Wedstrijdprogramma

 

SPEELWEEK: 19     (Kalenderweek 1)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Plts Locatie
Za 08-01-2022 20:00 AW/DTV 1 DeetosSnel 1 Adam Zeeburgereiland
Za 08-01-2022 19:30 KVS 2 DeetosSnel 2 DnHg De Blinkerd
Za 08-01-2022 16:35 PKC 10 DeetosSnel 5 Ppdr PKC-hal
Za 08-01-2022 14:00 DeetosSnel 7 Kinderdijk 7 Dord DeetosSnel-hal
Za 08-01-2022 15:10 DeetosSnel 10 Merwede 6 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 08-01-2022 13:00 DeetosSnel C2 ACKC C1 Dord DeetosSnel-hal
Za 08-01-2022 15:40 Juliana C2 DeetosSnel C3 Fijn De Parel
.
Za 08-01-2022 12:00 DeetosSnel D1 Kinderdijk D2 Dord DeetosSnel-hal
Za 08-01-2022 11:00 DeetosSnel D2 DSO (K) D1 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 08-01-2022 09:00 DeetosSnel E2 Good Luck E1 Dord DeetosSnel-hal
Za 08-01-2022 10:00 DeetosSnel E5 Korbatjo E5 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 08-01-2022 10:00 DeetosSnel F1 Merwede F1 Dord DeetosSnel-hal
Za 08-01-2022 09:00 DSO (K) F1 DeetosSnel F2 Klun De Niervaert
.
SPEELWEEK: 20     (Kalenderweek 2)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Plts Locatie
Za 15-01-2022 20:00 DeetosSnel 1 TOP (A) 1 Dord DeetosSnel-hal
Za 15-01-2022 18:15 DeetosSnel 2 TOP (A) 2 Dord DeetosSnel-hal
Za 15-01-2022 13:40 DeetosSnel 3 TOP (S) 4 Dord DeetosSnel-hal
Za 15-01-2022 16:50 DeetosSnel 4 GKV 3 Dord DeetosSnel-hal
Za 15-01-2022 17:05 GKV 4 DeetosSnel 5 Grch Van Rappardhal
Za 15-01-2022 19:50 Avanti 5 DeetosSnel 6 Pijn De Viergang
Za 15-01-2022 13:30 Albatros 10 DeetosSnel 7 Zwdr Develhal
Za 15-01-2022 14:10 ACKC 3 DeetosSnel 9 Gies De Jager
Zo 16-01-2022 11:35 DeetosSnel 11 DeetosSnel 12 Dord DeetosSnel-hal
Zo 16-01-2022 17:00 Ten Donck 1 DeetosSnel 13 Rdrk Reyerparkhal
Zo 16-01-2022 12:45 DeetosSnel 14 KZ Danaïden 12 Dord DeetosSnel-hal
Wo 12-01-2022 20:00 Korbis MW1 DeetosSnel MW1 Wadx De Dreef
.
Za 15-01-2022 15:20 DeetosSnel A1 TOP (A) A1 Dord DeetosSnel-hal
Za 15-01-2022 16:20 TOGO A1 DeetosSnel A2 Goes Omnium (1)
Za 15-01-2022 13:00 Vriendenschaar A2 DeetosSnel A3 Hrdx Appelgaard
.
Za 15-01-2022 12:10 DeetosSnel B1 Fortis B1 Dord DeetosSnel-hal
Za 15-01-2022 10:10 Seolto B1 DeetosSnel B2 Vlis Baskensburg
Za 15-01-2022 11:00 DeetosSnel B3 Oranje Wit B2 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 15-01-2022 10:00 DeetosSnel C1 Nieuwerkerk C1 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 15-01-2022 09:00 PKC E2 DeetosSnel E1 Ppdr PKC-hal
Za 15-01-2022 12:45 Good Luck E1 DeetosSnel E2 Somm De Staver
Za 15-01-2022 09:00 DeetosSnel E3 Oranje Wit E4 Dord DeetosSnel-hal
Za 15-01-2022 09:00 DeetosSnel E4 DVS ’69 E3 Dord DeetosSnel-hal
Za 15-01-2022 09:00 Albatros E6 DeetosSnel E5 Zwdr Develsteinhal
.
Za 15-01-2022 09:00 DeetosSnel F1 SKV F1 Dord DeetosSnel-hal
Za 15-01-2022 12:00 Korbatjo F1 DeetosSnel F3 OudB De Boogerd
.
