Het wedstrijdprogramma is ook te downloaden. Zie hiervoor de keuze [Korfbal][Downloads]. Je kunt het document openen of downloaden als PDF-bestand of Excel-bestand. In dat laatste geval kan je ook gebruik maken van autofilters op de kolommen en je eigen team selecteren.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SPEELWEEK: 28 (Kalenderweek 11) |
|
Dg |
|
Datum |
|
Tijd |
|
Thuisploeg |
|
– |
|
Uitploeg |
|
Plts |
|
Locatie |
|
Za |
|
16-03-2024 |
|
20:00 |
|
DeetosSnel/QLS 1 |
|
– |
|
De Meervogels 1 |
|
Dord |
|
DeetosSnel-hal |
|
Za |
|
16-03-2024 |
|
18:15 |
|
DeetosSnel/QLS 2 |
|
– |
|
Avanti 2 |
|
Dord |
|
DeetosSnel-hal |
|
Za |
|
16-03-2024 |
|
15:30 |
|
DeetosSnel/QLS 3 |
|
– |
|
Valto 2 |
|
Dord |
|
DeetosSnel-hal |
|
Za |
|
16-03-2024 |
|
12:55 |
|
Tilburg 4 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS 4 |
|
Tilb |
|
Westerwel |
|
Ma |
|
11-03-2024 |
|
19:50 |
|
Korbatjo 3 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS 5 |
|
OudB |
|
De Boogerd |
|
Do |
|
14-03-2024 |
|
19:15 |
|
ADO 6 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS 6 |
|
Grav |
|
De Schenkel |
|
Za |
|
16-03-2024 |
|
13:15 |
|
PKC 10 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS 6 |
|
Ppdr |
|
PKC-hal (2) |
|
Za |
|
16-03-2024 |
|
11:20 |
|
WION 4 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS 7 |
|
Rdam |
|
WION-hal |
|
Za |
|
16-03-2024 |
|
18:10 |
|
Albatros 9 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS 8 |
|
Zwdr |
|
Develhal |
|
Za |
|
16-03-2024 |
|
16:45 |
|
DeetosSnel/QLS 9 |
|
– |
|
Oranje Zwart 3 |
|
Dord |
|
DeetosSnel-hal |
|
Zo |
|
17-03-2024 |
|
13:10 |
|
Die Haghe 5 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS 10 |
|
DnHg |
|
Sportcampus Zuiderpark (Br B) |
|
Zo |
|
17-03-2024 |
|
12:00 |
|
Die Haghe 6 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS 11 |
|
DnHg |
|
Sportcampus Zuiderpark (Br B) |
|
Zo |
|
17-03-2024 |
|
11:45 |
|
Movado 6 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS 12 |
|
Dord |
|
Deltahal |
|
Wo |
|
13-03-2024 |
|
19:55 |
|
DeetosSnel/QLS MW1 |
|
– |
|
Fortissimo MW2 |
|
Dord |
|
DeetosSnel-hal |
|
. |
|
Za |
|
16-03-2024 |
|
11:25 |
|
DeetosSnel/QLS A1 |
|
– |
|
Fortis A1 |
|
Dord |
|
DeetosSnel-hal |
|
Za |
|
16-03-2024 |
|
10:05 |
|
DeetosSnel/QLS A2 |
|
– |
|
Vriendenschaar (H) A2 |
|
Dord |
|
DeetosSnel-hal |
|
Za |
|
16-03-2024 |
|
13:10 |
|
ACKC A3 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS A3 |
|
Gies |
|
De Jager |
|
. |
|
Za |
|
16-03-2024 |
|
14:00 |
|
DeetosSnel/QLS B1 |
|
– |
|
Oranje Wit B1 |
|
Dord |
|
DeetosSnel-hal |
|
Za |
|
16-03-2024 |
|
11:00 |
|
Oranje Wit B2 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS B2 |
|
Dord |
|
Oranje Withal |
|
. |
|
Za |
|
16-03-2024 |
|
12:45 |
|
DeetosSnel/QLS C1 |
|
– |
|
Oranje Wit C1 |
|
Dord |
|
DeetosSnel-hal |
|
Za |
|
16-03-2024 |
|
15:00 |
|
DVS ’69 C1 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS C2 |
|
HiAm |
|
Sophiahal |
|
. |
|
Za |
|
16-03-2024 |
|
10:00 |
|
Albatros D2 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS D1 |
|
Zwdr |
|
Develhal |
|
Za |
|
16-03-2024 |
|
09:00 |
|
DeetosSnel/QLS D2 |
|
– |
|
Juliana D1 |
|
Dord |
|
DeetosSnel-hal |
|
. |
|
Za |
|
16-03-2024 |
|
09:00 |
|
HKC E1 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS E1 |
|
Hrdx |
|
Het Dok |
|
Za |
|
16-03-2024 |
|
09:00 |
|
Nikantes E1 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS E2 |
|
Hgvl |
|
Sportgebouw Campus |
|
Za |
|
16-03-2024 |
|
11:00 |
|
DVS ’69 E4 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS E4 |
|
HiAm |
|
De Ridderhal |
|
. |
|
Za |
|
16-03-2024 |
|
09:00 |
|
Nikantes F1 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS F1 |
|
Hgvl |
|
Sportgebouw Campus |
|
Za |
|
16-03-2024 |
|
09:00 |
|
KCC F2 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS F2 |
|
CapY |
|
Schenkel |
|
Za |
|
