|
Dag? |
Wat? |
Wie? |
Waar? |
Tijd? |
|
|
|
|
|
|
|
DEC |
Wat? |
Wie? |
Waar? |
Tijd? |
Za |
02 |
DeetosSnel 1 – Nieuwerkerk |
DeetosSnel 1 |
DeetosSnel-hal |
20.00 |
Di |
|
Trekking Grote Clubactie |
|
|
|
Za |
09 |
Ophalen oud-papier |
|
Sterrenburg 2 |
09.00 |
Za |
09 |
Sp.Delta – DeetosSnel 1 |
DeetosSnel 1 |
Gravensingel |
19.45 |
Ma |
11 |
Jaarvergadering (JAV-2) |
Alle leden |
Sportcafé (kantine) |
19.30 |
Wo |
13 |
Ophalen oud-papier |
|
Sterrenburg 1 |
18.30 |
Za |
16 |
DeetosSnel 1 – Valto |
DeetosSnel 1 |
DeetosSnel-hal |
20.00 |
Za |
16 |
X-mas party |
|
Sportcafé |
21.30 |
Ma |
18 |
Ophalen oud-papier |
|
Wilgenwende |
18.30 |
Vr |
22 |
Start kerstvakantie |
Scholen |
Dordrecht |
|
Zo |
24 |
Kerstavond |
|
|
|
Ma |
25 |
1e Kerstdag |
|
|
|
Di |
26 |
2e Kerstdag |
|
|
|
27 |
– 30 |
Korfbalchallenge |
oa TeamNL,Talenteam |
Topsporthal R’dam |
Avond |
Wo |
27 |
Talentenchallenge <17 |
ZuidWest <17 |
Topsporthal R’dam |
09-18 |
Do |
28 |
Talentenchallenge <17 |
ZuidWest <17 |
Topsporthal R’dam |
09-17 |
Do |
28 |
Talentenchallenge <15 |
RTC’s <15 |
Topsporthal R’dam |
09-18 |
Vr |
29 |
Talentenchallenge <19 |
ZuidWest <19 |
Topsporthal R’dam |
09-18 |
Vr |
29 |
Ophalen oud-papier |
|
Wielwijk / DordtseH |
18.30 |
Za |
30 |
Talentenchallenge <19 |
ZuidWest <19 |
Topsporthal R’dam |
09-17 |
Za |
30 |
Talentenchallenge <15 |
RTC’s <15 |
Topsporthal R’dam |
09-18 |
Zo |
31 |
Oudejaarsavond |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
JAN |
Wat? |
Wie? |
Waar? |
Tijd? |
Ma |
01 |
Nieuwjaarsdag |
|
|
|
Zo |
07 |
Einde kerstvakantie |
Scholen |
Dordrecht |
|
Ma |
08 |
Hervatting trainingen |
Alle teams |
DeetosSnel-hal |
Week |
Za |
13 |
Meervogels – DeetosSnel 1 |
DeetosSnel 1 |
Zoetermeer |
20.00 |
Za |
20 |
Swift – DeetosSnel 1 |
DeetosSnel 1 |
Middelburg |
19.10 |
Za |
27 |
DeetosSnel 1 – GKV |
DeetosSnel 1 |
DeetosSnel-hal |
20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
FEB |
Wat? |
Wie? |
Waar? |
Tijd? |
Za |
03 |
DeetosSnel 1 – KVS |
DeetosSnel 1 |
DeetosSnel-hal |
20.00 |
Za |
10 |
Nieuwerkerk – DeetosSnel 1 |
DeetosSnel 1 |
Nieuwerkerk |
18.30 |
D-Z |
|
IKF Europa Cup |
|
Papendrecht |
3 Dgn |
Za |
|
NK Beachkorfbal |
Open inschrijving |
Aalsmeer |
11-15u |
Ma |
19 |
Start voorjaarsvakantie |
Scholen |
Dordrecht |
|
Zo |
25 |
Einde voorjaarsvakantie |
Scholen |
Dordrecht |
|
|
|
|
|
|
|
|
MRT |
Wat? |
Wie? |
Waar? |
Tijd? |
Za |
02 |
DeetosSnel 1 – Sp.Delta |
DeetosSnel 1 |
DeetosSnel-hal |
20.00 |
Za |
09 |
Valto – DeetosSnel 1 |
DeetosSnel 1 |
De Lier |
17.30 |
Vr |
15 |
NL Doet |
Nederland |
Vorrinklaan |
Dag |
Za |
16 |
NL Doet |
Nederland |
Vorrinklaan |
Dag |
Za |
16 |
DeetosSnel 1 – Meervogels |
DeetosSnel 1 |
DeetosSnel-hal |
20.00 |
Za |
|