SPEELWEEK: 21     (Kalenderweek 3)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Plts Locatie
Za 22-01-2022 20:00 DeetosSnel 1 AW/DTV 1 Dord DeetosSnel-hal
Za 22-01-2022 18:15 DeetosSnel 2 KVS 2 Dord DeetosSnel-hal
Za 22-01-2022 15:20 DeetosSnel 3 AW/DTV 2 Dord DeetosSnel-hal
Za 22-01-2022 16:50 DeetosSnel 4 Tjoba 2 Dord DeetosSnel-hal
Za 22-01-2022 14:10 Sporting Delta 5 DeetosSnel 5 Dord Deltahal
Za 22-01-2022 15:20 Albatros 6 DeetosSnel 6 Zwdr Develsteinhal
Za 22-01-2022 16:30 Oranje Zwart 2 DeetosSnel 8 Mijn Dorpshart
Za 22-01-2022 16:30 Triade 3 DeetosSnel 9 GrAm De Reiger
Za 22-01-2022 16:45 ADO 4 DeetosSnel 10 Grav De Schenkel
Zo 23-01-2022 13:05 Dunas 6 DeetosSnel 11 DnHg Houtrust
Zo 23-01-2022 11:35 DeetosSnel 12 Die Haghe 6 Dord DeetosSnel-hal
Zo 23-01-2022 12:45 DeetosSnel 13 Die Haghe 7 Dord DeetosSnel-hal
Zo 23-01-2022 13:15 Conventus 4 DeetosSnel 14 Zwdr Develsteinhal
Wo 19-01-2022 20:00 DeetosSnel MW1 Korbatjo MW1 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 22-01-2022 13:40 DeetosSnel A1 Oranje Wit A1 Dord DeetosSnel-hal
Za 22-01-2022 14:30 Seolto A1 DeetosSnel A2 Vlis Baskensburg
Za 22-01-2022 15:00 Merwede A2 DeetosSnel A3 Sldr De Stoep
.
Za 22-01-2022 11:10 DeetosSnel B1 Sporting Delta B1 Dord DeetosSnel-hal
Za 22-01-2022 15:40 ONDO (M) B1 DeetosSnel B2 Midd De Sprong
Za 22-01-2022 13:20 ADO B1 DeetosSnel B3 Grav De Schenkel
.
Za 22-01-2022 12:30 DeetosSnel C1 Sporting Delta C1 Dord DeetosSnel-hal
Za 22-01-2022 10:00 DeetosSnel C3 Juliana C2 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 22-01-2022 11:05 PKC D3 DeetosSnel D1 Ppdr PKC-hal
.
Za 22-01-2022 10:00 Merwede E2 DeetosSnel E1 Sldr De Stoep
Za 19-01-2021 17:00 Vriendenschaar E3 DeetosSnel E2 Hrdx De Wielewaal
Za 22-01-2022 09:00 DeetosSnel E2 Albatros E4 Dord DeetosSnel-hal
Za 22-01-2022 09:00 DeetosSnel E4 PKC E7 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 22-01-2022 09:00 PKC F2 DeetosSnel F1 Ppdr PKC-hal
Za 22-01-2022 09:00 DeetosSnel F2 Vriendenschaar F3 Dord DeetosSnel-hal
Za 22-01-2022 09:00 Triade F1 DeetosSnel F3 GrAm De Reiger
.
SPEELWEEK: 22     (Kalenderweek 4)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Plts Locatie
Za 29-01-2022 16:30 Fiks 1 DeetosSnel 1 Oegs De Cuyl
Za 29-01-2022 16:35 Dalto 3 DeetosSnel 2 Drie Hoenderdaal
Za 29-01-2022 14:45 Fiks 2 DeetosSnel 3 Oegs De Cuyl
Za 29-01-2022 14:40 Albatros 3 DeetosSnel 4 Zwdr Develhal
Za 29-01-2022 19:05 DeetosSnel 5 PKC 10 Dord DeetosSnel-hal
Za 29-01-2022 17:55 DeetosSnel 6 Nieuwerkerk 7 Dord DeetosSnel-hal
Za 29-01-2022 16:10 DVS ’69 4 DeetosSnel 7 HiAm De Ridderhal
Za 29-01-2022 15:30 DeetosSnel 8 KCR 10 Dord DeetosSnel-hal
Za 29-01-2022 16:40 DeetosSnel 9 Conventus 3 Dord DeetosSnel-hal (2)
Za 29-01-2022 16:40 DeetosSnel 10 GKV 6 Dord DeetosSnel-hal
Zo 30-01-2022 12:45 DeetosSnel 11 HKV/Ons Eibernest 5 Dord DeetosSnel-hal
Zo 30-01-2022 12:45 Fortuna 7 DeetosSnel 12 Delft Fortuna-hal
Zo 30-01-2022 11:30 Fortuna 8 DeetosSnel 13 Delft Fortuna-hal
Zo 30-01-2022 11:35 DeetosSnel 14 Achilles (Hg) 8 Dord DeetosSnel-hal
Wo 26-01-2022 20:45 Vitesse (Ba) MW1 DeetosSnel MW1 Brdr Bongerdhal
.