16-03-2024 |
|
09:00 |
|
DVS ’69 F1 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS F3 |
|
HiAm |
|
De Ridderhal |
|
. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SPEELWEEK: 29 (Kalenderweek 12) |
|
Dg |
|
Datum |
|
Tijd |
|
Thuisploeg |
|
– |
|
Uitploeg |
|
Plts |
|
Locatie |
|
Di |
|
19-03-2024 |
|
19:45 |
|
Korbis MW1 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS MW1 |
|
Wadd |
|
De Dreef |
|
Do |
|
21-03-2024 |
|
19:45 |
|
ACKC MW1 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS MW1 |
|
Gies |
|
De Jager |
|
. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SPEELWEEK: 31 (Kalenderweek 14) |
|
Dg |
|
Datum |
|
Tijd |
|
Thuisploeg |
|
– |
|
Uitploeg |
|
Plts |
|
Locatie |
|
Za |
|
06-04-2024 |
|
14:00 |
|
Vriendenschaar 2 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS 2 |
|
Hrdx |
|
Sluisweg |
|
Za |
|
06-04-2024 |
|
16:00 |
|
DeetosSnel/QLS 3 |
|
– |
|
Vitesse (Ba) 3 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-1) |
|
Za |
|
06-04-2024 |
|
14:35 |
|
DeetosSnel/QLS 4 |
|
– |
|
Merwede 4 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-1) |
|
Za |
|
06-04-2024 |
|
12:00 |
|
PKC 8 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS 5 |
|
Ppdr |
|
Oostpolder |
|
Za |
|
06-04-2024 |
|
15:15 |
|
DeetosSnel/QLS 6 |
|
– |
|
PKC 9 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-2) |
|
Za |
|
06-04-2024 |
|
12:15 |
|
DeetosSnel/QLS 7 |
|
– |
|
Albatros 9 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-2) |
|
Za |
|
06-04-2024 |
|
13:45 |
|
DeetosSnel/QLS 8 |
|
– |
|
Albatros 10 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-2) |
|
Zo |
|
07-04-2024 |
|
10:00 |
|
Fortuna 9 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS 9 |
|
Delft |
|
Kruithuisweg-Oost |
|
Zo |
|
07-04-2024 |
|
11:30 |
|
HKV/Ons Eibernest 4 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS 10 |
|
DnHg |
|
HKV/Ons Eibernest |
|
Zo |
|
07-04-2024 |
|
11:00 |
|
Movado 5 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS 11 |
|
Dord |
|
Patersweg |
|
. |
|
Za |
|
06-04-2024 |
|
11:45 |
|
DeetosSnel/QLS A1 |
|
– |
|
GKV A1 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-1) |
|
Za |
|
06-04-2024 |
|
13:10 |
|
DeetosSnel/QLS A2 |
|
– |
|
Oranje Wit (D) A2 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-1) |
|
Za |
|
06-04-2024 |
|
13:45 |
|
Keep Fit ’70 A1 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS A3 |
|
Roos |
|
Vierhoeven |
|
. |
|
Za |
|
06-04-2024 |
|
10:30 |
|
Tjoba B1 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS B1 |
|
Hend |
|
Sportpark |
|
Za |
|
06-04-2024 |
|
10:00 |
|
Sporting Delta B2 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS B2 |
|
Dord |
|
Gravensingel |
|
. |
|
Za |
|
06-04-2024 |
|
09:30 |
|
DeetosSnel/QLS C1 |
|
– |
|
Vriendenschaar C1 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-1) |
|
Za |
|
06-04-2024 |
|
10:40 |
|
DeetosSnel/QLS C2 |
|
– |
|
Kinderdijk C2 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-1) |
|
Za |
|
06-04-2024 |
|
09:00 |
|
Sporting Delta C3 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS C3 |
|
Dord |
|
Gravensingel |
|
. |
|
Za |
|
06-04-2024 |
|
10:05 |
|
Kinderdijk D1 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS D1 |
|
Albl |
|
Molenzicht |
|
Za |
|
06-04-2024 |
|
09:15 |
|
Oranje Wit (D) D3 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS D2 |
|
Dord |
|
Stadspolders |
|
Za |
|
06-04-2024 |
|
11:15 |
|
DeetosSnel/QLS D3 |
|
– |
|
ADO D2 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-2) |
|
. |
|
Za |
|
06-04-2024 |
|
10:00 |
|
PKC E3 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS E1 |
|
Ppdr |
|
Oostpolder |
|
Za |
|
06-04-2024 |
|
09:00 |
|
DVS ’69 E1 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS E2 |
|
HiAm |
|
Schildman |
|
Za |
|
06-04-2024 |
|
11:00 |
|
DeetosSnel/QLS E3 |
|
– |
|