Sportplezier – Broodmaaltijd |
Teams (A/KK) |
Vorrinklaan |
Dag |
Za |
27 |
Paastraining |
Jeugd (KK) |
DeetosSnel-hal |
09.00 |
Zo |
31 |
Pasen |
|
|
Dag |
|
|
|
|
|
|
|
APR |
Wat? |
Wie? |
Waar? |
Tijd? |
Ma |
01 |
Pasen |
|
|
Dag |
Wo |
05 |
Paastraining |
Jeugd (F) |
Vorrinklaan |
16.00 |
V-Z |
|
IFK U19 WKC |
Oranje <19 |
Gent (B) |
3 Dgn |
Za |
06 |
Welpentoernooi |
F-teams |
Papendrecht |
09-14u |
Za |
06 |
Oefenwedstrijden veld |
Diverse teams |
Vorrinklaan / Uit |
Dag |
Za |
06 |
Eindtoernooi B-jeugd 1e kl |
|
n.n.t.b. |
Dag |
Za |
06 |
KvN HK C-jeugd |
|
n.n.t.b. |
Dag |
Za |
06 |
Eindtoernooi C-jeugd 1e kl |
|
n.n.t.b. |
Dag |
Za |
06 |
KvN HK D-jeugd |
|
n.n.t.b. |
Dag |
Za |
06 |
Hoofdklasse-finale |
|
Papendrecht |
20.00 |
Wo |
10 |
Oefenwedstrijden veld |
E/F-jeugd |
Vorrinklaan / Sp.D. |
Mid |
Vr |
12 |
Dordtse Sportfestijn |
Dordt Sport |
Sportboulevard |
12.00 |
Za |
13 |
Oefenwedstrijden veld |
Diverse teams |
Vorrinklaan / Uit |
Dag |
Za |
13 |
Halve finales HK B-jeugd |
|
|
|
Za |
13 |
Zaalfinale HK B-jeugd |
|
n.n.t.b. |
??.?? |
Za |
13 |
Zaalfinales |
|
Ahoy – Rotterdam |
|
Za |
13 |
|
A-hoofdklasse |
Ahoy – Rotterdam |
13.45 |
Za |
13 |
|
Korfbal League |
Ahoy – Rotterdam |
16.15 |
Di |
16 |
Beker B-jeugd 1/4-fin. |
Beker B-jeugd 1/4-fin. |
n.n.t.b. |
19.30 |
Wo |
17 |
Beker A-jeugd 1/4-fin. |
Beker A-jeugd 1/4-fin. |
n.n.t.b. |
20.00 |
Vr |
19 |
Koningsspelen |
Scholen |
Sporthal / Velden |
Dag |
Za |
20 |
Hervatting veldcompetitie |
|
Vorrinklaan |
Dag |
Ma |
22 |
Start meivakantie |
Scholen |
Dordrecht |
|
Za |
27 |
Koningsdag |
|
Nederland |
Dag |
|
|
|
|
|
|
|
MEI |
Wat? |
Wie? |
Waar? |
Tijd? |
Za |
04 |
Dodenherdenking |
|
|
20.00 |
Zo |
05 |
Bevrijdingsdag |
|
|
Dag |
Do |
09 |
Hemelvaartsdag |
|
|
Dag |
Do |
09 |
RTC-toernooi U15 |
RTC’s U15 |
n.n.t.b. |
Dag |
Do |
09 |
Districtentoernooi U17 |
ZuidWest U17 |
Maassluis |
Dag |
Do |
09 |
Districtentoernooi U19 |
ZuidWest U19 |
Maassluis |
Dag |
Vr |
10 |
Bosdag |
Jeugd (D/E/F/KK) |
Oosterhout |
Dag |
Di |
14 |
Start examenperiode |
VO |
Nederland |
2 Wkn |
Di |
|
Jeugd-Avond-Vierdaagse |
Jeugd |
Dordrecht |
18.15 |
Wo |
|
Jeugd-Avond-Vierdaagse |
Jeugd |
Dordrecht |
Avond |
Do |
|
Jeugd-Avond-Vierdaagse |
Jeugd |
Dordrecht |
Avond |
Vr |
|
Jeugd-Avond-Vierdaagse |
Jeugd |
Dordrecht |
Avond |
Zo |
19 |
Pinksteren |
|
|
Dag |
Ma |
20 |
Pinksteren |
|
|
Dag |
Ma |
20 |
Pinkstertoernooi Tempo |
|
Alphen a/d Rijn |
Dag |
Di |
28 |
Beker B-jeugd 1/2-fin. |
Beker A-jeugd 1/2-fin. |
t.n.o. |
19.30 |
Wo |
29 |
Beker A-jeugd 1/2-fin. |
Beker A-jeugd 1/2-fin. |
|
19.30 |
Wo |
29 |
Einde examenperiode |
VO |
Nederland |
2 Wkn |
Wo |
29 |
Schoolkorfbal (veld) |
Basisonderwijs |
Vorrinklaan |
13.30 |
Vr |
31 |