Za 29-01-2022 15:15 Vriendenschaar A1 DeetosSnel A1 Hrdx De Wielewaal
Za 29-01-2022 11:00 DeetosSnel A2 Fortis A2 Dord DeetosSnel-hal
Za 29-01-2022 12:10 DeetosSnel A3 DSC A3 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 29-01-2022 11:10 PKC B1 DeetosSnel B1 Ppdr PKC-hal
Za 29-01-2022 13:25 DeetosSnel B2 DSO (K) B1 Dord DeetosSnel-hal
Za 29-01-2022 10:00 DeetosSnel B3 Eureka B1 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 29-01-2022 12:00 Valto C1 DeetosSnel C1 Lier Vreeloo
Za 29-01-2022 17:05 KOAG C1 DeetosSnel C2 Krim Krimpenerwaard College
Za 29-01-2022 11:00 DSO (K) C1 DeetosSnel C3 Klun De Niervaert
.
Za 29-01-2022 14:25 DeetosSnel D1 Oranje Wit D3 Dord DeetosSnel-hal
Za 29-01-2022 14:45 Springfield D2 DeetosSnel D2 Hoev Parrestee
.
Za 29-01-2022 09:00 DeetosSnel E1 Triade E1 Dord DeetosSnel-hal
Za 29-01-2022 10:10 HKC (Ha) E2 DeetosSnel E2 Hrdx Het Dok
Za 29-01-2022 09:00 DeetosSnel E3 PKC E8 Dord DeetosSnel-hal
Za 29-01-2022 11:45 GKV E3 DeetosSnel E4 Grch Van Rappardhal
.
Za 29-01-2022 10:00 PKC F5 DeetosSnel F2 Ppdr PKC-hal
Za 29-01-2022 09:00 DeetosSnel F3 DSO (K) F2 Dord DeetosSnel-hal
.
SPEELWEEK: 23     (Kalenderweek 5)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Plts Locatie
Za 05-02-2022 18:15 Pernix 1 DeetosSnel 1 Leid De Zijl
Za 05-02-2022 16:30 Pernix 2 DeetosSnel 2 Leid De Zijl
Za 05-02-2022 19:30 KVS 3 DeetosSnel 3 DnHg De Blinkerd
Za 05-02-2022 21:20 KCC 5 DeetosSnel 4 CapY Schenkel
Za 05-02-2022 14:20 DeetosSnel 6 KCC 8 Dord DeetosSnel-hal
Za 05-02-2022 17:00 Kinderdijk 7 DeetosSnel 7 Albl Molenzichthal
Za 05-02-2022 17:45 DeetosSnel 8 PKC 9 Dord DeetosSnel-hal
Za 05-02-2022 13:10 DeetosSnel 9 Merwede 7 Dord DeetosSnel-hal
Za 05-02-2022 16:35 DeetosSnel 10 Kinderdijk 6 Dord DeetosSnel-hal
Zo 06-02-2022 11:35 DeetosSnel 11 Die Haghe 6 Dord DeetosSnel-hal
Zo 06-02-2022 13:05 Dunas 6 DeetosSnel 12 DnHg Houtrust
Zo 06-02-2022 14:20 Dunas 5 DeetosSnel 13 DnHg Houtrust
Zo 06-02-2022 12:45 DeetosSnel 14 Refleks 6 Dord DeetosSnel-hal
Wo 02-02-2022 20:00 DeetosSnel MW1 Luno MW1 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 05-02-2022 14:50 Tiel ’72 A1 DeetosSnel A1 Tiel De Betuwehal
Za 05-02-2022 11:55 DeetosSnel A2 Movado A1 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 05-02-2022 12:15 KCC B1 DeetosSnel B1 CapY Schenkel
Za 05-02-2022 15:30 DeetosSnel B2 Merwede B1 Dord DeetosSnel-hal
Za 05-02-2022 14:40 HKC (Ha) B2 DeetosSnel B3 Hrdx Het Dok
.