Vriendenschaar E2 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-5) |
|
Za |
|
06-04-2024 |
|
10:00 |
|
DSO (K) E3 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS E4 |
|
Klun |
|
Molenvliet |
|
. |
|
Za |
|
06-04-2024 |
|
10:00 |
|
DeetosSnel/QLS F1 |
|
– |
|
Juliana F1 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-5) |
|
Za |
|
06-04-2024 |
|
10:00 |
|
Springfield F2 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS F2 |
|
Hoev |
|
Achter sporthal Parrestee (G) |
|
Za |
|
06-04-2024 |
|
09:00 |
|
DeetosSnel/QLS F3 |
|
– |
|
PKC F8 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-4) |
|
Za |
|
06-04-2024 |
|
10:00 |
|
DeetosSnel/QLS F4 |
|
– |
|
HKC F4 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-4) |
|
. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SPEELWEEK: 32 (Kalenderweek 15) |
|
Dg |
|
Datum |
|
Tijd |
|
Thuisploeg |
|
– |
|
Uitploeg |
|
Plts |
|
Locatie |
|
Wo |
|
10-04-2024 |
|
20:00 |
|
ACKC MW1 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS MW1 |
|
Almk |
|
De Alm |
|
. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SPEELWEEK: 33 (Kalenderweek 16) |
|
Dg |
|
Datum |
|
Tijd |
|
Thuisploeg |
|
– |
|
Uitploeg |
|
Plts |
|
Locatie |
|
Za |
|
20-04-2024 |
|
16:00 |
|
DeetosSnel/QLS 1 |
|
– |
|
Valto 1 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-1) |
|
Za |
|
20-04-2024 |
|
14:30 |
|
DeetosSnel/QLS 2 |
|
– |
|
Valto 2 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-1) |
|
Za |
|
20-04-2024 |
|
15:30 |
|
PKC 5 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS 3 |
|
Ppdr |
|
Oostpolder |
|
Za |
|
20-04-2024 |
|
14:00 |
|
Korbatjo 2 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS 4 |
|
OudB |
|
H.Parkhurstweg (G) |
|
Za |
|
20-04-2024 |
|
12:00 |
|
DeetosSnel/QLS 5 |
|
– |
|
Oranje Wit (D) 6 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-2) |
|
Za |
|
20-04-2024 |
|
17:15 |
|
Triade 3 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS 6 |
|
Nwprt |
|
Waterlinie |
|
Za |
|
20-04-2024 |
|
13:35 |
|
KOAG 5 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS 7 |
|
KrimY |
|
Groene Wetering |
|
Za |
|
20-04-2024 |
|
11:30 |
|
ADO 5 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS 8 |
|
Grav |
|
Trekdam |
|
Zo |
|
21-04-2024 |
|
12:00 |
|
DeetosSnel/QLS 9 |
|
– |
|
Die Haghe 6 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-2) |
|
Zo |
|
21-04-2024 |
|
10:30 |
|
DeetosSnel/QLS 10 |
|
– |
|
Dunas 6 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-1) |
|
Zo |
|
21-04-2024 |
|
12:00 |
|
DeetosSnel/QLS 11 |
|
– |
|
Fortuna 9 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-1) |
|
Wo |
|
17-04-2024 |
|
20:05 |
|
DeetosSnel/QLS MW1 |
|
– |
|
Kinderdijk MW2 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-1) |
|
. |
|
Wo |
|
17-04-2024 |
|
19:30 |
|
Sporting Delta A1 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS A1 |
|
Dord |
|
Gravensingel |
|
Za |
|
20-04-2024 |
|
14:30 |
|
Avanti A2 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS A1 |
|
Pijn |
|
De Groene Wijdte |
|
Za |
|
20-04-2024 |
|
12:40 |
|
Kinderdijk A2 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS A2 |
|
Albl |
|
Molenzicht |
|
Za |
|
20-04-2024 |
|
13:30 |
|
DeetosSnel/QLS A3 |
|
– |
|
DSO (K) A2 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-2) |
|
. |
|
Za |
|
20-04-2024 |
|
11:45 |
|
DeetosSnel/QLS B1 |
|
– |
|
TOP (A) B1 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-1) |
|
Za |
|
20-04-2024 |
|
13:05 |
|
DeetosSnel/QLS B2 |
|
– |
|
Oranje Wit (D) B2 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-1) |
|
. |
|
Za |
|
20-04-2024 |
|
12:00 |
|
Sporting Delta C1 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS C1 |
|
Dord |
|
Gravensingel |
|
Za |
|
20-04-2024 |
|
11:30 |
|
GKV C1 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS C2 |
|
Grch |
|
Molenvliet |
|
Za |
|
20-04-2024 |
|
11:00 |
|
