Oefenwedstrijden 2e veldhelft 2023/2024 (voorjaarscompetitie)
Week van 18 maart |
|
|
|
|
Start training veld |
– |
Alle trainingsgroepen |
|
|
. |
|
|
|
|
Zaterdag 23 maart |
|
|
|
|
Vitesse 3 |
– |
DeetosSnel 3 |
14.40 uur |
|
Vitesse 4 |
– |
DeetosSnel 4 |
11.35 uur |
|
Vitesse A1 |
– |
DeetosSnel A1 |
13.20 uur |
|
Vitesse A2 |
– |
DeetosSnel A2 |
12.00 uur |
|
Vitesse A3 |
– |
DeetosSnel A3 |
10.15 uur |
|
DeetosSnel B1 |
– |
Vitesse B1 |
12.30 uur/1 |
XXX |
DeetosSnel B2 |
– |
Vitesse B2 |
11.15 uur/1 |
XXX |
DeetosSnel C1 |
– |
Vitesse C1 |
10.00 uur/1 |
XXX |
DeetosSnel C3 |
– |
Vitesse C2 |
11.00 uur/2 |
XXX |
DeetosSnel D1 |
– |
Vitesse D1 |
09.00 uur/1 |
XXX |
DeetosSnel D2 |
– |
Vitesse D3 |
10.00 uur/2 |
XXX |
DeetosSnel E1 |
– |
HKC E1 |
09.00 uur/5 |
XXX |
Vitesse E1 |
– |
DeetosSnel E2 |
09.00 uur |
|
Vitesse E2 |
– |
DeetosSnel E3 |
09.00 uur |
|
Vitesse E5 |
– |
DeetosSnel E4 |
10.00 uur |
|
DeetosSnel F1 |
– |
?? |
10.00 uur |
XXX |
DeetosSnel F2 |
– |
?? |
10.00 uur |
XXX |
DeetosSnel F3 |
– |
Vitesse F1 |
09.00 uur/4 |
XXX |
Welpentoernooi PKC |
– |
DeetosSnel F4 |
|
|
. |
|
|
|
|
Zaterdag 30 maart |
|
|
|
|
HKC 1 |
– |
DeetosSnel 1 |
16.00 uur |
|
HKC 2 |
– |
DeetosSnel 2 |
14.30 uur |
|
Good Luck 1 |
– |
DeetosSnel 3 |
15.30 uur |
|
Good Luck 2 |
– |
DeetosSnel 4 |
14.00 uur |
|
Vitesse 7 |
– |
DeetosSnel 5 |
11.20 uur |
|
DeetosSnel 6 |
– |
DeetosSnel 7 |
10.30 uur/2 |
XXX |
SKF A1 |
– |
DeetosSnel A1 |
12.30 uur |
|
SKF A2 |
– |
DeetosSnel A2 |
11.15 uur |
|
HKC B1 |
– |
DeetosSnel B1 |
12.15 uur |
|
HKC B2 |
– |
DeetosSnel B2 |
11.00 uur |
|
DeetosSnel C2 |
– |
HKC C3 |
10.00 uur/1 |
XXX |
DeetosSnel D3 |
– |
HKC D3 |
09.00 uur/1 |
XXX |
DeetosSnel F1 |
– |
Paasactiviteit |
09.30 uur |
door JAC |
DeetosSnel F2 |
– |
Paasactiviteit |
09.30 uur |
door JAC |
DeetosSnel F3 |
– |
Paasactiviteit |
09.30 uur |
door JAC |
DeetosSnel F4 |
– |
Paasactiviteit |
09.30 uur |
door JAC |
Kangoeroes |
– |
Paasactiviteit |
09.30 uur |
door JAC |
. |
|
|
|
|
Maandag 1 april |
|
|
|
|
Paastoernooi Vr’schaar |
– |
DeetosSnel A1 |
|
|
. |
|
|
|
|
Dinsdag 2 april |
|
|
|
|
Oranje Wit C1 |
– |
DeetosSnel C1 |
??.?? uur |
|
. |
|
|
|
|
Woensdag 3 april |
|
|
|
|
DeetosSnel E1 |
– |
Sporting Delta E1 |
16.30 uur/5 |
XXX |
DeetosSnel E2 |
– |
Sporting Delta E2 |
17.30 uur/5 |
XXX |
DeetosSnel E3 |
– |
Sporting Delta E3 |
16.30 uur/4 |
XXX |
DeetosSnel E4 |
– |
Sporting Delta E4 |
17.30 uur/4 |
XXX |
Sporting Delta F1 |
– |
DeetosSnel F1 |
17.00 uur |
|
Sporting Delta F2 |
– |
DeetosSnel F2 |
17.00 uur |
|
Sporting Delta F3 |
– |
DeetosSnel F3 |
17.00 uur |
|
Sporting Delta F4 |
– |
DeetosSnel F4 |
17.00 uur |
|
. |
|
|
|
|
Zaterdag 6 april |
|
|
|
|
Start voorjaarscompetitie |
– |
Alle teams |
|
|
. |
|
|
|
|
Dinsdag 9 april |
|
|
|
|
DeetosSnel 1 |
– |
Sporting Delta 1 |
??.?? uur |
XXX |
DeetosSnel 2 |
– |
Sporting Delta 2 |
??.?? uur |
XXX |
. |
|
|
|
|
Zaterdag 13 april |
|
|
|
|
GKV A1 |
– |
DeetosSnel A1 |
??.?? uur |
|
. |
|
|
|
|
Ben je verhinderd voor de oefenwedstrijd van jouw team, meldt dit dan tijdig bij je coach en bij het wedstrijdsecretariaat.
Wedstrijdsecretariaat | ||
Miranda Dijksman | 06 – 3822 2204 | A-B-C jeugd |
Saskia Klip | 06 – 2195 5903 | D-E-F jeugd |