Za 05-02-2022 09:55 Albatros C1 DeetosSnel C1 Zwdr Develsteinhal
Za 05-02-2022 10:55 DeetosSnel C2 Vriendenschaar C2 Dord DeetosSnel-hal
Za 05-02-2022 10:30 ACKC C3 DeetosSnel C3 Gies De Jager
.
Za 05-02-2022 10:00 DSO (K) D1 DeetosSnel D2 Klun De Niervaert
.
Za 05-02-2022 12:00 Albatros E3 DeetosSnel E1 Zwdr Develhal
Za 05-02-2022 09:00 DeetosSnel E2 Vriendenschaar E3 Dord DeetosSnel-hal
Za 05-02-2022 09:00 DVS ’69 E2 DeetosSnel E3 HiAm De Ridderhal
Za 05-02-2022 09:00 Oranje Zwart E1 DeetosSnel E4 Mijn Dorpshart
Za 05-02-2022 09:55 DeetosSnel E5 Movado E1 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 05-02-2022 09:00 DeetosSnel F1 ADO F1 Dord DeetosSnel-hal
Za 05-02-2022 09:55 DeetosSnel F3 ADO F2 Dord DeetosSnel-hal
.
SPEELWEEK: 24     (Kalenderweek 6)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Plts Locatie
Za 12-02-2022 20:00 DeetosSnel 1 Avanti 1 Dord DeetosSnel-hal
Za 12-02-2022 18:15 DeetosSnel 2 Avanti 2 Dord DeetosSnel-hal
Za 12-02-2022 13:50 DeetosSnel 3 Rohda 2 Dord DeetosSnel-hal
Za 12-02-2022 16:50 DeetosSnel 4 KCR 4 Dord DeetosSnel-hal
Za 12-02-2022 20:50 Albatros 9 DeetosSnel 5 Zwdr Develsteinhal
Za 12-02-2022 15:25 Trekvogels 2 DeetosSnel 6 Rdam Zevenkamp
Za 12-02-2022 19:00 Oranje Wit 7 DeetosSnel 9 Dord Oranje Wit-hal (2)
Vr 11-02-2022 20:20 Merwede 6 DeetosSnel 10 Sldr De Stoep
Zo 13-02-2022 13:15 Movado 5 DeetosSnel 11 Dord Oranje Wit-hal
Zo 13-02-2022 12:00 DeetosSnel 12 ALO 5 Dord DeetosSnel-hal
Zo 13-02-2022 10:15 DeetosSnel 13 Sporting Delta 9 Dord DeetosSnel-hal
Wo 09-02-2022 20:00 Reeuwijk MW1 DeetosSnel MW1 Reeu De Meerkoet
.
Za 12-02-2022 12:10 DeetosSnel A1 Kinderdijk A1 Dord DeetosSnel-hal
Za 12-02-2022 10:00 ADO A1 DeetosSnel A2 Grav De Schenkel
Za 12-02-2022 11:35 DKB A1 DeetosSnel A3 Best Naestenbest
.
Za 12-02-2022 15:30 DeetosSnel B1 Tiel ’72 B1 Dord DeetosSnel-hal
Za 12-02-2022 12:10 Swift (M) B1 DeetosSnel B2 Midd De Sprong
Za 12-02-2022 10:00 DeetosSnel B3 Albatros B3 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 12-02-2022 11:00 DeetosSnel C1 ONDO (G) C1 Dord DeetosSnel-hal
Za 12-02-2022 11:00 ACKC C1 DeetosSnel C2 Gies De Jager
.
Za 12-02-2022 09:00 Oranje Wit E3 DeetosSnel E2 Dord Oranje Wit-hal
Za 12-02-2022 09:00 DeetosSnel E3 Vriendenschaar E4 Dord DeetosSnel-hal
Za 12-02-2022 09:00 DeetosSnel E4 Sporting Delta E4 Dord DeetosSnel-hal
Za 12-02-2022 09:00 ADO E2 DeetosSnel E5 Grav De Schenkel
.
Za 12-02-2022 09:00 Sporting Delta F1 DeetosSnel F1 Dord Deltahal
Za 12-02-2022 09:00 DeetosSnel F2 Juliana F2 Dord DeetosSnel-hal
.