DeetosSnel/QLS C3 |
|
– |
|
PKC C5 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-2) |
|
. |
|
Za |
|
20-04-2024 |
|
09:30 |
|
DeetosSnel/QLS D1 |
|
– |
|
Vriendenschaar D1 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-1) |
|
Za |
|
20-04-2024 |
|
10:35 |
|
DeetosSnel/QLS D2 |
|
– |
|
Ventura Sport D1 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-1) |
|
Za |
|
20-04-2024 |
|
09:00 |
|
Springfield D1 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS D3 |
|
Hoev |
|
Achter sporthal Parrestee |
|
. |
|
Za |
|
20-04-2024 |
|
09:00 |
|
DeetosSnel/QLS E1 |
|
– |
|
Sporting Delta E1 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-5) |
|
Za |
|
20-04-2024 |
|
10:00 |
|
DeetosSnel/QLS E2 |
|
– |
|
Oranje Wit (D) E3 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-5) |
|
Za |
|
20-04-2024 |
|
11:00 |
|
PKC E4 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS E3 |
|
Ppdr |
|
Oostpolder |
|
Za |
|
20-04-2024 |
|
10:00 |
|
DeetosSnel/QLS E4 |
|
– |
|
Albatros E6 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-4) |
|
. |
|
Za |
|
20-04-2024 |
|
10:00 |
|
HKC F2 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS F1 |
|
Hrdx |
|
Boven Hardinxveld |
|
Za |
|
20-04-2024 |
|
11:00 |
|
DeetosSnel/QLS F2 |
|
– |
|
Korbatjo F1 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-4) |
|
Za |
|
20-04-2024 |
|
10:00 |
|
DVS ’69 F1 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS F3 |
|
HiAm |
|
Schildman |
|
Za |
|
20-04-2024 |
|
09:00 |
|
Sporting Delta F4 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS F4 |
|
Dord |
|
Gravensingel |
|
. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SPEELWEEK: 34 (Kalenderweek 17) |
|
Dg |
|
Datum |
|
Tijd |
|
Thuisploeg |
|
– |
|
Uitploeg |
|
Plts |
|
Locatie |
|
Wo |
|
24-04-2024 |
|
20:05 |
|
DeetosSnel/QLS MW1 |
|
– |
|
GKV MW1 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-1) |
|
. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SPEELWEEK: 35 (Kalenderweek 18) |
|
Dg |
|
Datum |
|
Tijd |
|
Thuisploeg |
|
– |
|
Uitploeg |
|
Plts |
|
Locatie |
|
Za |
|
04-05-2024 |
|
15:30 |
|
KOAG 1 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS 1 |
|
KrimY |
|
Groene Wetering |
|
. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SPEELWEEK: 36 (Kalenderweek 19) |
|
Dg |
|
Datum |
|
Tijd |
|
Thuisploeg |
|
– |
|
Uitploeg |
|
Plts |
|
Locatie |
|
Za |
|
11-05-2024 |
|
16:00 |
|
DeetosSnel/QLS 1 |
|
– |
|
Nieuwerkerk 1 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-1) |
|
Za |
|
11-05-2024 |
|
14:30 |
|
DeetosSnel/QLS 2 |
|
– |
|
GKV 2 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-1) |
|
Za |
|
11-05-2024 |
|
13:55 |
|
KCR 3 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS 3 |
|
Rdrk |
|
Reyerpark KCR |
|
Za |
|
11-05-2024 |
|
11:00 |
|
KOAG 3 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS 4 |
|
KrimY |
|
Groene Wetering |
|
Za |
|
11-05-2024 |
|
14:30 |
|
DeetosSnel/QLS 5 |
|
– |
|
ADO 6 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-2) |
|
Za |
|
11-05-2024 |
|
14:00 |
|
GKV 5 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS 6 |
|
Grch |
|
Molenvliet |
|
Za |
|
11-05-2024 |
|
11:30 |
|
Nieuwerkerk 6 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS 7 |
|
Nwrk |
|
De Kleine Vink Veld |
|
Za |
|
11-05-2024 |
|
13:00 |
|
DeetosSnel/QLS 8 |
|
– |
|
KCR 8 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-2) |
|
Zo |
|
12-05-2024 |
|
12:30 |
|
Die Haghe 5 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS 10 |
|
DnHg |
|
Baambruggestraat 10 |
|
Zo |
|
12-05-2024 |
|
11:00 |
|
Die Haghe 6 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS 11 |
|
DnHg |
|
Baambruggestraat 10 |
|
. |
|
Za |
|
11-05-2024 |
|
12:35 |
|
KCR A1 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS A1 |
|
Rdrk |
|
Reyerpark KCR |
|
Za |
|
11-05-2024 |
|
10:00 |
|