Klaverjassen (einde) |
|
Sportcafé |
19.30 |
|
|
|
|
|
|
|
JUN |
Wat? |
Wie? |
Waar? |
Tijd? |
Wo |
12 |
Beker B-jeugd, finale |
Beker B-jeugd. finale |
n.n.t.b. |
19.00 |
Wo |
12 |
Beker A-jeugd. finale |
Beker A-jeugd. finale |
n.n.t.b. |
20.30 |
Wo |
12 |
Uitslag eindexamens |
VO |
Nederland |
Middag |
Za |
15 |
Halve finale C-hoofdklasse |
|
n.n.t.b. |
|
Za |
15 |
Halve finale B-hoofdklasse |
|
n.n.t.b. |
|
Za |
15 |
Kruisfinale A-hoofdklasse |
|
Bij nummers 1 |
|
Za |
15 |
Kruisfinale Ereklasse |
|
Bij nummers 1 |
|
Wo |
|
Training nieuwe F |
Nieuwe F |
Vorrinklaan |
16.00 |
Wo |
|
Training nieuwe E |
Nieuwe E |
Vorrinklaan |
17.00 |
Wo |
|
Training nieuwe D |
Nieuwe D |
Vorrinklaan |
18.00 |
Vr |
|
Training nieuwe D |
Nieuwe D |
Vorrinklaan |
18.00 |
Vr |
21 |
Finale Reserve Ereklasse |
Finale Res. Ereklasse |
|
20.00 |
Za |
22 |
Jeugdtoernooi Vr’schaar |
Nieuwe E/F-jeugd |
Hardinxveld-G’dam |
Ocht |
Za |
22 |
Eindtoernooi B-jeugd 1e kl |
|
|
Dag |
Za |
22 |
Eindtoernooi C-jeugd 1e kl |
|
|
Dag |
Za |
22 |
Nationale Korfbaldag |
|
|
Dag |
Za |
22 |
NKD, finale D |
Finale D |
|
10.00 |
Za |
22 |
NKD, finale C |
Finale C |
|
12.00 |
Za |
22 |
NKD, finale B |
Finale B |
|
14.00 |
Za |
22 |
NKD, finale A |
Finale A |
|
16.00 |
Za |
22 |
NKD, finale Ereklasse |
Finale Ereklasse |
|
18.00 |
Z-Z |
|
Korfball World Cup U17 |
Oranje <17 |
Eindhoven |
2 Dgn |
M-V |
|
Laatste trainingsweek |
Met de oude groepen |
Vorrinklaan |
Week |
Za |
29 |
Slotdag DeetosSnel |
Alle leden |
Vorrinklaan |
Dag |
Za |
29 |
Slotdag – Koppelschieten |
Alle leden |
Vorrinklaan |
Middag |
|
|
|
|
|
|
|
JUL |
Wat? |
Wie? |
Waar? |
Tijd? |
Za |
13 |
Start zomervakantie (BO) |
Scholen |
Dordrecht |
|
|
|
|
|
|
|
|
AUG |
Wat? |
Wie? |
Waar? |
Tijd? |
Za |
|
Trainingsdag C-selectie |
C1/C2 |
Vorrinklaan |
10.30 |
Za |
|
Trainingsdag B-selectie |
B1/B2 |
Vorrinklaan |
11.30 |
Za |
|
Trainingsdag A-selectie |
A1/A2 |
Vorrinklaan |
11.30 |
Di |
|
Start training 1e selectie |
S1/S2 |
Vorrinklaan |
19.30 |
Di |
|
Start training 2e selectie |
S3/S4 |
Vorrinklaan |
20.15 |
Wo |
|
Start training D-jeugd |
D-jeugd |
Vorrinklaan |
18.00 |
Vr |
|
Einde zomervakantie |
Scholen |
Dordrecht |
|
Vr |
|
Trainingsweekend selectie |
S1/S2 |
?? |
3-dgn |
Za |
|
Trainingsweekend selectie |
S1/S2 |
?? |
3-dgn |
Zo |
|
Trainingsweekend selectie |
S1/S2 |
?? |
3-dgn |
Zo |
|
NK Beachkorfbal |
|
Scheveningen |
Middag |
Ma |
|
Start schooljaar |
Scholen |
Dordrecht |
|
Ma |
|
Start training overige teams |
|
Vorrinklaan |
Avond |
Wo |
|
Start training F-jeugd |
F-jeugd |
Vorrinklaan |
16.00 |
Wo |
|
Start training E-jeugd |
E-jeugd |
Vorrinklaan |
17.00 |
Za |
|
Oefenwedstrijden Tempo |
Selectieteams |
Alphen a/d Rijn |
Dag |
Za |
|
Oefenwedstrijden veld |
