Wedstrijden(thuis)

 

SPEELWEEK: 19     (Kalenderweek 1)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Veld Scheidsrechter
Za 08-01-2022 09:00 DeetosSnel E2 Good Luck E1 (1) Remco Lubbelinkhof
Za 08-01-2022 10:00 DeetosSnel F1 Merwede F1 (1) Marjolein Naaktgeboren
Za 08-01-2022 10:00 DeetosSnel E5 Korbatjo E5 (1) Anita Veldman
Za 08-01-2022 11:00 DeetosSnel D2 DSO (K) D1 (1) Marielle Hogendoorn
Za 08-01-2022 12:00 DeetosSnel D1 Kinderdijk D2 (1) Fiona Ruward
Za 08-01-2022 13:00 DeetosSnel C2 ACKC C1 (1) Hugo Mijsbergen
Za 08-01-2022 14:00 DeetosSnel 7 Kinderdijk 7 (1) Roy Helmos
Za 08-01-2022 15:10 DeetosSnel 10 Merwede 6 (1) Gert-Jan Kraaijeveld
.
SPEELWEEK: 20     (Kalenderweek 2)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Veld Scheidsrechter
Za 15-01-2022 09:00 DeetosSnel F1 SKV F1 (1) Ellen van der Aa
Za 15-01-2022 09:00 DeetosSnel E4 DVS ’69 E3 (1) Danielle van Geenen
Za 15-01-2022 09:00 DeetosSnel E3 Oranje Wit E4 (1) Marlies Simpelaar
Za 15-01-2022 10:00 DeetosSnel C1 Nieuwerkerk C1 (1) KNKV
Za 15-01-2022 11:00 DeetosSnel B3 Oranje Wit B2 (1) Nando van Ooijen
Za 15-01-2022 12:10 DeetosSnel B1 Fortis B1 (1) KNKV
Za 15-01-2022 13:40 DeetosSnel 3 TOP (S) 4 (1) KNKV
Za 15-01-2022 15:20 DeetosSnel A1 TOP (A) A1 (1) KNKV
Za 15-01-2022 16:50 DeetosSnel 4 GKV 3 (1) KNKV
Za 15-01-2022 18:15 DeetosSnel 2 TOP (A) 2 (1) KNKV
Za 15-01-2022 20:00 DeetosSnel 1 TOP (A) 1 (1) KNKV
.
Zo 16-01-2022 11:35 DeetosSnel 11 DeetosSnel 12 (1) Jaco Mathlener
Zo 16-01-2022 12:45 DeetosSnel 14 KZ Danaïden 12 (1) Raymond Poots
.
SPEELWEEK: 21     (Kalenderweek 3)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Veld Scheidsrechter
Wo 19-01-2022 20:00 DeetosSnel MW1 Korbatjo MW1 (1) Björn van Rosmalen
.
Za 22-01-2022 09:00 DeetosSnel F2 Vriendenschaar F3 (1) Gerda Post
Za 22-01-2022 09:00 DeetosSnel E4 PKC E7 (1) Remco Lubbelinkhof
Za 22-01-2022 09:00 DeetosSnel E2 Albatros E4 (1) Marian Blaset
Za 22-01-2022 10:00 DeetosSnel C3 Juliana C2 (1) Peter Groeneweg
Za 22-01-2022 11:10 DeetosSnel B1 Sporting Delta B1 (1) KNKV
Za 22-01-2022 12:30 DeetosSnel C1 Sporting Delta C1 (1) KNKV
Za 22-01-2022 13:40 DeetosSnel A1 Oranje Wit A1 (1) KNKV
Za 22-01-2022 15:20 DeetosSnel 3 AW/DTV 2 (1) KNKV
Za 22-01-2022 16:50 DeetosSnel 4 Tjoba 2 (1) KNKV
Za 22-01-2022 18:15 DeetosSnel 2 KVS 2 (1) KNKV
Za 22-01-2022 20:00 DeetosSnel 1 AW/DTV 1 (1) KNKV
.
Zo 23-01-2022 11:35 DeetosSnel 12 Die Haghe 6 (1) Martijn Naaktgeboren
Zo 23-01-2022 12:45 DeetosSnel 13 Die Haghe 7 (1) Paul de Gooijer
.