ADO A1 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS A2 |
|
Grav |
|
Trekdam |
|
Za |
|
11-05-2024 |
|
12:45 |
|
Juliana A2 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS A3 |
|
OudG |
|
Gem. sportpark |
|
. |
|
Za |
|
11-05-2024 |
|
11:50 |
|
DeetosSnel/QLS B1 |
|
– |
|
Kinderdijk B1 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-1) |
|
Za |
|
11-05-2024 |
|
13:10 |
|
DeetosSnel/QLS B2 |
|
– |
|
Nieuwerkerk B2 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-1) |
|
. |
|
Za |
|
11-05-2024 |
|
09:45 |
|
Tiel ’72 C1 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS C1 |
|
Tiel |
|
Rauwenhof |
|
Za |
|
11-05-2024 |
|
10:30 |
|
DVS ’69 C1 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS C2 |
|
HiAm |
|
Schildman |
|
Za |
|
11-05-2024 |
|
11:40 |
|
DVS ’69 C3 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS C3 |
|
HiAm |
|
Schildman |
|
. |
|
Za |
|
11-05-2024 |
|
10:35 |
|
DeetosSnel/QLS D1 |
|
– |
|
Vitesse (Ba) D1 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-1) |
|
Za |
|
11-05-2024 |
|
09:30 |
|
DeetosSnel/QLS D2 |
|
– |
|
Korbatjo D2 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-1) |
|
Za |
|
11-05-2024 |
|
10:35 |
|
DeetosSnel/QLS D3 |
|
– |
|
Movado D2 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-2) |
|
. |
|
Za |
|
11-05-2024 |
|
10:30 |
|
Ventura Sport E1 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS E1 |
|
Stry |
|
Sportlaan |
|
Za |
|
11-05-2024 |
|
09:00 |
|
DeetosSnel/QLS E2 |
|
– |
|
ADO E1 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-5) |
|
Za |
|
11-05-2024 |
|
10:00 |
|
DeetosSnel/QLS E3 |
|
– |
|
Albatros E3 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-5) |
|
Za |
|
11-05-2024 |
|
11:30 |
|
DVS ’69 E3 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS E4 |
|
HiAm |
|
Schildman |
|
. |
|
Za |
|
11-05-2024 |
|
10:00 |
|
PKC F2 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS F1 |
|
Ppdr |
|
Oostpolder |
|
Za |
|
11-05-2024 |
|
11:00 |
|
DeetosSnel/QLS F2 |
|
– |
|
PKC F3 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-4) |
|
Za |
|
11-05-2024 |
|
10:00 |
|
DeetosSnel/QLS F3 |
|
– |
|
Vriendenschaar F3 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-4) |
|
Za |
|
11-05-2024 |
|
09:00 |
|
Oranje Zwart F1 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS F4 |
|
West |
|
Munnikendijk (G) |
|
. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SPEELWEEK: 37 (Kalenderweek 20) |
|
Dg |
|
Datum |
|
Tijd |
|
Thuisploeg |
|
– |
|
Uitploeg |
|
Plts |
|
Locatie |
|
Wo |
|
15-05-2024 |
|
20:15 |
|
GKV MW1 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS MW1 |
|
Grch |
|
Molenvliet |
|
. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SPEELWEEK: 38 (Kalenderweek 21) |
|
Dg |
|
Datum |
|
Tijd |
|
Thuisploeg |
|
– |
|
Uitploeg |
|
Plts |
|
Locatie |
|
Za |
|
25-05-2024 |
|
15:30 |
|
Nieuwerkerk 1 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS 1 |
|
Nwrk |
|
De Kleine Vink Veld |
|
Za |
|
25-05-2024 |
|
14:00 |
|
GKV 2 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS 2 |
|
Grch |
|
Molenvliet |
|
Za |
|
25-05-2024 |
|
16:30 |
|
DeetosSnel/QLS 3 |
|
– |
|
KCR 3 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-1) |
|
Za |
|
25-05-2024 |
|
15:00 |
|
DeetosSnel/QLS 4 |
|
– |
|
KOAG 3 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-1) |
|
Za |
|
25-05-2024 |
|
11:30 |
|
ADO 6 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS 5 |
|
Grav |
|
Trekdam |
|
Za |
|
25-05-2024 |
|
13:30 |
|
DeetosSnel/QLS 6 |
|
– |
|
GKV 5 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-2) |
|
Za |
|
25-05-2024 |
|
15:00 |
|
DeetosSnel/QLS 7 |
|
– |
|
Nieuwerkerk 6 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-2) |
|
Za |
|
25-05-2024 |
|
15:40 |
|
KCR 8 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS 8 |
|
Rdrk |
|
Reyerpark KCR |
|
Zo |
|
26-05-2024 |
|
10:30 |
|
