Oefenwedstrijden

Oefenwedstrijden 1e veldhelft 2020/2021

Hieronder het actuele overzicht van alle oefenwedstrijden in voorbereiding op de 1e veldhelft.
In het rood enkele recente wijzigingen.

Dinsdag 11 augustus        
Start training 2e Selectie 20.30 uur
.
Donderdag 13 augustus        
Start training A Selectie 19.15 uur
Start training C Selectie 18.00 uur
.
Zaterdag 15 augustus        
Trainingsdag A-Selectie 11.00 uur Zie ook bericht website
Trainingsdag B-Selectie 11.30 uur Zie ook bericht website
Trainingsdag C-Selectie 10.30 uur Zie ook bericht website
Trainingsdag D-Selectie 09.00 uur Zie ook bericht website
.
Dinsdag 18 augustus        
Start training 1e Selectie 20.30 uur
Oranje Wit A1 DeetosSnel A1 19.30 uur
Oranje Wit A2 DeetosSnel A2 18.30 uur
.
Donderdag 20 augustus        
Start training E-jeugd 17.00 uur
.
Zaterdag 22 augustus        
Trainingsmiddag DeetosSnel 1 12.00 uur  
Trainingsmiddag DeetosSnel 2 12.00 uur  
Dalto 3 DeetosSnel 3 15.15 uur
Dalto 5 DeetosSnel 4 16.30 uur
Dalto A1 DeetosSnel A1 15.30 uur
Dalto A3 DeetosSnel A2 14.00 uur
Dalto B1 DeetosSnel B1 13.15 uur
Dalto B2 DeetosSnel B2 12.15 uur
Dalto C1 DeetosSnel C1 11.15 uur
Dalto C2 DeetosSnel C2 12.15 uur
Dalto D1/D2 DeetosSnel D1/D2 10.00 uur 3x 25 min
Dalto E1/E2 DeetosSnel E1/E2 10.00 uur 2x 3x 10 min
.
Maandag 24 augustus        
Start training Alle overige groepen Vanaf deze week
.
Dinsdag 25 augustus        
DeetosSnel 1 TOP (A) 1 21.15 uur Guido v Vr / Davd vd M
DeetosSnel 2 TOP (A) 2 20.00 uur Wouter Dirks
.
Donderdag 27 augustus        
OZC 1 DeetosSnel 3 21.00 uur  
OZC 2 DeetosSnel 5 20.00 uur  
Albatros A1 DeetosSnel A1 ??.?? uur  
DeetosSnel B1 Albatros B1 19.15 uur Thomas van Maurik
DeetosSnel D1 Albatros D1 18.00 uur Erik-Jan Mudde
.
Zaterdag 29 augustus   (icm Join-the-Club)    
DeetosSnel 1 PKC 1 16.30 uur Stan d Groot +Maurice
DeetosSnel 2 PKC 2 15.00 uur Brian de V en Ron R.
DeetosSnel 3 PKC 3 16.30 uur/2 Bert Gelissen
DeetosSnel 4 PKC 4 15.00 uur/2 Joost Nagtegaal
DeetosSnel 5 DeetosSnel 6 13.30 uur Ron van Gemert
DeetosSnel 7 DeetosSnel 10 13.30 uur/2 Gert-Jan Kraaijeveld
DeetosSnel 8 DeetosSnel 9 12.00 uur/2 Martijn Naaktgeboren
DeetosSnel A1 TOP (A) A1 10.45 uur Jerm. Smits+M.vd M.
Albatros A2 DeetosSnel A2 16.30 uur  
  DeetosSnel A3 ??.?? uur  
Tempo B1 DeetosSnel B1 09.30 uur  
Korbis B2 DeetosSnel B2 10.30 uur
DeetosSnel B3 Kinderdijk B3 11.00 uur/2 Hugo Mijsbergen
DeetosSnel C1 Albatros C1 08.45 uur Hans Verschoor
DeetosSnel C2 DSO C1 09.45 uur Maarten Boot
DeetosSnel C3 Kinderdijk C3 10.00 uur/2 Fabian Sevenhuijsen
DeetosSnel C4 Albatros C4 09.00 uur/2 Marian Blaset
Kinderdijk D1 DeetosSnel D1 11.00 uur
Kinderdijk D2 DeetosSnel D2 10.00 uur
Kinderdijk D4 DeetosSnel D3 09.00 uur  
DeetosSnel E1 Kinderdijk E1 09.00 uur Remco Lubbelinkhof
DeetosSnel E2 Kinderdijk E3 10.00 uur Anita Veldman
DeetosSnel E3 Kinderdijk E5 11.00 uur  
DeetosSnel F1 Kinderdijk F1 11.00 uur Gerda Post
DeetosSnel F2 Kinderdijk F2 10.00 uur Marjolein Naaktgeb.
.
Zondag 30 augustus        
DeetosSnel 14 DeetosSnel 13 11.00 uur Indien gewenst
DeetosSnel 12 DeetosSnel 11 12.15 uur Indien gewenst
.
Maandag 31 augustus        
Oranje Wit 5/6 DeetosSnel 9 20.00 uur
Oranje Wit 5/6 DeetosSnel 6 20.30 uur
Oranje Wit 5/6 DeetosSnel 8 21.05 uur
.
Dinsdag 01 september        
Movado F1 DeetosSnel F3 18.00 uur  
.
Woensdag 02 september        
Albatros MW DeetosSnel MW 20.30 uur  


.

Ben je verhinderd voor de oefenwedstrijd van jouw team, meldt dit dan tijdig bij de hoofdtrainer of mentor van jouw trainingsgroep

Coördinator van de oefenwedstrijden is Ron van Gemert, te bereiken via oefenwedstrijden@deetossnel.nl