SPEELWEEK: 22     (Kalenderweek 4)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Veld Scheidsrechter
Za 29-01-2022 09:00 DeetosSnel F3 DSO (K) F2 (1) Misha Prent
Za 29-01-2022 09:00 DeetosSnel E3 PKC E8 (1) Gijs Kruit
Za 29-01-2022 09:00 DeetosSnel E1 Triade E1 (1) Marlies Simpelaar
Za 29-01-2022 10:00 DeetosSnel B3 Eureka B1 (1) Rinse de Ruiter
Za 29-01-2022 11:00 DeetosSnel A2 Fortis A2 (1) KNKV
Za 29-01-2022 12:10 DeetosSnel A3 DSC A3 (1) KNKV
Za 29-01-2022 13:25 DeetosSnel B2 DSO (K) B1 (1) KNKV
Za 29-01-2022 14:25 DeetosSnel D1 Oranje Wit D3 (1) Hugo Mijsbergen
Za 29-01-2022 15:30 DeetosSnel 8 KCR 10 (1) Roy Helmos
Za 29-01-2022 16:40 DeetosSnel 10 GKV 6 (1) Marcel Roos
Za 29-01-2022 16:40 DeetosSnel 9 Conventus 3 (2) Arno de Reus
Za 29-01-2022 17:55 DeetosSnel 6 Nieuwerkerk 7 (1) Martijn vd Wiel
Za 29-01-2022 19:05 DeetosSnel 5 PKC 10 (1) Gert-Jan Kraaijeveld
.
Zo 30-01-2022 11:35 DeetosSnel 14 Achilles (Hg) 8 (1) Marian Blaset
Zo 30-01-2022 12:45 DeetosSnel 11 HKV/Ons Eibernest 5 (1) Walter Bijl
.
SPEELWEEK: 23     (Kalenderweek 5)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Veld Scheidsrechter
Wo 02-02-2022 20:00 DeetosSnel MW1 Luno MW1 (1) Jens de Bruijn
.
Za 05-02-2022 09:00 DeetosSnel F1 ADO F1 (1) Ellen van der Aa
Za 05-02-2022 09:00 DeetosSnel E2 Vriendenschaar E3 (1) Remco Lubbelinkhof
Za 05-02-2022 09:55 DeetosSnel F3 ADO F2 (1) Marjolein Naaktgeboren
Za 05-02-2022 09:55 DeetosSnel E5 Movado E1 (1) Danielle van Geenen
Za 05-02-2022 10:55 DeetosSnel C2 Vriendenschaar C2 (1) Rachelle Koch
Za 05-02-2022 11:55 DeetosSnel A2 Movado A1 (1) KNKV
Za 05-02-2022 13:10 DeetosSnel 9 Merwede 7 (1) Twan de Bruijn
Za 05-02-2022 14:20 DeetosSnel 6 KCC 8 (1) Arno de Reus
Za 05-02-2022 15:30 DeetosSnel B2 Merwede B1 (1) KNKV
Za 05-02-2022 16:35 DeetosSnel 10 Kinderdijk 6 (1) Hugo Mijsbergen
Za 05-02-2022 17:45 DeetosSnel 8 PKC 9 (1) Roy Helmos
.
Zo 06-02-2022 11:35 DeetosSnel 11 Die Haghe 6 (1) Jaco Mathlener
Zo 06-02-2022 12:45 DeetosSnel 14 Refleks 6 (1) Oscar Visser
.
SPEELWEEK: 24     (Kalenderweek 6)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Veld Scheidsrechter
Za 12-02-2022 09:00 DeetosSnel F2 Juliana F2 (1) Gerda Post
Za 12-02-2022 09:00 DeetosSnel E4 Sporting Delta E4 (1) Danielle van Geenen
Za 12-02-2022 09:00 DeetosSnel E3 Vriendenschaar E4 (1) Anita Veldman
Za 12-02-2022 10:00 DeetosSnel B3 Albatros B3 (1) Rinse de Ruiter
Za 12-02-2022 11:00 DeetosSnel C1 ONDO (G) C1 (1) KNKV
Za 12-02-2022 12:10 DeetosSnel A1 Kinderdijk A1 (1) KNKV
Za 12-02-2022 13:50 DeetosSnel 3 Rohda 2 (1) KNKV
Za 12-02-2022 15:30 DeetosSnel B1 Tiel ’72 B1 (1) KNKV
Za 12-02-2022 16:50 DeetosSnel 4 KCR 4 (1) KNKV
Za 12-02-2022 18:15 DeetosSnel 2 Avanti 2 (1) KNKV
Za 12-02-2022 20:00 DeetosSnel 1 Avanti 1 (1) KNKV
.
Zo 13-02-2022 10:15 DeetosSnel 13 Sporting Delta 9 (1) Mario Plaisier
Zo 13-02-2022 12:00 DeetosSnel 12 ALO 5 (1) Kevin vd Lingen
.