DeetosSnel/QLS 9 |
|
– |
|
Movado 5 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-1) |
|
. |
|
Za |
|
25-05-2024 |
|
10:45 |
|
DeetosSnel/QLS A1 |
|
– |
|
KCR A1 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-1) |
|
Za |
|
25-05-2024 |
|
12:10 |
|
DeetosSnel/QLS A2 |
|
– |
|
ADO A1 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-1) |
|
Za |
|
25-05-2024 |
|
13:30 |
|
DeetosSnel/QLS A3 |
|
– |
|
Juliana A2 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-1) |
|
. |
|
Za |
|
25-05-2024 |
|
11:20 |
|
Kinderdijk B1 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS B1 |
|
Albl |
|
Molenzicht |
|
Za |
|
25-05-2024 |
|
13:00 |
|
Nieuwerkerk B2 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS B2 |
|
Nwrk |
|
De Kleine Vink Veld |
|
. |
|
Za |
|
25-05-2024 |
|
09:40 |
|
DeetosSnel/QLS C1 |
|
– |
|
Tiel ’72 C1 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-1) |
|
Za |
|
25-05-2024 |
|
11:05 |
|
DeetosSnel/QLS C2 |
|
– |
|
DVS ’69 C1 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-2) |
|
Za |
|
25-05-2024 |
|
12:10 |
|
DeetosSnel/QLS C3 |
|
– |
|
DVS ’69 C3 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-2) |
|
. |
|
Za |
|
25-05-2024 |
|
10:10 |
|
Vitesse (Ba) D1 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS D1 |
|
Brdr |
|
De Bongerd |
|
Za |
|
25-05-2024 |
|
14:00 |
|
Korbatjo D2 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS D2 |
|
OudB |
|
H.Parkhurstweg (G) |
|
Za |
|
25-05-2024 |
|
10:15 |
|
Movado D2 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS D3 |
|
Dord |
|
Patersweg |
|
. |
|
Za |
|
25-05-2024 |
|
09:00 |
|
DeetosSnel/QLS E1 |
|
– |
|
Ventura Sport E1 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-5) |
|
Za |
|
25-05-2024 |
|
12:00 |
|
ADO E1 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS E2 |
|
Grav |
|
Trekdam |
|
Za |
|
25-05-2024 |
|
10:30 |
|
Albatros E3 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS E3 |
|
Zwdr |
|
Develstein |
|
Za |
|
25-05-2024 |
|
10:00 |
|
DeetosSnel/QLS E4 |
|
– |
|
DVS ’69 E3 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-5) |
|
. |
|
Za |
|
25-05-2024 |
|
09:00 |
|
DeetosSnel/QLS F1 |
|
– |
|
PKC F2 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-4) |
|
Za |
|
25-05-2024 |
|
10:00 |
|
PKC F3 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS F2 |
|
Ppdr |
|
Oostpolder |
|
Za |
|
25-05-2024 |
|
09:00 |
|
Vriendenschaar F3 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS F3 |
|
Hrdx |
|
Sluisweg |
|
Za |
|
25-05-2024 |
|
10:00 |
|
DeetosSnel/QLS F4 |
|
– |
|
Oranje Zwart F1 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-4) |
|
. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SPEELWEEK: 39 (Kalenderweek 22) |
|
Dg |
|
Datum |
|
Tijd |
|
Thuisploeg |
|
– |
|
Uitploeg |
|
Plts |
|
Locatie |
|
Za |
|
01-06-2024 |
|
16:00 |
|
DeetosSnel/QLS 1 |
|
– |
|
KOAG 1 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-1) |
|
Za |
|
01-06-2024 |
|
14:30 |
|
DeetosSnel/QLS 2 |
|
– |
|
Vriendenschaar 2 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-1) |
|
Za |
|
01-06-2024 |
|
12:55 |
|
Vitesse (Ba) 3 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS 3 |
|
Brdr |
|
De Bongerd |
|
Za |
|
01-06-2024 |
|
14:15 |
|
Merwede 4 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS 4 |
|
Sldr |
|
Thorbeckelaan |
|
Za |
|
01-06-2024 |
|
10:15 |
|
DeetosSnel/QLS 5 |
|
– |
|
PKC 8 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-1) |
|
Za |
|
01-06-2024 |
|
14:30 |
|
PKC 9 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS 6 |
|
Ppdr |
|
Oostpolder |
|
Za |
|
01-06-2024 |
|
14:30 |
|
Albatros 9 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS 7 |
|
Zwdr |
|
Develstein |
|
Za |
|
01-06-2024 |
|
16:00 |
|
Albatros 10 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS 8 |
|
Zwdr |
|
Develstein |
|
Zo |
|
02-06-2024 |
|
10:15 |
|
DeetosSnel/QLS 10 |
