

 

Za

17

Kruisfinale A-hoofdklasse

 

Bij nummers 1

 

Wo

21

Training nieuwe F

Nieuwe F

Vorrinklaan

16.00

Wo

21

Training nieuwe E

Nieuwe E

Vorrinklaan

17.00

Wo

21

Training nieuwe D

Nieuwe D

Vorrinklaan

18.00

Vr

23

Training nieuwe D

Nieuwe D

Vorrinklaan

18.00

Za

24

Jeugdtoernooi Vr’schaar

Nieuwe E/F-jeugd

Hardinxveld-G’dam

Ocht

Za

24

Eindtoernooi B-jeugd 1e kl

 

 

Dag

Za

24

Eindtoernooi C-jeugd 1e kl

 

 

Dag

Za

24

NK D-jeugd

 

 

Dag

Za

24

Nationale Korfbaldag

 

 

Dag

Za

24

NKD, finale C

Finale C

 

12.00

Za

24

NKD, finale B

Finale B

 

14.00

Za

24

NKD, finale A

Finale A

 

16.00

Z-Z

25-26

Korfball World Cup U17

Oranje <17

Eindhoven

2 Dgn

M-V

26

Laatste trainingsweek

Met de oude groepen

Vorrinklaan

Week

 

 

 

 

 

 

 

 

DeetosSnel Korfbal