SPEELWEEK: 25     (Kalenderweek 7)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Plts Locatie
Za 19-02-2022 20:15 DSC 1 DeetosSnel 1 Eind De Vijfkamp
Za 19-02-2022 18:45 DSC 2 DeetosSnel 2 Eind De Vijfkamp
Za 19-02-2022 15:45 Maassluis 2 DeetosSnel 4 Maas Olympia
Za 19-02-2022 16:30 DeetosSnel 5 Eureka 2 Dord DeetosSnel-hal
Za 19-02-2022 17:45 DeetosSnel 7 GKV 5 Dord DeetosSnel-hal (2)
Za 19-02-2022 16:35 DeetosSnel 8 Ventura Sport 3 Dord DeetosSnel-hal (2)
Za 19-02-2022 15:25 DeetosSnel 9 Korbatjo 3 Dord DeetosSnel-hal (2)
Zo 20-02-2022 14:15 ALO 5 DeetosSnel 11 DnHg Ockenburgh
Zo 20-02-2022 10:15 DeetosSnel 12 HKV/Ons Eibernest 5 Dord DeetosSnel-hal
Zo 20-02-2022 12:00 DeetosSnel 13 Refleks 7 Dord DeetosSnel-hal
Zo 20-02-2022 13:00 ALO 6 DeetosSnel 14 DnHg Ockenburgh
.
Za 19-02-2022 14:50 PKC A2 DeetosSnel A1 Ppdr PKC-hal
Za 19-02-2022 17:45 DeetosSnel A2 Oranje Wit A2 Dord DeetosSnel-hal
Za 19-02-2022 14:10 DeetosSnel A3 SDO (V) A1 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 19-02-2022 11:15 Vriendenschaar B1 DeetosSnel B1 Hrdx De Wielewaal
Za 19-02-2022 15:25 DeetosSnel B2 Sporting Delta B2 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 19-02-2022 12:10 Maassluis C1 DeetosSnel C1 Maas Olympia
Za 19-02-2022 13:05 DeetosSnel C2 Kinderdijk C2 Dord DeetosSnel-hal
Za 19-02-2022 12:05 DeetosSnel C3 ACKC C3 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 19-02-2022 10:00 Keep Fit ’70 D1 DeetosSnel D1 Roos In de Roos
Za 19-02-2022 11:00 DeetosSnel D2 Juliana D2 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 19-02-2022 09:00 DeetosSnel E1 Kinderdijk E1 Dord DeetosSnel-hal
Za 19-02-2022 10:00 PKC E4 DeetosSnel E2 Ppdr PKC-hal
Za 19-02-2022 09:00 Sporting Delta E3 DeetosSnel E3 Dord Deltahal
Za 19-02-2022 10:00 DeetosSnel E4 Oranje Zwart E1 Dord DeetosSnel-hal
Za 19-02-2022 10:00 DeetosSnel E5 DSO (K) E4 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 19-02-2022 10:05 Merwede F1 DeetosSnel F1 Sldr De Stoep
Za 19-02-2022 10:00 DeetosSnel F2 Keep Fit ’70 F1 Dord DeetosSnel-hal
Za 19-02-2022 09:00 DeetosSnel F3 Vriendenschaar F4 Dord DeetosSnel-hal
.
SPEELWEEK: 26     (Kalenderweek 8)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Plts Locatie
Za 26-02-2022 10:00 DeetosSnel 7 Vitesse (Ba) 7 Dord DeetosSnel-hal
Za 26-02-2022 15:10 Albatros 8 DeetosSnel 8 Zwdr Develsteinhal
Za 26-02-2022 11:10 DeetosSnel 10 Koveni 3 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 26-02-2022 14:00 DVS ’69 C1 DeetosSnel C2 HiAm De Ridderhal
Za 26-02-2022 11:10 DeetosSnel C3 GKV C3 Dord DeetosSnel-hal (2)
.
Za 26-02-2022 10:05 DeetosSnel D1 Juliana D1 Dord DeetosSnel-hal (2)
Za 26-02-2022 09:00 DeetosSnel D2 Oranje Wit D4 Dord DeetosSnel-hal (2)
.
SPEELWEEK: 27     (Kalenderweek 9)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Plts Locatie
Za 05-03-2022 20:00 DeetosSnel 1 Fiks 1 Dord DeetosSnel-hal
Za 05-03-2022 18:15 DeetosSnel 2 Dalto 3 Dord DeetosSnel-hal
Za 05-03-2022 14:15 ZKV (Za) 2 DeetosSnel 3 Zaan De Struyck
Za 05-03-2022 12:40 PKC 9 DeetosSnel 8 Ppdr PKC-hal
.
Za 05-03-2022 16:30 DeetosSnel B1 PKC B1 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 05-03-2022 09:00 Juliana F2 DeetosSnel F2 OudG Het Veerhuis
.