SPEELWEEK: 25     (Kalenderweek 7)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Veld Scheidsrechter
Za 19-02-2022 09:00 DeetosSnel F3 Vriendenschaar F4 (1) Brend Dingenouts
Za 19-02-2022 09:00 DeetosSnel E1 Kinderdijk E1 (1) Remco Lubbelinkhof
Za 19-02-2022 10:00 DeetosSnel F2 Keep Fit ’70 F1 (1) Misha Prent
Za 19-02-2022 10:00 DeetosSnel E5 DSO (K) E4 (1) Marlies Simpelaar
Za 19-02-2022 10:00 DeetosSnel E4 Oranje Zwart E1 (1) Anita Veldman
Za 19-02-2022 11:00 DeetosSnel D2 Juliana D2 (1) Hugo Mijsbergen
Za 19-02-2022 12:05 DeetosSnel C3 ACKC C3 (1) Marielle Hogendoorn
Za 19-02-2022 13:05 DeetosSnel C2 Kinderdijk C2 (1) Peter Groeneweg
Za 19-02-2022 14:10 DeetosSnel A3 SDO (V) A1 (1) KNKV
Za 19-02-2022 15:25 DeetosSnel B2 Sporting Delta B2 (1) KNKV
Za 19-02-2022 15:25 DeetosSnel 9 Korbatjo 3 (2) Marcel Roos
Za 19-02-2022 16:30 DeetosSnel 5 Eureka 2 (1) Jaco Mathlener
Za 19-02-2022 16:35 DeetosSnel 8 Ventura Sport 3 (2) Paul de Gooijer
Za 19-02-2022 17:45 DeetosSnel A2 Oranje Wit A2 (1) KNKV
Za 19-02-2022 17:45 DeetosSnel 7 GKV 5 (2) Gert-Jan Kraaijeveld
.
Zo 20-02-2022 10:15 DeetosSnel 12 HKV/Ons Eibernest 5 (1) Marian Blaset
Zo 20-02-2022 12:00 DeetosSnel 13 Refleks 7 (1) Mario Plaisier
.
SPEELWEEK: 26     (Kalenderweek 8)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Veld Scheidsrechter
Za 26-02-2022 09:00 DeetosSnel D2 Oranje Wit D4 (2) Nout van der Wal
Za 26-02-2022 10:00 DeetosSnel 7 Vitesse (Ba) 7 (1) Roy Helmos
Za 26-02-2022 10:05 DeetosSnel D1 Juliana D1 (2) Peter Groeneweg
Za 26-02-2022 11:10 DeetosSnel 10 Koveni 3 (1) Rinse de Ruiter
Za 26-02-2022 11:10 DeetosSnel C3 GKV C3 (2) Arno de Reus
.
SPEELWEEK: 27     (Kalenderweek 9)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Veld Scheidsrechter
Za 05-03-2022 16:30 DeetosSnel B1 PKC B1 (1) KNKV
Za 05-03-2022 18:15 DeetosSnel 2 Dalto 3 (1) KNKV
Za 05-03-2022 20:00 DeetosSnel 1 Fiks 1 (1) KNKV
.
SPEELWEEK: 28     (Kalenderweek 10)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Veld Scheidsrechter
Za 12-03-2022 09:00 DeetosSnel F1 Oranje Wit F3 (1) Gerda Post
Za 12-03-2022 09:00 DeetosSnel E3 ADO E1 (1) Remco Lubbelinkhof
Za 12-03-2022 09:00 DeetosSnel E2 PKC E4 (1) Rutger Struijk
Za 12-03-2022 10:00 DeetosSnel C1 Vitesse (Ba) C1 (1) KNKV
Za 12-03-2022 11:00 DeetosSnel B3 Kinderdijk B2 (1) Hugo Mijsbergen
Za 12-03-2022 12:10 DeetosSnel A1 Vitesse (Ba) A1 (1) KNKV
Za 12-03-2022 13:50 DeetosSnel B1 DSC B1 (1) KNKV
Za 12-03-2022 15:20 DeetosSnel 3 Avanti 3 (1) KNKV
Za 12-03-2022 16:50 DeetosSnel 4 Merwede 3 (1) KNKV
Za 12-03-2022 18:15 DeetosSnel 2 SKF 2 (1) KNKV
Za 12-03-2022 20:00 DeetosSnel 1 ODIK 1 (1) KNKV
.
Zo 13-03-2022 11:30 DeetosSnel 14 Sperwers 2 (1) Raymond Poots
Zo 13-03-2022 13:10 DeetosSnel 11 Fortuna 7 (1) Martijn Naaktgeboren
.
SPEELWEEK: 29     (Kalenderweek 11)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Veld Scheidsrechter
Wo 16-03-2022 20:00 DeetosSnel MW1 Korbis MW1 (1) Nout van der Wal
.