Alle teams |
Thuis en Uit |
Dag |
Za |
|
Start training Kangoeroes |
Kangoeroes |
Vorrinklaan |
09.00 |
Za |
|
Join the Club |
Alle jeugdleden |
Sporthal |
Middag |
Za |
|
OEF: S1/2 |
DeetosSnel 1 en 2 |
Vorrinklaan |
Middag |
|
|
|
|
|
|
|
SEP |
Wat? |
Wie? |
Waar? |
Tijd? |
Za |
31 |
Oefenwedstrijden veld |
|
Thuis en Uit |
Dag |
Za |
31 |
Jeugdtoernooi Albatros |
EF-jeugd |
Zwijndrecht |
09-11 |
Za |
31 |
Jeugdtoernooi Albatros |
D-jeugd |
Zwijndrecht |
12-14 |
Za |
07 |
Start veldcompetitie |
Overige teams |
Vorrinklaan |
Dag |
Za |
07 |
Start veldcompetitie S1/S2 |
DeetosSnel 1 en 2 |
Vorrinklaan |
Dag |
Wo |
18 |
Beker A-jeugd 1e ronde |
DS A1 vrijgesteld |
n.n.t.b. |
19.30 |
D-Z |
|
European Korfball Ch. U21 |
Talent TeamNL |
Frankrijk |
3 Dgn |
Za |
21 |
Start Grote Club actie |
|
Nederland |
Dag |
Di |
24 |
Beker B-jeugd 1e ronde |
Beker B-jeugd 1e ronde |
n.n.t.b. |
19.30 |
Za |
28 |
Week v.d. scheidsrechter |
|
Nederland |
Week |
Zo |
29 |
Afsluiting klaverjassen |
|
Sportcafé |
18.00 |
|
|
|
|
|
|
|
OKT |
Wat? |
Wie? |
Waar? |
Tijd? |
Wo |
|
Beker A-jeugd 2e ronde |
DS A1 |
Hardinxveld-G’dam |
19.30 |
Vr |
|
Klaverjassen (start) |
Klaverjassers |
Sportcafé |
19.30 |
Zo |
|
Week v.d. scheidsrechter |
|
Nederland |
Week |
Wo |
|
Schoolkorfbal (zaal) |
Basisonderwijs, grp 3-4 |
Sporting Delta |
middag |
Ma |
16 |
Herfstvakantie |
Scholen |
Nederland (Mid) |
5 Dgn |
Di |
17 |
Herfstkamp |
Jeugd |
Loon op Zand |
09.00 |
Di |
17 |
Districtentoernooi |
ZW<19, ZW<17 |
|
10-18 |
Wo |
18 |
Herfstkamp |
Jeugd |
Loon op Zand |
|
Wo |
18 |
RTC-pre-challenge |
RTC’s <15 (9 teams) |
|
|
Do |
19 |
Herfstkamp |
Jeugd |
Loon op Zand |
|
Vr |
20 |
Herfstkamp |
Jeugd |
Loon op Zand |
|
V-Z |
|
World Korfball Ch. |
TeamNL |
Taiwan |
10 Dgn |
Za |
|
Oefenwedstrijden? |
Selectieteams |
Thuis en Uit |
Dag |
Ma |
|
Start zaaltrainingen |
|
DeetosSnel-hal |
|
Za |
|
Oefenwedstrijden intern |
Selectieteams |
Thuis en Uit |
Dag |
|
|
|
|
|
|
|
NOV |
Wat? |
Wie? |
Waar? |
Tijd? |
Za |
02 |
Oefenwedstrijden intern |
Selectieteams |
Thuis en Uit |
Dag |
Za |
09 |
Einde Grote Club actie |
|
Nederland |
Dag |
Za |
09 |
Start zaalcompetitie (R)HK |
DeetosSnel 1 en 2 |
Nederland |
|
Za |
09 |
Start zaalcompetitie |
Overige teams |
DeetosSnel-hal |
Dag |
Za |
09 |
DeetosSnel 1 – XXX |
DeetosSnel 1 |
DeetosSnel-hal |
20.00 |
Vr |
15 |
Start zaalcompetitie (R)KL |
|
Nederland |
|
Za |
16 |
XXX – DeetosSnel 1 |
DeetosSnel 1 |
XXX |
19.15 |
Za |
16 |
Intocht Sinterklaas |
|
Binnenstad Dordt |
12.00 |
Ma |
|
Jaarvergadering (JAV) |
Alle leden |
Sportcafé (kantine) |
19.30 |
Wo |
27 |
Pietenmiddag |
Jeugd (E/F/KK) |
Sporthal |
15.00 |
Vr |
29 |
Sinterklaasavond |
ABCD-jeugd |
Sportcafé |
19.30 |
|
|
|
|
|
|