SPEELWEEK: 28     (Kalenderweek 10)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Plts Locatie
Za 12-03-2022 20:00 DeetosSnel 1 ODIK 1 Dord DeetosSnel-hal
Za 12-03-2022 18:15 DeetosSnel 2 SKF 2 Dord DeetosSnel-hal
Za 12-03-2022 15:20 DeetosSnel 3 Avanti 3 Dord DeetosSnel-hal
Za 12-03-2022 16:50 DeetosSnel 4 Merwede 3 Dord DeetosSnel-hal
Za 12-03-2022 19:50 Kinderdijk 5 DeetosSnel 5 Albl Molenzichthal
Za 12-03-2022 16:55 PKC 12 DeetosSnel 6 Ppdr PKC-hal
Za 12-03-2022 14:40 Vitesse (Ba) 7 DeetosSnel 7 Brdr Bongerdhal
Za 12-03-2022 15:45 ADO 5 DeetosSnel 8 Grav De Schenkel
Zo 13-03-2022 13:10 DeetosSnel 11 Fortuna 7 Dord DeetosSnel-hal
Zo 13-03-2022 13:15 Movado 5 DeetosSnel 12 Dord Oranje Wit-hal
Zo 13-03-2022 12:00 Movado 6 DeetosSnel 13 Dord Oranje Wit-hal
Zo 13-03-2022 11:30 DeetosSnel 14 Sperwers 2 Dord DeetosSnel-hal
Wo 09-03-2022 20:00 Tempo MW1 DeetosSnel MW1 Alph Limeshallen (links)
.
Za 12-03-2022 12:10 DeetosSnel A1 Vitesse (Ba) A1 Dord DeetosSnel-hal
Za 12-03-2022 14:20 Tilburg A2 DeetosSnel A3 Tilb Westerwel
.
Za 12-03-2022 13:50 DeetosSnel B1 DSC B1 Dord DeetosSnel-hal
Za 12-03-2022 11:30 TOGO B1 DeetosSnel B2 Goes Omnium (1)
Za 12-03-2022 11:00 DeetosSnel B3 Kinderdijk B2 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 12-03-2022 10:00 DeetosSnel C1 Vitesse (Ba) C1 Dord DeetosSnel-hal
Za 12-03-2022 13:30 Vitesse (Ba) C2 DeetosSnel C2 Brdr Bongerdhal
Za 12-03-2022 13:25 ADO C2 DeetosSnel C3 Grav De Schenkel
.
Za 12-03-2022 12:00 Albatros D3 DeetosSnel D1 Zwdr Walburghal
Za 12-03-2022 14:05 Scheldevogels D1 DeetosSnel D2 BgZam Tuinwijk
.
Za 12-03-2022 11:00 ACKC E1 DeetosSnel E1 Almk Sportzaal ’t Verlaat
Za 12-03-2022 09:00 DeetosSnel E2 PKC E4 Dord DeetosSnel-hal
Za 12-03-2022 09:00 DeetosSnel E3 ADO E1 Dord DeetosSnel-hal
Za 12-03-2022 11:20 Ventura Sport E2 DeetosSnel E5 Stry Apollohal
.
Za 12-03-2022 09:00 DeetosSnel F1 Oranje Wit F3 Dord DeetosSnel-hal
Za 12-03-2022 09:00 ACKC F1 DeetosSnel F2 Almk Sportzaal ’t Verlaat
Za 12-03-2022 10:00 Voltreffers F1 DeetosSnel F3 Oost Arkendonk
.
SPEELWEEK: 29     (Kalenderweek 11)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Plts Locatie
Za 19-03-2022 15:15 TOP (S) 4 DeetosSnel 3 Sass De Korf
Za 19-03-2022 15:50 GKV 3 DeetosSnel 4 Grch Van Rappardhal
Za 19-03-2022 14:45 DeetosSnel 5 GKV 4 Dord DeetosSnel-hal
Za 19-03-2022 13:30 DeetosSnel 6 Avanti 5 Dord DeetosSnel-hal
Za 19-03-2022 14:45 DeetosSnel 7 Albatros 10 Dord DeetosSnel-hal (2)
Za 19-03-2022 13:30 DeetosSnel 9 ACKC 3 Dord DeetosSnel-hal (2)
Za 19-03-2022 15:25 PKC 8 DeetosSnel 10 Ppdr PKC-hal
Zo 20-03-2022 11:30 DeetosSnel 12 DeetosSnel 11 Dord DeetosSnel-hal
Zo 20-03-2022 13:10 DeetosSnel 13 Ten Donck 1 Dord DeetosSnel-hal
Zo 20-03-2022 15:15 KZ Danaïden 12 DeetosSnel 14 Leid Drie Oktoberhal
Wo 16-03-2022 20:00 DeetosSnel MW1 Korbis MW1 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 19-03-2022 14:20 TOP (A) A1 DeetosSnel A1 Arne De Blikken
Za 19-03-2022 11:00 DeetosSnel A2 TOGO A1 Dord DeetosSnel-hal
Za 19-03-2022 12:15 DeetosSnel A3 Vriendenschaar A2 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 19-03-2022 16:10 Fortis B1 DeetosSnel B1 Osou De Belt
Za 19-03-2022 11:00 DeetosSnel B2 Seolto B1 Dord DeetosSnel-hal (2)
Za 19-03-2022 17:00 Oranje Wit B2 DeetosSnel B3 Dord Oranje Wit-hal (2)
.