|
– |
|
Conventus 2 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-1) |
|
Zo |
|
02-06-2024 |
|
11:45 |
|
DeetosSnel/QLS 11 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS 9 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-1) |
|
Wo |
|
29-05-2024 |
|
20:05 |
|
DeetosSnel/QLS MW1 |
|
– |
|
ACKC MW1 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-1) |
|
. |
|
Za |
|
01-06-2024 |
|
12:30 |
|
GKV A1 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS A1 |
|
Grch |
|
Molenvliet |
|
Za |
|
01-06-2024 |
|
11:00 |
|
Oranje Wit (D) A2 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS A2 |
|
Dord |
|
Stadspolders |
|
Za |
|
01-06-2024 |
|
14:30 |
|
DeetosSnel/QLS A3 |
|
– |
|
Keep Fit ’70 A1 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-2) |
|
. |
|
Za |
|
01-06-2024 |
|
13:10 |
|
DeetosSnel/QLS B1 |
|
– |
|
Tjoba B1 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-1) |
|
Za |
|
01-06-2024 |
|
11:50 |
|
DeetosSnel/QLS B2 |
|
– |
|
Sporting Delta B2 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-1) |
|
. |
|
Za |
|
01-06-2024 |
|
09:30 |
|
Vriendenschaar C1 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS C1 |
|
Hrdx |
|
Sluisweg |
|
Za |
|
01-06-2024 |
|
10:30 |
|
Kinderdijk C2 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS C2 |
|
Albl |
|
Molenzicht (G) |
|
Za |
|
01-06-2024 |
|
13:15 |
|
DeetosSnel/QLS C3 |
|
– |
|
Sporting Delta C3 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-2) |
|
. |
|
Za |
|
01-06-2024 |
|
12:05 |
|
DeetosSnel/QLS D1 |
|
– |
|
Kinderdijk D1 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-2) |
|
Za |
|
01-06-2024 |
|
11:00 |
|
DeetosSnel/QLS D2 |
|
– |
|
Oranje Wit (D) D3 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-2) |
|
Za |
|
01-06-2024 |
|
10:00 |
|
ADO D2 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS D3 |
|
Grav |
|
Trekdam |
|
. |
|
Za |
|
01-06-2024 |
|
10:00 |
|
DeetosSnel/QLS E1 |
|
– |
|
PKC E3 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-5) |
|
Za |
|
01-06-2024 |
|
10:00 |
|
DeetosSnel/QLS E2 |
|
– |
|
DVS ’69 E1 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-4) |
|
Za |
|
01-06-2024 |
|
09:00 |
|
Vriendenschaar E2 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS E3 |
|
Hrdx |
|
Sluisweg |
|
Za |
|
01-06-2024 |
|
09:00 |
|
DeetosSnel/QLS E4 |
|
– |
|
DSO (K) E3 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-4) |
|
. |
|
Za |
|
01-06-2024 |
|
09:00 |
|
Juliana F1 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS F1 |
|
OudG |
|
Gem. sportpark |
|
Za |
|
01-06-2024 |
|
11:00 |
|
DeetosSnel/QLS F2 |
|
– |
|
Springfield F2 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-4) |
|
Za |
|
01-06-2024 |
|
09:00 |
|
PKC F8 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS F3 |
|
Ppdr |
|
Oostpolder |
|
Za |
|
01-06-2024 |
|
11:10 |
|
HKC F4 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS F4 |
|
Hrdx |
|
Boven Hardinxveld |
|
. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SPEELWEEK: 40 (Kalenderweek 23) |
|
Dg |
|
Datum |
|
Tijd |
|
Thuisploeg |
|
– |
|
Uitploeg |
|
Plts |
|
Locatie |
|
Za |
|
08-06-2024 |
|
16:00 |
|
Valto 1 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS 1 |
|
Lier |
|
De Zwet |
|
Za |
|
08-06-2024 |
|
14:40 |
|
Valto 2 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS 2 |
|
Lier |
|
De Zwet |
|
Za |
|
08-06-2024 |
|
15:30 |
|
DeetosSnel/QLS 3 |
|
– |
|
PKC 5 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-1) |
|
Za |
|
08-06-2024 |
|
14:00 |
|
DeetosSnel/QLS 4 |
|
– |
|
Korbatjo 2 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-1) |
|
Za |
|
08-06-2024 |
|
13:00 |
|
Oranje Wit (D) 6 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS 5 |
|
Dord |
|
Stadspolders |
|
Za |
|
08-06-2024 |
|
12:30 |
|
DeetosSnel/QLS 6 |
|
– |
|
Triade 3 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-2) |