Za 19-03-2022 09:00 DeetosSnel F2 DSO (K) F1 (1) Ellen van der Aa
Za 19-03-2022 09:00 DeetosSnel E1 PKC E2 (1) Marlies Simpelaar
Za 19-03-2022 09:00 DeetosSnel D2 Albatros D4 (2) Marielle Hogendoorn
Za 19-03-2022 10:00 DeetosSnel F3 Korbatjo F1 (1) Marjolein Naaktgeboren
Za 19-03-2022 10:00 DeetosSnel E5 Albatros E6 (1) Danielle van Geenen
Za 19-03-2022 11:00 DeetosSnel A2 TOGO A1 (1) KNKV
Za 19-03-2022 11:00 DeetosSnel B2 Seolto B1 (2) KNKV
Za 19-03-2022 12:15 DeetosSnel A3 Vriendenschaar A2 (1) KNKV
Za 19-03-2022 13:30 DeetosSnel 6 Avanti 5 (1) Kevin vd Lingen
Za 19-03-2022 13:30 DeetosSnel 9 ACKC 3 (2) Mario Plaisier
Za 19-03-2022 14:45 DeetosSnel 5 GKV 4 (1) Martijn Naaktgeboren
Za 19-03-2022 14:45 DeetosSnel 7 Albatros 10 (2) Rinse de Ruiter
.
Zo 20-03-2022 11:30 DeetosSnel 12 DeetosSnel 11 (1) Paul de Gooijer
Zo 20-03-2022 13:10 DeetosSnel 13 Ten Donck 1 (1) Ron van Gemert
.
SPEELWEEK: 30     (Kalenderweek 12)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Veld Scheidsrechter
Za 26-03-2022 09:00 DeetosSnel F1 PKC F2 (1) Brend Dingenouts
Za 26-03-2022 09:00 DeetosSnel E1 Merwede E2 (1) Marian Blaset
Za 26-03-2022 09:00 DeetosSnel F3 Triade F1 (2) Gerda Post
Za 26-03-2022 10:00 DeetosSnel A2 Seolto A1 (1) KNKV
Za 26-03-2022 10:00 DeetosSnel D1 PKC D3 (2) Nando van Ooijen
Za 26-03-2022 11:10 DeetosSnel B2 ONDO (M) B1 (1) KNKV
Za 26-03-2022 12:10 DeetosSnel 5 Sporting Delta 5 (1) Gert-Jan Kraaijeveld
Za 26-03-2022 12:15 DeetosSnel C3 Oranje Zwart C1 (2) Fiona Ruward
Za 26-03-2022 13:20 DeetosSnel 6 Albatros 6 (1) Raymond Poots
Za 26-03-2022 13:20 DeetosSnel B3 ADO B1 (2) Peter Groeneweg
Za 26-03-2022 14:35 DeetosSnel A3 Merwede A2 (1) KNKV
Za 26-03-2022 14:35 DeetosSnel 8 Oranje Zwart 2 (2) Martijn vd Wiel
Za 26-03-2022 15:50 DeetosSnel 10 ADO 4 (1) Rinse de Ruiter
Za 26-03-2022 15:50 DeetosSnel 9 Triade 3 (2) Jaco Mathlener
.
Zo 27-03-2022 11:30 DeetosSnel 14 Conventus 4 (1) Oscar Visser
Zo 27-03-2022 13:10 DeetosSnel 11 Dunas 6 (1) Walter Bijl
.
SPEELWEEK: 31     (Kalenderweek 13)
Dg Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Veld Scheidsrechter
Wo 30-03-2022 20:00 DeetosSnel MW1 Vitesse (Ba) MW1 (1) Kevin vd Lingen
.
Za 02-04-2022 09:00 DeetosSnel E4 GKV E3 (1) Remco Lubbelinkhof
Za 02-04-2022 09:00 DeetosSnel E2 HKC (Ha) E2 (1) Marlies Simpelaar
Za 02-04-2022 10:00 DeetosSnel C1 Valto C1 (1) KNKV
Za 02-04-2022 10:00 DeetosSnel D2 Springfield D2 (2) Dion Tempelaar
Za 02-04-2022 11:00 DeetosSnel C2 KOAG C1 (1) Jamilla Boeré
Za 02-04-2022 11:05 DeetosSnel F2 PKC F5 (2) Ellen van der Aa
Za 02-04-2022 12:10 DeetosSnel A1 Vriendenschaar A1 (1) KNKV
Za 02-04-2022 12:10 DeetosSnel C3 DSO (K) C1 (2) Marielle Hogendoorn
Za 02-04-2022 13:15 DeetosSnel 7 DVS ’69 4 (2) Jaco Mathlener
Za 02-04-2022 13:50 DeetosSnel 3 Fiks 2 (1) KNKV
Za 02-04-2022 15:20 DeetosSnel 4 Albatros 3 (1) KNKV
.
Zo 03-04-2022 11:00 DeetosSnel 12 Fortuna 7 (1) Corné Vliegenthart
Zo 03-04-2022 12:35 DeetosSnel 13 Fortuna 8 (1) Kevin vd Lingen
.

 

DeetosSnel Korfbal