Za 19-03-2022 13:30 Nieuwerkerk C1 DeetosSnel C1 Nwrk De Kleine Vink Hal
.
Za 19-03-2022 11:05 Kinderdijk D2 DeetosSnel D1 Albl Molenzichthal
Za 19-03-2022 09:00 DeetosSnel D2 Albatros D4 Dord DeetosSnel-hal (2)
.
Za 19-03-2022 09:00 DeetosSnel E1 PKC E2 Dord DeetosSnel-hal
Za 19-03-2022 10:00 DSO (K) E2 DeetosSnel E2 Klun De Niervaert
Za 19-03-2022 09:00 Oranje Wit E4 DeetosSnel E3 Dord Oranje Wit-hal
Za 19-03-2022 09:00 DVS ’69 E3 DeetosSnel E4 HiAm De Ridderhal
Za 19-03-2022 10:00 DeetosSnel E5 Albatros E6 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 19-03-2022 09:00 DeetosSnel F2 DSO (K) F1 Dord DeetosSnel-hal
Za 19-03-2022 10:00 DeetosSnel F3 Korbatjo F1 Dord DeetosSnel-hal
.
SPEELWEEK: 30     (Kalenderweek 12)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Plts Locatie
Za 26-03-2022 13:15 AW/DTV 2 DeetosSnel 3 Adam Zeeburgereiland
Za 26-03-2022 15:00 Tjoba 2 DeetosSnel 4 Goes Omnium (2)
Za 26-03-2022 12:10 DeetosSnel 5 Sporting Delta 5 Dord DeetosSnel-hal
Za 26-03-2022 13:20 DeetosSnel 6 Albatros 6 Dord DeetosSnel-hal
Za 26-03-2022 18:20 Sporting Delta 6 DeetosSnel 7 Dord Deltahal
Za 26-03-2022 14:35 DeetosSnel 8 Oranje Zwart 2 Dord DeetosSnel-hal (2)
Za 26-03-2022 15:50 DeetosSnel 9 Triade 3 Dord DeetosSnel-hal (2)
Za 26-03-2022 15:50 DeetosSnel 10 ADO 4 Dord DeetosSnel-hal
Zo 27-03-2022 13:10 DeetosSnel 11 Dunas 6 Dord DeetosSnel-hal
Zo 27-03-2022 13:20 Die Haghe 6 DeetosSnel 12 DnHg Sportc. Zuiderpark (Br B)
Zo 27-03-2022 12:00 Die Haghe 7 DeetosSnel 13 DnHg Sportc. Zuiderpark (Br B)
Zo 27-03-2022 11:30 DeetosSnel 14 Conventus 4 Dord DeetosSnel-hal
Wo 23-03-2022 20:05 Korbatjo MW1 DeetosSnel MW1 OudB De Boogerd
.
Za 26-03-2022 12:15 Oranje Wit A1 DeetosSnel A1 Dord Oranje Wit-hal
Za 26-03-2022 10:00 DeetosSnel A2 Seolto A1 Dord DeetosSnel-hal
Za 26-03-2022 14:35 DeetosSnel A3 Merwede A2 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 26-03-2022 15:20 Sporting Delta B1 DeetosSnel B1 Dord Deltahal
Za 26-03-2022 11:10 DeetosSnel B2 ONDO (M) B1 Dord DeetosSnel-hal
Za 26-03-2022 13:20 DeetosSnel B3 ADO B1 Dord DeetosSnel-hal (2)
.
Za 26-03-2022 13:00 Sporting Delta C1 DeetosSnel C1 Dord Deltahal
Za 26-03-2022 12:15 DeetosSnel C3 Oranje Zwart C1 Dord DeetosSnel-hal (2)
.