|
Za |
|
08-06-2024 |
|
15:30 |
|
DeetosSnel/QLS 7 |
|
– |
|
KOAG 5 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-2) |
|
Za |
|
08-06-2024 |
|
14:00 |
|
DeetosSnel/QLS 8 |
|
– |
|
ADO 5 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-2) |
|
Zo |
|
09-06-2024 |
|
11:00 |
|
Achilles (Hg) 7 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS 9 |
|
DnHg |
|
Pomonaplein |
|
Zo |
|
09-06-2024 |
|
12:30 |
|
ALO 4 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS 10 |
|
DnHg |
|
Bosjes van Pex |
|
Zo |
|
09-06-2024 |
|
11:00 |
|
ALO 5 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS 11 |
|
DnHg |
|
Bosjes van Pex |
|
Wo |
|
05-06-2024 |
|
20:00 |
|
Kinderdijk MW2 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS MW1 |
|
Albl |
|
Molenzicht |
|
. |
|
Za |
|
08-06-2024 |
|
11:05 |
|
DeetosSnel/QLS A1 |
|
– |
|
Avanti A2 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-1) |
|
Za |
|
08-06-2024 |
|
12:30 |
|
DeetosSnel/QLS A2 |
|
– |
|
Kinderdijk A2 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-1) |
|
Za |
|
08-06-2024 |
|
12:35 |
|
DSO (K) A2 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS A3 |
|
Klun |
|
Molenvliet |
|
. |
|
Za |
|
08-06-2024 |
|
11:00 |
|
TOP (A) B1 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS B1 |
|
Arne |
|
Van Cittersweg |
|
Za |
|
08-06-2024 |
|
12:00 |
|
Oranje Wit (D) B2 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS B2 |
|
Dord |
|
Stadspolders |
|
. |
|
Za |
|
08-06-2024 |
|
09:55 |
|
DeetosSnel/QLS C1 |
|
– |
|
Sporting Delta C1 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-1) |
|
Za |
|
08-06-2024 |
|
11:20 |
|
DeetosSnel/QLS C2 |
|
– |
|
GKV C1 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-2) |
|
Za |
|
08-06-2024 |
|
09:15 |
|
PKC C5 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS C3 |
|
Ppdr |
|
Oostpolder |
|
. |
|
Za |
|
08-06-2024 |
|
12:30 |
|
Vriendenschaar D1 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS D1 |
|
Hrdx |
|
Sluisweg |
|
Za |
|
08-06-2024 |
|
12:00 |
|
Ventura Sport D1 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS D2 |
|
Stry |
|
Sportlaan |
|
Za |
|
08-06-2024 |
|
10:00 |
|
DeetosSnel/QLS D3 |
|
– |
|
Springfield D1 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-2) |
|
. |
|
Za |
|
08-06-2024 |
|
09:00 |
|
Sporting Delta E1 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS E1 |
|
Dord |
|
Gravensingel |
|
Za |
|
08-06-2024 |
|
11:00 |
|
Oranje Wit (D) E3 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS E2 |
|
Dord |
|
Stadspolders |
|
Za |
|
08-06-2024 |
|
11:00 |
|
DeetosSnel/QLS E3 |
|
– |
|
PKC E4 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-5) |
|
Za |
|
08-06-2024 |
|
09:30 |
|
Albatros E6 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS E4 |
|
Zwdr |
|
Develstein |
|
. |
|
Za |
|
08-06-2024 |
|
09:00 |
|
DeetosSnel/QLS F1 |
|
– |
|
HKC F2 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-4) |
|
Za |
|
08-06-2024 |
|
10:00 |
|
Korbatjo F1 |
|
– |
|
DeetosSnel/QLS F2 |
|
OudB |
|
H.Parkhurstweg (G) |
|
Za |
|
08-06-2024 |
|
09:00 |
|
DeetosSnel/QLS F3 |
|
– |
|
DVS ’69 F1 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-5) |
|
Za |
|
08-06-2024 |
|
10:00 |
|
DeetosSnel/QLS F4 |
|
– |
|
Sporting Delta F4 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-4) |
|
. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SPEELWEEK: 41 (Kalenderweek 24) |
|
Dg |
|
Datum |
|
Tijd |
|
Thuisploeg |
|
– |
|
Uitploeg |
|
Plts |
|
Locatie |
|
Zo |
|
16-06-2024 |
|
10:30 |
|
DeetosSnel/QLS 9 |
|
– |
|
ALO 5 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-1) |
|
Zo |
|
16-06-2024 |
|
12:00 |
|
DeetosSnel/QLS 10 |
|
– |
|
Sperwers 2 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-1) |
|
Zo |
|
16-06-2024 |
|
12:00 |
|
DeetosSnel/QLS 11 |
|
– |
|
Achilles (Hg) 7 |
|
Dord |
|
Vorrinklaan (KG-2) |
|
. |
|
|