Za 26-03-2022 10:00 DeetosSnel D1 PKC D3 Dord DeetosSnel-hal (2)
Za 26-03-2022 09:00 Albatros D4 DeetosSnel D2 Zwdr Develsteinhal
.
Za 26-03-2022 09:00 DeetosSnel E1 Merwede E2 Dord DeetosSnel-hal
Za 26-03-2022 10:00 Albatros E4 DeetosSnel E2 Zwdr Develsteinhal
Za 26-03-2022 09:00 PKC E7 DeetosSnel E4 Ppdr PKC-hal
Za 26-03-2022 12:00 Korbatjo E5 DeetosSnel E5 OudB De Boogerd
.
Za 26-03-2022 09:00 DeetosSnel F1 PKC F2 Dord DeetosSnel-hal
Za 26-03-2022 09:00 Vriendenschaar F3 DeetosSnel F2 Hrdx De Wielewaal
Za 26-03-2022 09:00 DeetosSnel F3 Triade F1 Dord DeetosSnel-hal (2)
.
SPEELWEEK: 31     (Kalenderweek 13)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Plts Locatie
Za 02-04-2022 13:50 DeetosSnel 3 Fiks 2 Dord DeetosSnel-hal
Za 02-04-2022 15:20 DeetosSnel 4 Albatros 3 Dord DeetosSnel-hal
Za 02-04-2022 20:50 Nieuwerkerk 7 DeetosSnel 6 Nwrk De Kleine Vink Hal
Za 02-04-2022 13:15 DeetosSnel 7 DVS ’69 4 Dord DeetosSnel-hal (2)
Za 02-04-2022 19:50 KCR 10 DeetosSnel 8 Rdrk De Wissel
Za 02-04-2022 18:10 Conventus 3 DeetosSnel 9 Zwdr Develsteinhal
Za 02-04-2022 15:20 GKV 6 DeetosSnel 10 Grch Van Rappardhal
Zo 03-04-2022 11:30 HKV/Ons Eibernest 5 DeetosSnel 11 DnHg HKV/Ons Eibernesthal
Zo 03-04-2022 11:00 DeetosSnel 12 Fortuna 7 Dord DeetosSnel-hal
Zo 03-04-2022 12:35 DeetosSnel 13 Fortuna 8 Dord DeetosSnel-hal
Zo 03-04-2022 12:10 Achilles (Hg) 8 DeetosSnel 14 DnHg Sportc. Zuiderpark (Br A)
Wo 30-03-2022 20:00 DeetosSnel MW1 Vitesse (Ba) MW1 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 02-04-2022 12:10 DeetosSnel A1 Vriendenschaar A1 Dord DeetosSnel-hal
Za 02-04-2022 15:00 Fortis A2 DeetosSnel A2 Osou De Belt
Za 02-04-2022 14:00 DSC A3 DeetosSnel A3 Eind De Vijfkamp
.
Za 02-04-2022 12:00 DSO (K) B1 DeetosSnel B2 Klun De Niervaert
Za 02-04-2022 15:50 Eureka B1 DeetosSnel B3 Rdrk De Fakkel
.
Za 02-04-2022 10:00 DeetosSnel C1 Valto C1 Dord DeetosSnel-hal
Za 02-04-2022 11:00 DeetosSnel C2 KOAG C1 Dord DeetosSnel-hal
Za 02-04-2022 12:10 DeetosSnel C3 DSO (K) C1 Dord DeetosSnel-hal (2)
.
Za 02-04-2022 13:00 Oranje Wit D3 DeetosSnel D1 Dord Oranje Wit-hal (2)
Za 02-04-2022 10:00 DeetosSnel D2 Springfield D2 Dord DeetosSnel-hal (2)
.
Za 02-04-2022 09:00 Triade E1 DeetosSnel E1 GrAm De Reiger
Za 02-04-2022 09:00 DeetosSnel E2 HKC (Ha) E2 Dord DeetosSnel-hal
Za 02-04-2022 09:00 PKC E8 DeetosSnel E3 Ppdr PKC-hal
Za 02-04-2022 09:00 DeetosSnel E4 GKV E3 Dord DeetosSnel-hal
.
Za 02-04-2022 09:00 ADO F1 DeetosSnel F1 Grav De Schenkel
Za 02-04-2022 11:05 DeetosSnel F2 PKC F5 Dord DeetosSnel-hal (2)
Za 02-04-2022 09:00 DSO (K) F2 DeetosSnel F3 Klun De Niervaert
.

 

DeetosSnel Korfbal